Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 335 άτομα (43 μέλη και 292 επισκέπτες)

TUPAMAROS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
7
Like
287
Πόντοι
280
Μετά από καιρό και με 10 ευρώ αντί για 15 που έπαιρνε παλιότερα,πέρασα προχθές με την Ντιάνα,στο Ιάσωνος 20α.
Εμφανίσημη και καλή σε αυτό που κάνει με τον τρόπο που το κάνει (και μάλιστα στο 10άρικο) αλλά και με "έκπτωση" στην γενική συμπεριφορά της αν την συγκρίνω με το πως ήταν στα 15 ευρώ.
Γενικά είναι μία από τις αξιόλογες περιπτώσεις της περιοχής.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 1 δεξιά: Χριστίνα στα σίγουρα. :-*  Γλυκό κορίτσι που τώρα τελευταία είναι και αρκετά πιο περιποιημένο από πριν.
Με 10 ευρώ εκσπερματώνουμε στο μουνάκι όποτε θέλουμε χωρίς σχέσεις και μαλακίες. Εφαρμόζουμε το νόμο του Picker.  :rockon:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 1 δεξιά: Χριστίνα στα σίγουρα. :-*  Γλυκό κορίτσι που τώρα τελευταία είναι και αρκετά πιο περιποιημένο από πριν.
Με 10 ευρώ εκσπερματώνουμε στο μουνάκι όποτε θέλουμε χωρίς σχέσεις και μαλακίες. Εφαρμόζουμε το νόμο του Picker.  :rockon:
Pickerara για πήγαινε στην Στεφανια από Ιασωνος 19 όροφο ή Ηλιαννα από το ισόγειο (αν θες)  και πες μας εντυπώσεις :hi:
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Η Αλινα ειναι μια πολυ γοητευτικη γυναικα.Ομως και η Νικη ειναι μια εμφανισιμη,καβλιαρα,λαγνα μιλφ,και οσοι γραφουν οτι δε βλεπεται ειτε πρεπει να πανε στον οφθαλμιατρο ειτε δε ξερουν τι τους γινεται

Το τι μου γινεται ασε να το ξερω εγω φιλε μου. Επειδη δε γραφουμε μερικοι δε παει να πει οτι δε ξερουμε...ολα μου τα χρονια και τα λεφτα στις πουτανες τα χω φαει. Για μενα δε βλεπεται. Επισης αντικειμενικα ειναι μπαζο η Νικη. Τωρα υποκειμενικα τι γουστα σου βγαζει ειναι αλλο καπελο και δε θα κρινω αν εσυ την βρισκεις με ελεφαντες η με ανορεξικες. Γουστο σου και καθολου κατακριτεο. Η αληθεια ειναι ομως μια για το αν καποια ειναι μπαζο. Περι ορεξεως ομως...

Μια Ντιανα διδυμου 18 ισογειο την θεωρεις επισης καυλιαρα και λαγνα και θεωρεις οτι βλεπεται; Την Αλιονα στο διπλανο διδυμου την θεωρεις επισης εμφανισιμη;

Απλα ρωταω για να ξερω πως να σου απαντησω. Μη χαλαμε τσαμπα ωρα πανω απ το πληκτρολογιο...που εν τελει πολυ ωρα ξοδεψα και σημερα κιολας δυσκολο να παω να δω ιδιοις ομμασι την Αλινα.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Η Αλινα ειναι μια πολυ γοητευτικη γυναικα.Ομως και η Νικη ειναι μια εμφανισιμη,καβλιαρα,λαγνα μιλφ,και οσοι γραφουν οτι δε βλεπεται ειτε πρεπει να πανε στον οφθαλμιατρο ειτε δε ξερουν τι τους γινεται
Εμφανισιακά η Νίκη είναι αρκετά πιο γερασμένη από την Αλίνα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Μ.Α-28α'/1η βαρδια.Μαρινα γλυκια κ΄ σεξυ,σε λατιν στυλ με μακρυα μαυρα μαλλια,κοντουλα,διαθετει σφριγηλο καλο σωμα,
ηλικιακα γυρω στα 30+. Πιθανον να καταγεται απο την χωρα του δρακουλα. Παλιοτερα σαλοναριζε στο Ιασ.27α' με μετριες
εντυπωσεις στα ενδοτερα. Μαζι της εκανε πασαρελα κι ενα μιλφ με λευκο δερμα,κανονικο σωμα κ' αναστημα,σλαβικης καταγωγης.Εχει καστανο καρεδακι,ψιλοαδιαφορη σε εμφανιση.Μου διαφευγει τ'ονομα της. Αμφοτερες σε φουλ του κωλου,με στοματικο καπελατο.Εριξα το ρεντ κοιν στην εισοδο και τρυπωσα στο δωματιο για μια αναμνηστικη συνεδρια με την Α'.
Καθως βρισκομουν στον νιπτηρα ξαφνικα ανοιξε η πορτα κ' μπηκε μεσα η υπηρεσια,ο(ντανι τρεχο) απροειδοποιητα,προφασιζομενος οτι πρεπει να κλεισει το κλιματιστικο,αφηνοντας πισω του την πορτα μισανοιχτη. Αφου την εκλεισα, ερχομενη η κοπελα την αφησε παλι μισανοιχτη..για να φυγει η πολυ ζεστη ειπε. Δεν επεμεινα για να μην στραβωσει, κ' μετα εχω επιπτωσεις στο φακ του κωλ..Ετσι μπηκε ολος ο καπνος του τσιγαρου μεσα στο δωματιο,κι η ατμοσφαιρα ηταν αποπνικτικη. Στο κυριως μενου αντεχει τις εν τω βαθει αλλεπαλληλες πιστονιες' στο γκροβερ ομως οχι. Στο πνευστο παιζει μονο μια νοτα. Αποχωρησα για αλλη μια φορα με μετριες εντυπωσεις..
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ξέρετε αν η Έμιλι από Ιάσωνος 1 εκδίδεται σε κάποιο στούντιο του Κεραμεικού; Την είδα απόψε στον ομώνυμο σταθμό.  :sunglasses:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Το τι μου γινεται ασε να το ξερω εγω φιλε μου. Επειδη δε γραφουμε μερικοι δε παει να πει οτι δε ξερουμε...ολα μου τα χρονια και τα λεφτα στις πουτανες τα χω φαει. Για μενα δε βλεπεται. Επισης αντικειμενικα ειναι μπαζο η Νικη. Τωρα υποκειμενικα τι γουστα σου βγαζει ειναι αλλο καπελο και δε θα κρινω αν εσυ την βρισκεις με ελεφαντες η με ανορεξικες. Γουστο σου και καθολου κατακριτεο. Η αληθεια ειναι ομως μια για το αν καποια ειναι μπαζο. Περι ορεξεως ομως...

Μια Ντιανα διδυμου 18 ισογειο την θεωρεις επισης καυλιαρα και λαγνα και θεωρεις οτι βλεπεται; Την Αλιονα στο διπλανο διδυμου την θεωρεις επισης εμφανισιμη;

Απλα ρωταω για να ξερω πως να σου απαντησω. Μη χαλαμε τσαμπα ωρα πανω απ το πληκτρολογιο...που εν τελει πολυ ωρα ξοδεψα και σημερα κιολας δυσκολο να παω να δω ιδιοις ομμασι την Αλινα.
Καλημερα. Ειπωθηξε οτι γυρισε η Αλινα στο Αλκαμενους 113.

Ερωτηση. Πως περιπου ειναι η συγκεκριμενη; Ειναι χοντρη; Γενικοτερα εχω διαβασει καλα αλλα καλα εχω διαβασει και για μια Νικη που δουλευει εκει η οποια δε βλεπεται.

Μπορει καποιος να με διαφωτισει αν και λογικα σημερα η αυριο απογευμα ο δρομος μου ισως με βγαλει στα περιξ.

Ευχαριστω.

Παραθετω κατω απο το ποστ σου,το πρωινο σου ποστ
Στο πρωινο ποστ,δεν ηξερες την Νικη αλλα ειχες ακουσει οτι ειναι μπαζο απο καποιον αλλο.Στο απογευματινο ποστ εγινε το θαυμα και την γνωρισες,και μαλιστα ο τροπος γραφης σου δειχνει σα να την ξερεις πολυ καλα.Σε αποκαλω ευθεως και ευθαρσως ΨΕΥΤΗ.Το ποστ σου ειναι ψευτικο με σκοπο να πληξει με δολο την συγκεκριμενη κοπελλα.Τωρα για το αν εγω γουσταρω τις χοντρες η τις κοκκαλιαρες,θα σου πω ενα πραγμα.Ειμαι ανεκτικος σε ολες τις κατηγοριες ανθρωπων εκτος απο μια,ΑΥΤΗ ΤΩΝ ΛΑΜΟΓΙΩΝ,που το κειμενο σου αποδεικνυει οτι ανηκεις
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Εμένα μου αρέσει που κάποιοι μαλάκες λένε ότι αν πέσει η δουλειά οι πουτάνες θα φύγουν για το εξωτερικό - λες και στο εξωτερικό υπάρχουν πολλά μπουρδέλα.  :2funny:

Ακόμα και στις λίγες χώρες που υπάρχουν μπουρδέλα τα επισκέπτεται ένα πολύ μικρό ποσοστό των ανδρών. Πουθενά αλλού δεν υπάρχει αυτό που γίνεται εδώ - 1 στους 2 άντρες να γαμάει στα μπουρδέλα.  :2funny:


Η ζωη σου ολη ειναι στο Μεταξουργείο τοσο αποβλακωθηκες που αρχίζεις να πιστεύεις τις αρλουμπες που βγάζεις απο το μυαλό σου

1. Υπάρχουν χιλιάδες μπουρδέλα στην Ευρώπη και
2. Ουτε ένας στους 100 άνδρες στην Ελλάδα δε γαμανε σε μπουρδέλα.(πουτανες ενας στους 20 και αν αλλα σε μπουρδέλα ουτε ενας στους 100)

Αν ενας στους 2 γαμαγε σε μπουρδέλο θα γινόταν το ακυκλοφόρητο στα μπουρδέλα ανόητε. Ξέρεις πόσους άντρες έχει η Αθήνα??
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Καλημερα. Ειπωθηξε οτι γυρισε η Αλινα στο Αλκαμενους 113.

Ερωτηση. Πως περιπου ειναι η συγκεκριμενη; Ειναι χοντρη; Γενικοτερα εχω διαβασει καλα αλλα καλα εχω διαβασει και για μια Νικη που δουλευει εκει η οποια δε βλεπεται.

Μπορει καποιος να με διαφωτισει αν και λογικα σημερα η αυριο απογευμα ο δρομος μου ισως με βγαλει στα περιξ.

Ευχαριστω.

Παραθετω κατω απο το ποστ σου,το πρωινο σου ποστ
Στο πρωινο ποστ,δεν ηξερες την Νικη αλλα ειχες ακουσει οτι ειναι μπαζο απο καποιον αλλο.Στο απογευματινο ποστ εγινε το θαυμα και την γνωρισες,και μαλιστα ο τροπος γραφης σου δειχνει σα να την ξερεις πολυ καλα.Σε αποκαλω ευθεως και ευθαρσως ΨΕΥΤΗ.Το ποστ σου ειναι ψευτικο με σκοπο να πληξει με δολο την συγκεκριμενη κοπελλα.Τωρα για το αν εγω γουσταρω τις χοντρες η τις κοκκαλιαρες,θα σου πω ενα πραγμα.Ειμαι ανεκτικος σε ολες τις κατηγοριες ανθρωπων εκτος απο μια,ΑΥΤΗ ΤΩΝ ΛΑΜΟΓΙΩΝ,που το κειμενο σου αποδεικνυει οτι ανηκεις
Καλημερα. Ειπωθηξε οτι γυρισε η Αλινα στο Αλκαμενους 113.

Ερωτηση. Πως περιπου ειναι η συγκεκριμενη; Ειναι χοντρη; Γενικοτερα εχω διαβασει καλα αλλα καλα εχω διαβασει και για μια Νικη που δουλευει εκει η οποια δε βλεπεται.

Μπορει καποιος να με διαφωτισει αν και λογικα σημερα η αυριο απογευμα ο δρομος μου ισως με βγαλει στα περιξ.

Ευχαριστω.

Παραθετω κατω απο το ποστ σου,το πρωινο σου ποστ
Στο πρωινο ποστ,δεν ηξερες την Νικη αλλα ειχες ακουσει οτι ειναι μπαζο απο καποιον αλλο.Στο απογευματινο ποστ εγινε το θαυμα και την γνωρισες,και μαλιστα ο τροπος γραφης σου δειχνει σα να την ξερεις πολυ καλα.Σε αποκαλω ευθεως και ευθαρσως ΨΕΥΤΗ.Το ποστ σου ειναι ψευτικο με σκοπο να πληξει με δολο την συγκεκριμενη κοπελλα.Τωρα για το αν εγω γουσταρω τις χοντρες η τις κοκκαλιαρες,θα σου πω ενα πραγμα.Ειμαι ανεκτικος σε ολες τις κατηγοριες ανθρωπων εκτος απο μια,ΑΥΤΗ ΤΩΝ ΛΑΜΟΓΙΩΝ,που το κειμενο σου αποδεικνυει οτι ανηκεις
Καλημερα. Ειπωθηξε οτι γυρισε η Αλινα στο Αλκαμενους 113.

Ερωτηση. Πως περιπου ειναι η συγκεκριμενη; Ειναι χοντρη; Γενικοτερα εχω διαβασει καλα αλλα καλα εχω διαβασει και για μια Νικη που δουλευει εκει η οποια δε βλεπεται.

Μπορει καποιος να με διαφωτισει αν και λογικα σημερα η αυριο απογευμα ο δρομος μου ισως με βγαλει στα περιξ.

Ευχαριστω.

Παραθετω κατω απο το ποστ σου,το πρωινο σου ποστ
Στο πρωινο ποστ,δεν ηξερες την Νικη αλλα ειχες ακουσει οτι ειναι μπαζο απο καποιον αλλο.Στο απογευματινο ποστ εγινε το θαυμα και την γνωρισες,και μαλιστα ο τροπος γραφης σου δειχνει σα να την ξερεις πολυ καλα.Σε αποκαλω ευθεως και ευθαρσως ΨΕΥΤΗ.Το ποστ σου ειναι ψευτικο με σκοπο να πληξει με δολο την συγκεκριμενη κοπελλα.Τωρα για το αν εγω γουσταρω τις χοντρες η τις κοκκαλιαρες,θα σου πω ενα πραγμα.Ειμαι ανεκτικος σε ολες τις κατηγοριες ανθρωπων εκτος απο μια,ΑΥΤΗ ΤΩΝ ΛΑΜΟΓΙΩΝ,που το κειμενο σου αποδεικνυει οτι ανηκεις
Διαβαζοντας ξανα το ποστ αντιλαμβανομαι,οτι καταλαβα λανθασμενα,και οτι η ερωτηση εγινε σχετικα με την εμφανιση της Αλινας και οχι της Νικης.Ανακαλω πληρως τους χαρακτηρισμους μου περι ψευτη και λαμογιου ως προς τον κειμενογραφο.Ζητω συγνωμη,καταλαβα λαθος.
Ομως οι χαρακτηρισμοι περι μπαζου οσον αφορα την Νικη ειναι για μενα λανθασμενοι.Η Νικη θα επιμεινω οτι ειναι μια λαγνα,καβλιαρα σεξουαλικη γυναικα που στο σεξ τα δινει ολα.Και η εμφανιση της πραγματικα αναβει.Σιγουρα ομως ισως δεν ειναι αυτο που αναζητα ο συναγωνιστης και για αυτο καπου οι χαρακτηρισμοι πιστευω ειναι αδικοι.Και μαλιστα φιλε η συγκριση της Νικης σε σχεση με την τσιγγανα που ανεφερες ειναι περα για περα αδικαιολογητη.Και παλι συγνωμη για το προηγουμενο λαθος μου
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
πήρα Σύλβια απο Φυλής αλλά δεν έδωσε κώλο  , παμμέγιστε  Digweed , μάλλον την πάτησα .....
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
2. Ουτε ένας στους 100 άνδρες στην Ελλάδα δε γαμανε σε μπουρδέλα.(πουτανες ενας στους 20 και αν αλλα σε μπουρδέλα ουτε ενας στους 100)

Αν είναι όντως έτσι, τότε εμείς οι γνήσιοι μοναχικοί μπουρδελιάρηδες έχουμε γαμήσει απείρως περισσότερα μουνιά από τον μέσο Έλληνα.  :rockon:
 

Xaris_0026

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Μάγκες επείγον! Έχει κανείς ιδέα τι ώρες θα είναι σήμερα (αν είναι) Βερόνικα από Φ86 και Λουτσία από Διδύμου 22;
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276

MrBitcoin

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2017
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Χθες το μεσημέρι στις 1 πήγα στο Κολωνού 47 τον όροφο όπου δούλευε η γνωστή Τζούλια με τα θηριώδη βυζια και η βυζοπούλα Ρίτα επίσης με τεράστια βυζιά. Διάλεξα την Ριτα τελικά και έκανα μια πολύ μέτρια κατάθεση. Το μόνο που άξιζε ήταν ότι άφηνε να γλύφω τις τεράστιες και στητές βυζάρες ελεύθερα χωρίς μα και μου. Πίπα με προφυλακτικό χωρίς γλωσσόφιλα ή κάποιο εξτρά.
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
@chris1971

Δεκτη η συγγνωμη σου. Παραλογιστηκες αλλα το καταλαβες!

Εδω δεν ειμαστε για να την λεμε ο ενας στον αλλον και ολων τα γουστα ειναι διαφορετικα. Εγω απλα εξεφρασα την αποψη μου για την Νικη η οποια καταλαβαινω γιατι μπορει να καβλωσει καποιον και ενδεχομενως να την δοκιμασω και στο μελλον αν δεν εχω βρει κατι καλυτερο για τα γουστα μου.

Ελπιζω σημερα επιτελους να καταφερω το απογευμα να παω απο κει και να δω και την Αλινα!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.836
Πόντοι
6.925
Σήμερα το πρωί στις 10:00

Διδύμου 7 αριστερά μία ξανθιά κοπέλα με λίγο στραβή μούρη παρουσιάστηκε μόνη χωρίς να μιλάει, σε απλό με 69 όπως απάντησε σε ερώτημα μου
Διδύμου 7 δεξιά καστανή κοπέλα με 2,5αρια στήθη και καλό σωματάκι σε απλό με 69
Διδύμου 8 ισόγειο η Βερόνικα μιλφ ξανθό μέτριο και η Ελένη μιλφ επίσης ξανθό με 3αρια στήθη όπου βγήκε ολόγυμνη από το δωμάτιο και ντύθηκε για να παρουσιαστεί
Φυλής 54 πάνω η Νάσια (αν άκουσα καλά) με πολύ κοντά για το σώμα της πόδια φυμνόστηθη με ωραία κρεμασμένα στήθη
Φυλής 54 ισόγειο η Καμέλια μικρή σε ηλικία μελαχρινή με άγριο πρόσωπο και ορατό χνούδι στο μουστάκι με στήθος περήφανο,στρογγυλό  και σφικτό και η Μάγια με τις βυζοτορπίλες και οι δύο σε απλό με 69
Φυλής 56 η Άννα μελαχρινή με καρέ μαλλί με φυσικά ακάλυπτα 2αρια στήθη σε απλό με 69
 

Thodoris_iron

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
5
Like
151
Πόντοι
0
Καλημέρα και απο εμένα η ορορα μονο 3 βαρδια δουλεύει; και η λουτσια 2;
 

DreamerRE

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
12
Like
46
Πόντοι
0
περασμα κωλονου 11 οροφο μια γλυκια αννα εκ ρωσιας... γεματουλα σε πολλους μπορει να μην αρεσει εγω περασα υπεροχα μαζι της..
πρωινη βαρδια..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom