Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (22 μέλη και 235 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
2) Μπαρμπορα απο βεργας 6. Εμφανισιακα δεν γραφω απλα εχω να πω οτι ειναι ενας τρελος καλος ανθρωπος. Στο δωματιο μπηκε με τσιγαρο και ηρθε στο νιπτηρα οπου πλενομουν κοιτοντας με καυλωτικα κανοντας μια τζουρα και στην συνεχεια επεσαν γλωσσοφιλα. Ειχα ειδη καυλωση και της ειπα οτι θα ηταν τελεια αν δεν ειχε το τσιγαρο. Μου λεει μην μουρμουρας :S και πηρε θεση στο κρεβατι για ακα πιπα. Πολυ καλη, αλλα δεν ηθελα να την πιεσω για βαθυ λαρυγγι μην μου βαλει το τακουνι στο κωλο μου αφου φαινεται λιγο τρελλοκομειο. Πρωτη σταση ιεραποστολικο οπου ζητουσε φιλια με εμενα με λιγο δισταγμο να δινω οπου στην συνεχεια αφεθηκα. Μετα μου λεει "ειδες που δεν ηθελες φιλια", "δεν ηθελα να καπνιζεις μια χαρα εισαι εσυ". Στην συνεχεια στηηκε στα 4 για να της τον βαλω. Το παιρνει το το βαζει λιγο μεσα και μου λεει να σπρωξω. Το κανω και ακουγεται ενα βαθυ αχ. Παω αρχικα χαλαρα αν και πηγαδι οπου με ρωταει ποσο χρονων ειμαι. Τις λεω και αρχιζω το πιστονιασμα με την γυναικα να ανασαινει βαθια χωρις να μα και μου. Εμεινα ετσι 5-6 λεπτα χωρις να τελιωσω και τραβιεται αποτομα κοιτωντας με με αυτο το βλεμμα του διαβολου χωρις να λεει τιποτα. Σκαλωνω και λεω τι εγινε.
-Θες να αλλαξουμε σταση
-Οχι δεν θελω
-Αφου βγηκες
-Εσυ κουνηθηκες
-Οχι εσυ το εκανες :S
-Τεσπα ανεβα επανω να τελιωσω
Ανεβηκε με τα τακουνια οπου κουνιωταν αυτη αλλα απο το προηγουμενο σκηνικο δεν μπορουσα να τελιωσω.
Μετα το παιρνει στο στομα, αλλα παλι δεν. Τις λεω βαλτο 1 λεπτο στα βυζια πας και τελιωσω και τοτε μου φωναξε
-Τι θα γινει ολη μερα εδω θα ειμαι;
-Περασε η ωρα;
-Ναι τι νομιζεις εχω και αλλους πελατες δεν θα εισε ολη μερα, 10 λεπτα ειναι το σεξ και εισε 15 εδω. Ξερεις ποσους πελατες εχω εγω;
-Οκ εγινε, απλα μην γκαριζεις.
-Μπορουσες να τελιωσεις και κρατηθηκες.
-Τι λες  :argue:, ποτε εγινε αυτο;
-Οταν εισουν στο μουνι.
-Οχι δεν ειμουν
-Ναι εισουν δεν ξερω εγω;
-Οχι δεν ξερεις...
Παυση για λιγο με την κοπελα να μου λεει παλι τα ιδια. Μετα τις λεω.
-Ελα πηγαινε σε περιμενει αλλος, δεν υπαρχη θεμα απλα δεν εχυσα λογω κουρασης και οχι για αυτο που λες εσυ, αν θες το καταλαβαινεις διαφορετικα στα αρχιδια μου οπως και στην καραμουναρα σου.
-Οχι εισουν ετοιμος να χυσεις. Εισαι και μικρος, δεν πρεπει να κανεις τετοια...
-Οκ εγινε... καλη συνεχεια.
Βγαινει εξω και λεει θυμωμενει στην τσα2 "7 λεπτα κωλο και δεν εχυσε".
Καθως ντυνομαι μπαινει μεσα και μου λεει με ηρεμη και στοργικη φωνη
-Παω σε πελατη,χαλαρωσε και ξαναερχομαι... :S :uglystupid:
-Οκ... :S
Τεσπα μετα απο 6 λεπτα!!! ηρθε οπου της ειπα για να μην την κουραζω να δοκιμασουμε πιπα και αν δεν να φυγει. Μου προτεινει 69 οπου δεχομαι. Κανει 2-3 λεπτα τιποτα, ειχα καυλωσει αλλα λογω ξενερωματος δεν εχυνα. Σταματησε το 69 αρχισε να τραβαει μαλακια, παλι τιποτα. Τις λεω για ναην σε κουραζω βαλτω στα βυζια σου 1 λεπτο και δεν παιρνω το μπουλο. Το βαζει παλι τιποτα. Παω να το παρω απο πανω της, μου το πιανει και μου τραβαει μαλακια, αλλα δεν. Τις λεω "αστο,δεν πειραζει πηγαινε στους πελατες σου,περασε η ωρα"
-Οκ, αλλα δεν μου αρεσε αυτο που εγινε
-Και εμενα, ας πουμε οτι εγινε παρεξηγηση.
Με κοιτουσε σαν χανος
-Ξερεις τι ειναι παρεξηγηση;;;
Με κοιταει ακομα λιγο ετσι και λεει
-Ναι πως δεν ξερω.
-Οκ, καλη συνεχεια.
Τεσπα ντυνομαι και παω ησυχα να βγω.
Τοτε βγαινει γυμνη με μια σοκοφρετα derby και μια αντιστοιχη ρωσικη η κατι τετοιο :S.
-Τι ειναι αυτο για ενεργεια...;
-Ετσι κανω στους πελατες μου εγω, και θα ηθελα να ξαναερθεις να δοκιμασουμε χωρις να εισαι κουρασμενος.
Γελαω αμηχανα και μου λεει "τι".
-Τιποτα η ολη φαση ειναι καπως περιεργη.
Εκαινη τη στιγμη χτυπαει κουδουνι και χαιρετιομαστε στα γρηγορα και φευγω...
Δεν ειναι τιποτα στην φαντασια μου απο οτι διαβαζετε. Αν θελετε ακομη και περασει καποιος ρωτηστε την τι εγινε χθες το μεσημερι κατα τις 4 και αν θυμαται θα σας πει. Τεσπα, δεν ξερω αν θα ξαμαπερασω, βασικα αν ειμαι ηεκουραστος και φορτωμενος. Αυτα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Από ο,τι καταλαβαίνω, αυτή η Μπαρμπορα είναι τελείως psycho. Απορώ τι καταλαβαίνετε όσοι πηγαίνετε.
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
2) Μπαρμπορα απο βεργας 6. Εμφανισιακα δεν γραφω απλα εχω να πω οτι ειναι ενας
χαράς την υπομονή σου εγώ δεν θα το συζητούσα μαύρο για πάντα αν μου κάνουν τέτοια σκηνικά
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
2) Μπαρμπορα απο βεργας 6. Εμφανισιακα δεν γραφω απλα εχω να πω οτι ειναι ενας τρελος καλος ανθρωπος. Στο δωματιο μπηκε με τσιγαρο και ηρθε στο νιπτηρα οπου πλενομουν κοιτοντας με καυλωτικα κανοντας μια τζουρα και στην συνεχεια επεσαν γλωσσοφιλα. Ειχα ειδη καυλωση και της ειπα οτι θα ηταν τελεια αν δεν ειχε το τσιγαρο. Μου λεει μην μουρμουρας :S και πηρε θεση στο κρεβατι για ακα πιπα. Πολυ καλη, αλλα δεν ηθελα να την πιεσω για βαθυ λαρυγγι μην μου βαλει το τακουνι στο κωλο μου αφου φαινεται λιγο τρελλοκομειο. Πρωτη σταση ιεραποστολικο οπου ζητουσε φιλια με εμενα με λιγο δισταγμο να δινω οπου στην συνεχεια αφεθηκα. Μετα μου λεει "ειδες που δεν ηθελες φιλια", "δεν ηθελα να καπνιζεις μια χαρα εισαι εσυ". Στην συνεχεια στηηκε στα 4 για να της τον βαλω. Το παιρνει το το βαζει λιγο μεσα και μου λεει να σπρωξω. Το κανω και ακουγεται ενα βαθυ αχ. Παω αρχικα χαλαρα αν και πηγαδι οπου με ρωταει ποσο χρονων ειμαι. Τις λεω και αρχιζω το πιστονιασμα με την γυναικα να ανασαινει βαθια χωρις να μα και μου. Εμεινα ετσι 5-6 λεπτα χωρις να τελιωσω και τραβιεται αποτομα κοιτωντας με με αυτο το βλεμμα του διαβολου χωρις να λεει τιποτα. Σκαλωνω και λεω τι εγινε.
-Θες να αλλαξουμε σταση
-Οχι δεν θελω
-Αφου βγηκες
-Εσυ κουνηθηκες
-Οχι εσυ το εκανες :S
-Τεσπα ανεβα επανω να τελιωσω
Ανεβηκε με τα τακουνια οπου κουνιωταν αυτη αλλα απο το προηγουμενο σκηνικο δεν μπορουσα να τελιωσω.
Μετα το παιρνει στο στομα, αλλα παλι δεν. Τις λεω βαλτο 1 λεπτο στα βυζια πας και τελιωσω και τοτε μου φωναξε
-Τι θα γινει ολη μερα εδω θα ειμαι;
-Περασε η ωρα;
-Ναι τι νομιζεις εχω και αλλους πελατες δεν θα εισε ολη μερα, 10 λεπτα ειναι το σεξ και εισε 15 εδω. Ξερεις ποσους πελατες εχω εγω;
-Οκ εγινε, απλα μην γκαριζεις.
-Μπορουσες να τελιωσεις και κρατηθηκες.
-Τι λες  :argue:, ποτε εγινε αυτο;
-Οταν εισουν στο μουνι.
-Οχι δεν ειμουν
-Ναι εισουν δεν ξερω εγω;
-Οχι δεν ξερεις...
Παυση για λιγο με την κοπελα να μου λεει παλι τα ιδια. Μετα τις λεω.
-Ελα πηγαινε σε περιμενει αλλος, δεν υπαρχη θεμα απλα δεν εχυσα λογω κουρασης και οχι για αυτο που λες εσυ, αν θες το καταλαβαινεις διαφορετικα στα αρχιδια μου οπως και στην καραμουναρα σου.
-Οχι εισουν ετοιμος να χυσεις. Εισαι και μικρος, δεν πρεπει να κανεις τετοια...
-Οκ εγινε... καλη συνεχεια.
Βγαινει εξω και λεει θυμωμενει στην τσα2 "7 λεπτα κωλο και δεν εχυσε".
Καθως ντυνομαι μπαινει μεσα και μου λεει με ηρεμη και στοργικη φωνη
-Παω σε πελατη,χαλαρωσε και ξαναερχομαι... :S :uglystupid:
-Οκ... :S
Τεσπα μετα απο 6 λεπτα!!! ηρθε οπου της ειπα για να μην την κουραζω να δοκιμασουμε πιπα και αν δεν να φυγει. Μου προτεινει 69 οπου δεχομαι. Κανει 2-3 λεπτα τιποτα, ειχα καυλωσει αλλα λογω ξενερωματος δεν εχυνα. Σταματησε το 69 αρχισε να τραβαει μαλακια, παλι τιποτα. Τις λεω για ναην σε κουραζω βαλτω στα βυζια σου 1 λεπτο και δεν παιρνω το μπουλο. Το βαζει παλι τιποτα. Παω να το παρω απο πανω της, μου το πιανει και μου τραβαει μαλακια, αλλα δεν. Τις λεω "αστο,δεν πειραζει πηγαινε στους πελατες σου,περασε η ωρα"
-Οκ, αλλα δεν μου αρεσε αυτο που εγινε
-Και εμενα, ας πουμε οτι εγινε παρεξηγηση.
Με κοιτουσε σαν χανος
-Ξερεις τι ειναι παρεξηγηση;;;
Με κοιταει ακομα λιγο ετσι και λεει
-Ναι πως δεν ξερω.
-Οκ, καλη συνεχεια.
Τεσπα ντυνομαι και παω ησυχα να βγω.
Τοτε βγαινει γυμνη με μια σοκοφρετα derby και μια αντιστοιχη ρωσικη η κατι τετοιο :S.
-Τι ειναι αυτο για ενεργεια...;
-Ετσι κανω στους πελατες μου εγω, και θα ηθελα να ξαναερθεις να δοκιμασουμε χωρις να εισαι κουρασμενος.
Γελαω αμηχανα και μου λεει "τι".
-Τιποτα η ολη φαση ειναι καπως περιεργη.
Εκαινη τη στιγμη χτυπαει κουδουνι και χαιρετιομαστε στα γρηγορα και φευγω...
Δεν ειναι τιποτα στην φαντασια μου απο οτι διαβαζετε. Αν θελετε ακομη και περασει καποιος ρωτηστε την τι εγινε χθες το μεσημερι κατα τις 4 και αν θυμαται θα σας πει. Τεσπα, δεν ξερω αν θα ξαμαπερασω, βασικα αν ειμαι ηεκουραστος και φορτωμενος. Αυτα.

Εφ'οσον δεν ηταν σουρωμενη,αγιο ειχες.Στο παρελθον η συγκεκριμενη εμπαινε χαπακωμενη και σουρωμενη παρεα.Ελεγε τα προβληματα της,τα θαψιματα της για τις αλλες των μαγαζιων που δουλευε,για τους πελατες της κτλ.Απο τις πρωτες διδαξας της ακαποτης πιπας ακομα που ηταν στο Φ71 οροφος.Ακομα τραβαει πελατεια η καμμενη.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Δεν είναι λύση όμως κάθε φορά που πας να παίζεις τζόκερ πριν μπεις. Και ο quaresma φυσικά δεν ήταν κουρασμένος, όπως τον έπεισε η Μπαρμπορα, αλλά ξενέρωσε όπως ήταν απολύτως λογικό από τη διεστραμμένη συμπεριφορά της. Μποϋκοταρετε την τη μαλακισμένη.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Δεν είναι λύση όμως κάθε φορά που πας να παίζεις τζόκερ πριν μπεις. Και ο quaresma φυσικά δεν ήταν κουρασμένος, όπως τον έπεισε η Μπαρμπορα, αλλά ξενέρωσε όπως ήταν απολύτως λογικό από τη διεστραμμένη συμπεριφορά της. Μποϋκοταρετε την τη μαλακισμένη.
κουρασμένος ήμουν φίλε, αυτή  δεν  το πίστευε και έλεγε ότι κρατιόμουν να μην χύσω. τεσπα
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εφ'οσον δεν ηταν σουρωμενη,αγιο ειχες.Στο παρελθον η συγκεκριμενη εμπαινε χαπακωμενη και σουρωμενη παρεα.Ελεγε τα προβληματα της,τα θαψιματα της για τις αλλες των μαγαζιων που δουλευε,για τους πελατες της κτλ.Απο τις πρωτες διδαξας της ακαποτης πιπας ακομα που ηταν στο Φ71 οροφος.Ακομα τραβαει πελατεια η καμμενη.
Ναι παίζει να έχει 4-5 πελάτες την ώρα αυτή στανταρ, όταν πήγα έφευγε ένας, ενώ ήταν με άλλον, μετά έφυγε από εμένα για άλλον και όταν έφευγα  έμπαινε άλλος που δεν ξέρω αν πέρασε.

Πιστεύω ότι είναι καλός άνθρωπος μεν γιατί δεν είμαι κανένας βασικός της πελάτης και φοβόταν ότι θα χάσει το εισόδημά της και θέλησε να με κάνει να τελιώσω με πνευματικά προβλήματα δεν. Δεν εξηγήτε σλλιώς,από την μία έκανε σαν υστερικιά χωρίς λόγο και με κατηγορούσε ότι θέλω να κάτσω μαζί της παραπάνω και δεν χύνω επίτηδες και να πηγαίνει έξω στην τσα2 και να με κράζει... και μέσα σε 3 λεπτα να έρχεται σαν να είναι γκόμενα μου που θέλει να τα ξαναβρούμε και να την περιμένω!!! Επίσης το γεγονός ότι μου έδωσε και 2 γλυκά στο τέλος και μου είπε να ξαναπροσπαθήσουμε, λέγοντάς μου βέβαια ότι έτσι κάνει με όλους. Αυτό κατάλαβα από το λίγο που την γνώρισα.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Δεν είναι λύση όμως κάθε φορά που πας να παίζεις τζόκερ πριν μπεις. Και ο quaresma φυσικά δεν ήταν κουρασμένος, όπως τον έπεισε η Μπαρμπορα, αλλά ξενέρωσε όπως ήταν απολύτως λογικό από τη διεστραμμένη συμπεριφορά της. Μποϋκοταρετε την τη μαλακισμένη.
Είσαι σκληρός και άδικος τύπε.
Μποϋκοτάζ κάνουμε σε αυτές που μοιράζουν φόλες συνειδητά, αλλά όχι σε αυτές που είναι εκκεντρικές, ή εν πάσει περιπτώσει έχουν αποκλίνουσα συμπεριφορά.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Είσαι σκληρός και άδικος τύπε.
Μποϋκοτάζ κάνουμε σε αυτές που μοιράζουν φόλες συνειδητά, αλλά όχι σε αυτές που είναι εκκεντρικές, ή εν πάσει περιπτώσει έχουν αποκλίνουσα συμπεριφορά.
Και στις δύο κατηγορίες πρέπει να κάνουμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tane

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Είσαι σκληρός και άδικος τύπε.
Μποϋκοτάζ κάνουμε σε αυτές που μοιράζουν φόλες συνειδητά, αλλά όχι σε αυτές που είναι εκκεντρικές, ή εν πάσει περιπτώσει έχουν αποκλίνουσα συμπεριφορά.
μαζί σου, δεν είπα σε καμία περίπτωση μαύρο στην κοπελιά, εδώ σκέφτομαι να ξαναπάω υπό προϋποθέσεις βέβαια
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
η Χριστίνα από Ακομινάτου 2β θα λείπε για 2 εβδομάδες από ότι είπε η τσα2. έμεινε μόνη της η Αλεξάνδρα με τις περούκες της :S
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
μαζί σου, δεν είπα σε καμία περίπτωση μαύρο στην κοπελιά, εδώ σκέφτομαι να ξαναπάω υπό προϋποθέσεις βέβαια
Τύπε σε κατηγόρησε ότι το έκανες επίτηδες που είναι πολύ χειρότερο από το να μη χύνεις λόγω κούρασης. Είμαι σίγουρος ότι αν δεν είχε παιχτεί αυτή η φάση, δε θα ξενερωνες και μια χαρά θα τελειωνες παρά την κούραση σου. Στο τέλος κάπως πήγε να το σώσει με το να ξαναέρθει αλλά τη μαλακία της την είχε κάνει.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
με δικια τους ευθυνη πανε καπου αν κανει καλα την δουλεια της η τυπισα  τοτε δεν ειναι φολα 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom