Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 217 άτομα (27 μέλη και 190 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
ΑΓΚΥΡΑΣ 12α
ΣΟΥΖΗ
1η ΠΡΩΙΝΗ

Όλοι την ξέρουν την Σούζη... Κι εγώ την ήξερα από τις τσάρκες μου αλλά... για κάποιο λόγο δεν περνούσα... Ίσως τελικά καλά έκανα...

Χθες είπα να περάσω να την εντάξω τουλάχιστον και αυτή στο παλμαρέ μου... Μια και είναι και καιρό εκεί και πολλοί περνούσαν μαζί της...

Εμφανισιακά μην τα ξαναγράψω τα έχουν πει πολλοί απλά να σημειώσω πως πια έχει κοντό μαλλί...

Η κοπέλα είναι ευγενική να μην παρεξηγηθώ απλά ρε γμτ όλα μηχανικά... και ακόμα όταν γελάει είναι λίγο ψυχρή... μου έγλειφε τις ρόγες μηχανικά ας πούμε για προκαταρκτικά... την είχα γυρίσει πλάγια μου να βλέπω τον πολύ καλό της κώλο στον καθρέφτη, τσιμπουκάκι με γλώσσα και γλείψιμο κορμού-βαλανου (με καπότα από μόνη της μου έβαλε) μετά την πήρα από πάνω μου στην άκρη του κρεβατιού και γεια σας...

Μια αδιάφορη συνεδρία δυστυχώς... Να τονίζω πως η κοπέλα είναι ευγενική δεν έχω κάποιο παράπονο απλά είναι πολύ μηχανική χωρίς καθόλου ένταση.... τουλάχιστον σε μένα... επίσης γλωσσόφιλα δεν έδωσε... Μπανιαρισμένος πήγα και φρέσκος γενικά...

Τέλος να πω πως... πρέπει να έχει κάποιο θέμα με το τρέμουλο... έχω και μια γνωστή μου που έχει τέτοιο θέμα... στυλ πάρκινσον αλλά δεν είναι παρκινσον.... δηλαδή το ένιωθα πως ψιλοέτρεμαν χέρια κλπ σαν ψαράκι που σπαρταράει... το έχουν ξαναγράψει και άλλοι αλλά ξεκάθαρα δεν είναι από... άγχος ή κάτι τέτοιο... έχει θέμα η κοπέλα σε πολύ πρώιμο στάδιο....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.509
Κριτικές
1.275
Like
228.305
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φωκαίας 27Β πάνω Καρολίνα ξανθιά πιτσιρικά παχουλη με 3αρι βυζι. με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Φωκαίας 27Β κάτω Αθήνα ξανθιά μιλφαρα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
Φωκαιας 27α Καμελια κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κωλο και αυταρχικό και μια κοπέλα στο δωμάτιο.
Φωκαιας 24 . Σονια μελαχρινή  με καρέ μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζιά,  σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Φωκαιας 19 Αντζελινα ξανθιά λεπτή πιτσιρικά ωραίο κορμί στητο βυζι, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.
Φωκαιας 17α Μαίρη ψηλή λεπτή κοπέλα με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Φυλής 71α Αντζι μελαχρινή ψηλή λεπτή με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
Φυλής 69β Τζούλια ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι με , με ελεύθερο στοματικό  πρωκτικο και αυταρχικό.
Φυλής 86β Τανια καστανή λεπτή πιτσιρικά με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Φυλής 86α Βερονικα κλασσικά στο δωμάτιο και με κόσμο να περιμένει , με ελεύθερο στοματικό
Φιλιππιδου 11β Εμιλη η κοντουλα ξανθιά πιτσιρικά κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.
Φιλιππιδου 11α Εύα ξανθό μιλφ , με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.
Φυλής 59 κάτω    Μαρία ξανθοκαστανη κανονικό σώμα κοντουλα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και μια κοπέλα στο δωμάτιο.
Φυλής 72 Ναταλία ξανθοκαστανη λεπτή με πολύ ωραίο κορμάκι 1.5-2αρι στητο βυζι, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
870
Πόντοι
81
Καλως όρισες ν.Σμύρνη στο φωκαιας 27αδεν υπάρχει Καμελιαμονο Αννα&Κορινα.Ευχαριστω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.509
Κριτικές
1.275
Like
228.305
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Διδυμου 27 Τζούλια το θωρηκτό με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό.
Διδύμου 20 Άννα ξανθιά λεπτή μαυρισμένη μιλφ με μικρό σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Καρολίνα ξανθιά κοντή παχουλη πιτσιρικά με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Διδύμου 18 ισόγειο Μαρία η μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα κωλαρα μικρό βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.
Διδύμου 18 υπόγειο Σοφία με κάστανο κόκκινα μαλλιά κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.
Διδύμου 16 Όλγα ξανθοκαστανη πολύ χοντρή με 3.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό.
Διδύμου 8β Λίλιαν ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8α Τατιάνα ξανθιά σώμα με λίγα πιασιματακια κωλαρα, απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 7 αριστερά Νανσυ ξανθιά κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι ωραία κωλο για πισωκολλητο, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
συνέχεια live

Διδύμου 18 υπόγειο Σοφία με κάστανο κόκκινα μαλλιά κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

ενημερωτικά.... επειδή το είχα ξαναδιαβάσει και από άλλον συνάδελφο... η Σοφία σε επίμονη ερώτηση μου (στην ανακοίνωση του προγράμματος) αν κάνει κώλο μου το αρνήθηκε ευγενικά... μάλιστα μου λέει "μην αγχωθείς έχω πολύ στενό μουνάκι"
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
ενημερωτικά.... επειδή το είχα ξαναδιαβάσει και από άλλον συνάδελφο... η Σοφία σε επίμονη ερώτηση μου (στην ανακοίνωση του προγράμματος) αν κάνει κώλο μου το αρνήθηκε ευγενικά... μάλιστα μου λέει "μην αγχωθείς έχω πολύ στενό μουνάκι"

Και εγώ που πέρασα σήμερα το πρωί δεν μου ανέφερε κώλο .....
 

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.γνωριζει κάνεις κοπέλα με πρόγραμμα ποδολαγνειας στη Φυλής?ευχαριστώ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.509
Κριτικές
1.275
Like
228.305
Πόντοι
46.232
Καλησπέρα συναγωνιστές.γνωριζει κάνεις κοπέλα με πρόγραμμα ποδολαγνειας στη Φυλής?ευχαριστώ
καλησπέρα , πήγαινε και κάνε μια ερώτηση στην Τζούλια στο Φυλής 69β
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.509
Κριτικές
1.275
Like
228.305
Πόντοι
46.232



καλησπέρα και στους δυο , έχετε pm
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
ΑΓΚΥΡΑΣ 12α
ΣΟΥΖΗ
1η ΠΡΩΙΝΗ

Όλοι την ξέρουν την Σούζη... Κι εγώ την ήξερα από τις τσάρκες μου αλλά... για κάποιο λόγο δεν περνούσα... Ίσως τελικά καλά έκανα...

Χθες είπα να περάσω να την εντάξω τουλάχιστον και αυτή στο παλμαρέ μου... Μια και είναι και καιρό εκεί και πολλοί περνούσαν μαζί της...

Εμφανισιακά μην τα ξαναγράψω τα έχουν πει πολλοί απλά να σημειώσω πως πια έχει κοντό μαλλί...

Η κοπέλα είναι ευγενική να μην παρεξηγηθώ απλά ρε γμτ όλα μηχανικά... και ακόμα όταν γελάει είναι λίγο ψυχρή... μου έγλειφε τις ρόγες μηχανικά ας πούμε για προκαταρκτικά... την είχα γυρίσει πλάγια μου να βλέπω τον πολύ καλό της κώλο στον καθρέφτη, τσιμπουκάκι με γλώσσα και γλείψιμο κορμού-βαλανου (με καπότα από μόνη της μου έβαλε) μετά την πήρα από πάνω μου στην άκρη του κρεβατιού και γεια σας...

Μια αδιάφορη συνεδρία δυστυχώς... Να τονίζω πως η κοπέλα είναι ευγενική δεν έχω κάποιο παράπονο απλά είναι πολύ μηχανική χωρίς καθόλου ένταση.... τουλάχιστον σε μένα... επίσης γλωσσόφιλα δεν έδωσε... Μπανιαρισμένος πήγα και φρέσκος γενικά...

Τέλος να πω πως... πρέπει να έχει κάποιο θέμα με το τρέμουλο... έχω και μια γνωστή μου που έχει τέτοιο θέμα... στυλ πάρκινσον αλλά δεν είναι παρκινσον.... δηλαδή το ένιωθα πως ψιλοέτρεμαν χέρια κλπ σαν ψαράκι που σπαρταράει... το έχουν ξαναγράψει και άλλοι αλλά ξεκάθαρα δεν είναι από... άγχος ή κάτι τέτοιο... έχει θέμα η κοπέλα σε πολύ πρώιμο στάδιο....
Οντος εχει θεμα....και οταν παει να βγαλει το κυλοτακι της τρεμει...οταν ομως γαμιετε οι κινησης των χεριον οταν σε χαιδευει ειναι νορμαλ....Οπως ειπες παρκισον σε αρχικο σταδιο που σε πιανει τρεμουλο σε λεπτες κινισης π.χ γραψιμο...και στην εν λογο περιπτοση φορεμα καποτας....Αν την χαμουρεψης καθετε πολυ ωρα....δεν παιρνει προτοβουλιες...αυτο με της ρογες τωρα τελευταια το κανει απο μονη της φαντασου.....τα γλωσοφιλα τα εχει κοψη...ενο εδινε σαν τρελη...επισης εχει κοψη και υο ελευθερο στοματικο τελειοτικο παλια τοκανε...οταν την ροτησα μου εδειξε το στομα της...απο οτο καταλαβα θα εβγαλε σπυρακια η κατι σαν στοματιτιδα και ετσο εκοψε γλωσοφιλα και ελευθερα στοματικα κτλ...ΝΑ Προσθεσο πως δεν κανει μηχανικες κινησης κατα την γνωμη μου αλλα ειναι αγχωδης πολυ!αν την χειριστης καλα θα περασης...ενας λογος που δεν παω συχνα πια ειναι γιατι εκοψε τα γλωσοφιλα,και το ελευθερο στοματικο τελειοτικο.......
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Οντος εχει θεμα....και οταν παει να βγαλει το κυλοτακι της τρεμει...οταν ομως γαμιετε οι κινησης των χεριον οταν σε χαιδευει ειναι νορμαλ....Οπως ειπες παρκισον σε αρχικο σταδιο που σε πιανει τρεμουλο σε λεπτες κινισης π.χ γραψιμο...και στην εν λογο περιπτοση φορεμα καποτας....Αν την χαμουρεψης καθετε πολυ ωρα....δεν παιρνει προτοβουλιες...αυτο με της ρογες τωρα τελευταια το κανει απο μονη της φαντασου.....τα γλωσοφιλα τα εχει κοψη...ενο εδινε σαν τρελη...επισης εχει κοψη και υο ελευθερο στοματικο τελειοτικο παλια τοκανε...οταν την ροτησα μου εδειξε το στομα της...απο οτο καταλαβα θα εβγαλε σπυρακια η κατι σαν στοματιτιδα και ετσο εκοψε γλωσοφιλα και ελευθερα στοματικα κτλ...ΝΑ Προσθεσο πως δεν κανει μηχανικες κινησης κατα την γνωμη μου αλλα ειναι αγχωδης πολυ!αν την χειριστης καλα θα περασης...ενας λογος που δεν παω συχνα πια ειναι γιατι εκοψε τα γλωσοφιλα,και το ελευθερο στοματικο τελειοτικο.......

σημαντική  και η συμβολή σου για την κορασίδα...
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ενημερωτικά.... επειδή το είχα ξαναδιαβάσει και από άλλον συνάδελφο... η Σοφία σε επίμονη ερώτηση μου (στην ανακοίνωση του προγράμματος) αν κάνει κώλο μου το αρνήθηκε ευγενικά... μάλιστα μου λέει "μην αγχωθείς έχω πολύ στενό μουνάκι"
Αν είναι ένα κοντοπουτανο τσιγγανοβουλγαρακι, με μικρά βυζιά και καλό σώμα,όχι μόνο κάνει κώλο ή έκανε, αλλά είναι η χαρά του κρεμπιε. Αυτή δουλευε ως Ελένη στο Αλκιβιαδου 16β όπου μου προτεινε να την πάρω ακαποτα!!!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 1β αριστερά: Ελένη
- Ιάσωνος 1β δεξιά: Καρίνα

- Κολωνού 11 πάνω: Χριστίνα  :-*  Ωραίο άσπρο μελαγχολικό μωρό, λίγο νταρντάνα για μένα αλλά καλή. Φάουλ στο σπίτι αυτό ότι στα δωμάτια αντί για υγρό σαπούνι στα μπουκαλάκια έχει... νερό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.509
Κριτικές
1.275
Like
228.305
Πόντοι
46.232
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό.
Χωματιανου 11β κλειστό.
Λιοσίων 76β κλειστό.
Λιοσίων 73β Εμυ ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι με μικρό βυζι, Ινα μελαχρινή κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό.
Λιοσίων 73α Κωνσταντίνα ξανθιά λεπτουλα με μικρό βυζι, Ιζαμπελα ξανθιά νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι Κλεοπάτρα μελαχρινή νταρντανα με 2αρι βυζι και Μπιανκα το καυλακι με την διχρωμία στο μαλλί ωραίο κορμάκι 1.5αρι βυζι, όλες σε ελεύθερο στοματικό.
Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Εξηκιου 18α κλειστό.
Εξηκιου 18γ Μελίνα ξανθοκαστανη μιλφ παχουλη 3αρια βυζια, τα πάντα εκτός πρωκτικου.
Λιοσίων 79 όροφος τώρα ανέβαινε η υπηρεσία.
Λιοσίων 79 ισόγειο κλειστό.
Βεργας 3 δεξιά κλειστό.
Βεργας 3 αριστερά κλειστό.
Βεργας 3 όροφος κλειστό.
Βεργας 2 Βίκυ καστανή χοντρουλα μιλφογκιλφ, τα πάντα εκτός πρωκτικου.
Βεργας 6α Νανσυ ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί σιλικονατο βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Βεργας 6β Μαρίνα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Υ. Γ μετά τις 1800 ίσως ανοίξουν κάποια και να αλλάξουν κάποιες κοπέλες.
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό.
Χωματιανου 11β κλειστό.
Λιοσίων 76β κλειστό.
Λιοσίων 73β Εμυ ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι με μικρό βυζι, Ινα μελαχρινή κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό.
Λιοσίων 73α Κωνσταντίνα ξανθιά λεπτουλα με μικρό βυζι, Ιζαμπελα ξανθιά νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι Κλεοπάτρα μελαχρινή νταρντανα με 2αρι βυζι και Μπιανκα το καυλακι με την διχρωμία στο μαλλί ωραίο κορμάκι 1.5αρι βυζι, όλες σε ελεύθερο στοματικό.
Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Εξηκιου 18α κλειστό.
Εξηκιου 18γ Μελίνα ξανθοκαστανη μιλφ παχουλη 3αρια βυζια, τα πάντα εκτός πρωκτικου.
Λιοσίων 79 όροφος τώρα ανέβαινε η υπηρεσία.
Λιοσίων 79 ισόγειο κλειστό.
Βεργας 3 δεξιά κλειστό.
Βεργας 3 αριστερά κλειστό.
Βεργας 3 όροφος κλειστό.
Βεργας 2 Βίκυ καστανή χοντρουλα μιλφογκιλφ, τα πάντα εκτός πρωκτικου.
Βεργας 6α Νανσυ ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί σιλικονατο βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Βεργας 6β Μαρίνα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Υ. Γ μετά τις 1800 ίσως ανοίξουν κάποια και να αλλάξουν κάποιες κοπέλες.
Μπράβο ρε συναγωνιστή Ν. Σμύρνη με τις ενημερώσεις σου  :hi: :hi: Είχες λείψει από το site  :kneel: :kneel:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Αυτη που δούλευε στο 18 υπόγειο και μετα
στο πιπινου 65 αν δεν κανω λαθος...τωρα που εχει παει??
Tελευταίο μαγαζί το Αχαρνών 85 πριν αλλάξει ιδιοκτησία.Έκτοτε δεν την έχω ξαναπετύχει σε μπουρδέλο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom