Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (7 μέλη και 79 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
ξυρισμενες μασχάλες ?μηπως ηθελε και να σε στραπονιασει?
γαμα τη τη σαβουρδα τύπε και πηγαινε τανια φυλ 81 πρωι και φυλ 109 απογευμα,αρχοντικο μιλφ με κορμαρα και οσο πιο πολυ τριχα εχεις τοσο πιο πολυ σε γουστάρει.

Μια εκκληση στο λιοσιων 73 αν διαβαζουν,φερτε πισω τη μικρομανα τη τζεσικα  :rockon: και τη μικρομανα τη  μπιανκα και αυτη τη κωνσταντινα δωστε της καμμιά άδεια,να πάει  στο χωριο της η να πάει να σπουδασει ξέρω γω,ηταν νια και γερασε εκει μεσα
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
ξυρισμενες μασχάλες ?μηπως ηθελε και να σε στραπονιασει?
γαμα τη τη σαβουρδα τύπε και πηγαινε τανια φυλ 81 πρωι και φυλ 109 απογευμα,αρχοντικο μιλφ με κορμαρα και οσο πιο πολυ τριχα εχεις τοσο πιο πολυ σε γουστάρει.
Συμφωνώ απόλυτα για την Τάνια πολύ όμορφη eleganta Μιλφ κυρία πραγματική μοιάζει λίγο με
 

Συνημμένα

  • prada.jpg
    prada.jpg
    12,8 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Like
Αντιδράσεις: poppop

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Ωραία περνάω με ένα αλβανό σκινάκι στην Ιασωνίσου, την Νίκη, τέτοια μωρά μου αρέσουν . 
Τίποτα αντίστοιχο εκεί κοντά ξέρετε; Σκινάκι άβυζο μικρό σε ηλικία, κατά προτίμηση να κάνει 69
 

Tane

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2017
Μηνύματα
152
Like
71
Πόντοι
1
Ωραία περνάω με ένα αλβανό σκινάκι στην Ιασωνίσου, την Νίκη, τέτοια μωρά μου αρέσουν . 
Τίποτα αντίστοιχο εκεί κοντά ξέρετε; Σκινάκι άβυζο μικρό σε ηλικία, κατά προτίμηση να κάνει 69
κεραμεικου 15 εχει ενα τετοιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Καλό μεσημέρι σε όλους. Δεν γράφω ποτέ (ημουν εδώ πιο παλιά). Ο κυριότερος λόγος που δεν γράφω κριτικές είναι ότι καταλαβαίνω και σέβομαι τη διαφορετικότητα/γούστο των ανθρώπων. Η όμορφη για εμένα μπορεί να είναι μέτρια για κάποιον άλλον κοκ ή οι υπηρεσίες που εγώ βρίσκω κακές/αδιάφορες για κάποιον να ναι μέτριες/καλές κτλ.
Σήμερα γράφω εδώ από ΣΕΒΑΣΜΟ στο μεροκάματο (ή μέρος αυτού) που ο καθένας μας καταθέτει για να περάσει μερικές καλές στιγμές με τις κοπέλες αυτές. Χτές πήγα στο Διδύμου 18. Είχα κάποιο καιρό να πάω με μεγαλύτερη από εμένα και όταν είδα την Αλιόνα είπα οκ ας μπούμε και εδώ. Από εδώ και πέρα διαβάστε και κρίνετε, ΔΕΝ κρίνω κοπέλα, εμφάνιση, υπυρεσίες...
Μπάινω ΠΡΩΤΟΣ στο δωμάτιο, και (ακουγα) έρχεται άλλος. Πάει πρώτα στον άλλο και μένω στο δωμάτιο ΜΟΝΟΣ κοντά στα 30 λεπτά! Το δωμάτιο ΚΡΥΟ με ένα μίνι αερόθερμο από αυτά που με το ζόρι μπορούν να ζεστάνουν τα πόδια σου. Αρχισα να φορτώνω αλλά λέω: δεν βαριέσαι, καλή φαίνεται, το ότι δεν βιάζεται (και ας ήταν εναντίον μου την ώρα αυτή) είναι θετικότατο. Επαιζε και μια τσόντα στην ΤV στο δωμάτιο, φτιάχτηκα και λίγο. Πλέον όμως με τόση ώρα αναμονής ΚΡΥΩΣΑ! Πέρα από το ξενέρωμα μιλάμε για ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΡΥΟ, και έχουμε και παρακάτω...
Ερχεται η μαντάμ τελικά και της λέω: Ελα μου ντε! Κρύωσα τόση ώρα μόνος! Με κοιτάει, στραβώνει και μου τη λέει επιδή είχα αξύριστες μασχάλες! και το δωμάτιο μύριζε! (δεν είχα πάει καν γυμνασστήριο, και την ακριβώς προηγούμενη είχα κάνει μπάνιο!)Θα την έστελνα στο διάολο αλλά λέω άστο μπάς και fuck και δεν πήγαινε εντελώς χαμένο το 20άρικο. Πλέον λίγο το κρύο , λίγο η ξενέρα μου, ΠΟΛΎ η συμπεριφορά της εμένα ΔΕΝ θα μου σηκωνόταν ποτέ ΣΥΝ το γεγονός ότι "εφτυνε" πουτσοτριχες απο το ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ μου καβλί πάνω σε χαρτί υγείας! Αλλά μισό, δεν τέλειωσε...Της λέω άστο και μου λέει οκ εγώ έκανα ότι μπορούσα! Της λέω: ΝΑΙ έκανες ότι μπορούσες, ξεπάγιασα, με έστησες, με προσέβαλες για την ατομική μου υγιεινή και μετά από όλα αυτά ναι δεν μου σηκώθηκε! Το αποκορύφωμα ήταν ότι μου έβρισε και όλους τους άλλους πελάτες πυ επισκεπτονται τον συγκεκριμένο οίκο ότι είναι άπλυτοι, ότι δεν ξυρίζουν τις μασχάλες που ΤΟΣΟ της αρέσει, που έχουν πολλοί από αυτόι "τυρι" στον πούτσο τους και γενικά "να πάμε να γαμηθούμε". Δεν χαλάστηκα (λέμε τώρα) γιατί έχω δεί πολλά στους οίκους, και σας το λέω και πάλι, περί ορέξεως...ΔΕΝ απευθήνομαι στα γούστα σας, μιλάω ως ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΟΣ ΑΝΤΡΕΣ για πλήρη έλλειψη σεβασμού στον πελάτη/εργαζόμενο που πάει να καταθέσει εκεί μέρος του κόπου του.
Τύπε μόλις είδες ότι πήγε πρώτα στον άλλο, έπρεπε να ντυθείς και να φύγεις ζητώντας τα χρήματα σου πίσω.
Φάνηκε η τάνα τι είναι από την αρχή
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Α σορρυ Διδυμου 27 ειπες...με ποια ομως απο κει κανει διπλο ταυτοχρονο

Μπειτε δυο μαζι και καντε την Αλιονα μπριζολα.Αλλιως αν θελετε δυο δυο στο μπουρδελο δυο δυο,θα σας ανακοινωσει η τσατσα τις διαθεσιμες πλακομουνουδες...
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Τύπε μόλις είδες ότι πήγε πρώτα στον άλλο, έπρεπε να ντυθείς και να φύγεις ζητώντας τα χρήματα σου πίσω.
Φάνηκε η τάνα τι είναι από την αρχή

Αυτο φαινεται απο την τελευταια κριτικη που υπαρχει για αυτο το τσαρδι αμα διαβασεις, και εκει ο τυπος την επαθε να περιμενει στο δωματιο και να του φαει αλλος τη σειρα. Αμα διαβασεις  ομως λεει οτι η ΤΣΑΤΣΑ κανονιζει για το που θα μπει η κοπελα.

Αμα ειναι στοκος η τσατσα, θα στειλει την κοπελα αλλου και εσυ θα περιμενεις στο δωματιο σαν χαζος. Η κοπελα δεν εμπλεκεται στην σειρα που θα ακολουθηθει.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Αυτο φαινεται απο την τελευταια κριτικη που υπαρχει για αυτο το τσαρδι αμα διαβασεις, και εκει ο τυπος την επαθε να περιμενει στο δωματιο και να του φαει αλλος τη σειρα. Αμα διαβασεις  ομως λεει οτι η ΤΣΑΤΣΑ κανονιζει για το που θα μπει η κοπελα.

Αμα ειναι στοκος η τσατσα, θα στειλει την κοπελα αλλου και εσυ θα περιμενεις στο δωματιο σαν χαζος. Η κοπελα δεν εμπλεκεται στην σειρα που θα ακολουθηθει.

οχι, σας πληροφορώ πως όταν πέρασα ΔΕΝ είχε κανέναν άλλο,η ίδια η τάνα με πήγε ως το δωμάτιο (δωμάτιο 3 όπως είπε) και απλά έπεσα θύμα της μαλακίας μου να περιμένω επειδή έκανα το λάθος να θέλω να δοκιμάσω και γιατί ΠΟΤΕ δεν είχα αναμονή πάνω από 10 λεπτά πουθενά! Πάω στα μπουρδέλα απο 18 χρονών με κάποιες περιόδους παύσης! ποτέ δεν μ είπαν άπλυτο, ποτέ δεν ΚΡΥΩΣΑ (όντως μιλάμε για κρύο) και ποτέ δεν έμεινα 30+ min! αναμονή Ok έφαγα σανό και απλά το λάλησα μην φάτε και εσείς! Αλλιώς τώρα ξέρετε! Υπομονή, μπουρνουζάκι, καλτσούλα, ξυρισμένες μασχάλες, μπάνιο αρκιβώς ΠΡΙΝ την επίσκεψη, ΜΠΑΣ και σας πάρει από καλό μάτι και σας επιτρέψει να ΠΛΗΡΩΣΤΕΤΕ για να fuck!
 

Επισκέπτης
Φιλε plasma για πιο πλήρες και σιγουρο πακετάκι ηδονής,χωρίς παρατράγουδα παιζει μια μαυρομαλλα Αννι απόγευμα στον όροφο φωκαιας 25.το σέβεται το μαρούλι είναι πολύ καλή μέσα με περιποιημενη πίπα χωρίς καποτα και δίνει και κώλο.δεν είναι γάλακτος,ούτε γιαγιόνι αλλα ωριμη σφιχτη καυλομούρα οπότε πιστεύω αξίζει.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Μπειτε δυο μαζι και καντε την Αλιονα μπριζολα.Αλλιως αν θελετε δυο δυο στο μπουρδελο δυο δυο,θα σας ανακοινωσει η τσατσα τις διαθεσιμες πλακομουνουδες...

Παλι δε καταλαβες...μονος μου λεω ρε χυστη μου..να με τσιμπουκωνουν δυο ταυτοχρονα
 

kOsTAς_ns

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
0
Ωραία περνάω με ένα αλβανό σκινάκι στην Ιασωνίσου, την Νίκη, τέτοια μωρά μου αρέσουν .  
Τίποτα αντίστοιχο εκεί κοντά ξέρετε; Σκινάκι άβυζο μικρό σε ηλικία, κατά προτίμηση να κάνει 69

δεν λες την Νίκη που δούλευε Ιάσωνος 20 και έχει εξαφανιστεί τελευταία..? Ιασωνίδου πόσο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Διπλή, back to back καταδρομική πριν λίγο στο Μεταξουργείο. Αρχή με Σοφάρα στο Κολωνού 27β και καπάκι στην Ελένη στο Κολωνού 47 όροφος. Με ξεζουμίσανε τα στανταράκια μου. Ειδικά με την πρώτη, παίχτηκαν άρρωστα γλωσσόφιλα. Α,ρε Quaresma τι μου έκανες με τη Σοφάρα...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
δοκιμασε αγκυρας και πιπινου για διπυρηνο τσιμπουκι αλλα δεν ξερω ποιες δουλευουν τωρα

Πιπινου ομως ποιες κανουν διπυρινο?Αναμεσα σε τζενη σουζυ ολγα χριστινα ναταλι και καιτη;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα σύντομη περιστροφή πρίν από λίγη ώρα σε μερικά Μαγαζιά στο Μεταξουργείο

Ιωαννίνων3 Ναταλυ η ξανθιά πολύ καλή Ρωσσιδα Μιλφαρα που δούλευε μέχρι πρότινος στο 5

Ιάσωνος31 Χριστίνα μια αρκετά αδύνατη κοπέλα νεαρή καστανοξανθα μαλλιά συμπαθητική παρουσία και η Μελαχρινή Μιλφ Κατερίνα νομίζω πιο εύσωμη ευχάριστη ορεξατη στο σαλόνι
Ιασωνος20 όροφος μια Μελαχρινή νεα σχετικά κοπέλα με άσχημο σώμα ξεχειλωμενο κοιλιά μπούτια αδιάφορη
Κολωνου27 όροφος Σοφία η κοντή Μιλφ καστανοξανθα μαλλιά
Κολωνού15 αριστερά Δύο κοπέλες μελαμψες κοντές πανομοιότυπα σώματα η μια φόραγε γυαλιά και η άλλη ήταν η Τζωρτζίνα από Λεωνιδιου28 ισόγειο παλιότερα
Κολωνού11 υπόγειο μια κοπέλα με κοντό καρέ μαλλί ξανθό ωραίο σωματακι 10€ο απλό πρόγραμμα.

Αυτά λιγοστος κόσμος κυκλοφορούσε αλλά στους δρόμους πολύ κίνηση καλό βράδυ
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
δεν λες την Νίκη που δούλευε Ιάσωνος 20 και έχει εξαφανιστεί τελευταία..? Ιασωνίδου πόσο?
αυτό με τον διάδρομο το αριστερά .
Στην Κολωνού σήμερα πάλι με τον εσωτερικό διάδρομο στο δεξί γάμησα ένα ξανθό αγγελούδι με 15 ευρώ, του έγλυφα το κουλουράκι πέντε λεπτά . 
Μετά έκλαψα ...
 

Επισκέπτης
Παιδια μία κριστι από φωκαιας 17α είναι λίγη στο δωματιο.μιλαω για απογευμα.κι άντε να δεχτώ ότι προκαταρκτικά δεν κάνει κι οτι φτιαχνεσαι επειδη είναι μελαχρινή γλυκουλα και με ωραίο κορμί αλλά στην καβάλα κουνιόταν στον γάμο του καραγκιόζη και ιεραποστολικα δεν σήκωνε τα πόδια όπως έπρεπε.δεν ειμαστε όλοι σφιχτες και κουραζομαστε ρε κουκλες.ξερει μήπως κανείς μία μπουλουκα μπετυ με βυζους τορπιλες στο μεγ.αλεξανδρου 28 αριστερα απογευμα τι κρεβάτι κάνει;ή τσατσα είπε καινούργια.ηταν μαζί με μία ντιανα με αλογοουρα το μαλλί.επρεπε να μπω μετά που το σκεφτηκα αλλά είχε μαζευτει μέσα η εθνικη νιγηριας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom