Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (4 μέλη και 54 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλημέρα φίλε,με το μπαρδόν αλλά βλεπω το αν πάει σύνεφο.αν είμαστε ξιρισμένοι στις μασχαλες που έλεγε ο αλλος,αν καυλωσουν,αν γουσταρουν,αν κανουμε υπομονή,τι έγινε;έχασαν τα γιουρια την αξία τους;εικοσαρι για δεκάλεπτο πολύ οκ το βρισκω για να υπάρχει αν στο να περάσουμε καλά.
τεσπα να πω οτι πετυχα μία ωριμη βικυ και μία υπερωριμη ελενη ξημερώματα στα βέργας 2 και 6 υπογειακι αντίστοιχα.λενε τίποτα στο κρεβάτι;

 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Καλημέρα φίλε,με το μπαρδόν αλλά βλεπω το αν πάει σύνεφο.αν είμαστε ξιρισμένοι στις μασχαλες που έλεγε ο αλλος,αν καυλωσουν,αν γουσταρουν,αν κανουμε υπομονή,τι έγινε;έχασαν τα γιουρια την αξία τους;εικοσαρι για δεκάλεπτο πολύ οκ το βρισκω για να υπάρχει αν στο να περάσουμε καλά.
τεσπα να πω οτι πετυχα μία ωριμη βικυ και μία υπερωριμη ελενη ξημερώματα στα βέργας 2 και 6 υπογειακι αντίστοιχα.λενε τίποτα στο κρεβάτι;
Πολύ πολύ παλιά, οι υπηρεσίες ήταν τυποποιημένες.Αργότερα με την είσοδο πληθώρας γυναικών,αυτό άλλαξε.
Η οικονομική κρίση συνεισέφερε σε αυτό, όπως επίσης έδιωξε και πολλές στο εξωτερικό.
Παντού υπάρχει ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης και ας μη γελιόμαστε... εμπόριο είναι!!!
Αν κάποια θα τα πάρει στο πρόσωπο πιστεύω πως δεν είναι στις απλές υπηρεσίες.Όσο όμως υπάρχουν άτομα που ακόμα και για το πιο απλό πράγμα υπόσχονται δωράκια και εξτραδάκια, τα κορίτσια τεντώνουν το σκοινί και όπου πάει.
 

Επισκέπτης
Καλημέρα,γενικως μίλησα.δεν εστιασα στην πρόσωποεκτόνωση.σιγουρα είναι κάτι ιδιαίτερο.για να το πάω πιο μακριά οι γκομενοι τους πληρούν όλες τις προϋποθέσεις που απαιτούν από εμάς για λίγες στιγμές ηδονής ή είναι ιδέα μου ότι σε αυτους,πολλες κάνουν τουμπεκί και τους πληρώνουν κιόλας;;;;;;ρε που πάνε τα λεφτά μας.
ας επιστρέψουμε στις πληροφορίες ομως,την καλημέρα μου.
 

Panosssss21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2017
Μηνύματα
27
Like
5
Πόντοι
0
Καλημερια αλανια-μια μαυρουλα στο Κολωνου 30 πανω...που ηταν τις προαλλες με την Νατασα μαζι...-ξερομε τιποτα..??Δεν αναφερετε στην ημερησια ενημερωση αν και ηταν εντυπωσιακη...
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
194
Κριτικές
54
Like
638
Πόντοι
361
Κατεβαίνω στην πιάτσα Φιλης πείτε καμία καλή για κωλο δεν έχω πολύ χρόνο για ψάξιμο
 

Dobermann7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21
Like
42
Πόντοι
0
Καλημερια αλανια-μια μαυρουλα στο Κολωνου 30 πανω...που ηταν τις προαλλες με την Νατασα μαζι...-ξερομε τιποτα..??Δεν αναφερετε στην ημερησια ενημερωση αν και ηταν εντυπωσιακη...
Καλημερα συναγωνιστη ποια μαυρουλα εννοεις,αυτη με τα tattoo στον δευτερο οροφο;
 

Dobermann7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21
Like
42
Πόντοι
0
Προχθες που περασα μαζι της και την ρωτησα μου ειπε πως θα ειναι εδω μεχρι το Σάββατο ,δηλαδη μεχρι και σημερα οποτε προλαβαινεις δεν προλαβαινεις.Θα φυγει μου ειπε για κανενα μηνα και μετα θα επιστρέψει αλλα ποιος ξερει
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Καλημέρα σας,
Ενημέρωση για την απογευματινή βάρδια της Παρασκευής.
Στο Διδυμου 27 4 κοπέλες Ρωσόφωνες η Όλγα,μιλφ, με μαλλιά καστανόμαυρα πιασμένα αλογοουρά,σώμα με πιασίματα, η Μαρία μιλφ ψηλή,με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της,λευκό δέρμα,σώμα με πιασίματα,η Τάνια κοντή,με μαλλιά ξανθά προς το καρέ,λευκό δέρμα,σώμα με πιασίματα και η Ρωξάνη ώριμη, ψηλή,με μαλλιά κοντά καστανοκόκκινα,σώμα με λίγα πιασίματα.Πρόκειται για την Σύλβια από το Ιάσωνος 2 στον όροφο.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό όλες ενώ η Όλγα κάνει και κώλο.
Στο Έλλης 3 2 κοπέλες, η Ειρήνη,ώριμη,ψηλή,με μαλλιά ξανθά προς το καρέ,σώμα με λίγα πιασίματα και η Ελένη,ξανθά μαλλιά πάνω απο τους ώμους,ελαφρώς ζουμερή από τα Αγκύρας 12 και Ρεμούνδου 21.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό αμφότερες.
Στο Διδύμου 22 3 κοπέλες, η Αναστασία,γεματούλα,με καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων της, η Λύδια,με μαλλιά μαύρα προς το καρέ,ελαφρώς γεμάτη και η Άλεξ λίγο πιο κοντή,με μαλλιά μαύρα μακριά,ελαφρώς γεμάτη.Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα όλες τους.
Στο Διδύμου 18 στο υπόγειο ήταν η Λίζα,μιλφ,με μαλλιά ξανθά μακριά,ψηλή,με λευκό δέρμα,βυζάρες,σώμα με πιασίματα αρμονικά κατανεμημένα.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Διδύμου 16 ήταν η Αλίνα,μιλφ Ρωσόφωνη,με μαλλιά μαύρα προς το καρέ,σώμα με πιασίματα,ιδίως στον κώλο που είναι αρκετά φαρδύς.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Διδύμου 8 ήταν η Ντιάνα,μιλφ Ρωσόφωνη,παγοκολώνα,ψηλή,με μαλλιά μαύρα πιασμένα αλογοουρά,σώμα κανονικό με τατού.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 72 ήταν καινούρια κοπέλα Αλβανέζα,λεπτή,με μαύρα μακριά μαλλιά,δέρμα μελαμψό.Καλά Ελληνικά.Ανακοινώθηκε full.
Στο Φωκαίας 9 στο ισόγειο αριστερά ήταν η Άννα,Αλβανέζα,σώμα κανονικό,μαλλιά ξανθά πιασμένα σε αλογοουρά,λευκό δέρμα.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 7 στο μαγαζί δεξιά ήταν η Ειρήνη,καινούρια κοπέλα,λεπτή,με μαλλιά σγουρά καστανά στο ύψος των ώμων της,λευκό δέρμα.Σε ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
Στο Φωκαίας 17 στον όροφο ήταν δύο κοπέλες, η Ιονέλα,με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της,σώμα κανονικό με όμορφα πιασίματα,βυζάρες,τατού,δέρμα μαυρισμένο απο σολάριουμ.Σε ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.Μαζί της η Ξένια,κοπέλα με μαλλιά μαύρα πιασμένα πάνω,σώμα κανονικό με πιασίματα,δέρμα λευκό.Πρόγραμμα κανονικό.
Στο Φωκαίας 25 στον όροφο ήταν η Άνυ,μιλφ,μαλλιά καστανόμαυρα μακριά,σώμα κανονικό γυμνασμένο,πρόσωπο τραχύ,τατού.Σε φουλ πρόγραμμα.
Στο Φωκαίας 25 στο ισόγειο ήταν η Μπιούτυ, μαύρη,γεματούλα,με ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 24  ήταν δύο κοπέλες η Ναταλία,Ρωσόφωνη, με μαλλια μαύρα στο ύψος των ώμων της, γυαλιά οράσεως κοκκάλινα μαύρα.Σώμα κανονικό με λίγα πιασίματα.Σε ελεύθερο στοματικό.Μαζί της η Σόνια,δηλώνει Βουλγάρα,μαλλιά καστανόμαυρα κοντά,γαμψή μύτη,σώμα κανονικό,δέρμα μελαμψό.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.'Εχει εργαστεί και στο παρελθόν στην αλυσίδα αυτή.Δοκιμάστηκαν αμφότερες, με την Σόνια να έρχεται καλύτερη στις επιδόσεις αν και υστερεί εμφανισιακά σε σχέση με την Ναταλία.
Στο Φυλής 86 στο ισόγειο ήταν η Αναστασία,ψηλή,με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους,δέρμα λευκό,σώμα με πιασίματα αρμονικά κατανεμημένα.Η Μιρέλλα απο Μεταξουργείο.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φυλής 109β ήταν η Καρίνα,με μαλλιά καστανά μακριά,σώμα κανονικό δέρμα λευκό και η Τάνια,με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της,σώμα με λίγα πιασίματα.Σε ελεύθερο στοματικό αμφότερες.
Στο Ρεμούνδου 21 στο ισόγειο δύο κοπέλες, η Αντωνέλα,λεπτή,με μαλλιά μαύρα μακριά,δέρμα λευκό και η Πατρίτσια με μαλλιά μαύρα μακριά,σώμα ζουμερό με κωλάρα.Σε ελεύθερο στοματικό αμφότερες.
Στο Περγάμου 27 η ώριμη Ρωσόφωνη Ειρήνη,με μαλλιά ξανθά κοντά,σώμα ελαφρώς γεματο.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Αλκαμένους 113 ήταν η Αλίνα,Ρωσόφωνη μιλφ,με μαλλιά ξανθά κοντά,βυζάρες,σώμα κανονικό με πιασίματα,δέρμα λευκό.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Αλκαμένους 117 ήταν η Νάνσυ γνωστή και σαν Άννα,ώριμη,με μαλλιά κοντά μαύρα,σώμα με πιασίματα αρμονικά κατανεμημένα,βυζάρες.Με πέρασμα και απο Βέργας 6 και Διδύμου 16.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Αλκιβιάδου 16 στο μεσαίο ήταν η Λάουρα,μιλφ,γεμάτη,με μαλλιά μαύρα πάνω απο τους ώμους σε ελεύθερο στοματικό και πτωκτικό.
Στο Κολωνού 45 στο ισόγειο δεξιά ήταν η Στέλλα,γκράννυ,κοντή,ελαφρώς γεμάτη,με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Κολωνού 45 αριστερά και στο μαγαζί δεξιά κοπέλα με σώμα κανονικό,μαλλιά μαύρα πιασμένα αλογοουρά,κωλάρα.Σε κανονικό πρόγραμμα.Ευθεία στο βάθος ήταν δύο κοπέλες,η  αθίγγανη Ρουμάνα Κατερίνα γυρολόγος και παλιά καραβάνα,με μαλλιά μαύρα πιασμένα αλογοουρά,δέρμα μελαμψό,σώμα λεπτό.Μαζί της κοπέλα με μαλλιά μαύρα πάνω απο τους ώμους,δέρμα λευκό,σώμα κανονικό με πιασίματα.Σε κανονικό πρόγραμμα αμφότερες.
Στο Κολωνού 48 δύο κοπέλες η Ναταλία,Ρωσόφωνη μιλφ,με μαλλιά κοντά καστανόξανθα,σώμα κανονικό με πιασίματα.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Και η γυρολόγος μιλφ Ειρήνη,με μαλλιά κοντά καστανά,σώμα με πιασίματα,αδιάφορη.Ίδιο πρόγραμμα.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 κλασσικά η ώριμη Ναταλία,λεπτή,με μαλλιά καστανά παρμεναντ και η Βίκη,νταρντάνα,με μαλλιά κοντά καστανά,μάτια αυγουλωτά.Αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Ιάσωνος 44 αριστερά,δύο κοπέλες η Άννα,με μαλλιά μαύρα μακριά,σώμα ελαφρώς ζουμερό.Σε ελεύθερο στοματικό.Μαζί της η Ντόνα, σώμα ζουμερό,βυζάρες,μαλλιά καστανά πιασμένα αλογοουρά.Σε φουλ.
Στο Ιάσωνος 46 στον όροφο ήταν η Βασιλική,ψηλή,ελαφρώς γεμάτη,με μαλλιά ξανθά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Ιάσωνος 46 στο ισόγειο η ώριμη Ρωσόφωνη Ελένη απο Κολωνού 48 παλιότερα,Με μαλλιά ξανθά καρέ,σώμα ελαφρώς γεμάτο,λευκό δέρμα.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Περδίκα 2 στο ισόγειο δεξιά η Μόνικα,γυρολόγος αδιάφορη,ελαφρώς γεμάτη,με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 στο ισόγειο αριστερά δύο κοπέλες, η Ντιάνα, με μαλλιά μαύρα μακριά,σώμα κανονικό με λίγα πιασίματα και μία καινούρια η Κρίστη,ψηλή,με μαύρα μακριά μαλλιά,λευυκό δέρμα,ελαφρώς ζουμερή,χάνει στο πρόσωπο.Σε κανονικό πρόγραμμα αμφότερες.
Τέλος στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 στο καινούριο ισόγειο μαγαζί με την κουρτίνα η Ρωσόφωνη μιλφ Μαρία.Με μαλλιά μαύρα στο ύψος των ώμων της,όμορφο πρόσωπο,ζουμερή με λευκό δέρμα,βυζάρες.Σε ελεύθερο στοματικό.Γνωστή για τις εξαιρετικές της επιδόσεις στο δωμάτιο.Την πήρα ένα γύρο και αυτήν.
Καλό Σαββατοκύριακο!




 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
194
Κριτικές
54
Like
638
Πόντοι
361
Ευχαριστώ φίλε την Τζούλια την έχω πάρει πολλές φορές όντως καλή αλλά την έχω βαρεθεί κάποια αλλη υπαρχή εξίσου καλή;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Ευχαριστώ φίλε την Τζούλια την έχω πάρει πολλές φορές όντως καλή αλλά την έχω βαρεθεί κάποια αλλη υπαρχή εξίσου καλή;

Φωκαιας 27 υπογα,απογευματινη βαρδια,Χριστινα.Επισης τιμιο κωλαντερο
 

Panosssss21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2017
Μηνύματα
27
Like
5
Πόντοι
0
Προχθες που περασα μαζι της και την ρωτησα μου ειπε πως θα ειναι εδω μεχρι το Σάββατο ,δηλαδη μεχρι και σημερα οποτε προλαβαινεις δεν προλαβαινεις.Θα φυγει μου ειπε για κανενα μηνα και μετα θα επιστρέψει αλλα ποιος ξερει
Καλη φιλε μεσα...?? Που αλλου δουλευε?Πρωτη φορα την ειδα εκει..-Ονομα εχουμε?
 

Dobermann7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21
Like
42
Πόντοι
0
Καλη φιλε μεσα...?? Που αλλου δουλευε?Πρωτη φορα την ειδα εκει..-Ονομα εχουμε?
Καλή μου φάνηκε για το 10ρικο που έδωσα.Το όνομα της μου φαίνεται είναι Παολα και δεν ξέρω αν δούλευε πουθενά αλλού.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Κολωνού 23 ισόγειο η νεαρή Τάνια με καλό αδύνατο κορμί.
Κολωνού 30 1ος η βυζοπούλα Ήρα με tatoo πλέον στον δεξί μηρό και με μαλλιά ράστα, καλή στο απλό πρόγραμμα. Στον 2ο όροφο η skinny Αλίνα και η Σοφία.
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Στο Φωκαίας 17 στον όροφο ήταν δύο κοπέλες, η Ιονέλα,με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της,σώμα κανονικό με όμορφα πιασίματα,βυζάρες,τατού,δέρμα μαυρισμένο απο σολάριουμ.Σε ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.Μαζί της η Ξένια,κοπέλα με μαλλιά μαύρα πιασμένα πάνω,σώμα κανονικό με πιασίματα,δέρμα λευκό.Πρόγραμμα κανονικό.
ξεκίνησε πρωκτικό η Ιονέλα;
Ισχύει;

Χάμος θα γίνει!!!
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.789
Πόντοι
2.811
Ενημέρωση από τη χθεσινή βόλτα μου (Παρασκευή) στις 8:30 το πρωί, στο Μεταξουργείο.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στον όροφο, νταρντάνα ξανθιά Άντζελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, η οποία ήταν μέσα στο δωμάτιο μόλις έφτασα. Ο φτωχός συναγωνιστής που την απασχολούσε βόγγαγε από τον πόνο, ο άνθρωπος. Η Άντζελα βγήκε από το δωμάτιο, κρατώντας το σχετικό τσαντάκι με τα εργαλεία. Η δεύτερη κοπέλα ήταν η Αναστασία, με απλό πρόγραμμα και 69, αλλά το στοματικό προσφερόταν μόνο με προφύλαξη. Το γεγονός αυτό με χάλασε. Κρίμα γιατί είχα στοχο να την περάσω και μια τρίτη φορά, απολαμβάνοντας την αφή του κατάλευκου και τροφαντού της κώλου.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 22, ισόγειο. Καλό μιλφ Βίκυ και Ειρήνη.

Κωλονού 47 Ισόγειο, μελαχροινή μιλφ Αλίνα, με ενδιαφέρον στήθος, αλλά στυλάκι επιθετικό. Για μένα είπε ότι προσφέρει ισπανικό τελειωτικό. Στον όροφο δεν υπήρχε διαθέσιμη κοπέλα, λόγω αλλαγής.

Κολωνού 32β, Μπέλλα. Όμορφη κοπέλα, με καλό σώμα και μικρομεσαία στήθη.

Κολωνού 27β, Λυδία.

Ιάσωνος 10 με την κόκκινη πόρτα, το κόκκινο μπαλκόνι και τον διάδρομο: Ναταλί, νεαρή ψηλή καστανόξανθη, με όμορφο σώμα και ενδιαφέρον πρόσωπο. Ελεύθερο στοματικό. Με δυσκολία συγκρατήθηκα να μην μπω.

Ιάσωνος 1γ, Μιλένα. Ξανθιά μιλφ παχουλή, με πρόσωπο νοικοκυράς που θέλεις να γαμήσεις. Ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Μεθυσμένος τύπος είχε αράξει πάνω στο κρεβάτι με τα παπούτσια, ενώ η υπηρεσία μαζί με την Μιλένα προσπαθούσαν να τον αποβάλλουν.

Ιάσωνος 2, πάνω. Ελένη. Σώμα παχουλό και αδιάφορο.

Ιάσωνος 2 δεξιά, Αλεξάνδρα, με αδιάφορη εμφάνιση. Με αγκάλιασε ρομαντικά, με φίλησε και μου ψυθίρισε ότι θα περάσω καλά. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 20, αριστερά, με τη στενή πόρτα. Τζένη, πιτσιρίκα, με στρογγυλό κώλο και μάλλον όμορφα βυζάκια, τα οποία όμως είχε κρύψει μέσα στον στηθόδεσμο. Ελεύθερο στοματικό.

Ιάσωνος 31, με δύο κοπέλες. Η ξανθιά μιλφ Μιράντα, με πεσμένα και ασύμμετρα στήθη. Μου γαργαλούσε τον πούτσο, ερεθιστικά μέχρι να έρθει η δεύτερη κοπέλα, η οποία αργούσε λίγο. Υποχρεώθηκα να βγάλω την μπανάνα μου (εννοώ το τσαντάκι μου), προκειμένου να μην την προσβάλλω και να την διευκολύνω στο έργο της. Παρά την αδιάφορη εμφάνιση, την έβαλα στα υπ' όψη, γιατί με κάβλωσε καλά, εργαζόμενη υπομονετικά στο σαλόνι. Η δεύτερη κοπέλα ήταν μια μελαχρινή μιλφ, κάπως εμφανίσιμή, με καλή διάθεση και με συγκριτικό πλεονέκτημα το ελεύθερο στοματικό.

Στο υπόγειο εργάζονταν μια ξανθή νεαρή με ενδιαφέρον κωλαράκι, η οποία προσέφερε ισπανικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 33 πάνω. Μια μελαχροινή αδιάφορη μιλφ με εντόνως ασύμμετρα βυζιά.

Κολοκυνθούς 38, ισόγειο. Εκεί βρισκόταν το γνωστό θωρηκτό με τα τεράστια βυζιά και την μελαγχολική όψη. Ειδική περίπτωση για λάτρεις του γιγαντιαίου στήθους και των εκτρόπων.

Ιάσωνος 46α όπου βρισκόταν κάποια Εύα από Ουκρανία. Η τσατσά την φώναξε χαμηλόφωνα για να βγει από το δωμάτιο, αποκαλώντας την Μαρία, ενώ η ίδια μου συστήθηκε ως Εύα. Πρόκειται για μάλλον καινούργια κοπέλα, που για πρώτη φορά έβλεπα. Νεαρή εικοσάχρονη, μελαχροινή με πιασιματάκια, αλλά όχι παχουλή. Στο δωμάτιο μπήκε και με αγκάλιασε τρυφερά. Την κάθισα στο κρεβάτι και την έβαλα να τον πάρει στο στόμα χωρίς προφυλακτικό, αφού καθάρισε την επίμαχη περιοχή, με σχολαστικό και αργό τρόπο, γεγονός που άρχισε να με εκνευρίζει. Το τσιμπούκι της, παρά ταύτα, ήταν ιδιαίτερα καλό για την ηλικία της. Κατέβαλε φιλότιμες προσπάθειες να τον πάρει βαθιά. Τα κατάφερνε αρκετά καλά και τον κρατούσε εκεί, υπομονετικά και σεβάσμια. Στο πισωκολλητό τούρλωσε τον κώλο της προς τα πάνω, ενώ γύρισε το κεφάλι της προς τα αριστερά και με κοιτούσε να την παίρνω αργά και βαθιά, βάζοντας και βγάζοντας ολόκληρο το μήκος του πούτσου. Δεν γνωρίζει ελληνικά, αλλά όταν μπαίνει στο δωμάτιο χαιρετά ευγενικά και όταν βγαίνει αποχαιρετά και ευχαριστεί τον πελάτη που την τίμησε.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Στοχευμενη καταθεση στην πρωινη βαρδια,στο Φυλης 84 οροφος στην σκιννυ πιτσιρικα Αρινα.Βυζακι ανυπαρκτο,κωλαρακι σχεδον ανυπαρκτο αλλα πολυ θετικη αρμοσφαιρα.Θα ξανατιμηθει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom