Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 283 άτομα (34 μέλη και 249 επισκέπτες)

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
γεια σας κυριοι ειμαι καινουριος εδω εχει παει κανεις με την αννα στο φωκαιας 24? γνωστη κοντοπουτανο βουλγαρα
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Τη Νάνσυ μια φορά την είχα πάρει και ήταν καλή αλλά δεν την ξαναπέτυχα.Εγώ "τα είχα βρει" με την Έλενα.Πέρναγα καλά μαζί της.
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Νανσυ ειναι απογευματινη βαρδυα στην μοντελοαλυσιδα διπλα ειναι αννα ιλονα τατιαννα αορορα και νικολ.σημερα τιμηθηκε η νανσυ οπου ειχε μεγαλη σημετοχη καβαλησε το αλογο και το δαμασε αξια.ειναι σπουδαια αναβατης σιγουρα.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596
καλησπερα παιδες..θελω να ρωτησω εαν κανεις ξερει καμια καλη κοπελιτσα που δεν γκρινιαζει να τον τρωει απο κωλο αλλα το ευχαριστιεται? :P
ΠιπΑλεκος2-3-4 τυπε :- :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Η Ρενατα ηλθε, βουτηξε και απηλθε?

Τι αρπαχτη ηταν αυτη??  :think:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
γεια σας κυριοι ειμαι καινουριος εδω εχει παει κανεις με την αννα στο φωκαιας 24? γνωστη κοντοπουτανο βουλγαρα
Ναι, την έχω πάρει 2 φορές και πέρασα πολύ καλά. Βέβαια αυτό μπορεί να οφείλεται στο ότι είναι φρέσκο καβλοραπανάκι και έβγαλα γούστα. Άλλως, είναι λιγάκι άπειρη, δεν παίρνει πολλές πρωτοβουλίες και δεν αντέχει σκληρό γαμήσι. Δες και κριτική συναγωνιστή που αναφέρει ότι έφαγε φόλα.
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Ναι, την έχω πάρει 2 φορές και πέρασα πολύ καλά. Βέβαια αυτό μπορεί να οφείλεται στο ότι είναι φρέσκο καβλοραπανάκι και έβγαλα γούστα. Άλλως, είναι λιγάκι άπειρη, δεν παίρνει πολλές πρωτοβουλίες και δεν αντέχει σκληρό γαμήσι. Δες και κριτική συναγωνιστή που αναφέρει ότι έφαγε φόλα.

την ειδα την κριτικη και εγω εφαγα φολα  τυπε αλλα τα ηθελε ο κωλος μου την ειχα ψιλιαστει την δουλεια
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Τελικά εκτός από ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα τι άλλο κάνει τώρα η Μιχαέλα; Έχει αρχίσει να κάνει και τελειωτικό στο στόμα ή πρωκτικό;
Το τελευταίο θα ήταν πολύ καλό!!!!
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό.
Χωματιανου 11β Αντριανα με ωραίο λεπτό κορμί στητο βυζακι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Λιοσιων 76 κλειστό.
Λιοσίων 76β κλειστό.
Λιοσιων 73β Κλεοπάτρα μελαχρινή νταρντανα και Οριανα κοπέλα από την Βενεζουέλα σχετικά κανονικό σώμα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Λιοσιων 73α Ιζαμπελα  ξανθιά νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι και Μαρίνα μελαχρινή κοντή με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
Εξηκιου 18 Μιράντα η βραζιλιανα "τραγουδιστρια" νταρντανοπαχουλη μιλφ με ελεύθερο στοματικό.
Εξηκιου 18α Μπέλα καστανή αρκετά χοντρή 2αρι βυζι, ωραίο πρόγραμμα...ανακοινώθηκε.
Εξηκιου 18γ Σοφια ξανθιά μιλφογκιλνφ με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.
Λιοσίων 79β κλειστό.
Λιοσίων 79α κλειστό.
Βεργας 3 δεξιά Μαργκο ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Βεργας 3 αριστερά κλειστό.
Βεργας 3 όροφος Λεΐλα μελαχρινή λεπτή μικρό βυζι τατουάζ φτερά στις ωμοπλατες, απλό πρόγραμμα.
Βεργας 2 Αλεξάνδρα η ξανθιά μιλφ η "ελληνογερμανιδα" νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Βεργας 6α Μπάρμπαρα μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.
Βεργας 6β Μαριάννα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Βεργας 7 Κωνσταντίνα μελαχρινή μιλφ τετραγωνισμεμα χοντρή και Άννα μελαχρινή με πιασιματακια με το μεγάλο τατουάζ στο μπούτι, αμφότερες σε απλό... πρόγραμμα.
Παιωνιου 47 κλειστό.
Λιοσίων 91 Ριτσα μελαχρινή λεπτή γκιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.
Τροφωνιου 11 ισόγειο Τζούλια καστανή χοντρή μιλφ με 6αρια βυζια και τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
Τροφωνιου 11 όροφος Άννα καστανοξανθη γκιλφ με πιασιματακια 2αρι πεσμένο βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Τροφωνιου 13 ισόγειο Ελένη ξανθιά γκιλφ σχετικά κανονικό σώμα για την ηλικία της 2.5αρι πεσμένο βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Τροφωνιου 13 όροφος Μπετυ ξανθιά μιλφ με 3αρια βυζια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
Κνιδου 18 κλειστό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
την ειδα την κριτικη και εγω εφαγα φολα  τυπε αλλα τα ηθελε ο κωλος μου την ειχα ψιλιαστει την δουλεια
Την είχα πάρει τις πρώτες μέρες. Μπορεί και να χαλασε από τότε. Δε φαίνεται πουτάνα που αντέχει ο οργανισμός της τη δουλειά.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Κατάθεση στην Ελένη από Φυλής 134 όροφος :fuck1:.  Μία ξανθιά μουνάρα με βυζάρες :tits:, δεν μπορω να πω με σιγουριά αν είναι φυσικές,  με απλό πρόγραμμα με ισπανικό και χωρίς 69. Από τις πιο καυτές παρουσίες που έχω δει σε ρδελο. Μία μέτρια προς καλή συνεδρια, περισσότερα στην κριτική  :heavymetalbig:
 

FOTBORDEL

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κάποιος μια ειρήνη με μεγάλα φυσικά βυζια και ένα τατουάζ cheguevara στο μπράτσο μελαχρινή πού δούλευε το 2004 με 2007 στο ξενοδοχείο aneli στο sandanski με νταβατζή τον τζαικα? Αν ξέρει κανείς πού βρίσκεται τώρα και έχει επικοινωνία μαζί τής ας με ενημερώσει θα του είμαι υπόχρεος
warnwarn.gif
 Επαλλαμβανόμενα[/URL] posts.
 

julio2018

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
γεια σας κυριοι ειμαι καινουριος εδω εχει παει κανεις με την "Μαρίνα "  την Ρωσίδα Μεγάλου αλεξάνδρου 22 A απογευματινή βάρδια
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596
Δυνατο Ξεκωλιασμα στην Ιωαννα την ντεμεκ Λειβαδιωτισα απο Μεγαλου Αλεξανδρου 28 :takethis:
Τωρα με το ανοιγμα νεων μπουρδελων στην γωνια μπερδευεσαι εκει μεσα,αλλου μπαινεις- απο αλλου βγαινεις :huh:

Στο γωνιακο συμπλεγμα παντως :-

Τιμιο κωλαντερο-το πηρε στο χερι :takethis:-θα ακολουθησει κριτικη :headbaning1: :S :S :S
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πριν λίγα λεπτά πέρασμα από τα εξής μαγαζιά στο Μεταξουργείο

Ιασωνος46 δύο νεαρές κοπέλες καινούργιες Ζάνα μελαχρινή ωραίο σώμα και Άννα καστανοκόκκινο μακρύ μαλλί σώμα με λίγα πιασίματα πολύ συμπαθητικές και όμορφες
Ιασωνος37 ισόγειο μια νεαρή αδύνατη κοπέλα με γυαλιά
Κολωνου27 όροφος Σοφία ξανθιά Μιλφ κοντή ελαφρώς γεμάτη
Κολωνου15 αριστερά Ρίτα η πολύ ωραία μοντελε μελαχρινή μουναρα στα15€
Κολωνου45 στο πρώτο η Γκιλφ παλαίμαχος Δεινοσαυρος Αντριάννα απο Διδυμου20 πάλαι ποτέ στο βάθος Φωτεινή Γκμοχ μαζί με μια άλλη που δούλευε παλιότερα κεραμικού καθώς έφευγα η Γκμοχ με έβρισε στα Ρωσσικα καθώς την έχω δει τόσες φορές σε διαφορετικά μαγαζιά αλλά ποτέ δεν μου πέρασε απ'το μυαλό να περάσω μαζί της
Κολωνού 48 Ελένη η ξανθιά Γκιλφ ήταν δωμάτιο
Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο εδώ είδα μια πολύ άσχημη κοπέλα χοντρή με γυαλιά έφυγα αμέσως

Επίσης νωρίτερα κατά της 00:30 πέρασα από Φυλής 54 όροφο εδώ δούλευε μια πολύ ωραία κοπέλα μελαχρινή ψηλή Χριστίνα νομίζω
Φυλης59 όροφος μια μελαχρινή ψηλή νταρντανα Αλεξάνδρα μέτρια περίπτωση αδιάφορη
Δεν μπήκα σε άλλα στη Φυλής που δεν κυκλοφορούσε κόσμος ερημιά ενώ Μεταξουργείο είχε κάποιο κόσμο.Αυτα καλό βράδυ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom