Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 120 άτομα (6 μέλη και 114 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Η Σουζυ αναλογως τις ημερες της και πως ξυπνησε.Συνηθως εινε με το ρολοϊ στο χερι.Η Ναταλι λιγακι κομοδινο,α'γυναικειου ρολου,εχει αρχισει να αφρατευει αλλα ειναι υπακουη και διαικπεραιωτικη.Το θεμα ειναι να ξεμουνιασουμε την Βικουλα η οποια ομως δεν μας βολευει στην βαρδια...
Η Σουζυ αναλογως τις ημερες της και πως ξυπνησε.Συνηθως εινε με το ρολοϊ στο χερι.Η Ναταλι λιγακι κομοδινο,α'γυναικειου ρολου,εχει αρχισει να αφρατευει αλλα ειναι υπακουη και διαικπεραιωτικη.Το θεμα ειναι να ξεμουνιασουμε την Βικουλα η οποια ομως δεν μας βολευει στην βαρδια...
Δεν νομιζο τυπε μου εκτος αν το κανει επιλεκτικα εγω μαζι της παντα εχω αρκετο χρονο
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796

xxxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2009
Μηνύματα
31
Like
5
Πόντοι
0
Μια ευχάριστη είδηση για τους μιλφάκηδες του Μεταξουργείου,μπήκα στο Δεληγιώργη 39 για τη Γωγώ και με έκπληξη πέτυχα εκεί να δουλεύει την ξανθιά Λίλιαν που δούλευε στο Κολωνού 27 ισόγειο και Λεωνίδου 28 ισόγειο.
Μηπως εννοεις την ξανθια Ρωσιδα μιλφ Λιλυ?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Πριν λίγες μέρες πάω σε ένα μαγαζί. Μπαίνω μέσα και έχει δύο κορίτσια, το ένα ντυμένο, το άλλο με εσώρουχα. Μου γυαλίζει το ντυμένο. Με τα πολλά, παίρνω το άλλο. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο, μου λέει"γλύψε με"!!!!
Την έκανα ένα γλυφομούνι, σπαρταρουσε σα χταπόδι. Μάλλον τελείωσε...
Με τα πολλά, μου το παίρνει στο στόμα, ξεκινάμε σεξακι, με πιάνει το αλλεργικό...Φταρνιζομαι 4-5 φορές...
Μου πέφτει η πουτσα, που δεν πέφτει σχεδόν ποτέ...
Συνεχίζεται ένα τυπικό γσμησι, και γεια σου...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Πριν λίγες μέρες πάω σε ένα μαγαζί. Μπαίνω μέσα και έχει δύο κορίτσια, το ένα ντυμένο, το άλλο με εσώρουχα. Μου γυαλίζει το ντυμένο. Με τα πολλά, παίρνω το άλλο. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο, μου λέει"γλύψε με"!!!!
Την έκανα ένα γλυφομούνι, σπαρταρουσε σα χταπόδι. Μάλλον τελείωσε...
Με τα πολλά, μου το παίρνει στο στόμα, ξεκινάμε σεξακι, με πιάνει το αλλεργικό...Φταρνιζομαι 4-5 φορές...
Μου πέφτει η πουτσα, που δεν πέφτει σχεδόν ποτέ...
Συνεχίζεται ένα τυπικό γσμησι, και γεια σου...

σε ποιο τσαρδι?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ούτε που θυμάμαι, αλλά και να θυμόμουν δεν έχει νομίζω σημασία.
Το περιστατικό εκθιαζω.

Σάσα και τέλος βαρδυας, αν αυτό λέει κάτι, τελευταίος της πελάτης.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Μια ευχάριστη είδηση για τους μιλφάκηδες του Μεταξουργείου,μπήκα στο Δεληγιώργη 39 για τη Γωγώ και με έκπληξη πέτυχα εκεί να δουλεύει την ξανθιά Λίλιαν που δούλευε στο Κολωνού 27 ισόγειο και Λεωνίδου 28 ισόγειο.
Αν θυμαμαι ποια λες ηταν πολυ καλη στο τσιμπουκι.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Ούτε που θυμάμαι, αλλά και να θυμόμουν δεν έχει νομίζω σημασία.
Το περιστατικό εκθιαζω.

Σάσα και τέλος βαρδυας, αν αυτό λέει κάτι, τελευταίος της πελάτης.

βραδυ?

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686

Μάγκες , το απόγευμα 14.09.2017 Διδύμου 8 ισόγειο

επέλεξα  το all time classsic κορμί

https://[URL unfurl="true"]www.cretadrive.gr/wp-content/uploads/2013/02/all-time-classic.jpg[/img[/URL]]

της Ντιάνας !  :headbang3: :headbang3:

Ρωσόφωνη γυναικάρα !  :headbang3:

Ατελείωτες ποδάρες, λεπτή μέση, χορταστική ρώγα
σφιχτό μουνάκι !  :headbang3:

 

Επισκέπτης
Θα φάω μάλλον πολύ κράξιμο αλλά whatever. Θα έγραφα σε αυτο το thread ούτος η άλλος ακόμα και αν δεν είχε γίνει  τόσο έντονη αναφορά στο όνομά της. Εγώ την Άννα την πείρα πρώτη φορά εχθές. Το stadaraki μου είναι η Nicole και κάθε φορά που πάω αυτήν θέλω αλλά αν δεν είναι εκεί βολεύομαι με κάποια άλλη κοπέλα. Θα περιγράψω ακριβώς τι έγινε.

Μπαίνω στο δωμάτιο και κάνω μπάνιο. Λίγο πριν τελιώσω μπαίνει μέσα η Άννα. Μετα απο ένα λεπτο βγαίνω και ξαπλώνω δίπλα της. Αρχίζει να με φιλάει σε όλο το σώμα. Παπάρια... Ακούμπαγε απλά τα χείλη της στο σώμα μου. 0 γλωσσα. Βαρέθηκα και σικόνομαι και αρχίζω να της γλύφω τις βυζάρες. (100% φυσικές υπερτούμπανες). Πείγενε να μου την πάιξει αλλα της έσπρωχνα το χέρι... Μετά ξεκινάει πίπα. Δεν έχω κατι να πω. Τίποτα το ιδιέτερο ούτε κακια ομως. Μέτρια. Της λέω να ξαπλώσει και πάω να την φιλήσω και τραβιέτε. Πάω να της γλύψω το αυτί και κουνούσε το κεφάλι... Κατεβαίνω κάτω και αρχίζω το γλιφομούνι. Δεν καταλάβα να έχει κρέμα η αν είχε ήταν πολυ λιγο τι να πω. Δεν ξέρω για ποση ώρα την έγλυφα αλλά είχε γινεί ΜΟΥΣΚΕΜΑ το μουνί της. Πολύ έντονες κραβγούλες και σημμετοχή (να μου πιέζει το κεφάλη, να κλείνει πόδια και να βάζει δύναμη στην μέση για να τριφτεί ποιο έντονα) και στο τέλος τραβίετε απότομα και μου κάνει "Stop stop stop..." και ανεβαίνει πάνω στο μαξιλάρη... Οκ λέω... Περνάει καπότα και ξεκινάμε. Πάλυ προσπαθούσα να την φιλήσω αυτη την φορά τα κατάφερα αλλα και πάλυ τραβείχτικε μετά απο λίγο. Ε μετά απο λίγο τελείωνω. Εδώ ξεκινάνε τα περίεργα... Αφού έχω τελιώσει αρχίζω και της γλείφω το αυτί έντονα. Και της φεύγει ένα γέλιο πολύ αυθόρμητο. Καλά λέω. Τον βγάζω έξω και πάω να σικοθώ και με τραβάει και με παίρνει αγκαλία. Αρχέιζω να της ξαναγλείφω το αυτί, και μετά να την φυλάω παθιασμένα. Είχα αρχίσει να ξανακαβλώνω οπότε πάω να σικόθω. Και με ξανατραβάει κάτω. Με κοιτάει γελάει και αρχίζουμε να φιλιόμαστε ξανά. Ε μετά απο λίγο είχα κατακαβλώσει και άρχιζα να της τρίβομαι έντονα. Μού τον παίρνει με το χέρι και τον ξαναβάζει μέσα. Είχα κατακαβλόσει δεν μου είχε γίνει ποτέ αυτο στο παρελθον. Δεν πιστεύβα ποτέ ότι θα τελίωσω αλλά την δεύτερη φορά με φίλαγε, μου έγλειφε και αύτη το αυτί, την εγλύφα και εγώ όσο μπορούσα εν τέλη ξανατελίωσα. Μου λέει ευχαριστώ μου γελάει και φεύγει. Δεν εχω την ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ιδέα ποσο έκατσα μέσα στο δώματιο.

Πείγα και σήμερα δεν έχω πάνω απο μία ώρα που έχω γυρίσει. Μπαίνει μέσα και αφού μιλάμε λίγο αρχίζω να τις φλύφω τις βυζάρες και αυτη μου τραβούσε μια ΑΘΛΙΑ μαλακία μου με έκανε να υποφέρω (λες και μου τράβαγε μπουνίδια στα παπάρια). Στην αρχή δεν μίλαγα γιατί δεν ηθέλα να σταματίσω να την γλύφω. Ε μετά της είπα να σταματίσει. Της λέω να ξαπλώσει και πάω να την φιλίσω... Πάλυ τραβίχτικε. Ξεκινάω πάλυ το γλιφομούνι. Καμία σχέση με εχθές σχεδόν 0 σημμετοχή. Τεσπά σταματάω και αρχίζω να ανεβαίνω προς τα πάνω και να της γλύφω τα βυζία. Μετά πάω να την φιλίσω και μου πιάνει τον πούτσο με το χέρι. Την φύλαω έντονα αυτη την φόρα δεν τραβίετε και αρχίζει να τρίβει το κέφαλι στο μούνι της. Είχα ΚΑΤΑΚΑΒΛΩΣΕΙ δεν καταλαβαινα χριστό σπρώχνο μια φόρα, και μπαίνει το κεφάλι μέσα. Ακόμα μου τον κράταγε, γελάει, φιλιόμαστε, ξανασπρόχνω. Ξαναμπαίνει το κεφάλι μέσα. Τα ίδια. Την επόμενη φορα την κοιτάω και βάζω παραπάνω δύναμη. Μπείκα σχέδον μέχρι τη μέση. Με τραβάει και μου βάζει καπότα... Στη συνέχεια ΔΕΝ με άφινε να την φιλήσω οπότε απλά τέλιωσα μέσα της. ΠΑΛΥ δεν με άφισε να φύγω. Πάλυ φασωνόμασταν (αυτήν την φόρα δεν τραβίχτικα ποτέ) και έιχα ξανακαβλόσει. Δεν ξέρω πόση ώρα κράτισε η δεύτερη φορα αλλα δεν τέλιωσα ποτέ και στο τέλος μου έλεγε "Come... Come... Come... (or cum whatever :P)" Ε και άπλα τραβείχτικα γιατί δεν έβλεπα τέλος.

Ρωτίστε/κράχτε ελεύθερα. Επίσης παίζει να κωλίσω τίποτα απο αύτο το λίγο? Υπερβολή μου φένετε...

τυπε στη βραση κολαει το σιδερο , οτι ειχες να κανεις , ευκολα και ομορφα ηταν τη πρωτη μερα , οσο δουλευει το πανω κεφαλι , κλαιν μαιν που λενε κι σαλονικιαριδες , εγω στη θεση σου αφου με καυλωνε τοσο θα τη φορτωνα και ας σχολαγε εξι το πρωι

ναι παιζει ισχυρα να κολισεις κατι ακομα και με το απλο ακουμπιγμα των γενετικων οργανων , θεωρω βλαμενη αυτη την ερωτηση εν ετη 2017 , η απλα το ξερεις και ψαχνεις το μαλακα που θα πει "οχι μωρε το εχωσες σε γυναικειο κολπο αλλα αφου δεν αραξες να το φχαριστιθεις δε προλαβες να κολισεις κατι " θα σε κανει να νιωσεις λιγο ποιο ασφαλης ?? αν σε καθυσιχαζει αυτο , σε αντιθεση με το 90% των υπολοιπων γυναικων αυτη τη βλεπει και ενας γιατρος που και που  
 

Επισκέπτης
οι δυο -καυλοι μαζευτικαν σαν τις μυγες στο σκατο ...
 

Cik

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Πρωινή βάρδια στο Μεταξουργείο...

Σημαντικότερο στοιχείο,η εμφάνιση της ωραίας ψηλής Βαλέριας από Διδύμου 20 και 22 και Αγκύρας 12,στο Ιάσωνος 46 όροφος.

Επίσης επανεμφάνιση της όμορφης ξανθιάς Άννας που δούλευε παλαιότερα στο Ιάσωνος 10 όροφος-και πέρασε και από Διδύμου 7β με το όνομα Αουρόρα-στο Κολωνού 15 δεξιά με 15 ευρώ.




Κολωνού 11 όροφος:
Κορίνα!
Ξανθιά,σκουρόδερμη,γεματούλα,πονηρόφατσα.Συμπαθητική και καλή.
Με τελειωτικό στο στήθος παρακαλώ.

Κολ.11 ισόγειο:
Λίντα!
Από τη φουρνιά των Ρωσιδοπιπινιών που έσκασαν μύτη τελευταία.
Μελαχροινή,με όμορφο πρόσωπο,ψιλοάνετη στο σαλόνι.
Κορμί ελαφρώς ζουμερό αλλά ωραίο.
Με τατουάζ κάναβη στο αφράτο κωλομάγουλό της.

Κολ.11 υπόγειο:
Άντζελα!
Μελαχροινό κοντοπούτανο με χαρακτηριστική πονηρή ξεπετόφατσα.
Καλό σωματάκι σχετικά αδύνατο-αν και έχει πάρει λίγο.

Κολ.15 αριστερά:
Ρωξάννα!
Ξανθιά,ψηλή νταρντανοπιτσιρίκα-ψιλοατσούμπαλη και άχαρη γενικά.
Με όχι κακό πρόσωπο μπουλούκας.

Κολ.15 δεξιά:
Άννα!
Ξανθιά,λευκόσαρκη πιπίνα.
Με όμορφο πρόσωπο και με ωραίο σώμα,ελαφρώς πιανούμενο.
Στα 15 ευρώ παρακαλώ.

Κολ.23 ισόγειο:
Νικόλ!
Καστανό ψηλό πιπίνι.
Με νόστιμο προσωπάκι και με ωραίο αδύνατο κορμί.
Τις προάλλες ήταν στο μετρό και φορούσε ένα μαύρο σούπερ μίνι φορεματάκι-κόλαση!

Κολ.23 υπόγειο:
Ναταλία,η μελαχροινή γκιλφορουφήχτρα.

Κολ.27 όροφος:
Φωτεινή,η καστανή ψηλή συμπαθητική νταρντανομιλφ.

Κολ.27 υπόγειο:
Λωρέννα!
Μελαχροινή κοπέλα με γλυκό πρόσωπο.
Γεματούλα αλλά όχι ατσούμπαλη ή απωθητική-με καλή αφράτη κωλάρα.

Κολ.27 ισόγειο:
Αμαλία!
Ωραία περίπτωση αυτή!
Καστανή,σχετικά ψηλή κοπέλα.
Με όμορφο πρόσωπο και σώμα που έχει ωραία πιασίματα.
Μαζί της η Ελένη!
Μελαχροινό κοντό και αδύνατο κοριτσάκι.Νόστιμο σκιστομάτικο.
Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό.

Κολ.30 ισόγειο:
Ντάρια!
Ξανθιά,ψηλή,λευκόσαρκη κορμάρα η πιτσιρίκα.
Με ωραίους βύζους και από κάτω σήμερα με καρώ ξέκωλη φουστίτσα.

Κολ.30 όροφος:
Επάνω,Νατάσα.
Καστανή θηλυκή πιτσιρίκα,πονηρόφατσα με πιασιματάκια.
Και Μόνικα,το ωραίο μπάνικο στυλιάρι με το κοριτσίστικο προσωπάκι.
Προκλητικότατο κωλί.
Στον κάτω όροφο,η Κρίνα.
Καστανόξανθη κοντούλα κοπέλα,με γλυκό πρόσωπο.
Γεματούλα στο σώμα.
Μαζί της η Γιούλια.
Ψηλή,καστανή,λευκόσαρκη,με σχετικά κοντό μαλλί.
Συμπαθητική στο πρόσωπο αλλά στο σώμα έχει αρχίσει και ατσουμπαλεύει.

Κολωνού 32β:
Αναστασία!
Ξανθιά,λευκόσαρκη,ωραία Μολδαβόφατσα με ανοικτόχρωμα μάτια.
Έχει αδυνατήσει και έχει κάνει κορμάρα.
Από τις πιο ωραίες που είδα.

Κολ.32 υπόγειο:
Μπέλα!
Μελαχροινό πιπίνι,ομορφούλα αλλά ξινή.
Με μπάνικο αδύνατο σωματάκι με χαρακτηριστικό πεταχτό βυζορωγίδι.

Το Κολωνού 32 ισόγειο ήταν κλειστό.

Κλειστά και τα Κολωνού 45,δεξιά και αριστερά.

Κολ.47:
Στο ισόγειο,η Αλίνα η μελαχροινή στρουμπουλή μιλφ με τις βυζάρες.
Στον όροφο,η Τζούλια,το μελαχροινό βυζοθωρηκτό.
Το κατάστημα με τα μεγαλύτερα βυζιά!

Κολ.48:
Μόνικα,καστανή,σχετικά ψηλή και γεμάτη στο κορμί,μιλφ.
Όχι άσχημη ή απωθητική.
Μαζί της η Άντζελα,η γνωστή ξανθιά μιλφ με το κοντό μαλλί.
Με θηλυκό πρόσωπο και καλό σώμα-έχει αδυνατήσει αρκετά.

Κολ.53:
Πάολα,η γνωστή μελαχροινή νταρντανοπιτσιρίκα.




Στην Ιάσωνος...




Ιάσ.43:
Άννα,η κοντή μελαχροινή σκουρόδερμη και πολύ μέτρια εμφανισιακά κοπέλα.
Αδύνατη αλλά με νερουλιασμένο κορμί.

Ιάσ.46 αριστερά:
Μαρία,η μελαχροινή γεματούλα μιλφ με τα σκιστά μάτια-με το ζουμερό στήθος.
Μαζί της η Ντιάνα.
Καστανή πιτσιρίκα,με όμορφο πρόσωπο,έχει νταρντανέψει αρκετά πλέον αλλά οκ,μια χαρά είναι.

Ιάσ.46 όροφος:
Βαλέρια!
Η γνωστή ψηλή καστανόξανθη χαμηλοβλεπούσα.Κορμάρα η ψηλή!
Μαζί της η Ναταλί.
Ξανθιά,κοντή μιλφ,ασπρουλιάρα.
Με πρόσωπο συμπαθητικής νοικοκυρούλας και κορμί γεμάτο.

Ιάσ.46 δεξιά:
Λώρα!
Ξανθιά συμπαθητική μιλφ με τα χαρακτηριστικά γυαλάκια της.
Με ωραίο για την ηλικία της,αρκετά αδύνατο κορμί.
Μαζί της η Αλίσα,η ξανθιά μιλφογκιλφ με το μέτριο πρόσωπο,σχετικά αδύνατη και αυτή.

Ιάσ.44 αριστερά:
Κλασσικά η Μαρία η φυλακόβια.

Το Ιάσωνος 44 δεξιά ήταν κλειστό.

Κλειστά και τα δύο Ιάσωνος 37.

Ιάσ.36:
Ρίτα!
Ξανθιά,ψηλή μιλφ.Με θηλυκό πρόσωπο και με γεμάτο κορμί πλέον-έχει κάνει και την κοιλίτσα της.
Μαζί της η Μιράντα.
Ξανθιά,κοντή,χοντρούλα και ψιλοαδιάφορη γενικά.

Ιάσ.33:
Άντζελα!
Καστανόξανθο κοντοπούτανο με νόστιμο μουτράκι.
Ωραίο σώμα,μινιατούρα,με μικρό στήθος και καλό κωλί.
Η γνωστή παλαιά Άντζελα.

Το Ιάσωνος 31 υπόγειο ήταν κλειστό.

Ιάσ.31 νέο:
Μαρίνα,η κοντή μελαχροινή σκιστομάτα-η γνωστή και σαν Ταϊλανδέζα.
Δίχως κώλο στο μενού.

Ιάσ.31 χόστελ:
Κατερίνα,η ψηλή μελαχροινή και σκουρόδερμη μιλφ,τρομακτική φάτσα με τατουάζ στο σώμα της.

Ιάσ.30 υπόγειο:
Κλασσικά,η Τζώρτζια η ξανθιά χοντρή μουστακαλού-με πρωκτικό όπως σχεδόν πάντα.

Ιάσ.30 όροφος:
Λόλα!
Ξανθό λευκόσαρκο κοντοπούτανο.
Όμορφη κοπέλα με καλό σωματάκι,έχει βάλει και λίγα κιλάκια πάνω της που της πάνε.

Ιάσ.27α:
Ναταλί!
Το μελαχροινό σαμιαμιδάκι!
Με όμορφο κοριτσίστικο προσωπάκι και με κορμί-ακτινογραφία!

Ιάσ.19 ισόγειο:
Μιρέλα!
Ψηλή,μελαχροινή πιτσιρίκα.
Με όμορφο πρόσωπο και σχεδόν μοντελέ σώμα.
Από τις ωραίες της περιοχής.

Ιάσ.19 όροφος:
Μπόνα,το αγριοκάτσικο.

Ιάσ.20 αριστερά:
Γιάννα,η γνωστή καστανή ατσούμπαλη μιλφ.

Ιάσ.20 όροφος:
Ντενίσα!
Μελαχροινό κοντοπούτανο πιπίνι.
Όμορφο στο πρόσωπο και αδυνατούλικο όσο και όπου πρέπει.Λουκούμι!

Ιάσ.20 δεξιά:
Ντιάνα!
Καστανόξανθη προστυχόφατσα,με ωραίο αδύνατο κορμί.
Μικρό αλλά καλό στήθος και μπάνικο πεταχτό προκλητικό κωλαράκι.Στα 10 ευρώ πλέον.

Ιάσ.10:
Στο ισόγειο,η Πετράκη σε δωμάτιο και στον όροφο,η Τζέσικα,η ωραία μελαχροινή ζουμερή γυναικάρα.
Με θηλυκό πρόσωπο και προκλητικές καμπύλες με αφράτη κωλάρα.

Ιάσ.1γ:
Χριστίνα!
Ξανθιά,ασπρουλιάρα πιτσιρίκα με γλυκό πρόσωπο.
Γεματούλα στο σώμα,σε κάποια (λίγα) σημεία ξεφεύγει.

Ιάσ.1β:
Δεξιά,η Καρίνα,η καστανή νταρντανοπούλα με το γεμάτο στήθος.Με γλυκό πρόσωπο.
Το αριστερό μαγαζί ήταν κλειστό.

Ιάσ.1α:
Κλασσικά,η Μαρίνα,η μελαχροινή πολύ αδύνατη μιλφ.

Ιάσ.2 ισόγειο:
Αλεξάνδρα,η ξανθιά γεματούλα μιλφ με το μέτριο πρόσωπο.

Ιάσ.2 όροφος:
Τζοάννα,η γνωστή καστανή αλλοίθωρη κοπέλα με την τεράστια κοιλιά.



Επίσης στη Μεγ.Αλεξάνδρου...



Μεγ.Αλεξάνδρου 15:
Καίτη,η ξανθιά νταρντανομίλφ,λευκόσαρκη,με θηλυκό πρόσωπο και με κωλάρα-αν και λίγο αδυνατισμένη.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 ισόγειο:
Ελένη,ξανθιά ψηλή μιλφ.
Ασπρουλιάρα με καλό μιλφοπρόσωπο και με ωραίο σώμα για την ηλικία της-με πιασίματα που δεν δείχνουν άσχημα λόγω του ύψους της.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 όροφος:
Ντάνα,η μελαχροινή βυζονταρντάνα,η γνωστή από Κολωνού 48 και 53.Βυζάρες!

Μεγ.Αλεξάνδρου 28 δεξιά:
Στο δεξί εσωτερικό μαγαζί,ήταν η Ελένη,παλαιά Μικαέλα.
Μελαχροινή κοπέλα,νταρντανοπούλα με μέτριο πρόσωπο.Υπεργυρολόγος.
Στο αριστερό μαγαζί,η Πατρίτσια με την κωλάρα αλλά μόνο με ελεύθερο στοματικό.
Μαζί της η Λώρη.
Η παλιά ΜπιανκοΛαβίνια,η γνωστή αρκετά αδύνατη κοπέλα.

Το Μεγ.Αλεξάνδρου 28α ήταν κλειστό όπως και απέναντι,το Μεγ.Αλεξάνδρου 25.
η αννα που λες οτι ξαναγυρισε στο κολωνου 15 ειναι η ξανθια ρωσιδουλα η πιτσιρικα??
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Καλημερα τυποι μου ,η βικη απο αγκυρας 12β ξερουμε αν εργαζετε και αλλου και τι βαρδιες? Επισης καμια γνωμη?γιατι δεν βλεπο κριτικες
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Καλημερα τυποι μου ,η βικη απο αγκυρας 12β ξερουμε αν εργαζετε και αλλου και τι βαρδιες? Επισης καμια γνωμη?γιατι δεν βλεπο κριτικες

πιπινου 118 συνηθως πρωινη βαρδια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
πρίν από μερικά λεπτά
Αχιλλέως & Μαραθώνος Ντιανα ξανθιά χοντρουλα με μεσαίο στήθος, ελεύθερο τσιμπούκι τελειωτικό στο στόμα.
Μαραθώνος 59 όροφος Μαρσελα στο δωμάτιο, απλό πρόγραμμα.
Μαραθώνος 59 ισόγειο Ιουλία μελαχρινή ψηλή νταρντανα με ελεύθερο τσιμπούκι.
Βιργ.Μπενάκη 31 μια ξανθιά θείτσα με κομπινεζον ,πρόγραμμα θα μου έλεγε μόνο αν περνούσα δωμάτιο.
Παιανεων(δεξιά ταμπελα) ή Παιανιεων (αριστερη ταμπελα) 24 Ζανα ξανθιά χοντουλα θείτσα, με τσιμπούκι (βασιλικό ) ελευθερο τελειωτικό στο στόμα.
Κωνσταντινουπόλεως 166 δεξιά ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.
Κωνσταντινουπόλεως 166 αριστερά Βερόνικα ξανθοκαστανη μιλφ με κατσαρο μαλλακι μέχρι τούς ώμους και Νίκη ξανθιά λεπτή μιλφ με κοντό μαλλακι,και οι δύο τα πάντα εκτός κωλου,πήρα την Νίκη για άλλη μια φορά και έμεινα απόλυτα
ικανοποιημένος.
Ιωαννίνων 3 ισόγειο μια ξανθοκαστανη μιλφ με τσιμπούκι ελεύθερο.
Ιωαννίνων 3 όροφος Ζωή μελαχρινή μιλφ ,η υπηρεσία είπε φουλ πρόγραμμα (ελεύθερο τσιμπούκι, μασάζ, αυταρχικό)εκτός πρακτικού.
Ιωαννίνων 5 Αθηνά ξανθια μιλφ χοντρη με κοντο μαλλι φρατζα και Ερρικα καστανή ψηλη νταρντανα με τατουαζ πισω στην μεση,δεν είπαν προγραμμα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
η αννα που λες οτι ξαναγυρισε στο κολωνου 15 ειναι η ξανθια ρωσιδουλα η πιτσιρικα??
Μόλις πέρασα να τη δω,έχει μοντελέψει και μουνέψει σε κορμί και σαλονάρισμα,η υπηρεσία δυσανασχέτησε όταν της είπα ότι είναι γνωστή από τον αποκάτω δρόμο... :huh:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom