Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (1 μέλη και 51 επισκέπτες)

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
Η κατερινα η Σερβα ειναι εκείνη που επαιζε μπαλα στο τσαρδι της Αλιονας;
Λειπουν και κατι δοντια αν θυμαμαι καλα.
Αν δεν ειναι ετσι να διορθωσω.
Αλκιβιαδου 16α ήταν πριν πάει Ρεμούνδου 21 ! Οδοντοστοιχία μια χαρά είναι ! Είπαμε άλογο κούρσας η Κατερινα !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Αλκιβιαδου 16α ήταν πριν πάει Ρεμούνδου 21 ! Οδοντοστοιχία μια χαρά είναι ! Είπαμε άλογο κούρσας η Κατερινα !
Καλησπέρα νομίζω ότι η παράθεση αυτή κινείται στο όριο της υπερβολής κάποτε πριν δέκα χρόνια αν θυμάμαι καλά που είχε πρωτοερθει δούλευε στο μαγαζί που υπήρχε στην οδό Μύρων ήταν πολύ καλή τώρα στο πέρασμα των χρόνων έχει πέσει λογικό είναι.

Μιας όμως και μιλάμε για άλογο κούρσας τετοιο είναι η καινούργια άφιξη Παολα στο Κολωνου30 δευτερος όροφος πρωινη τέτοια εντυπωσιακή γυναίκα στο10€ο απλά δεν υπάρχει.Δεν ξέρω πόσο θα κάτσει αλλά το μόνο σίγουρο είναι ξεχωριστή περίπτωση απλά θέλει υπομονή γιατί γίνεται μάχη πολύ δουλειά
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Κατερινα Αλιονα ειχε πεσει ξεμαλιασμα αγριο στο Διδυμου 18 με νικητρια την Σερβα.Και ο λογος ηταν η κλοπη προφυλακτικων....Επικες εποχες....Ειχανε φυγει περουκες,τρεσες εξτενσιον..
 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
Κατερινα Αλιονα ειχε πεσει ξεμαλιασμα αγριο στο Διδυμου 18 με νικητρια την Σερβα.Και ο λογος ηταν η κλοπη προφυλακτικων....Επικες εποχες....Ειχανε φυγει περουκες,τρεσες εξτενσιον..
Η Αντριάνα ήταν αυτή.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Κατερινα Αλιονα ειχε πεσει ξεμαλιασμα αγριο στο Διδυμου 18 με νικητρια την Σερβα.Και ο λογος ηταν η κλοπη προφυλακτικων....Επικες εποχες....Ειχανε φυγει περουκες,τρεσες εξτενσιον..
Πωωωωω ρε φίλε τι θυμήθηκες τώρα σκηνικά απείρου κάλλους στην οδό των αισθήσεων της αμαρτίας.
Πρέπει να είχε φάει καλές μαπες η Αλιονα και από την Γκιλφ Αντριάννα λίγο πριν φύγει από το 18 άστα να πάνε....
Ήταν η περίοδος του έντονου ανταγωνισμού τότε που άρχισαν τα εξτραδακια υπήρχε ένταση μεγαλη
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
  έμαθα να σέβομαι αυτές τις γυναίκες έχουν μεγαλώσει γενιές από εμάς τόσα Χρονια.

Συνεχίζουν στην πιάτσα κάτι ερείπια που επιβιώνουν με επικίνδυνες πρακτικές, σίγουρα είναι πολύ λάθος να γινόμαστε ειρωνικοί ή προσβλητικοί, αλλά θα το σεβόμουν περισσότερο να είχαν επί τέλους αποσυρθεί.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.792
Πόντοι
24.596
Τελικά, όσο ζεις μαθαίνεις !! Πριν απο λίγες ημέρες, έκανα πρωινή τσάρκα στη Λιοσίων, και συνάντησα κάτι που δεν το είχα ξαναδεί σε άλλο οικο!!  :headbaning1: :headbaning1:  Μπήκα στο Κνιδου 18, όπου με υποδέχτηκε μια ετοιμόρροπη γηραιά πορνη, με το όνομα Άντζελα :headbaning1: Δε λέω, ήταν αρκετά ευγενική, αλλά πραγματικά πρέπει να ειναι σίγουρα πάνω απο 65 ετων, και ειναι ίσως η πιο ταλαιπωρημένη πορνη που έχω δει, με ακομα πιο άσχημο σώμα :headbaning1:  Πραγματικά δεν πίστευα στα μάτια μου, και έπαθα σοκ όταν άκουσα οτι ζητάει και 20 ευρώ, για ακα πίπα με τελείωμα στο στόμα !! Ενώ δηλαδή θα έπρεπε να μα ς πληρώνει για να πηγαίνουμε μαζί της, ζητούσε και 20 ευρώ  :headbaning1: :headbaning1: Απίστευτα πράγματα !! Ακομα και η Νανα απο Καλυμνου, ειναι κοριτσάκι μοντέλο μπροστά της!! Μόλις συνήλθα απο το σοκ, πήγα να την κάνω με ελαφρά,  την είδα που στεναχωρέθηκε, και τότε σε μια απέλπιδα προσπάθεια να μου αλλάξει γνώμη, μου είπε το εξής φοβερό: ´αν θέλεις παίδαρε, μπορώ να φωνάξω και μια φίλη μου trans, να μας πάρεις παρτούζα' !! Δεν ξέρω αν μου έκανε πλάκα ή όχι, αλλά εγώ στη συνέχεια περπατούσα για 10 λεπτά, χωρίς σταματημό, δίχως να ξέρω που πηγαίνω !! Μετα απο αυτο, δε νομίζω οτι μπορώ να δω κάτι πιό extreme !!!!!!!!
:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

ειναι το ιδιο σαψαλο που ηταν πριν λιγο καιρο στο Ιασωνος 44 δεξια :think: :zombie: :S :S :S
 

Επισκέπτης
Πωωωωω ρε φίλε τι θυμήθηκες τώρα σκηνικά απείρου κάλλους στην οδό των αισθήσεων της αμαρτίας.
Πρέπει να είχε φάει καλές μαπες η Αλιονα και από την Γκιλφ Αντριάννα λίγο πριν φύγει από το 18 άστα να πάνε....
Ήταν η περίοδος του έντονου ανταγωνισμού τότε που άρχισαν τα εξτραδακια υπήρχε ένταση μεγαλη

Καλησπερα,συγνωμη που ρωταω αν σε κουραζω αλλά μήπως ξέρεις που είναι ή Ανδριαννα;
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ πολύ για άμεση πληροφορια φιλε.
κοίτα το γιαγιονι που παίζει ακόμα μπαλιτσα.
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Πρωινή βάρδια δουλεύει συναγωνιστή

Ευχαριστώ και εσένα.
Τελευταία την είχα πάρει παρτούζα με την Χριστίνα
στο Αλκιβιάδου 16Α.
Μια και το ανέφερα, ξέρει κανείς που βρίσκεται η
Χριστίνα; Άκουσα πως έγινε βιζητού, αληθεύει;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Καλησπερα,συγνωμη που ρωταω αν σε κουραζω αλλά μήπως ξέρεις που είναι ή Ανδριαννα;
Αν δεν εχει πεθανει....καπου θα ειναι.
Αν πεθανει γρια πουτανα στο δωματιο απο ηδονη,τι γινεται??Παει για εξ'αμελειας ο χυστης?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Καλό μεσημέρι σε όλους. Δεν γράφω ποτέ (ημουν εδώ πιο παλιά). Ο κυριότερος λόγος που δεν γράφω κριτικές είναι ότι καταλαβαίνω και σέβομαι τη διαφορετικότητα/γούστο των ανθρώπων. Η όμορφη για εμένα μπορεί να είναι μέτρια για κάποιον άλλον κοκ ή οι υπηρεσίες που εγώ βρίσκω κακές/αδιάφορες για κάποιον να ναι μέτριες/καλές κτλ.
Σήμερα γράφω εδώ από ΣΕΒΑΣΜΟ στο μεροκάματο (ή μέρος αυτού) που ο καθένας μας καταθέτει για να περάσει μερικές καλές στιγμές με τις κοπέλες αυτές. Χτές πήγα στο Διδύμου 18. Είχα κάποιο καιρό να πάω με μεγαλύτερη από εμένα και όταν είδα την Αλιόνα είπα οκ ας μπούμε και εδώ. Από εδώ και πέρα διαβάστε και κρίνετε, ΔΕΝ κρίνω κοπέλα, εμφάνιση, υπυρεσίες...
Μπάινω ΠΡΩΤΟΣ στο δωμάτιο, και (ακουγα) έρχεται άλλος. Πάει πρώτα στον άλλο και μένω στο δωμάτιο ΜΟΝΟΣ κοντά στα 30 λεπτά! Το δωμάτιο ΚΡΥΟ με ένα μίνι αερόθερμο από αυτά που με το ζόρι μπορούν να ζεστάνουν τα πόδια σου. Αρχισα να φορτώνω αλλά λέω: δεν βαριέσαι, καλή φαίνεται, το ότι δεν βιάζεται (και ας ήταν εναντίον μου την ώρα αυτή) είναι θετικότατο. Επαιζε και μια τσόντα στην ΤV στο δωμάτιο, φτιάχτηκα και λίγο. Πλέον όμως με τόση ώρα αναμονής ΚΡΥΩΣΑ! Πέρα από το ξενέρωμα μιλάμε για ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΡΥΟ, και έχουμε και παρακάτω...
Ερχεται η μαντάμ τελικά και της λέω: Ελα μου ντε! Κρύωσα τόση ώρα μόνος! Με κοιτάει, στραβώνει και μου τη λέει επιδή είχα αξύριστες μασχάλες! και το δωμάτιο μύριζε! (δεν είχα πάει καν γυμνασστήριο, και την ακριβώς προηγούμενη είχα κάνει μπάνιο!)Θα την έστελνα στο διάολο αλλά λέω άστο μπάς και fuck και δεν πήγαινε εντελώς χαμένο το 20άρικο. Πλέον λίγο το κρύο , λίγο η ξενέρα μου, ΠΟΛΎ η συμπεριφορά της εμένα ΔΕΝ θα μου σηκωνόταν ποτέ ΣΥΝ το γεγονός ότι "εφτυνε" πουτσοτριχες απο το ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ μου καβλί πάνω σε χαρτί υγείας! Αλλά μισό, δεν τέλειωσε...Της λέω άστο και μου λέει οκ εγώ έκανα ότι μπορούσα! Της λέω: ΝΑΙ έκανες ότι μπορούσες, ξεπάγιασα, με έστησες, με προσέβαλες για την ατομική μου υγιεινή και μετά από όλα αυτά ναι δεν μου σηκώθηκε! Το αποκορύφωμα ήταν ότι μου έβρισε και όλους τους άλλους πελάτες πυ επισκεπτονται τον συγκεκριμένο οίκο ότι είναι άπλυτοι, ότι δεν ξυρίζουν τις μασχάλες που ΤΟΣΟ της αρέσει, που έχουν πολλοί από αυτόι "τυρι" στον πούτσο τους και γενικά "να πάμε να γαμηθούμε". Δεν χαλάστηκα (λέμε τώρα) γιατί έχω δεί πολλά στους οίκους, και σας το λέω και πάλι, περί ορέξεως...ΔΕΝ απευθήνομαι στα γούστα σας, μιλάω ως ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΟΣ ΑΝΤΡΕΣ για πλήρη έλλειψη σεβασμού στον πελάτη/εργαζόμενο που πάει να καταθέσει εκεί μέρος του κόπου του.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
814
Πόντοι
81
Φίλε κ γω έχω περιμένει μισή ώρα και βάλε στο συγκεκριμένο ρδελο για την συγκεκριμένη τανα.
Κ ξέρεις γιατί γίνεται αυτό ;
Γιατί κάθεται κ πιάνει την κουβέντα  κ λέει τα προσωπικά της κ την ιστορία της ζωής της με τον καθένα. Απλό
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Φίλε κ γω έχω περιμένει μισή ώρα και βάλε στο συγκεκριμένο ρδελο για την συγκεκριμένη τανα.
Κ ξέρεις γιατί γίνεται αυτό ;
Γιατί κάθεται κ πιάνει την κουβέντα  κ λέει τα προσωπικά της κ την ιστορία της ζωής της με τον καθένα. Απλό

το να θέλει να επικοινωνήσει με τον πελάτη έστω και με αδόκιμο τρόπο είναι εν μέρει θετικό! το να μιλάει και να φαίρεται ΕΤΣΙ (αν το διάβασες όλο) είναι εξευτελιστικό προς κάθε αρσενικό! Anyway!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ρε φιλε τι παει να πει σε προσεβαλε για την υγιεινη σου? Εαν καποιος ειναι απλυτος φυσικα και θα φαει ασχημα σχολια
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Εχουν δει τα ματια της τοσα, εχει πιπιλησει η γλωσσα της τοσα και τοσα, γενικα ειναι να μη στραβωσει με την αυρα του καθενα. Και το 'γεια' που θα πεις μπορει να περιεχει μεσα κακη αυρα και κανει να στραβωνει η κοπελα.

Μπορει να ειναι ηδη με τις σκεψεις οτι "Kατσε ρε, του πεταματου ειμαι εγω; Ανθρωπος ειμαι."
Δεν το κανουν οτι και καλα το παιζουν ντιβες, αλλα εχουν εισπραξει απορριψη γενικα, οχι απο πελατες, αλλα γενικα στη ζωη τους. Ειδικα αυτες που ειναι στη δυση τους, σκεφτονται πιο αρνητικα μεσα τους.

Αυτο συμβαινει μεχρι και στο σουπερ μαρκετ, στα ταχυδρομια, τραπεζες κτλ.

Δεν ειμαι με το μερος κανενος, απλα μια συμβουλη. Εστω οτι παιζει στο μυαλο σου ενα αρνητικο σερναριο οσο εισαι και περιμενεις στο δωματιο. "Την εφαγα τη φολα", "κρυωνω", "πατσαβουρα ειναι τελικα" κτλ κτλ.

Ντυσου σιγα σιγα, ζητα πισω το 20ρι εφοσων δεν μπηκε μεσα η κοπελα και πηγαινε αλλου. Την επομενη εφοσων σου εχει καρφωθει, ξαναπηγαινε να σου φυγει η ιδεα.


ΥΓ. Η μασχαλη ειναι το πιο δυσκολο σημειο. Ειτε γυμναστηριο κανεις ειτε οτιδηποτε, ειναι πολυ δυσκολο σημειο μαζευει πολυ οξυτητα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Μάγκακες..ποιός μυστης γνωρίζει που παίζει αυτο το καιρό καλό διπλό ταυτόχρονο τσιμπούκι.;;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom