Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (0 μέλη και 81 επισκέπτες)

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Πριν λιγη ωρα...

Ιασωνος 1β δεξι,Ελενη βυζαρου πιτσιρικα που συνηθως δουλευει στο αριστερο το οποιο ηταν κλειστο.
Η Παλινα θα επιστρεψει στις 15 περιπου του μηνα, ειναι στην πατριδα της.
Περδικα 1 σκαλακια, Αντζελα μπεμπα νταρντανα, και Κατια κοντοπουτανο οπου τιμηθηκε για ακομα μια φορα.
Κλειστο το Ιασωνος 43, Κολ 23 ανακτορο- υπογειο,το Λεων 28 οροφος και πολλα

η παλινα ειναι στο 1β δεξια αυτη που την ξεμουνιασαν;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
512
Like
69.379
Πόντοι
41.129
η παλινα ειναι στο 1β δεξια αυτη που την ξεμουνιασαν;

Ναι τυπε... αυτη που της εδωσαν το μουνι στο χερι, που της εκαναν τη τρυπα της πηγαδι, που εφαγε πουτσες απο δω μεχρι το φεγγαρι και πισω, που πηγε συνεργειο αλλαγη μητρα-σαλπιγγα, και ρεκτιφιε μουνοχειλα ,πλυσιμο λιπανση  :heavymetalbig:
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Ναι τυπε... αυτη που της εδωσαν το μουνι στο χερι, που της εκαναν τη τρυπα της πηγαδι, που εφαγε πουτσες απο δω μεχρι το φεγγαρι και πισω, που πηγε συνεργειο αλλαγη μητρα-σαλπιγγα, και ρεκτιφιε μουνοχειλα ,πλυσιμο λιπανση  :heavymetalbig:

την περιμενουμε πως και πως.....
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
Μάγκες το σκηνικό έγινε στο σούπερ μάρκετ Σκλαβενίτης στη Λυκόβρυση. Απέναντι έχει κάποια εγκαταλελειμμένα κτίρια και μένουν διάφοροι μεταξύ των οποίων και γυφτορουμανοι. Ηλικία γύρω στα 20. Τηλέφωνα κλπ δεν υπάρχουν. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κάνει μια βόλτα από εκεί. Μετακινούνται για εποχιακές αγροτικές εργασίες αλλά επιστρέφουν.Απλα δεν έχω προσέξει αν έρχονται πάντα οι ίδιοι

ωραίος ρε μάγκα !!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Μια και ειδα για γυφτησουλες πιο πανω, παιζει καμια φυλης, φωκαιος κτλ μεριά που να εχει εμφανιση και να δινει κωλο?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 11α όροφος Ανίτα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, τατουάζ καρδιά στο στομάχι και στο χέρι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο κλειστό.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 15 αριστερά κλειστό.

Κολωνού 15 δεξιά Ζηνα καστανοξανθη κοπέλα με ωραίο σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 κλειστό.

Κολωνού 23α κλειστό.

Κολωνού 27β Σοφία ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 27γ κλειστό.

Κολωνού 27α Ναόμι η Βραζιλιανα... μαυρουλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Κατερίνα η μελαχρινή μιλφαρα με το μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ με κοντό μαλλί, νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, τατουάζ στο μπράτσο, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β δεύτερος Ρωξανη ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα ωραίο κωλο 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32β κλειστό.

Κολωνού 32γ κλειστό.

Κολωνού 32α Μισέλ κοπέλα με κάστανο μαλλί κανονικό σώμα 3.5-4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά Αντριανα  ξανθιά νταρντανα γκιλφ με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία Κορινα ξανθιά κοπέλα με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνου 45 δεξια κλειστό.

Κολωνού 47 ισόγειο κλειστό.

Κολωνού 47 όροφος Φωτεινή  ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι και Λιζα καστανή ψηλή μιλφ με 3.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 48 Χριστίνα  ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λάουρα μελαχρινή χοντρή μιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 53 Ζαννα και Άννα και στο δωμάτιο, σήμερα δεν τις περίμενα. Πάντως τις 4 τελευταίες μέρες έρχεται στο μαγαζί ένας Συριος με κάθε φορά διαφορετικούς νεαρούς, κάτι λέει στην υπηρεσία και τους περνάει κατευθείαν στο δωμάτιο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Βικτόρια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Τζένη μελαχρινή μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22α Κατερίνα ξανθιά μιλφ με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Καρολίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22β Άντζελα από το μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι και Κατερίνα ξανθό γκρανι με λεπτό κορμί 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πέρασμα πριν λίγη ώρα από μερικά μαγαζιά

Πιπίνου 65 Τάνια μελαμψή κινέζα κανονικό σώμα και μια νεαρή αδύνατη μελαχρινή κοπελίτσα ανοικτοχρωμη νομίζω Κάτια μου είπε πως την λένε συμπαθητική ορεξατη στο σαλόνι παρουσιάστηκε μόνη της κάνει ελεύθερο στοματικό αρκετά καλή από Ρουμανία καινούργια στο μαγαζί
Φωκαιας25 όροφος Μαριάννα καστανοξανθη που ωραίο σώμα και πρόσωπο από τίς πιο αξιόλογες παρουσίες που έχω δει τον τελευταίο καιρό στην πιάτσα αλλά δεν μου άρεσε καθόλου το ύφος στο σαλόνι πολύ αλλαζονικη όπως η Άννα Ιλονα αλλά σαφώς ανώτερη
Χωματιανου11 όροφος Αλεξάνδρα ξανθιά γεματουλα τελείως αδιάφορη παρουσία τσάμπα τα σκαλιά
Βέργας6 ισόγειο Φωτεινή Ρωσσιδα Γκιλφ σχετικά καλό σώμα τίμια στο δωμάτιο,στο υπόγειο Ίνκα και αυτή Γκιλφ Ρωσσιδα
Βεργας3 αριστερά η Λειλα μελαχρινή Ουκρανή  ψοφια στο δωμάτιο δοκιμασμένη στο παρελθόν δεν ξέρω αν έχει βελτιωθεί,στον όροφο Βικτώρια η αδύνατη κοπέλα που δούλευε παλιότερα στα Αχιλλέως, Μαραθώνος ήταν δωμάτιο νομίζω ότι πρόσφατα την είδα και Έλλης 3 με το όνομα Σοφία αν δεν κάνω λάθος

Αυτά καλό βράδυ
 

sexforlife78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες το σκηνικό έγινε στο σούπερ μάρκετ Σκλαβενίτης στη Λυκόβρυση. Απέναντι έχει κάποια εγκαταλελειμμένα κτίρια και μένουν διάφοροι μεταξύ των οποίων και γυφτορουμανοι. Ηλικία γύρω στα 20. Τηλέφωνα κλπ δεν υπάρχουν. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κάνει μια βόλτα από εκεί. Μετακινούνται για εποχιακές αγροτικές εργασίες αλλά επιστρέφουν.Απλα δεν έχω προσέξει αν έρχονται πάντα οι ίδιοι

Το καλύτερο σκηνικό... μου έχει τυχει και μένα αλλά στην επαρχία.
 

sexforlife78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες, όποιοι γουστάρουν κοντά και αδύνατα τσιγγανάκια, η χριστίνα δουλεύει μέχρι τις 6 τα απογεύματα στο ιάσωνος 31 υπόγειο. Είναι ξανθούλα, για τα λίγα της κιλά έχει βυζάκι και κωλαράκι και είναι φιλική και βολική. Βγήκε στο σαλόνι ξυπόλητη αλλά μην σας ανησυχεί, τα έκανα λαμπίκο  :S

Καλή περίπτωση θα τιμηθεί σύντομα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
:heavymetalbig:  :heavymetalbig: προς όλους τους πιπινολατρες -Ντορινοφηλους το Ντορινακι μέχρι το Σάββατο θα δουλέψει οποίος προλάβει πρόλαβε μου είπε Κυριακή παίζεται 50/50 και τέρμα  :'(  την ρώτησα αν ξαναέρθει δεν την είδα ζεστή  :S την πήρα χτες για ένα τελευταίο  :knockinb: απο ότι κατάλαβα σταματάει την καριέρα της εδώ για Ελλάδα  μου είπε δύσκολη δουλειά εδώ  :-( αποχαιρετιστηκαμε  :babycry:  :babycry:  να δούμε τι θα έρθει απο βδομάδα  :think:  :huh: ευτυχώς η πηγή δεν στερεύει ποτέ  :dancing:
 

Elbabinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
9
Like
240
Πόντοι
280
Υπάρχει φήμη ότι η Αθηνά η Πειραιώτισσα εμφανίστηκε στο Αχαρνών 85 αληθεύει;
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Παιδιά άμα ξέρει κάποιος η Στεφανία η μαυρουλα στο Φώκαιας 25 είναι ακόμα ? η έφυγε ? Και είναι απόγευματινη η πρωινή βάρδια?
 

sexforlife78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
:heavymetalbig:  :heavymetalbig: προς όλους τους πιπινολατρες -Ντορινοφηλους το Ντορινακι μέχρι το Σάββατο θα δουλέψει οποίος προλάβει πρόλαβε μου είπε Κυριακή παίζεται 50/50 και τέρμα  :'(  την ρώτησα αν ξαναέρθει δεν την είδα ζεστή  :S την πήρα χτες για ένα τελευταίο  :knockinb: απο ότι κατάλαβα σταματάει την καριέρα της εδώ για Ελλάδα  μου είπε δύσκολη δουλειά εδώ  :-( αποχαιρετιστηκαμε  :babycry:  :babycry:  να δούμε τι θα έρθει απο βδομάδα  :think:  :huh: ευτυχώς η πηγή δεν στερεύει ποτέ  :dancing:

Τι ωράριο έχει το Ντορινάκι γιατί όσες φορές έχω πάει δεν την έχω πετύχει..
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Παιδιά άμα ξέρει κάποιος η Στεφανία η μαυρουλα στο Φώκαιας 25 είναι ακόμα ? η έφυγε ? Και είναι απόγευματινη η πρωινή βάρδια?

Τις τελευταίες μέρες δούλευε απόγευμα,σήμερα είναι πρωινή και θα βρίσκεται εκεί ως τις 6.
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
καμια σκιννυ καινουρια παίζει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom