Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 188 άτομα (19 μέλη και 169 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
3 καταθέσεις αυτο το διήμερο  :takethis: :takethis: :takethis:

Μπιανκα από φωκαίας 17 όροφος σε απλό

Αλεξια από φωκαίας 27 σκαλακια σε απλό

3η βάρδια οι δύο τους

Και Νικόλ από Βεργας 3 αριστερά, με ακα (το απέφυγε), 69,και χυσιμο στο σώμα το πρωί.

Συνολικά οι αποδόσεις τους ήταν από μέτριες έως πολύ καλές με βάση το πρόγραμμα που κάνουν πάντα.

Ένα κοινό που έχουν και οι 3 είναι ότι δεν αντέχουν το σκληρό γαμηση.  :takethis: :thubsdown:

Πάντως αν πρέπει να διαλέξει κάποιος ανάμεσα σε αυτές τις 3, χωρίς δεύτερη σκέψη να πάρει την Μπιανκα.



Θα ανεβάσω κριτικές.

Καλά γαμήσια  :hi:
 

Tristan84

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Στο Φωκαίας 24  ήταν δύο κοπέλες η Ναταλία,Ρωσόφωνη, με μαλλια μαύρα στο ύψος των ώμων της, γυαλιά οράσεως κοκκάλινα μαύρα.Σώμα κανονικό με λίγα πιασίματα.Σε ελεύθερο στοματικό.Μαζί της η Σόνια,δηλώνει Βουλγάρα,μαλλιά καστανόμαυρα κοντά,γαμψή μύτη,σώμα κανονικό,δέρμα μελαμψό.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.'Εχει εργαστεί και στο παρελθόν στην αλυσίδα αυτή.Δοκιμάστηκαν αμφότερες, με την Σόνια να έρχεται καλύτερη στις επιδόσεις αν και υστερεί εμφανισιακά σε σχέση με την Ναταλία.
Φίλτατε καθηγητά,
Ανεβάστε μια κριτική για Ναταλία όποτε είστε εύκαιρος, μπας και διαλευκάνει λίγο το τοπίο...Ο ένας μιλάει για φόλα και ο άλλος για χρυσωρυχείο...Τί ισχύει?....Ελπίζω η αλήθεια να μην βρίσκεται κάπου στην μέση...Βαρεθήκαμε με τις μέσες :)
Επίσης πρόκειται για την ίδια κοπέλα απ'το Φωκαίας 27Β την Νάτα ή απλή συνωνυμία?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Καλησπέρα Φίλε Μιχάλη,

Θέλω να σε ρωτήσω μία βασική και σημαντική λεπτομέρεια: Η μικρή 'Αρίνα' δίνει φιλιά στο στόμα???
Απ'οτι καταλαβα εκει που θελει ναι.Δεν το επιδιωξα διοτι μου φανηκε γριπιασμενη.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.940
Πόντοι
41.129
Στοχευμενη καταθεση στην πρωινη βαρδια,στο Φυλης 84 οροφος στην σκιννυ πιτσιρικα Αρινα.Βυζακι ανυπαρκτο,κωλαρακι σχεδον ανυπαρκτο αλλα πολυ θετικη αρμοσφαιρα.Θα ξανατιμηθει.


και το καινουριο look στο μαλλι πολυ ομορφο!!!  την κανει ακομα πιο ομορφη !!  :rose:

μηπως περασες και απο φ61 ? ηταν το  :rose: ντορινακι  :rose: εκει ? ετσι μου ειπανε.
 

Επισκέπτης
Πέρασα πριν από ώρα από κολωνου 30 το διπατο και ήταν κάτω η βαλερια με την γαβριελλα και πάνω ή λικα με την κρίνα.ωραιο το γαβριελακι με φυσικό μασταρι και ραστα μαλάκι και μέσα κσλουτσικη.πανω ή κρίνα ήταν ωραία γδυμενη σήμερα με τα καπουλακια να πετανε αλλά αυτή είναι με τις ορέξεις της.
καμία απο αυτές ελεύθερο στοματικο και κώλο.ολες απλο προγραμνα .
στο ιασωνος το μεσαίο εικοσαρι ήταν μία ζετα που βαριοταν να κουνηθει με ελεύθερο στοματικό αλλά τι να το κάνεις;στο ιασωνος 27 το ισόγειο ήταν μία γκαλινα ψηλεγκο κι αδύνατη μελαχρινη αλλά δεν μου άρεσε γιατί είμαι στούμπος.στο ιασωνος 46 όροφο είχε τρεις κοπελιές,την βασιλικη την γεματουτσικη,την μαρια την κοντοπουτανη και μία μελαχρινή ψηλεγκο.ολες ελευθερο στοματικό με πιο δυνατή την μαρια την ρουφηχτρα.γενικως πεσμένες αποψε παντως.τελος στα μεγάλου αλεξανδρου ήταν πάλι ή γνωστη μαρια από αχαρνων 85,η παχια μπετυ με την γλυκια ντιανα που είναι καλη και φιλότιμη και κάτι μπαζα στην πέρδικα αλλά δεν θυμάμαι όλα τα νουμερα.για όποιον γουσταρει φουλ ενεργοπαθητικο παίζει δυνατά ή ζωή στο λιοσιων 76 κατάλληλη για ξιφομαχία.ξανθια εκφυλη με χιούμορ.
 

Επισκέπτης
Να ρωτησω και κάτι.μια αλισια καδτανουλα στις κριτικές σας στο τροφωνιου 11 κάτω είναι ή ίδια με μία που είναι εκεί γιατί αυτή εδώ λέει και κώλο;σας ευχαριστώ.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Να ρωτησω και κάτι.μια αλισια καδτανουλα στις κριτικές σας στο τροφωνιου 11 κάτω είναι ή ίδια με μία που είναι εκεί γιατί αυτή εδώ λέει και κώλο;σας ευχαριστώ.
Ναι αν και έχω ακούσει ότι είναι μετρια μεσα
 

Επισκέπτης
Την είδα στο σαλονακι φιλε quaresma και με την μισή εμπειρία από εσάς εδω μέσα υπογράφω ότι είναι τρελλο μπαζο.
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
και το καινουριο look στο μαλλι πολυ ομορφο!!!  την κανει ακομα πιο ομορφη !!  :rose:

μηπως περασες και απο φ61 ? ηταν το  :rose: ντορινακι   :rose: εκει ? ετσι μου ειπανε.
ναι ήταν το Ντορινακι  :rose: σαν Τόνια , αν κατάλαβα σωστά τα απογεύματα θα συνεχίσει στο Κολ 11 με 15€  :dancing: εκεί θα είναι μόνο πρωί με 20 € δοκιμαστικά  :think:
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
890
Πόντοι
81
ξεκίνησε πρωκτικό η Ιονέλα;
Ισχύει;

Χάμος θα γίνει!!!

Από ό,τι ξέρω, η Ιονέλα θα φύγει για Θεσσαλονίκη και από εκεί για Ρουμανία και θα γυρίσει μετά την πρωτοχρονιά. Σήμερα, αύριο ίσως την προλαβαίνει όποιος ενδιαφέρεται στη Φωκαίας.
 

Επισκέπτης
Την καλημέρα μου.στο λιοσιων 79 το κατω το βραδακι ήταν μία αντζελα μεσοκοπη με καστανό μαλάκι μαζι με μία ξανθια μαριανα αν συγκράτησαν το όνομα σωστα κάπως παχια.
δεν κρύβω ότι συγκινήθηκα από την υπερπροσπάθεια της πρώτης να τονίσει ότι είναι καλές αλλά δεν πέρασα.
 

Επισκέπτης
Φίλτατε καθηγητά,
Ανεβάστε μια κριτική για Ναταλία όποτε είστε εύκαιρος, μπας και διαλευκάνει λίγο το τοπίο...Ο ένας μιλάει για φόλα και ο άλλος για χρυσωρυχείο...Τί ισχύει?....Ελπίζω η αλήθεια να μην βρίσκεται κάπου στην μέση...Βαρεθήκαμε με τις μέσες :)
Επίσης πρόκειται για την ίδια κοπέλα απ'το Φωκαίας 27Β την Νάτα ή απλή συνωνυμία?

Καλημέρα φίλε.ο κάθε πελάτης έχει διαφορετική οπτική για επισκεψη και τίποτα δεν είναι απόλυτο.εδω να φανταστείτε πας σε μία κοπέλα κι είναι καλη και την άλλη φορά μπορεί να είναι σκατα η μέτρια για χίλιους δύο λόγους.εγω να σου πω την αλήθεια πιο πολύ σέβομαι τις αρνητικές κριτικές που εστίαζουν σε λάθη ή φαλτσα.τι να το κάνω να περιγράφουμε εμάς,ότι τα καταφεραμε και σκισαμε την γάτα ή ότι λυσαμε την κοπέλα και την απολαυσαμε ή ότι δεν μασησαμε και της δώσαμε την μουνα στο πιάτο;τον πελάτη θα παρουμε ή την κοπέλα;
 

Επισκέπτης
Στο βέργας 7 παιδιά χθες το βραδακι τώρα που το θυμηθηκα ήταν δύο παχουλουτσικα μωρά ξανθουλια η μία γλυκουλα αλλά ή τσατσα δεν είπε ονόματα.λιγο παγωμένες τις είδα ή μάλλον απογοητευμένος λόγω βροχης κι αναδουλειας.ξερουμε κάτι;
 

Επισκέπτης
Χθες πολύ μπαζο και γυφτια οπότε σήμερα φυλής πρωινος πρωινος με αννα όμορφη ξανθιά με βυζαρα φυσική στο 84 ισόγειο.δυστυχως μετριοτατη αλλά κούκλα μπιμπελο θέα.ωραιο μουνι για 69.πιο κάτω στο 71 ισογειο στα δεξιά του όπως κοιταμε μία μελαχρινη νικολ με την μαιρη.η νικολ τι μωρακι είναι αυτό για τρελλό πήδημα.λαγουδακι σκέτο.λεει μέσα τιποτα παιδιά ή πουτσες μπλε;δινει και κώλο μία σταλιά πιπινι.η μαιρη λίγο γεμάτη και ξινή,λετε να ζηλεύει την μουναρα δίπλα της;στο 67 δεξιά ημιοροφο ήταν μία αννα ξανθιά που δίνει κώλο.ζουμερη και πρόσχαρη.στο 56 με την άσπρη πόρτα μία ακόμα μπιμπελό η αλινα ή καστανή με φοβερη πθσω όψη αλλά δεν κάνει ελεύθερο στοματικό.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Χθες πολύ μπαζο και γυφτια οπότε σήμερα φυλής πρωινος πρωινος με αννα όμορφη ξανθιά με βυζαρα φυσική στο 84 ισόγειο.δυστυχως μετριοτατη αλλά κούκλα μπιμπελο θέα.ωραιο μουνι για 69.πιο κάτω στο 71 ισογειο στα δεξιά του όπως κοιταμε μία μελαχρινη νικολ με την μαιρη.η νικολ τι μωρακι είναι αυτό για τρελλό πήδημα.λαγουδακι σκέτο.λεει μέσα τιποτα παιδιά ή πουτσες μπλε;δινει και κώλο μία σταλιά πιπινι.η μαιρη λίγο γεμάτη και ξινή,λετε να ζηλεύει την μουναρα δίπλα της;στο 67 δεξιά ημιοροφο ήταν μία αννα ξανθιά που δίνει κώλο.ζουμερη και πρόσχαρη.στο 56 με την άσπρη πόρτα μία ακόμα μπιμπελό η αλινα ή καστανή με φοβερη πθσω όψη αλλά δεν κάνει ελεύθερο στοματικό.
Η Νικόλ δίνει και κώλο αλλά επλεκτικά πλέον (χοντρός, έχω πόνο, ο γιατρός μου είπε όχι σήμερα κλπ). Στον αγώνα καλή αλλά όχι όπως παλιά. Αποφεύγει το άκα και περιποίηση στις μπάλλες κατόπιν παρότρυνσης. Γάλα δεν δίνει όπως και φιλιά. Ελπίζουμε σε διόρθωση του σέρβις. Η Μαίρη όπως το είπες. Μουνάρα αλλά ξυνή και στον αγώνα.    
 

Επισκέπτης
Η Νικόλ δίνει και κώλο αλλά επλεκτικά πλέον (χοντρός, έχω πόνο, ο γιατρός μου είπε όχι σήμερα κλπ). Στον αγώνα καλή αλλά όχι όπως παλιά. Αποφεύγει το άκα και περιποίηση στις μπάλλες κατόπιν παρότρυνσης. Γάλα δεν δίνει όπως και φιλιά. Ελπίζουμε σε διόρθωση του σέρβις. Η Μαίρη όπως το είπες. Μουνάρα αλλά ξυνή και στον αγώνα.   

Καλημέρα φίλε και σε ευχαριστω.ετσι που τα λες αυτή δεν κάνει τίποτα πια κι είναι κι ωραίο κοριτσι.μωρε καλά τα λέω εγώ εδώ περα

 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Καλημέρα φίλε και σε ευχαριστω.ετσι που τα λες αυτή δεν κάνει τίποτα πια κι είναι κι ωραίο κοριτσι.μωρε καλά τα λέω εγώ εδώ περα
Φίλε αν θες κάποια όμορφη με τίμιο σέρβις και ομιλητικη πήγαινε στην Μπιανκα από φωκαίας 17 όροφο 3η βάρδια. 
Θα ανεβάσω κριτική κάποια στιγμή για παραπάνω πληροφορίες
 

GiannarasB

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Αθηνά δουεύει συγκεκριμενες μερες? Δεν την εχω πετυχει τελευταία που υποτίθεται εχει επιστρεψει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom