Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 364 άτομα (45 μέλη και 319 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.561
Πόντοι
10.686

ioannis-v

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
77
Like
30
Πόντοι
0
τώρα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 1.5αρι βυζι, ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.
Ιάσωνος 2β Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ χοντρή με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο στήθος, με ελεύθερο στοματικό και Τζένη ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.
Ιάσωνος 1α Μαρίνα  μελαχρινή λεπτή μιλφογκιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι και Βερονικα ξανθιά χοντρουλα με ελεύθερο στοματικό.
Ιάσωνος 1β αριστερά Ελένη ξανθιά με πιασίματα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 1β δεξιά Καρίνα χοντρή με πολλά τατουάζ μαλλί κοτσιδάκια ξανθά και μπλε 4αρια συν βυζια, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.
Ιάσωνος 1γ κλειστό αυτη η τανια στο 36 ειναι αυτη που ηταν στο υπογειο στο 31 η ρουμανα
Ιάσωνος 10 κάτω Νικόλ μελαχρινή με μακρύ μαλλί πολύ λεπτή μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 10 όροφος Άννα καστανή παχουλη 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 20 δεξιά Τζωρτζιαννα καστανοξανθη κοντή λεπτή με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 20 κέντρο Άννα καστανή κανονικό σώμα το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 20 αριστερά Γκαμπριέλα ξανθιά χοντρή 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 19α Χριστίνα μελαχρινή νταρντανοχοντρη 2αρι βυζι μπουταρες γυμνασμενες, απλό πρόγραμμα.
Ιασωνος 19β Καρίνα ξανθιά χοντρουλα τατουάζ στην ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 27α Ναταλιτσα καστανή κοντή πάρα πολύ λεπτή μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε και Τινα/Ντανα ξανθιά παχουλη 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 30 όροφος  Μπέλα μαυρουλα κανονικό πάρα πολύ καλό σώμα υπέροχο κωλο 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 30 υπόγειο Τζωρτζια στο δωμάτιο, τεράστια μιλφ με φουλ πρόγραμμα.
Ιάσωνος 31 ευθεία υπόγειο Κρυσταλλο κοντή χοντρή με ωραία μάτια μαλλί μαύρο με πράσινες ανταύγειες, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 31 ισόγειο δεξιά Γωγω μελαχρινή παχουλη μικρό βυζι, με κωλο.
Ιάσωνος 31β Αννουλα καστανοξανθη κοντή λεπτή κοπέλα με μικρό βυζι, με κωλο.
Ιάσωνος 33 Παολα ξανθιά καλό κορμί 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στο στομάχι απλό πρόγραμμα και Λου μελαχρινή νταρντανοχοντρη με μακρύ ίσιο μαλλί 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και μασάζ,κανουν και παρτουζα.
Ιάσωνος 36 Τανια καστανή μιλφ με ωραίο κορμί, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 37  Ρόζα/Ροζαλιντα μελαχρινή μιλφ με πιασιματακια, με κωλο.
Ιάσωνος 37α Στεφάνια μελαχρινή μαυριδερή κανονικό σώμα, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 44 Ελένη  καστανή μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
Ιάσωνος 44 νέο Μαρία καστανή κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
Ιάσωνος 46 Νατάσα μελαχρινή μιλφ με καρέ μαλλί κανονικό σώμα και Βασιλική ξανθιά χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό όχι τελειωτικό και αυταρχικό.
Ιάσωνος 44β Αλισα ξανθιά μιλφ το μαλλί πιασμένο πάνω σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
Ιάσωνος 44α Μαρία καστανή μαυριδερή κανονικό σώμα 2αρι βυζι πιρσινγκ στα χείλη και στην μύτη, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 43 Μάγκι το πιπίνι...με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή ακωλη μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό μόνο στους Έλληνες.
Περδικα 3(β) δεξιά Μαρία ξανθιά με πιασίματα και μεγάλη περιφέρεια, με πρωκτικο.
Περδικα 3(α) αριστερά Μαίρη καστανή χοντρή με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 Ντόνα μελαχρινή μιλφ λεπτά πόδια κανονικό σώμα τατουάζ στον αστράγαλο και 3.5-4αρια βυζια, με πρωκτικο.
αυτη η τανια απο το 36 ειναι αυτη η ρουμανα που ηταν στο ι 31 στο υπογειο
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Live από το δωμάτιο του Ιάσονος 46 όροφος περιμένοντας τη μελαχρινηλή milf Νατάσα,ξανανέβηκα για τις μελαχρινές της πρωινής βάρδιας και έπεσα πάνω στην καύλα!Να δούμε πότε θα σταθεροποιηθεί το μουνί να γαμήσουμε... :cheesy:
Πριν μιάμιση ώρα πέρασα από κει από ότι μου είπε τώρα θα δουλέψει εκεί σταθερά με ωράριο ως τής 12 μεσάνυχτα βέβαια αυτό μπορεί και να αλλάξει πάλι που ξέρεις...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Επισης Πέρασα από Διδυμου 27 με την Ναταλία Ρωσσιδα γκιλφονι που μου βγάζει κάτι πολύ πρόστυχο πολύ καλό αλυτρωτικό γαμησι κάνει με συμμετοχή φουλ θα ανεβάσω κριτική, έτσι μετά από δύο πετυχημένες καταθέσεις τώρα είναι η ώρα για κοφυ καλό μεσημέρι
 

alexander.mk

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2017
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
ξερουμε που ειναι η λεπτη ρουμανα Μικι η Νικη απο  Κολωνού 32Α (& Λεωνίδου)?
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.049
Κριτικές
7
Like
9.778
Πόντοι
1.686

Στην πρωϊνη βάρδια στο Διδύμου 22 πήρα την
Άννα τη " μυστήρια" που ήταν πολύ σέξυ μιλφ ! :rockon:

Το απόγευμα στο Φυλής 54 είναι  η Άννα η ωραία
στο Φυλής 56 η Νικολ με τα ωραία μάτια και βύζους πιτσιρίκα

Στο Φυλής 66 α η τατιάνα με τα ωραία καπούλια


Φωκαίας 17 πάνω η Τζένη η μοντελοπιπίνα !

Αγκύρας 12 α η Βίκυ η πιπίνα, ρωσόφωνη, και μια Τζένη


 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Στην πρωϊνη βάρδια στο Διδύμου 22 πήρα την
Άννα τη " μυστήρια" που ήταν πολύ σέξυ μιλφ ! :rockon:

Το απόγευμα στο Φυλής 54 είναι  η Άννα η ωραία
στο Φυλής 56 η Νικολ με τα ωραία μάτια και βύζους πιτσιρίκα

Στο Φυλής 66 α η τατιάνα με τα ωραία καπούλια


Φωκαίας 17 πάνω η Τζένη η μοντελοπιπίνα !

Αγκύρας 12 α η Βίκυ η πιπίνα, ρωσόφωνη, και μια Τζένη
Φίλε έχεις πάει με την Νικόλ;
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.427
Πόντοι
366
Φίλε έχεις πάει με την Νικόλ;
ωραιο πιπινι η Νικολ -βυζαρες, καλοσχηματισμενο κωλαρακι, και ωραιο προστυχο προσωπακι...

αλλα,
ειναι ολιγον διεκπεραιωτικη, και βγαζει μια ελαφρα ψυχροτητα -ισως χωρις να το θελει, λογω και της μουγκαμαρας της (μονο γεια σου λεει,  μονο τη ρωσικη κατεχει)

οταν ανεβαινει απο πανω τη δουλευει σχετικα καλα τη λεκανη της....στα αλλα τιποτα ιδιαιτερο....στη πιπα θελει πολλες τσεσπου ακομα για να βελτιωθει
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
δηλαδή τον είδε πρώτα και μετά αποφάσισε ότι δεν?

Μπήκα στο σπίτι ανακοινώθηκε πλήρες πρόγραμμα (με πρωκτικό με ελεύθερο με τελειωτικό παντού....) και μπήκα μέσα...
Περίμενα γιατί είχε ένα συναγωνιστή δίπλα ο οποίος την έγλυψε πρώτα απ΄οτι άκουγα γιατί μία πόρτα μας χώριζε και αφού της έριξε ένα γρήγορο σφυρί και αφού αναστέναξε και το μωρό κάπως, αποχώρησε και μετά απο 5 λεπτά της αποχώρησης της απο τον συναγωνιστή σκάει μύτη στο δωμάτιο... Χαμογελαστή και με βρήκε με τον Μέγα Αλέξανδρο ανα χείρας... Όρμηξε να τον γλύψει αφου πρώτα ρώτησε με ή χωρίς και μετά της λέω γύρνα γιατί δε με βλέπω καλά (είχα πολλά ζόρια όπως καταλαβαίνετε... χαχαχαχα) γυρνάει και της χαιδεύω λίγο τη κωλοτρυπίδα με το δάκτυλο πέφτει το κατάλληλο σάλιωμα για να γλιστράει... Και εκεί μου κάνει όχι απο πίσω... (τι στον πούτσο σκέφτομαι.....??????) και στα καπάκια χωρίς να ασχοληθώ λέω απο μέσα μου σκίσε το μουνί και το κωλάντερο άλλη μέρα ΟΟΟΟΤΑΑΑΑΝΝ ξαναρθω αθήνα... (γαμώ γαμώ)..... Και ακολούθησε ένα αρκετά όμορφο κοπανίδι.... Το καταφχαριστήθηκα!!..... Μέχρι που την έχυσα μέσα γιατί δεν άντεξα και για πάρα πολυ!  

το παράπονο όμως του πρωκτικού... έμεινε...... :P



Η Αννυ ειναι κυκλοθυμικη κοπελα και μαλλον στα ορια της καταθλιψης.Παιζει να σου κανει και παραπονα για το τι τραβαει εκει αν σε βρει ελαστικο.Οταν πρωτοπηγε στο Φ 86 οροφο γαμιοταν διχως αυριο.Πολλες φορες και διπλοβαρδια.Γινοταν πανηγυρι εκει.Αννυ,Βερονικα και η αλλη η βλογιοκομμενη η Νικη με τα σπυρια στη μαπα.Δοκιμασε Βερονικα που ειναι σκυλι του πολεμου.

Θα σε ακούσω... Και θα δοκιμάσω... Όταν ξαναρθώ... ;) χεχεχε!
 

jasonj

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2018
Μηνύματα
10
Like
36
Πόντοι
0

Καλησπέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα.

Σήμερα είχα όρεξη για περπάτημα στους οίκους. Με συνοπτικές διαδικασίες βρισκόμουν ήδη πλατεία βικτωρίας για την πρωινή βάρδια.
Φ71 ισόγειο και δεύτερη Αντζελα (λίγη πρωτοτυπία ρε παιδιά) μελαχρινή, αδύνατη, ψηλή, ωραία παρουσία που ξεφεύγει απο τα γύρω σπίτια.
Φ71 πανω η Στελλα, στρουμπουλό μωρό που τούρλωνε τον κώλο της συνεχώς, ίσως για να τραβήξει την προσοχή απο το υπόλοιπο σύνολο..
Φ67 κλειστό, κρίμα και ήθελα να τσεκάρω τις βυζάρες της Λάουρα

Φ65 πανω η Σόνια, μελαχρινό άλογο. Έχει φάει ώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωρες να προβάρει στο σπίτι της πως να κάνει πασαρέλα, κόβω το χέρι μου. Περπατούσε με χάρη ανάμεσά μας. Αδύνατη με σιλικόνη στο βυζί.
86 κάτω Τάνια. Ανορεξικό κοριτσάκι, μελαχρινή, όλα πάνω της μικροσκοπικά. Μακριά απο τα γούστα μου.

Απογοητεύτηκα και αποχώρησα.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Στην πρωϊνη βάρδια στο Διδύμου 22 πήρα την
Άννα τη " μυστήρια" που ήταν πολύ σέξυ μιλφ ! :rockon:

Το απόγευμα στο Φυλής 54 είναι  η Άννα η ωραία
στο Φυλής 56 η Νικολ με τα ωραία μάτια και βύζους πιτσιρίκα

Στο Φυλής 66 α η τατιάνα με τα ωραία καπούλια


Φωκαίας 17 πάνω η Τζένη η μοντελοπιπίνα !

Αγκύρας 12 α η Βίκυ η πιπίνα, ρωσόφωνη, και μια Τζένη
Η Τζενη ειναι μιτρομανης.Γουσταρει λυσσαλεω τσιμπουκι.Απλα δεν δινει φιλακια.Αν γουσταρετε τις μπαμπατσικες,προτεινετε ανεπιφυλακτα.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ωραιο πιπινι η Νικολ -βυζαρες, καλοσχηματισμενο κωλαρακι, και ωραιο προστυχο προσωπακι...

αλλα,
ειναι ολιγον διεκπεραιωτικη, και βγαζει μια ελαφρα ψυχροτητα -ισως χωρις να το θελει, λογω και της μουγκαμαρας της (μονο γεια σου λεει,  μονο τη ρωσικη κατεχει)

οταν ανεβαινει απο πανω τη δουλευει σχετικα καλα τη λεκανη της....στα αλλα τιποτα ιδιαιτερο....στη πιπα θελει πολλες τσεσπου ακομα για να βελτιωθει
Δηλαδή, εγώ που ζητάω λίγα προκατ, μια πιπα απλά για το καλό και όχι μα και μου  στα 4 να πάω στην Νάνσυ;
Επίσης, κάνει 69;
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.427
Πόντοι
366
Δηλαδή, εγώ που ζητάω λίγα προκατ, μια πιπα απλά για το καλό και όχι μα και μου  στα 4 να πάω στην Νάνσυ;
Επίσης, κάνει 69;
νομιζω καλυτερα Νανσυ...βεβαια, μια δοκιμη δε βλαπτει για να βγαλεις ο ιδιος τα συμπερασματα σου....
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Δηλαδή, εγώ που ζητάω λίγα προκατ, μια πιπα απλά για το καλό και όχι μα και μου  στα 4 να πάω στην Νάνσυ;
Επίσης, κάνει 69;
69 δεν είμαι σίγουρος, αλλά στα 4 είναι πολύ τίμια όπως επίσης και στην πίπα!
 

Επισκέπτης
Εκεινη η βικυ ρε παιδια η μοντελαρα που δουλευε ιασωνος στην αρχη προς πειραιως ομως σε ενα με πολλες σκαλες και καγκελοπορτα ηταν

Ηταν μουναρα για το μεταξουργειο και ειχε περασει απο στουντιο

τελευταια φορα που την ειχα πετυχει ηταν στα σπιτια κολωνου προς τα  πρωτα ομως αυτα τα καινουρια που εχουν ανοιξει τωρα

Επειδη ομως υπαρχουν πολλες τελευεταια στο μεταξουργειο με το ονομα βικυ η πλειοψηφια αυτων κανει ελευθερο στοματικο

εγω μιλαω για την βικυ που εκανε απλο και ηταν πολυ ομορφη για το μεταξουργειο

εχω χασει τα ιχνη της κανα 1.5 χρονο,οποιος εχει καποια πληροφορια εαν εργαζεται πουθενα με 20 , στουντιο, η εχει σταματησει θα εκτιμηθει  :helpplea:

Εχω κανει το καλυτερο γλυφωμουνι στην ζωη μου με αυτην..

 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Εκεινη η βικυ ρε παιδια η μοντελαρα που δουλευε ιασωνος στην αρχη προς πειραιως ομως σε ενα με πολλες σκαλες και καγκελοπορτα ηταν

Ηταν μουναρα για το μεταξουργειο και ειχε περασει απο στουντιο
Διάβασε την τελευταία κριτική που υπάρχει για το Μαραθώνος 59 και θα καταλάβεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom