Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 309 άτομα (29 μέλη και 280 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Να προσθέσω και αυτά κοντά στο Γκάζι, όπου βγαίνει πολύς κόσμος για ποτό, περιμένοντας μπας και φορτώσει καμιά ελλεηνίδα όλο το βράδυ. 5 η ώρα το πρωί που έχει πάρει τα @@ του και ετοιμάζεται να γυρίσει σπίτι, τα μεγάλα, κόκκινα, φωτεινά γράμματα "Studio" του φαίνονται σαν όαση και η απόσταση από το να δώσει το 50ρικο δεν είναι πολύ μεγάλη.

Πιστευω οτι η χρονολογικη σειρα ειναι λαθος οπως το θετετε.Πρωτα πας να γαμησεις,να σου φυγει η καβλα και μετα πας σε πυρφοροτοποθεσιες για καβλατζα τυπου Γκαζοχωρι.Αφενως εισαι χαλαρος απο το προ ολιγου χυσιμο,αφ'ετερου δεν σε νοιαζει κατσει δεν κατσει η ξεβρακωτη.Το αντιλαμβανεται και η ιδια οτι εισαι κουλ οποτε αντιμετωπιζεσαι αλλιως.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Μου εχει τύχει κ μένα βγήκα με κοπελιά κέρασα κ δεν μου έκατσε...
Πήγα σπιτι μεσα στα νεύρα..βγάζω τα ρούχα της εξόδου φοράω παραλαγης κ πήγα εκεί στη καμέλια τη γνωστή στη φιλιπηδου που ειναι κ φωκαιας κ με έκανε καλα..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
giphy.gif

Ιασωνος 43  Ιωαννα απο τη Λειβαδια (μεσα κεντρο) και Μαγκυ η Κυπρια κλεισμενη σε προγραμμα μιας ωρας (60ε)
Ιασωνος 33  Μαρια το ξωτικο με 2,5αρι βυζι ωραιο κωλι συμπαθητικο προσωπο.
Ιασωνος 30 οροφος η Ζωΐτσα.Η Μπελλα ειναι αδιαθετη.
Ιασωνος 19 οροφος Δυο μαυρες Ναομι και Βικυ
Ιασωνος 10 κατω Αννα μπαζακι και στον οροφο Νικολ πιπινι στυλιαρι συμπαθητικια και Τζεσσικα γεματουλα ψηλη μελαχρινη.Η  Σαμπρινα εχει ρεπο.
Μεγαλου Αλεξ. 21 κατω Νατασσα, ασπρουλιαρα γεματουλα με ελευθερο στοματικο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Πιστευω οτι η χρονολογικη σειρα ειναι λαθος οπως το θετετε.Πρωτα πας να γαμησεις,να σου φυγει η καβλα και μετα πας σε πυρφοροτοποθεσιες για καβλατζα τυπου Γκαζοχωρι.Αφενως εισαι χαλαρος απο το προ ολιγου χυσιμο,αφ'ετερου δεν σε νοιαζει κατσει δεν κατσει η ξεβρακωτη.Το αντιλαμβανεται και η ιδια οτι εισαι κουλ οποτε αντιμετωπιζεσαι αλλιως.
Όπως και να 'χει, το location αυτών των μαγαζιών είναι το μυστικό της επιτυχίας τους. Αν δεν υπήρχαν τα πιρφοροστέκια του Γκαζιού κοντά, δε θα επιβιώνανε τα στούντιο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
To studio όμως εχει και αυτο τεράστιο ποσοστά φόλας ειδικα σαν περαστικος κ το 50αρικο τσουζει συν το 69 άμα σου γυαλίσει η άλλη ή οτιδήποτε +εξτρα κ στη μουνάρα της που θα στο παίξει κομοδίνο σαν περαστικός που είσαι...
Ε άμα σαν περαστικός παίζει τεράστιο ποσοστό φόλος, πώς να εξελιχθείς σε σταθερό πελάτη; Ο περαστικός όταν φάει τη φόλα του, μαλάκας είναι να ρισκάρει να ξαναπατήσει και να γίνει σταθερός;
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
Τι γινεται με το φυλης 86Α ? Ειχα διαβασει μια κριτικη απο καποιον που πηγε με την βερονικα και μαλλον ειχε κονδυλωματα στον κωλο της και απο τοτε που γραφτηκε η κριτικη δεν ειδα καποια ενημερωση για τον συγκεκριμενο οικο, ειχα παει και μια βολτα στην περιοχη πριν κατι μερες και ηταν κλειστος
 

Penarrubias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
16
Like
490
Πόντοι
280
Απόψε Φυλής 56 είδα την Πωλίνα!  :rolleyes:
Καινούρια στην μοντελοαλυσίδα.
Σχετικά ψηλή έχει ωραία πιασιματάκια γενικά συμπαθητική ψιλοχωριατοπούλα ανατολικού μπλοκ!
Πάντως δεν τη λες αντιπροσωπευτικό δείγμα της συγκεκριμένης αλυσίδας. :-
(Η υπηρεσία που είχε,πριν λίγες μέρες δούλευε σαν κοπέλα στην Ιωαννίνων 3!!!  :dancing: )

Τι γινεται με το φυλης 86Α ? Ειχα διαβασει μια κριτικη απο καποιον που πηγε με την βερονικα και μαλλον ειχε κονδυλωματα στον κωλο της και απο τοτε που γραφτηκε η κριτικη δεν ειδα καποια ενημερωση για τον συγκεκριμενο οικο, ειχα παει και μια βολτα στην περιοχη πριν κατι μερες και ηταν κλειστος

Ο ένας βλέπει κονδυλώματα,ο άλλος διαμαρτύρεται για ξεπέτα,γενικά της κοντής ψωλής της φταιν'οι τρίχες! :P
Η Βερόνικα δουλεύει κανονικά,τρένο πάει παρακαλώ ακόμη και στην πεντέρμη Αυγουστιάτικη Φυλής. :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρά παιδιά καλά αυτό που γίνεται αυτή  την ώρα Κολωνού 53 δεν έχει προηγούμενο σήμερα έχουν πάρει σειρά οι γύφτοι από Κολωνό Ασπρόπυργο και δεν ξέρω και γω από πού αλλού θα πέσει κλοτσωπατιναδα χωρίς έλεος ήδη έπεσαν κάτι ψηλές τι θα γίνει ρε πουστη μου επιτέλους
Επειδή δεν γουστάρω τέτοια σκηνικά πήγα Όλγα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 ισόγειο πέρασα στο 5λεπτο ακριβώς άρχισε η γαμημενη τσατσά να χτυπάει πόρτα και η Όλγα τα davai davai με άφησε ένα δύο λεπτά ακόμα στο 7λεπτο τελείωσα και έφυγα σκατα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Επίσης προσοχη στην πλατεία Καραϊσκάκη λίγο πριν στρίψουμε για Μάρνη οχι στο κλασικό σημείο στο περίπτερο στήσει μπλόκο αλκοτεστ η τροχαία
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
Κολωνού 53 ζανα και αννα
Ζανα μελαχρινή μαλλί κοντό ίσιο πανέμορφα ματιά κανονική και Άννα τσαούσα με αέρα γεμάτουλα Ρωσίδα.. Πολύ όμορφη και αυτή.. Θα επερνα Άννα αλλά γινόταν χαμός.. Εφυγα
Μεγ Αλεξάνδρου 17 Άντζελα γεμάτουλα κοκκινομάλλα πολύ γαμευσιμη αλλά νομίζω την είχα πάρει πολύ παλιά με μέτριες εντυπώσεις και Νατάσα δωμάτιο.. Δεν την είδα
Μεγ Αλεξάνδρου 22κατω Καρολίνα ξανθιά  κανονική αδιάφορη για εμένα και Κατερίνα ξανθιά μιλφ Ρωσίδα αδιαφορη
Μεγ Αλεξάνδρου διάδρομος καρίνα έντονη μυροδιά φολας
Ιασωνος 46 μεσσαιο βαλερια
Τα υπόλοιπα 46 κλειστά όροφος και γ καθώς και τα 44 κλειστα
Λεωνιδίου 28 πάνω Βίκυ μαύρη δεν την είδα καν εφυγα..
Ιασωνος 31 μια ναταλυ νεαρή τσουπωτη με πολυυυυυυ πεσμένο στηθος
Ιασωνος 37 Ιωάννα η ψηλή όπως την παρουσίασε
Περδικας κουρτίνα η ολγα

Η σημερινή αποστολή ανερευσης κάποιας ενδιαφέρουσας κοπέλας στέφθηκε με αποτυχια
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
Συγκρίνοντας τη Ζάνα με τη Ροντίκα ποιά θα λέγατε ότι είναι καλύτερη σε εμφάνιση και ποιά σε υπηρεσίες;

dδεν γινεται να σου απαντησουμε γτ η ομορφια ειναι υποκειμενικη για τον καθε ενα,για παραδειγμα εμενα μ αρεσουν οι chubby οποτε το κλικ μου το εκανε η αννα...οχι οτι δε θα γαμαγα την ζανα μην τρελαθουμε.. αλλα αντικειμενικα η ζανα ειναι μια ΠΑΡΑ πολυ ομορφη κοπελα προσωπικη μου γνωμη..πολυ ομορφα ματια προσωπο και ενα κανονικο σωμα...ουτε αδυνατο ουτε γεματο..ενα κανονικο σωμα με το μπραζιλ βρακακι της ειναι μουρλια αποψε

κριμα που ειχαν κανει καταληψη οι πακιστανο ορκς ...θα επερνα με χιλια την αννα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Κολωνού 53 ζανα και αννα
Ζανα μελαχρινή μαλλί κοντό ίσιο πανέμορφα ματιά κανονική και Άννα τσαούσα με αέρα γεμάτουλα Ρωσίδα.. Πολύ όμορφη και αυτή.. Θα επερνα Άννα αλλά γινόταν χαμός..
Καλημέρα μεγάλη προσοχή στον συνωστισμό που επικρατεί στο μαγαζί χτες ένας πιτσιρικάς τσιγγάνος εκμεταλλεύτηκε την χαυρα που γινόταν και προσπάθησε να κλέψει ένα γνωστό μου που είχαμε πάει μαζί πήγε πίσω του και εβαλε χέρι στο τσαντάκι μέσης που φόραγε ευτυχώς τελευταία στιγμή τον έπιασε του έσκασε χαστούκι τον κυνήγησε αλλά ο τσιγγάνος έγινε καπνός.Φυσικα ο άνθρωπος ξενέρωσε και Μεταξουργείο δεν θα ξαναέρθει μιλάμε για απίστευτο θράσος
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Το έγραψα και στο νήμα "χαμένες ιερόδουλες" αλλά επειδή επί της ουσίας δεν είναι χαμένη το ποστάρω και εδώ : Μήπως κάποιος γνωρίζει που εργάζεται η Λίλυ από Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α; Μελαχροινή,ψηλή,γεμάτη γύρω στα 35. Μέχρι και πριν λίγες ημέρες βρισκόταν εκεί. Τις τελευταίες ημέρες όμως δεν την βρίσκω. Ρώτησα την ευγενική τσατσά χθες το απόγευμα η οποία μου είπε οτι σταμάτησε και αγνοεί για το που μπορεί να βρίσκεται.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
αλλα αντικειμενικα η ζανα ειναι μια ΠΑΡΑ πολυ ομορφη κοπελα προσωπικη μου γνωμη..πολυ ομορφα ματια προσωπο και ενα κανονικο σωμα...ουτε αδυνατο ουτε γεματο..ενα κανονικο σωμα με το μπραζιλ βρακακι της ειναι μουρλια αποψε

κριμα που ειχαν κανει καταληψη οι πακιστανο ορκς ...θα επερνα με χιλια την αννα

Αντικειμενικα η Ζανα ΔΕΝ ειναι μια ΠΑΡΑ πολυ ομορφη κοπελα.
Απλη εμφανιση  6/10 ειναι.Τσουπωτο κορμι κοντη με μετριο προσωπο.
Απλα γουσταρει να γαμιεται τιποτα αλλο.Και εγω το βραδι που την πηρα το σαλονι ειχε μεσα 30 ατομα.
Οταν βγηκε η Ζανα εμειναν στο σαλονι 2-3 ατομα. Ακουστηκε απο Ελληνα συναγωνιστη "Για αυτην περιμεναμε τοση ωρα ?"
Αμα κρινω απο μερικους εδω μεσα οτι η Ριτα απο Κολωνου 15 ειναι μετρια σε εμφανιση,τοτε η Ζανα πως ειναι ΠΑΡΑ πολυ ομορφη ?
Και μιλαμε αντικεμεινικα, μην αρχισουμε τα εμενα μου αρεσουν οι κοντες μου αρεσουν οι τσουπωτες.
Συγκριση με Ροδικα απο φυλης δεν το συζηταω... μερα με τη νυχτα.Ετη φωτος καλυτερη η Ροδικα.
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
Αντικειμενικα η Ζανα ΔΕΝ ειναι μια ΠΑΡΑ πολυ ομορφη κοπελα.
Απλη εμφανιση  6/10 ειναι.Τσουπωτο κορμι

στεκομαι εδω,οχι για να στην πω...απλα για να αναφερω οτι για τον καθε ενα διαφορετικα ισχυουν διαφορετικα πραγματα αλλα η ζανα που ειδα εγω δεν ηταν σε καμια περιπτωση τσουπωτη,η μεση σχεδον δαχτυλιδι και μπουτακια κανονικα...υψος 1.63 περιπου(στο περιπου) κιλα αντε να ειναι βια αβιαστα μεχρι 55... η αλλη η εταιρη αννα αυτη ΝΑΙ ηταν τσουπωτο κορμι.. δεν ηταν χοντρη..ηταν τσουπωτη...

εγω αυτα ξερω αυτα κρινω...διοτι αν μια κοπελα με μεση δαχτυλιδη και κανονικα μπουτακια 55 κιλα την λεμε τσουπωτη φαντασου πως πανε οι αλλες κατηγοριες
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Χθες μετά τα μεσάνυχτα έκανα μια καταδρομική στην πιάτσα:

Φυλής 81 είχε τη Νέλλη, γνωστό ουκρανικό μωρό. Το σαλόνι είχε 4-5 άτομα και έκανε παιχνίδι με όλους στα σπαστά αγγλικά της. Πρότυπο πουτάνας κατά τη γνώμη μου και θα πέρναγα τυφλά μαζί της αν δεν είχε άλλες επιλογές η τσάρκα.
Φωκαίας 17 ισόγειο η Τζένη.
Φωκαίας 17 πάνω η Μπιάνκα. Και οι δύο ήταν στο δωμάτιο και δεν έκατσα να περιμένω.
Φωκαίας 27 ισόγειο η Ιωάννα, γνωστή φόλα. Έμεινα μισό λεπτό από ευγένεια να ακούσω το πρόγραμμα και να κάνει η πουτάνα τα κόλπα της και την κοπάνησα.
Φωκαίας 27 πάνω η Μόνικα. Ψηλή, λεπτή κοπέλα, 25 Μαΐων, με μικρό 2άρι στήθος, αλλά φάτσα απίστευτη που μου θύμισε λίγο την Αντζελίνα Τζολί. Ματάρες που ανέβαινε η ψυχολογία σου μόνο που σε κοιτάζανε. Είχε ένα  μικρό ταττού δίπλα στο ομφαλό με το όνομα Alex. Δοκιμάστηκε λοιπόν στα ενδότερα. Απλό πρόγραμμα, ενώ δεν αφήνει φιλιά και δαχτυλοσκοπήσεις. Για μια φορά αξίζει. Όταν όμως είσαι απαιτητικός μύστης και αναζητάς GFE καταστάσεις με ωραία μουνιά, δεν τραβάει για παραπάνω.
 

IoannisTS18

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανης τιποτα για κανενα μπουρδελο κοντα στην πρεβεζα?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Αντικειμενικα η Ζανα ΔΕΝ ειναι μια ΠΑΡΑ πολυ ομορφη κοπελα.
Απλη εμφανιση  6/10 ειναι.Τσουπωτο κορμι κοντη με μετριο προσωπο.
Απλα γουσταρει να γαμιεται τιποτα αλλο.Και εγω το βραδι που την πηρα το σαλονι ειχε μεσα 30 ατομα.
Οταν βγηκε η Ζανα εμειναν στο σαλονι 2-3 ατομα. Ακουστηκε απο Ελληνα συναγωνιστη "Για αυτην περιμεναμε τοση ωρα ?"
Αμα κρινω απο μερικους εδω μεσα οτι η Ριτα απο Κολωνου 15 ειναι μετρια σε εμφανιση,τοτε η Ζανα πως ειναι ΠΑΡΑ πολυ ομορφη ?
Και μιλαμε αντικεμεινικα, μην αρχισουμε τα εμενα μου αρεσουν οι κοντες μου αρεσουν οι τσουπωτες.
Συγκριση με Ροδικα απο φυλης δεν το συζηταω... μερα με τη νυχτα.Ετη φωτος καλυτερη η Ροδικα.
Μηπος ειναι ζανα που εργαζοταν στο φωκαιας 25α?τα πρωινα?πριν κανα 3μηνο?
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Αντικειμενικα η Ζανα ΔΕΝ ειναι μια ΠΑΡΑ πολυ ομορφη κοπελα.
Απλη εμφανιση  6/10 ειναι.Τσουπωτο κορμι κοντη με μετριο προσωπο.
Απλα γουσταρει να γαμιεται τιποτα αλλο.Και εγω το βραδι που την πηρα το σαλονι ειχε μεσα 30 ατομα.
Οταν βγηκε η Ζανα εμειναν στο σαλονι 2-3 ατομα. Ακουστηκε απο Ελληνα συναγωνιστη "Για αυτην περιμεναμε τοση ωρα ?"
Αμα κρινω απο μερικους εδω μεσα οτι η Ριτα απο Κολωνου 15 ειναι μετρια σε εμφανιση,τοτε η Ζανα πως ειναι ΠΑΡΑ πολυ ομορφη ?
Και μιλαμε αντικεμεινικα, μην αρχισουμε τα εμενα μου αρεσουν οι κοντες μου αρεσουν οι τσουπωτες.
Συγκριση με Ροδικα απο φυλης δεν το συζηταω... μερα με τη νυχτα.Ετη φωτος καλυτερη η Ροδικα.
...δεν ξέρω τι λέτε εσείς...αλλά χθες το απόγευμα...Κολωνού 11...είχε μία καινούργια...όνομα Ντορίνα...και ερωτεύτηκα πάλι ο μαλάκας...

...φοβερό πιπινομανουλάκι λέμε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom