Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 362 άτομα (49 μέλη και 313 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τύπε σε κατηγόρησε ότι το έκανες επίτηδες που είναι πολύ χειρότερο από το να μη χύνεις λόγω κούρασης. Είμαι σίγουρος ότι αν δεν είχε παιχτεί αυτή η φάση, δε θα ξενερωνες και μια χαρά θα τελειωνες παρά την κούραση σου. Στο τέλος κάπως πήγε να το σώσει με το να ξαναέρθει αλλά τη μαλακία της την είχε κάνει.
τεσπα φίλε ήξερα που έμπλεκα
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.735
Κριτικές
26
Like
615
Πόντοι
4.475
στο 10 λεπτο πρέπει να έχεις τελειώσει. Αυτή είναι η πολιτική όλων των μπου. Σε αυτά τα μέρη πας φορτωμένος για να ξαλαφρώσεις. Δεν μπορείς να περιμένεις πολλά.

Η Μπάρμπορα είναι μάλλον ιδιόρρυθμη αλλά εντάξει άτομο. Θέλει να ικανοποιήσει τον πελάτη. Ε, εδώ που τα λέμε, κάντε για μια 10ετια το επάγγελμά της και να δείτε ιδιορρυθμίες που θα αναπτύξετε.
 

Are You Ready?

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2018
Μηνύματα
9
Like
28
Πόντοι
0
Τύπε σε κατηγόρησε ότι το έκανες επίτηδες που είναι πολύ χειρότερο από το να μη χύνεις λόγω κούρασης. Είμαι σίγουρος ότι αν δεν είχε παιχτεί αυτή η φάση, δε θα ξενερωνες και μια χαρά θα τελειωνες παρά την κούραση σου. Στο τέλος κάπως πήγε να το σώσει με το να ξαναέρθει αλλά τη μαλακία της την είχε κάνει.
Μπράβο,αυτό προκύπτει από τα γραφόμενα του φίλου.Τη στιγμή που περιήλθε σε σεξουαλική έκσταση ο συναγωνιστής και γάμαγε, η Μπάρμπορα άρχισε τα ηλίθια σπαστικά λογάκια της.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
στο 10 λεπτο πρέπει να έχεις τελειώσει. Αυτή είναι η πολιτική όλων των μπου. Σε αυτά τα μέρη πας φορτωμένος για να ξαλαφρώσεις. Δεν μπορείς να περιμένεις πολλά.

Η Μπάρμπορα είναι μάλλον ιδιόρρυθμη αλλά εντάξει άτομο. Θέλει να ικανοποιήσει τον πελάτη. Ε, εδώ που τα λέμε, κάντε για μια 10ετια το επάγγελμά της και να δείτε ιδιορρυθμίες που θα αναπτύξετε.
Σε περίπτωση που αναφέρεσαι σε εμένα...
είπα τίποτα για αυτό; 20+ λεπτά έκατσα  και ήρθε 2 φορες μάλιστα. Αυτό δείχνει ότι είναι καλός άνθρωπος και το παλεύει γιατί ξέρει ότι δεν βγαίνουν εύκολα τα λεφτά, αλλά κυκλοθυμική και έτσι χάνει το δίκιο της.
Μπορούσε να μου πει τέλος χρόνου και όλα καλά, γιατί ήμουν κουρασμένος και θα το δεχόμουν, αλλά ήθελε  να το τραβήξει παραπάνω και τις τα είπα και εγώ.
Και μετά να επέστρεψε η λογική στο κεφάλι της και να μου πρότεινε να ξαναδοκιμάσουμε γιατί ένιωσε άσχημα... λέω εγώ.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
Ναι παίζει να έχει 4-5 πελάτες την ώρα αυτή στανταρ, όταν πήγα έφευγε ένας, ενώ ήταν με άλλον, μετά έφυγε από εμένα για άλλον και όταν έφευγα  έμπαινε άλλος που δεν ξέρω αν πέρασε.

Πιστεύω ότι είναι καλός άνθρωπος μεν γιατί δεν είμαι κανένας βασικός της πελάτης και φοβόταν ότι θα χάσει το εισόδημά της και θέλησε να με κάνει να τελιώσω με πνευματικά προβλήματα δεν. Δεν εξηγήτε σλλιώς,από την μία έκανε σαν υστερικιά χωρίς λόγο και με κατηγορούσε ότι θέλω να κάτσω μαζί της παραπάνω και δεν χύνω επίτηδες και να πηγαίνει έξω στην τσα2 και να με κράζει... και μέσα σε 3 λεπτα να έρχεται σαν να είναι γκόμενα μου που θέλει να τα ξαναβρούμε και να την περιμένω!!! Επίσης το γεγονός ότι μου έδωσε και 2 γλυκά στο τέλος και μου είπε να ξαναπροσπαθήσουμε, λέγοντάς μου βέβαια ότι έτσι κάνει με όλους. Αυτό κατάλαβα από το λίγο που την γνώρισα.

Σε πληροφορω φιλαρακο μου οτι η Μπαρμπορα δουλευε ανελιπως.Οταν ελειπε κατα διαστηματα στο εξωτερικο πηγαινε και δουλευε Γερμανια.Εεε κουβαλιοντουσαν εδω οι Γερμαναραδες για να την βρουνε καλοκαιριατικα.Αυτα,δια στοματος της.Την ειχα στανταρακι παλια.Την προλαβα μπουλουκακι,μετα αδυνατισε πολυ,αγνωστο πως,μετα ξαναβουβαλεψε.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Σε πληροφορω φιλαρακο μου οτι η Μπαρμπορα δουλευε ανελιπως.Οταν ελειπε κατα διαστηματα στο εξωτερικο πηγαινε και δουλευε Γερμανια.Εεε κουβαλιοντουσαν εδω οι Γερμαναραδες για να την βρουνε καλοκαιριατικα.Αυτα,δια στοματος της.Την ειχα στανταρακι παλια.Την προλαβα μπουλουκακι,μετα αδυνατισε πολυ,αγνωστο πως,μετα ξαναβουβαλεψε.
Σε πιστεύω φίλε, αλλά όλα αυτά έχουν και ένα αντίτιμο... τώρα  η Μπάρμπορα  είναι βουβάλα, μια χαρά είναι για κάποια που δουλεύει σε 2 μαγαζιά εκτός και αν ήταν 40 κιλά.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ιδιαίτερη κινητικότητα παρατηρήθηκε το μεσημέρι σε ένα ιστορικό μαγαζί παλαιό στο Αριστομένους72 & Πιπίνου γωνιά είδα φορτηγό να ξεφωρτωνει μπαζα ποιός ξέρει τώρα αναμένουμε να δούμε αν θα ξαναλειτουργήσει
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
3) Σόνια από φυλής 84. Λοιπόν, θέλω να μου πει κάποιος πώς στο πούτσο θεωρείτε η βασίλισσα της φυλής;, οκ τσολιάς με ωραίο σώμα, μέχρι εκεί όμως. Μέτριο πρόσωπο, μικρό βυζί και το βασικό σε υποδέχεται με ένα σπαστικό "Γειααα σουυυυ". Όταν λες κάποια βασίλισσα, πριγκίπισσα ή οτιδήποτε πρέπει να το αιτιολογείς. ΟΚ, ο κυρ Βασίλης πουλάει την "πραμάτεια" του και δεκτών να πει κάτι παραπάνω εσείς όμως για ποιον πούστη λόγω την λέτε έτσι για να καταλάβω και εγώ :huh:
Στο δωμάτιο ξεκίνησε ακα πίπα που έγινε 69, που όταν καύλωσα μου πέρασε καπότα. Πρώτη στάση cowgirl που στο μισό λεπτό μου είπε για ιεραποστολικο γιατί πόναγε...
ιεραποστολικο με την ίδια να φιλάει στο λαιμό  και να έχει συμμετοχή, όχι κάτι φοβερό. Μετά την γύρισα στα 4 όπου βόγκαγε. Μετά μου πήρε πίπα και την έχυσα στα βυζιά.
Όταν τελειώσαμε  μου είπε ότι έμεινα 20 λεπτά και θα έπρεπε να  δώσω 40 €...
-θες να σου τα δώσω;
-όχι αλλά έπρεπε...
όταν έφυγε βλέπω την ώρα και είχαν περάσει 15 λεπτά από την στιγμή που μπήκα στο δωμάτιο!!!
όταν πήγα να βγω ο τσατσος και η Σόνια μου είπαν ότι έκατσα 22 λεπτά και ποιος την χάρη μου.
Απλά γέλασα και τους καληνύχτισα.
Χέστηκα για την ώρα αυτό γίνεται σχεδόν παντού, απλά πείτε μου αν θέλετε γιατί αποκαλείτε βασίλισσα :hi:
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
3) Σόνια από φυλής 84. Λοιπόν, θέλω να μου πει κάποιος πώς στο πούτσο θεωρείτε η βασίλισσα της φυλής;, οκ τσολιάς με ωραίο σώμα, μέχρι εκεί όμως. Μέτριο πρόσωπο, μικρό βυζί και το βασικό σε υποδέχεται με ένα σπαστικό "Γειααα σουυυυ". Όταν λες κάποια βασίλισσα, πριγκίπισσα ή οτιδήποτε πρέπει να το αιτιολογείς. ΟΚ, ο κυρ Βασίλης πουλάει την "πραμάτεια" του και δεκτών να πει κάτι παραπάνω εσείς όμως για ποιον πούστη λόγω την λέτε έτσι για να καταλάβω και εγώ :huh:
Στο δωμάτιο ξεκίνησε ακα πίπα που έγινε 69, που όταν καύλωσα μου πέρασε καπότα. Πρώτη στάση cowgirl που στο μισό λεπτό μου είπε για ιεραποστολικο γιατί πόναγε...
ιεραποστολικο με την ίδια να φιλάει στο λαιμό  και να έχει συμμετοχή, όχι κάτι φοβερό. Μετά την γύρισα στα 4 όπου βόγκαγε. Μετά μου πήρε πίπα και την έχυσα στα βυζιά.
Όταν τελειώσαμε  μου είπε ότι έμεινα 20 λεπτά και θα έπρεπε να  δώσω 40 €...
-θες να σου τα δώσω;
-όχι αλλά έπρεπε...
όταν έφυγε βλέπω την ώρα και είχαν περάσει 15 λεπτά από την στιγμή που μπήκα στο δωμάτιο!!!
όταν πήγα να βγω ο τσατσος και η Σόνια μου είπαν ότι έκατσα 22 λεπτά και ποιος την χάρη μου.
Απλά γέλασα και τους καληνύχτισα.
Χέστηκα για την ώρα αυτό γίνεται σχεδόν παντού, απλά πείτε μου αν θέλετε γιατί αποκαλείτε βασίλισσα :hi:
  συμφωνώ μαζί σου απόλυτα συναγωνιστη δεν νομίζω κι εγώ πως της αξίζει αυτός ο τίτλος εγώ δεν είχα περάσει καθόλου καλά μαζί της
 
  • Like
Αντιδράσεις: Atos36

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
3 καταθεσεις αυτες τις ημερες :heavymetalbig:
1) Αλινα απο ιασωνος 2 αρ.,μετριο προσωπο, μαυρα μαλλια,βυζαρες και παχουλη απο Ρωσσια. Στο δωματιο παρα την 0 επικοινωνια γιατι μιλαει μονο ρωσικα ειχε συμμετοχη με προκατ ισπανικο και καλη πιπα σε 2 στασεις,αρχικα εγω ορθιος και μετα ξαπλωμενος. Στην συνεχεια ιεραποστολικο οπου στην αρχη εδειχνε να πιεζεται ,μετα εδειχνε να της αρεσει αφου με πιεζε να μπω πιο πολυ μεσα της και ηρθαμε τοσο κοντα που ανταλλαξαμε φιλια. Εκει η κοπελα τελιωσε και μου χαμογελασε και αναστεναξε χαρουμενη. Στην συνεχεια ανεβηκε πανω μου οπου αρχικα να δινω πονο και την Αλινα να βογγαει και στην συνεχεια να παιρνει το πανω χερι και να βαζει τις βυζαρες τις στο προσωπο μου. Εκει μετα απο λιγο εχυσα με την κοπελα να μενει μεχρι να στραγγιξω.
Γενικα μια παρουσια που σου φαινεται αρχικα μετρια και μονο για βυζολαγνους, μεσα αποδειχτηκε καλυτερη παρα την μηδενικη επικοινωνια. Η τσα2 ειναι απατεωνησα αλλα αυτο θα το πω στην κριτικη αν και οποτε γραψω.
τι βαρδια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Τιμησα κι εγω πριν λιγο την Skinny Tania απο Φ86Β.

Πολυ χαριτωμενο αδυνατουλικο κοριτσακι αν και λιγο ψυχρη μεσα και εξω απο το δωματιο.
Συνισταται για οσους προτιμουν πετιτ σκινυ κοριτσακια.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
φίλε μεσημέρι την πέτυχα. έξω είναι λίγο ψυχρή, μέσα όμως αν είσαι καλός αφήνεται κάπως. Δεν σου μείνει αξέχαστο γαμήσι ούτε θα κλάψεις τα λεφτά σου, ειδικά αν είσαι βυζολάγνος
βέβαια έγιναν και άλλα πράγματα που θα τα πω στην κριτική όποτε γραψω γιατί τώρα βαριέμαι πάω να μπω lol  :hi:
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Η Βερονικα λείπει πάλι;;;; ή δουλεύει κανονικά;;;
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
528
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Ετιμήθησαν απόψε δύο κορασίδες , η μία πίσω απ'την άλλη.
Πρώτη, η γνωστή Μικαέλα απο Φωκαιας 17Α .Συμπαθέστατη , σχετικά καλές υπηρεσίες και θετική αύρα .Πέρασα καλά ,αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο που θα θυμάμαι.Τίμια κοπελα πάντως .
Στη συνέχεια, κι ενώ μετά βιας είχαν περάσει 10 λεπτά ,  πέρασα στα καπάκια με την ξανθιά Σούζι απ'το Αγκύρας 12Α που επίσης  θεωρώ μια τίμια επιλογή , με καλό στοματικό με προφύλαξη , μέτριο αλλά όχι κακό γλυψαρχίδιασμα και στενό μουνάκι , λίγο πιο ανοιχτό απ'της Μικαέλας , αλλά πιο υγρό.
Και οι δυο κοπέλες , έκαναν βαθύ τσιμπούκι , ήταν υπάκουες , καθαρές και εν τέλει vfm.
Οι τσατσάδες δεν ενόχλησαν καθόλου.
Το δωμάτιο στο Αγκύρας , με το μεγάλο διπλό κρεβάτι , αρκετά καλύτερο απ'το αντίστοιχο της Φωκαιας (μεγάλος καθρέφτης στο πλάι και ρυθμίζεις την ένταση του φωτισμού με ντίμερ , κάτι που μ'αρέσει...), και τη Σούζι μπορεί να την ξανατιμήσω.
Καλό βράδυ μάγκες.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πέμπτη μεσημέρι στο Μετάξι:

- Κολωνού 27 ισόγειο: Κορινάκι. Ο καλός τσάτσος Κωνσταντίνος με άφησε να μπω δεξιά στο χωλ πριν το κουζινάκι για να τη δω (αφού δεν έβγαινε εκείνη) με κίνδυνο, όπως μου είπε, να φάω κανένα γεμάτο μπουκάλι νερό στο κεφάλι. Τελικά το Κορινάκι, αφού έγινε έξαλλο και με διαολόστειλε όπως πάντα, μου πέταξε απλά κάτι άδεια χάρτινα κουτιά. Τη λατρεύω.

- Κολωνού 30 2ος όροφος: Μόνικα και Νατάσα.
- Κολωνού 30 1ος όροφος: Γιούλια. Υπέροχη όπως πάντα.  :smitten:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
Πέμπτη μεσημέρι στο Μετάξι:

- Κολωνού 27 ισόγειο: Κορινάκι. Ο καλός τσάτσος Κωνσταντίνος με άφησε να μπω δεξιά στο χωλ πριν το κουζινάκι για να τη δω (αφού δεν έβγαινε εκείνη) με κίνδυνο, όπως μου είπε, να φάω κανένα γεμάτο μπουκάλι νερό στο κεφάλι. Τελικά το Κορινάκι, αφού έγινε έξαλλο και με διαολόστειλε όπως πάντα, μου πέταξε απλά κάτι άδεια χάρτινα κουτιά. Τη λατρεύω.

- Κολωνού 30 2ος όροφος: Μόνικα και Νατάσα.
- Κολωνού 30 1ος όροφος: Γιούλια. Υπέροχη όπως πάντα.  :smitten:
:headbang2: :headbang2: :headbang2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Αυτην την Αννα Ιλονα ξερουμε που θα την πετυχουμε το απογευμα; Κατι ακουσα για Διδυμου 7 αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
Ξερει κανεις συναγωνιστης κατι;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.843
Πόντοι
1.686

Πέμπτη 22.03.2018

Απόγευμα , Φυλής 56 , ήταν οι δύο όμορφες
η Αλίνα και η Νταϊάνα

231dfd2a6d54b30098bf284b96d47a97.jpg


Κλασικά , εικονογραφημένα, πήρα την όμορφη Νταϊάνα !
Ήταν στα κέφια της και επειδή έχει πραγματική ομορφιά
η πούτσα μου ήταν πολύ σκληρή στη μούνα της
και την έχυσα ποτάμια !  :rockon:

Το πρωϊ στο Αγκύρας 12α ήταν η ρωσίδα Άννα
ψηλή με βυζάρες, με ωραίες μεγάλες ρώγες
μπουτάρες, χειλάρες,  μουνάρα καβλωτική.
Τα κατσαρά μαλλιά της την κάνουν πολύ σέξυ ! :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom