Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (40 μέλη και 235 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ειναι μια "ακρως ρομαντικη" κοπελα...    :grin:
:springsmile:

αυτό και τιποτα αλλο, over and out



giphy.gif
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Μαγκίτες..πέρασε κάποιος από Διδύμου 18 υπόγα σήμερα πρωινή βάρδυα?...Ποια δούλευε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66

antonisg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
304
Κριτικές
17
Like
372
Πόντοι
881

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Πριν λίγο...


▪Φυλής 56:
Νάνσυ,η καστανόξανθη κοπέλα.
Θηλυκή πονηρόφατσα με ωραίο κορμί-με καμπύλες.
Καλός ζουμερός κώλος,βγήκε ολόγυμνη από δωμάτιο.

▪Φυλής 54 ισόγειο:
Αλεξάνδρα,το μελαχροινό πιπίνι.
Ομορφούλα,μικροσκοπική,σχετικά αδύνατη,από  κοριτσάκι που έδειχνε όταν πρωτοεμφανίστηκε έχει αρχίσει και γίνεται γυναίκα!
Με θηλυκό ξώβυζο πράσινο εσώρουχο-κορμάκι.

▪Φυλής 54 όροφος:
Τατιάνα,η γνωστή ξανθιά πιτσιρίκα.
Συμπαθητική αρκετά φτιαγμένη και περιποιημένη.
Όχι κακό κορμί από το οποίο ξεχωρίζει ο ωραίος κώλος της.

▪Φυλής 66 δεξιά:
Χριστίνα,η μελαχροινή μουναροπιπίνα.
Γνωστή σε όλους-με μαύρο δαντελωτό μικροσκοπικό εσώρουχο και από πάνω κλασσικά ξώβυζη.

▪Φυλής 66 αριστερά:
Σύλβια,κοκκινομάλα πλέον η όμορφη ψηλή κοπέλα.
Με ωραίο τσολιαδίστικο κορμί.
Με πρωκτικό πλέον στο μενού της.

▪Φυλής 59:
Τρεις κοπέλες!
Άννα,η κοντή καστανή ζουμερή με το γλυκό πρόσωπο.Με πρωκτικό.
Εβελίνα,η ξανθιά μιλφ.
Θηλυκή,σχετικά ψηλή,λευκόσαρκη,με ωραία πιασιματάκια-με ζουμερό στήθος.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο στήθος.
Έλλη.Μελαχροινή μικρούλα.
Κοντή,με γλυκό κοριτσίστικο πρόσωπο.
Καλό σωματάκι,όχι εντελώς στεγνό.Με απλό πρόγραμμα.

▪Φυλής 84 ισόγειο:
Σόνια,η γνωστή μελαχροινή κοπέλα με το ωραίο κορμί.

▪Φυλής 65 όροφος:
Μπιούτυ,η καστανή νταρντανομαυρούλα-με απλό πρόγραμμα απόψε.
Και Εμμανουέλα,που έρχονταν καθυστερημένη με το τζηνάκι της για να πιάσει δουλειά.

▪Φυλής 65 ισόγειο:
Ρόξυ,μελαχροινό σκιστομάτικο μικρό.
Με όμορφο πρόσωπο και αρκετά αδύνατο σώμα-και με μαύρο καλτσοδετικό.
Προόδευσε η πιτσιρίκα!
Με ελεύθερο στοματικό και 69.

▪Φυλής 86 όροφος:
Άννυ,η καστανή αγριόφατσα.
Καλό κορμί πάντως,με σιλικονάτο στήθος και με ωραίο κώλο.
Με διαδοχικά δωμάτια και απόψε.
Ανακοινώνεται φουλ πρόγραμμα.

▪Φυλής 84 ισόγειο:
Μάγια,το γνωστό ξεκωλο-κοντοπούτανο με το ωραίο σωματάκι.
Μαζί της η Χριστίνα.
Ξανθό όμορφο πιπίνι,με ελαφρώς ζουμερό σώμα-μπάνικο κωλαράκι.
Με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 67:
Ναταλία,η γνωστή καστανή Ρουμανοπιτσιρίκα.
Χάνει στο πρόσωπο αλλά από κορμί αρκετά καλή,αδύνατη με ωραίο κωλαράκι.
Η Ελένη,η ξανθιά αδύνατη μιλφ θα έρχονταν αργότερα.

▪Φυλής 69 όροφος:
Έλενα,ξανθιά μιλφ,με ψιλοάγρια προστυχόφατσα.
Σώμα με λίγα ωραία πιασιματάκια.
Με μαύρο διαφανές πολύ κολλητό (και ξώβυζο) εσώρουχο-κορμάκι.
Με τελειωτικό στο στήθος.

▪Φυλής 69 ισόγειο:
Μαρία,καστανή κοπέλα,συμπαθητική,σχετικά κοντή και με αδύνατο σώμα-αν και πιο γεμάτη πλέον στον κώλο.
Με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.

▪Φυλής 71 όροφος:
Αντριάννα,η μελαχροινή νταρντανοπούλα.
Σκιστομάτα,θηλυκή,ζουμερή,με βυζάρες.Με πρωκτικό.

▪Φυλής 71 ισόγειο:
Αντζελίνα,η γνωστή μελαχροινή κοντούλα.
Συμπαθητική με καλό σωματάκι-ωραίο στητό βυζί και μικροσκοπικό κωλί.Με πρωκτικό.


Στη Φωκαίας...


▪Φωκαίας 17 ισόγειο:
Ξένια,η γνωστή ξανθιά κοπέλα.
Θηλυκή και με παραπάνω κιλά τοπικά-έχει κάνει κωλάρα.
Με απλό πρόγραμμα.

▪Φωκαίας 17 όροφος:
Κορίνα,η καστανή πολύ αδύνατη πιτσιρικούλα που συνήθως είναι πρωινή.
Αναδουλειές και αυτή.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

▪Φωκαίας 19:
Άννα,η καστανόξανθη με το γλυκό πρόσωπο.
Ζουμερή,ιδίως απ'τη μέση και κάτω με κωλάρα την οποία και δίνει.
Με το κλασσικό διαφανές κομπινεζόν της.

Το Φωκαίας 25 όροφος ήταν κλειστό όπως και το Φωκαίας 9 δεξιά.

▪Φωκαίας 25 ισόγειο:
Τζανίνα,η ξανθιά ψηλή μπάνικη πιτσιρίκα με το ωραίο κορμί.
Με μπλε εσώρουχα και με το μισό βυζί της έξω!
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο στήθος.
Και Σόφη,ξανθιά μιλφ,σκυλόφατσα με κοντό μαλλί.
Σχετικά αδύνατη,ωραίος κώλος που τον τόνιζε με ένα κόκκινο μικροσκοπικό κορμάκι.
Με πρωκτικό.


Στη Διδύμου...


▪Διδύμου 8 όροφος:
Έλενα,η καστανή βυζοπιτσιρίκα.
Με τις βυζάρες της έξω,γενικά στρογγυλεμένη και πιο ζουμερή τελευταία.

▪Διδύμου 8 δεξιά:
Ζάνα,η ξανθιά όμορφη πιτσιρίκα.
Κοριτσίστικο προσωπάκι και περίεργο,τοπικά ψιλοακανόνιστο σώμα.
Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό.

Τα Διδύμου 7 αριστερά και Διδύμου 8 ισόγειο ήταν κλειστά.

▪Διδύμου 16:
Αλίνα,η μελαχροινή τροφαντή μιλφ με την χαρακτηριστική κωλάρα.

▪Διδύμου 18 υπόγειο:
Κατερίνα,η ξανθιά ασπρουλιάρα,ζουμερή στο κορμί.
Γνωστή από Κωνσταντινουπόλεως 166.Με πρωκτικό.

▪Διδύμου 18 ισόγειο:
Αλιόνα,η ξανθιά μιλφ-με συνεχόμενα δωμάτια παρακαλώ...

▪Διδύμου 20:
Η Φωτεινή Γκμοχ από το Μεταξουργείο βαπτισμένη σε Βαλέρια!!!

Διδυμου 27:
Ντιάνα,η κοντή μελαχροινή ζουμερή νοικοκυρούλα.
Και Αλιόνα,η ξανθιά γκιλφ με το αδύνατο κορμί.

Το Διδύμου 22 κλειστό και η Μαριάννα (μάλλον προσωρινά) στην πατρίδα της.


Επίσης,στο Αλκαμένους 113,επιστροφή της γνωστής μιλφ Αλίνας.

ΩΡΑΙΑ κριτική!!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η μετακίνηση των κοριτσιών από την Φυλής στο Μεταξουργείο σημαίνει ότι η οικονομική κρίση στην Ελλάδα βαθαίνει και αλλοίμονο σε όποιον πιστεύει στα λόγια (παραμύθια) της σημερινής κυβέρνησης!

Εμένα μου αρέσει που κάποιοι μαλάκες λένε ότι αν πέσει η δουλειά οι πουτάνες θα φύγουν για το εξωτερικό - λες και στο εξωτερικό υπάρχουν πολλά μπουρδέλα.  :2funny:

Ακόμα και στις λίγες χώρες που υπάρχουν μπουρδέλα τα επισκέπτεται ένα πολύ μικρό ποσοστό των ανδρών. Πουθενά αλλού δεν υπάρχει αυτό που γίνεται εδώ - 1 στους 2 άντρες να γαμάει στα μπουρδέλα.  :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Εμένα μου αρέσει που κάποιοι μαλάκες λένε ότι αν πέσει η δουλειά οι πουτάνες θα φύγουν για το εξωτερικό - λες και στο εξωτερικό υπάρχουν πολλά μπουρδέλα.  :2funny:

Ακόμα και στις λίγες χώρες που υπάρχουν μπουρδέλα τα επισκέπτεται ένα πολύ μικρό ποσοστό των ανδρών. Πουθενά αλλού δεν υπάρχει αυτό που γίνεται εδώ - 1 στους 2 άντρες να γαμάει στα μπουρδέλα.  :2funny:
Τι είναι αυτά που λες; Τα FKK στη Γερμανία έχουν παρά πολλές πουτάνες να διαλέξεις και πιο πρωτοκλασάτες από τις δικές μας. Πώς το εξηγείς ότι τα τελευταία 2-3 χρόνια το επίπεδο ιερόδουλων σε εμφάνιση έχει πέσει κατακόρυφα και υπάρχει μηδαμινή ανανέωση;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.496
Πόντοι
10.686
Τα μπουρδέλα όπως τα ξέρουμε στην Ελλάδα είναι μόνο μία από τις εκδοχές του αγοραίου έρωτα,υπάρχουν τόσες άλλες που απευθύνονται σε πιο ευκατάστατους πελάτες,οπότε ευνόητο είναι ότι οι καλές (όσες έχουν μείνει δηλαδή) θα προτιμήσουν άλλες πιο εύρωστες πορνικές αγορές κι εδώ θα μείνει ο κατιμάς... :(
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Τα μπουρδέλα όπως τα ξέρουμε στην Ελλάδα είναι μόνο μία από τις εκδοχές του αγοραίου έρωτα,υπάρχουν τόσες άλλες που απευθύνονται σε πιο ευκατάστατους πελάτες,οπότε ευνόητο είναι ότι οι καλές (όσες έχουν μείνει δηλαδή) θα προτιμήσουν άλλες πιο εύρωστες πορνικές αγορές κι εδώ θα μείνει ο κατιμάς... :(
Και αυτό και ότι θα έχουν αναχωρήσει για πιο προσοδοφόρους προορισμούς (βλέπε Γερμανία).
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Και αυτό και ότι θα έχουν αναχωρήσει για πιο προσοδοφόρους προορισμούς (βλέπε Γερμανία).

Ποιος γαμάει εκεί με είσοδο 80 ευρώ; Είδος πολυτελείας είναι το σεξ. Στο Μετάξι βγάζουν πολύ περισσότερα οι πουτάνες.  :sunglasses:
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Πρωινη επισκεψη μετα από τουλάχιστον 2 χρονια στη Μαρια τη φυλακοβια, στο Ιασωνος-44. Εμφανησιακα εχει χαλασει κι άλλο, μου φανηκε ότι της ελειπαν ακομα περισσοτερα δοντια, ενώ η συμπεριφορα της ηταν απογοητευτικη.  :tickedoff: :jerking: Θυμαμαι ακομα την πρωτη φορα που την ειχα παρει στο Ιασωνος-46, όταν με το που ξαπλωσε στο κρεβατι, εχωσε αμεσως την γλωσσα της στην κωλοτρυπιδα μου  :worship: :worship: Τωρα, καμια σχεση. Κωλογλειφαδα δεν κανει, καραμελωμα στις μπαλες ελαχιστο κι αυτό με το ζορι, τσιμπουκι πολύ μετριο, ενώ προσπαθει να κλεψει ακομα και στο κωλογαμησι, παρολο που η κωλοτρυπιδα της είναι ξεσκισμενη  :zfuck: :zfuck: Καμια συμμετοχη, καθολου προκαταρκτικα, ενώ και το δωματιο ηταν σε αθλια κατασταση.  :vomit: :vomit: Οριστικο μαυρο από εμενα σε αυτή την κορασιδα. Ανεβασα και κριτικη ως Brujeria69
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Καλημερα. Ειπωθηξε οτι γυρισε η Αλινα στο Αλκαμενους 113.

Ερωτηση. Πως περιπου ειναι η συγκεκριμενη; Ειναι χοντρη; Γενικοτερα εχω διαβασει καλα αλλα καλα εχω διαβασει και για μια Νικη που δουλευει εκει η οποια δε βλεπεται.

Μπορει καποιος να με διαφωτισει αν και λογικα σημερα η αυριο απογευμα ο δρομος μου ισως με βγαλει στα περιξ.

Ευχαριστω.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Πρωινη επισκεψη μετα από τουλάχιστον 2 χρονια στη Μαρια τη φυλακοβια, στο Ιασωνος-44. Εμφανησιακα εχει χαλασει κι άλλο, μου φανηκε ότι της ελειπαν ακομα περισσοτερα δοντια, ενώ η συμπεριφορα της ηταν απογοητευτικη.  :tickedoff: :jerking: Θυμαμαι ακομα την πρωτη φορα που την ειχα παρει στο Ιασωνος-46, όταν με το που ξαπλωσε στο κρεβατι, εχωσε αμεσως την γλωσσα της στην κωλοτρυπιδα μου  :worship: :worship: Τωρα, καμια σχεση. Κωλογλειφαδα δεν κανει, καραμελωμα στις μπαλες ελαχιστο κι αυτό με το ζορι, τσιμπουκι πολύ μετριο, ενώ προσπαθει να κλεψει ακομα και στο κωλογαμησι, παρολο που η κωλοτρυπιδα της είναι ξεσκισμενη  :zfuck: :zfuck: Καμια συμμετοχη, καθολου προκαταρκτικα, ενώ και το δωματιο ηταν σε αθλια κατασταση.  :vomit: :vomit: Οριστικο μαυρο από εμενα σε αυτή την κορασιδα. Ανεβασα και κριτικη ως Brujeria69
Τλευταια φορα που την πηρα οντος ειχε χαλαση σε υπηρεσιες..επισης εχει παχινη...και της εχει χαλαση την γραμοση στο κορμι....Εμενα μουκανε ελευθερο στοματικο τελειοτικο..ενο τελευταια φορα αμεσος καποτα σε πεσμενο μοριο...βεβαια γαμησα καλα και με καυλοσε...Επισης οταν την επαιρνα παλια στο τελος της πραξης παντα ζηταγε 1 η 2 ευρο..και αυτο με χαλαγε πολυ...τελευταια οταν την πηρα...δεν ζητησε μετα λεφτα εξτρα..αυτη πρεπει ναπερνε στανταρ δωρακια...τυπου 5ευρο κτλ...και οσοι δεν εδιναν στραβονε καο ηθελε ντε και καλα να παρη εστο 1 με 2 ευρουλακια ...τελοσπαντον δεν προκητε να την ξαναπρο προσοπικα εγω...οσο αναφορα συμπεριφορα...ειναι ευγενης...αλλα οριακα...σου βγαζη πως αν πεις κατι παραπανο μπορει να σου κανει και ντου.....
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλημερα. Ειπωθηξε οτι γυρισε η Αλινα στο Αλκαμενους 113.

Ερωτηση. Πως περιπου ειναι η συγκεκριμενη; Ειναι χοντρη; Γενικοτερα εχω διαβασει καλα αλλα καλα εχω διαβασει και για μια Νικη που δουλευει εκει η οποια δε βλεπεται.

Μπορει καποιος να με διαφωτισει αν και λογικα σημερα η αυριο απογευμα ο δρομος μου ισως με βγαλει στα περιξ.

Ευχαριστω.

Σαν γενική περιγραφή,η Αλίνα από Αλκαμένους είναι μια ξανθιά,ελκυστικά θηλυκή μιλφ.

Είναι ζουμερή,τα πιασίματά της ποτέ δεν ήταν ή δεν έδειχναν απωθητικά-βέβαια όπως την είδα έχει πάρει μερικά κιλάκια.

Αλλά και πάλι εμφανισιακά είναι από εκείνες τις παλαιάς κοπής γυναικάρες που πάντοτε έκαναν την διαφορά από τότε που πρωτοεμφανίστηκαν στους αθηναϊκούς οίκους.

Εάν τελικά περάσεις από εκεί (και αν θέλεις βέβαια) γράψε μας δυο λόγια με τις εντυπώσεις σου.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Πηγα χτες να δω τη μαριαννα διδυμου 22 μου φανηκε ψυχρη στο σαλονατισμα και ετσι δεν μπηκα...Απο εμφανηση ουτε με τρελανε αλλα ουτε θα με χαλαγε να την σκισο...το θεμα ειναι οτι δεν μουβγαλε κατι καλο η αυρα της....
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ παιδια. Θα προσπαθησω αν μη τι αλλο να περασω σημερα η αυριο κατα τις 6. Ελπιζω να ειναι για να σας πω εντυπωσεις.

Απλα γενικοτερα για να με καταλαβετε θεωρω οτι η Αλιονα απο Διδυμου πριν ενα δυο χρονια που χε επιστρεψει ηταν τουμπανο κατ εμε. Τωρα που την ξαναειδα πριν κανα μηνα ειναι γαμησε τα...δεν εμπαινα μεσα ουτε να με πληρωνανε. Πολλοι πατσαδες και χαλαρωση σε σχεση με πριν.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Καλημερα. Ειπωθηξε οτι γυρισε η Αλινα στο Αλκαμενους 113.

Ερωτηση. Πως περιπου ειναι η συγκεκριμενη; Ειναι χοντρη; Γενικοτερα εχω διαβασει καλα αλλα καλα εχω διαβασει και για μια Νικη που δουλευει εκει η οποια δε βλεπεται.

Μπορει καποιος να με διαφωτισει αν και λογικα σημερα η αυριο απογευμα ο δρομος μου ισως με βγαλει στα περιξ.

Ευχαριστω.
Η Αλινα ειναι μια πολυ γοητευτικη γυναικα.Ομως και η Νικη ειναι μια εμφανισιμη,καβλιαρα,λαγνα μιλφ,και οσοι γραφουν οτι δε βλεπεται ειτε πρεπει να πανε στον οφθαλμιατρο ειτε δε ξερουν τι τους γινεται
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom