Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (0 μέλη και 69 επισκέπτες)

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Στοχευμένη επίσκεψη το πρωί στο Κολωνού-53, με την ελπίδα ότι θα έχει επιστρέψει το στανταράκι μου η milf Νατάσα, αλλά τζίφος  :headbang: :S :undecided: :undecided: Η τσατσά με ενημέρωσε ότι θα έρθει μετά τις 15/09, αλλά δεν το πιστεύω, αφού η αρχική ενημέρωση έλεγε ότι θα είχε επιστρέψει από τέλη Ιουλίου !!! Για να δούμε.....
Για να πνίξω τον πόνο μου, πήγα δίπλα στο Κολωνου-47 όροφο, στο βυζο-θωρηκτό Τζούλια, η οποία μου έκανε πολύ ωραία πίπα, και ένα εντατικό καθαρισμό του πρωκτού μου με τη γλώσσα της  :rockon: :headbaning1: :headbaning2:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
τώρα live

Πιπινου 65 Ρωξανη μελαχρινή κοντή λεπτή πιτσιρικά με μακρύ μαλλί, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 136 κλειστό.

Φυλής 134β κλειστό.

Φυλής 134α Ιωάννα ξανθοκαστανη λεπτή ψηλή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Φυλής 134 κλειστό.

Φυλής 109β Καρίνα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Νελι καστανή κοντή πολύ λεπτή πιτσιρικά με 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109α κλειστό.

Μαγνησίας 11 Βικτόρια καστανοξανθη κανονικό σώμα, τατουάζ σκορπιό στο στομάχι 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό, στις 0100 θα κλείσει.


Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 71α Ελλη  μελαχρινή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Αντζελινα με κάστανο σκούρο μακρύ ίσιο μαλλί, με ωραίο λεπτό κορμί 1.5αρι στητο βυζι τατουάζ, με πρωκτικο.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 67 Παολα ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμ και μια κοπέλα στο δωμάτιο.

Φυλής 86β Λάουρα ξανθοκαστανη παχουλη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Σιμονα μελαχρινή με πιασιματακια, 1.5αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β κλειστό.

Φυλής 65α Εμμανουέλα μαυριδερή λεπτή με στητο βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα ανακοινωνεται.
 

tony_montana1989

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2017
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Φεύγω φαντάρος σε λίγες μέρες. Έχετε να προτείνετε κάποια τοπ γκόμενά;
 

Dimitriosch13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
τώρα live

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο Άννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Βικτόρια ξανθιά ψηλολιγνη κοπέλα με 1.5αρι βυζι και Χριστίνα κοκκινομάλλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, η Χριστίνα θα δουλέψει μέχρι τις 0200 όπως είπε...

Χωματιανου 11α κλειστό .

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά, σώμα με πιασιματακια και 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Πολύ τίμια επιλογή.

Λιοσίων 73β Εμυ  το ξανθό κοντοπουτανο  με το μικρό στητο βυζακι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Τζέσικα μελαχρινή με κανονικό σώμα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 76 όροφος Άννα  κοκκινομάλλα χοντρή, με κοντό μαλλί, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ με  κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3.5-3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ κλειστό.

Λιοσιων 79α Μαίρη μελαχρινή με κοντό μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα  με 2αρι βυζι, τατουάζ στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79β κλειστό.

Βεργας 2 Βίκυ καστανοξανθο γκρανι, παχουλο με 2αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Βεργας 3  δεξιά κλειστό.

Βεργας 3 αριστερά Λεΐλα μελαχρινή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, ωραίο λεπτό κορμί 1.5αρι βυζι, τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 3 όροφος Μάγια μεκαχρινη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στον δεξιό ώμο , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α η  Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί, μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό  και πρωκτικό.

Βεργας 6α κλειστό.

Βεργας 7  Έλλη μελαχρινή κοπέλα παχουλη με 2αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Παιωνιου 47 κλειστό.

Λιοσιων 91 κλειστό.


Τροφωνιου 11 ισόγειο Γιάννα μελαχρινή νταρντανα με 2.5-3αρι σιλικονατο και τατουάζ, με πρωκτικο και τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο  Ειρήνη μελαχρινή κ μιλφ με κανονικό σχετικά σώμα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
τροφωνιου 11η Γιάννα μεταμεσονυχτια; κάποιο λάθος κανεις
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Τι ψάχνεις διευκρίνισε λίγο τι εννοείς τοπ γκόμενα :huh:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Ψώνισα προχθές έξω από σούπερ μάρκετ της περιοχής μου όπου ζητιανευε με την αδελφή της όπως μου είπε, ρουμανογυφτακι με ωραίο σωματακι και γλυκιά φατσούλα. Την πήγα σπίτι μου,την έβαλα να κάνει ντουζακι και αφού την εγλειψα πατοκορφα με εκείνη να έχει σπασμούς στο γλυφομούνι με δάκτυλο μέσα της την γάμησα σε δύο στάσεις πισωκολλητα και από πάνω με τρελό χύσιμο στο πρόσωπο. 15€ πήγε το μαλλί και αν την ξαναπετυχω γιατί μου είπε πως θα κατέβουν Πελοπόννησο οικογενειακως σίγουρα θα την ξαναπάρω
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Καλημέρα σας
Η βερονικα σε βάρδια ειναι πρωινή η απογευματινή ;;;
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Καλημέρα σας
Η βερονικα σε βάρδια ειναι πρωινή η απογευματινή ;;;
Κανονικα ειναι φιλε μ και πρωι και απογευμα απλως μερικες φορές δεν ειναι πρωινα η απογευματα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Ψώνισα προχθές έξω από σούπερ μάρκετ της περιοχής μου όπου ζητιανευε με την αδελφή της όπως μου είπε, ρουμανογυφτακι με ωραίο σωματακι και γλυκιά φατσούλα. Την πήγα σπίτι μου,την έβαλα να κάνει ντουζακι και αφού την εγλειψα πατοκορφα με εκείνη να έχει σπασμούς στο γλυφομούνι με δάκτυλο μέσα της την γάμησα σε δύο στάσεις πισωκολλητα και από πάνω με τρελό χύσιμο στο πρόσωπο. 15€ πήγε το μαλλί και αν την ξαναπετυχω γιατί μου είπε πως θα κατέβουν Πελοπόννησο οικογενειακως σίγουρα θα την ξαναπάρω
Κάτι ανάλογο είχα πετύχει πέρσι ένα πρωί έξω από τα Κολωνού 30,ήταν ένα γυφτάκι με δύο μεγάλες γύφτισες συνοδεία και με ρώτησε αν έμπαινα σε μπουρδέλο.Με ρώτησε πόσο κάνει και της είπα 10€,τη ρώτησα από περιέργεια πόσα ζήταγε αν έπαιρνα αυτή και μου είπε ότι θα τα βρίσκαμε με 5€!Φυσικά δεν τσίμπησα,δεν ξέρεις τι παγίδες κρύβονται από πίσω...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
43
Like
8.749
Πόντοι
1.936
Ψώνισα προχθές έξω από σούπερ μάρκετ της περιοχής μου όπου ζητιανευε με την αδελφή της όπως μου είπε, ρουμανογυφτακι με ωραίο σωματακι και γλυκιά φατσούλα. Την πήγα σπίτι μου,την έβαλα να κάνει ντουζακι και αφού την εγλειψα πατοκορφα με εκείνη να έχει σπασμούς στο γλυφομούνι με δάκτυλο μέσα της την γάμησα σε δύο στάσεις πισωκολλητα και από πάνω με τρελό χύσιμο στο πρόσωπο. 15€ πήγε το μαλλί και αν την ξαναπετυχω γιατί μου είπε πως θα κατέβουν Πελοπόννησο οικογενειακως σίγουρα θα την ξαναπάρω

καλο ντηλ!!!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
861
Κριτικές
66
Like
12.295
Πόντοι
4.706
Ψώνισα προχθές έξω από σούπερ μάρκετ της περιοχής μου όπου ζητιανευε με την αδελφή της όπως μου είπε, ρουμανογυφτακι με ωραίο σωματακι και γλυκιά φατσούλα. Την πήγα σπίτι μου,την έβαλα να κάνει ντουζακι και αφού την εγλειψα πατοκορφα με εκείνη να έχει σπασμούς στο γλυφομούνι με δάκτυλο μέσα της την γάμησα σε δύο στάσεις πισωκολλητα και από πάνω με τρελό χύσιμο στο πρόσωπο. 15€ πήγε το μαλλί και αν την ξαναπετυχω γιατί μου είπε πως θα κατέβουν Πελοπόννησο οικογενειακως σίγουρα θα την ξαναπάρω
Ωραίος, συναγωνιστή! Δώσε περισσότερες πληροφορίες (ηλικία, κτλ.), καθώς ψοφάω για τέτοια σκηνικά.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.999
Κριτικές
33
Like
7.764
Πόντοι
3.886
Ψώνισα προχθές έξω από σούπερ μάρκετ της περιοχής μου όπου ζητιανευε με την αδελφή της όπως μου είπε, ρουμανογυφτακι με ωραίο σωματακι και γλυκιά φατσούλα. Την πήγα σπίτι μου,την έβαλα να κάνει ντουζακι και αφού την εγλειψα πατοκορφα με εκείνη να έχει σπασμούς στο γλυφομούνι με δάκτυλο μέσα της την γάμησα σε δύο στάσεις πισωκολλητα και από πάνω με τρελό χύσιμο στο πρόσωπο. 15€ πήγε το μαλλί και αν την ξαναπετυχω γιατί μου είπε πως θα κατέβουν Πελοπόννησο οικογενειακως σίγουρα θα την ξαναπάρω
πες καμια παραπανω πληροφορια οπως μερος ωρα ηλικια
 

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
116
Like
32
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες. Γνωριζει κανεις ποτε επιστρεφει η Αλιονα απο διδυμου 18?
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Μάγκες το σκηνικό έγινε στο σούπερ μάρκετ Σκλαβενίτης στη Λυκόβρυση. Απέναντι έχει κάποια εγκαταλελειμμένα κτίρια και μένουν διάφοροι μεταξύ των οποίων και γυφτορουμανοι. Ηλικία γύρω στα 20. Τηλέφωνα κλπ δεν υπάρχουν. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κάνει μια βόλτα από εκεί. Μετακινούνται για εποχιακές αγροτικές εργασίες αλλά επιστρέφουν.Απλα δεν έχω προσέξει αν έρχονται πάντα οι ίδιοι
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
512
Like
69.379
Πόντοι
41.129
Πριν λιγη ωρα...

Ιασωνος 1β δεξι,Ελενη βυζαρου πιτσιρικα που συνηθως δουλευει στο αριστερο το οποιο ηταν κλειστο.
Η Παλινα θα επιστρεψει στις 15 περιπου του μηνα, ειναι στην πατριδα της.
Περδικα 1 σκαλακια, Αντζελα μπεμπα νταρντανα, και Κατια κοντοπουτανο οπου τιμηθηκε για ακομα μια φορα.
Κλειστο το Ιασωνος 43, Κολ 23 ανακτορο- υπογειο,το Λεων 28 οροφος και πολλα αλλα.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Μάγκες το σκηνικό έγινε στο σούπερ μάρκετ Σκλαβενίτης στη Λυκόβρυση. Απέναντι έχει κάποια εγκαταλελειμμένα κτίρια και μένουν διάφοροι μεταξύ των οποίων και γυφτορουμανοι. Ηλικία γύρω στα 20. Τηλέφωνα κλπ δεν υπάρχουν. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κάνει μια βόλτα από εκεί. Μετακινούνται για εποχιακές αγροτικές εργασίες αλλά επιστρέφουν.Απλα δεν έχω προσέξει αν έρχονται πάντα οι ίδιοι
Λυκόβρυση?  Μακριά για μένα.  Άσε μη μας την πέσουν και οι γυφτορουμανοι από τα εγκατελειμενα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom