Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 510 άτομα (47 μέλη και 463 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Κ εγώ τις είδα χαμός στο σαλόνι,αλλά δεν πέρασα στο δωμάτιο,
δεν τρελαίνεσαι κιόλας θα μπορούσαν να ειναι επιπέδου Μεταξουργείου,αλλά εγινε ο Ντόρος τώρα στο site..
Για εμένα ειναι αντί επαγγελματικό,δεν ειναι έντιμο απο τα 30 ευρώ να το πανε 40 λόγω ζήτησης κ τι εγινε..δεν κατάλαβα..επειδή εχει κόσμο..κ ο θεός ο ίδιος να παει να μείνει στην αρχική τιμη..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
τώρα live

Πιπινου 118 Σουζι κοπέλα με ξανθό πλατινε κοντό μαλλί κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Μαρτα ξανθια κοπέλα με σπαστό μαλλάκι νταρντανα με μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Περγάμου 27 Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί παχουλη 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αλκαμένους 113 Νίκη ξανθιά γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι και Αλεξάνδρα χοντρή κοπέλα με 2αρι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αλκαμένους 117 Νανσυ μιλφ με πολύ κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ρεμουνδου 21α Αντωνελα λατινα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο  σώμα και Ρακελ  μελαχρινή λεπτή πιτσιρικά με ίσιο μαλλί 1.5αρι βυζι τατουάζ στον αυχένα και χαμηλά στο στομάχι, το ίδιο πρόγραμμα , κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ, η Πατρίτσια θα λείπει για 15 μέρες. Η Αντωνελα είναι μια διαφορά όσον αφορά το σώμα η καλύτερη "λατινα" που δουλεύει στον οίκο.

Ρεμουνδου 21 Ειρήνη μελαχρινή κοντή μιλφ με κανονικό σώμα 2.-2.5αρι βυζι κοιλίτσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Άννα ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ρεμουνδου 20 κλειστό.

Περγάμου 1 κάτω Μαίρη ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Περγάμου 1 όροφος

Αγίου Πέτρου 7 Νανά ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Νατάσα μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι.
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
210
Like
86
Πόντοι
1
Ξερουμε μεχρι τι ωρα δουλευει η Σοφια στο Κολωνου 27?
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Κ εγώ τις είδα χαμός στο σαλόνι,αλλά δεν πέρασα στο δωμάτιο,
δεν τρελαίνεσαι κιόλας θα μπορούσαν να ειναι επιπέδου Μεταξουργείου,αλλά εγινε ο Ντόρος τώρα στο site..
Για εμένα ειναι αντί επαγγελματικό,δεν ειναι έντιμο απο τα 30 ευρώ να το πανε 40 λόγω ζήτησης κ τι εγινε..δεν κατάλαβα..επειδή εχει κόσμο..κ ο θεός ο ίδιος να παει να μείνει στην αρχική τιμη..

Δεν εχεις αδικο συναδελφε.Επειδη εριξαν ενα τυρακι του τυπου οτι ειναι καλες και τετοιες μακακιες πρεπει να το ανεβασουν???Θα δειτε μετα απο καμια 15αρια μερες θα τις ψαχνουμε και αμα δεν τις ψαχνουμε θα εχουν πεσεις οι αποδοσεις τους που ειναι στανταρ αυτο και τοτε θα αναγκαστουν να ξαναριξουν την τιμη.Τοτε ομως θα εχει πεταξει το πουλακι και μεχρι τοτε αυτες θα εχουνν μαζεψει μια σακουλα γεματα απο τα μπλε εισητηρια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά Χριστίνα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα..

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία Κατερίνα μελαχρινή λεπτή με ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι και Χριστίνα καστανή χοντρή μπουτου με μαλλί μέχρι τους ώμους 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 δεξια Ντανα η νταρντανα(η ορίτζιναλ) μελαχρινή με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζαννα ξανθιά γκιλφ κοντή παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Λίζα καστανή ψηλή μιλφ με 3.5αρι βυζι και Ελένη ξανθιά μιλφ  σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,κανουν και παρτουζα.

Κολωνού 48 Άννα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 53 Μαρίνα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικα σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και Παολα καστανοξανθη πολύ χοντρή με 2αρι βυζι , τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Βίκυ κοκκινομάλλα μιλφ παχουλη με κοντό μαλλί 2.5αρι βυζι και Ναταλί  κοκκινομάλλα και αυτή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
ρομαντική φώτο από το δάπεδο του σαλονιού του οίκου
IMG-20181201-193108.jpg


Μεγαλου Αλεξάνδρου 22α Κατερίνα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Μαρίνα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Η Μαρίνα είναι πολύ καλή επιλογή για την κατηγορία μιλφ.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22β Αλεξάνδρα καστανή κατσαρομαλλα μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ στο δεξί μπράτσο και στην αριστερή ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Αλεξάνδρα καστανοξανθη κατσαρομαλλα κοπέλα, σώμα με πιασιματακια κωλαρα, 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Ζετα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά Ξένια ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι πιρσινγκ στα χείλη, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 αριστερά Μαρίνα ξανθιά μιλφ παλιά καραβάνα λεπτή με 2.5αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, παλιά έκανε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α αριστερά Αλεξάνδρα κοκκινομάλλα με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι και Κάτια μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο Μαρία καστανή μιλφ σώμα με πιασίματα 2_2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, ακόμα μια πάρα πολύ καλή επιλογή στην κατηγορία μιλφ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Παιδιά σήμερα γούσταρα πολύ να παρτουζώσω Karol & Patri αλλά έφαγα πανυγηρικό άκυρο όταν διάβασα ότι δεν είναι σήμερα εκεί! :headbang:

Κρίμα... :(

#Το παρακάτω ποιήμα το αφιερώνω στην Ρεμούνδου και στις κοριτσάρες της: Karol & Patri. :respect:


- Ρεμούνδου μου σ'αγαπώ... :rose:

-Και πάντα σε τιμώ... :knockinb:

- Εσένα έχω στη καρδιά...

- Αλλά έγινε κάτι σήμερα... :S

- Και πικράθηκα στραβά... :'(

- Έφυγαν οι λατίνες μου... :gumtits: :jade:

-Που τόσο αγαπώώώώώ... :smitten:

Και πάω να τρελαθώ... :headbaning1:

- Ποιές θα ψωλοχύνω... :wanker:

- Τώρα πια εγώ... :dunno:

:respect: :heavymetalbig:

axaxaxaxaxxaxaaxxxaaxaxaxxaxa
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Κολωνού 11 υπόγειο η ζουμερή Καρίνα και η ξανθιά με ωραίο κορμί Αντελίνα.Στο ισόγειο η Ντορίνα στα 15 €.
Κολωνού 15 αριστερά  Λίζα, ξανθό ζουμερό και παιχνιδιάρικο κοντοπούτανη.Δεξιά η μουνάρα μοντέλα Ζίνα,15€ κι εδώ.
Κολωνού 30 ισόγειο η Μαρία. Κολωνού 30 1ος η μοντέλα Βάλια,στον 2ο η ξανθιά Λίκα με θηλυκό κορμί και το στυλιάρι η Τάνια.
Κολωνού 32 γωνία η Μαρία από το διπλανό ονλιγκρικάδικο,με τουρλωτό κωλί και μελαχρινή πλέον,στα 15€.
Κολωνού 32 υπόγειο η Νίκη/Βικτόρια σε δωμάτιο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
τώρα live


Κολωνού 48 Άννα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Πέρασα και την είδα,μάλλον πρόκειται για την Τάνια που είχα δει πρόσφατα στο Ρεμούνδου 21 πάνω στην πρωινή βάρδια.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Περασα κ γω το απογευμα απο Ρεμουνδου 21 κ το μονο που θα μπορουσα να γραψω ειναι οτι διαβασα στην ενημερωση του N.S76!To διασημο ντουετο θα ειναι σε διακπες!
Πηρα το κουκλακι Ρακελ το οποιο απλα δεν περιγραφεται κ κατι μου λεει οτι θα μου φαει πολλα 20αρικα τις επομενες μερες!!
Το δωματιο πολυ καθαρο με ντουζιερα χωρις νιπτηρα κ παρα πολυ καλο φωτισμο!!!
Ισως να ειναι η καλυτερη προταση στα 20 ΕΥΡΑ!
Υ.Γ.ΜΕ ΜΙΣΗ ΚΑΡΔΙΑ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕΒΑΣΤΟΥΝ ΕΝΑ ΓΝΗΣΙΟ ΛΑΤΙΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ!
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ Κ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Έλλη φυλής 71 τώρα, ωραίο μωρο. Λέει τπτ μέσα;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.754
Πόντοι
1.686
Μεταμεσονύκτια βάρδια . Καλές επιλογές:
Η Μπιάνκα
στο Φωκαίας 17Β πάνω , νέα όμορφη και κεφάτη,
την εποχή αυτή στις πολύ καλές της, συνιστάται !

Θυμίζει την

nipe4.jpg


και η Αλίσα ( πρώην Βαλέρια από μοντελοαλυσίδα)
στο Φυλής 67
μουνάρα και κεφάτη και αυτή τον καιρό αυτό.
Να μην ξεχνάτε  ότι κάθε άνθρωπος, έχει
τα πάνω και τα κάτω του.
Τώρα αυτές οι κοπελιές είναι στα πάνω τους
Ο φίλος Quaresma συμφωνεί για την Μπιάνκα
και τις επιλογές αυτές τις συστήνω  στον Kosamf
και σε όλα τα εκλεκτά μέλη !  :rockon:

 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Εκανα φοβερη μπουρδελοτσαρκα σημερα... Παρκαρω πλησιον του Φ54, κατεβαινω, μπαινω, βλεπω την Αννα ολογυμνη μ' ενα μαυρο διαφανες υφασμα απο πανω της, δινω το 20ευρω σαν υπνωτισμενος, μπαινω δωματιο, ερχεται μετα απο λιγο, παραλυω με το πόσο μουναρα ειναι, κρατιεμαι να μην χυσω στην πίπα, τη γαμαω για 10 δευτερολεπτα στα τεσσερα, χυνω, ντυνομαι, ξαναμπαινω ΙΧ, φευγω.
Ειμαι και πολυ γαμιας τελικα...

ΥΓ - Η Αννουλα βαριόταν και που ζουσε. Παρα ταυτα, μού ειναι παντα συμπαθης.
[Νομιζω οτι κι εγω τής ειμαι συμπαθης: Τής εχω εξασφαλισει 6-7 ακοπα 20ευρα στο περας της πορνο-καριερας της, μιας που σχεδον ποτέ δεν εχω καταφερει να συγκρατησω τα φλοκια μου για πανω απο 1' απ' τη στιγμη της διεισδυσης στο διακεκριμενο μουνι της).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom