Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 287 άτομα (38 μέλη και 249 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
πιπινου 118 συνηθως πρωινη βαρδια.
Τυπε μου αυτη , δηλαδη την βικη την εχω παρη στο πιπινου118με τιτλο κριτικης οχι αγαπη μονο πιπα!!! Εγω λεω για μια αλλη καταξανθη μουναρα οπου ηταν ντουετο με σουζη αλλα δεν περασα λογο οτι εχω στανταρ την σουζη και ετσι δεν μπηκα! Μηπος την λενε αλλιως? Οπως και ναχει αν η βικη απο πιπινου 118 την δω ντουετο με σουζη θα βροντοφωναξο με σουζη!ετσι για την αλητεια!
 

Cik

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Μόλις πέρασα να τη δω,έχει μοντελέψει και μουνέψει σε κορμί και σαλονάρισμα,η υπηρεσία δυσανασχέτησε όταν της είπα ότι είναι γνωστή από τον αποκάτω δρόμο... :huh:
ειναι τιμιο μουνακι.το χω παρει αρκετες φορες.ειχα μαθει οτι ηταν ρωσια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Όλες γαμιούνται επιλεκτικά! Αυτό δεν είναι κακό, το κακό είναι να πέσεις σε κάποια η οποία για άγνωστους σε σένα λόγους θέλει να σε εκδικηθεί χρησιμοποιώντας το σεξ. Σε μια τέτοια περίπτωση θα φας την φόλα σου και θα προσπαθήσει να σου φάει και έξτρα χρήματα ανάλογα με το πόσο την κάνεις κέφι.

Αν αποφασίσεις να ξαναπάς για να ανακαλύψεις πόσο πουτάνα είναι επιβάλλεται να της κάνεις αυτοψία κώλου! Εκεί θα δεις το αληθινό ποιόν της! (Πολύτιμη συμβουλή από πρώην κορυφαία ιερόδουλο!).
Tι ενοείς στη δεύτερη παραγραφο
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.163
Πόντοι
3.436
Τελικά συναθλητές η Ναταλί από Αχιλλέως κ μαραθωνος δε ξερει κανείς που ειναι;σιγουρα έχετε καταλάβει ποια ειναι..υπάρχουν κ σχετικές αναφορές-κριτικες απο τα μέλη..
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Αλλοδαπέ δεν κεντράρεις και πολύ καλά  :knuppel: -μία με την ακεντράριστη,μία με τη Ναταλί.

Και οι δυο είναι στην αλλοδαπή και δεν το κόβω να γυρίζουν στην ημεδαπή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Τυπε μου αυτη , δηλαδη την βικη την εχω παρη στο πιπινου118με τιτλο κριτικης οχι αγαπη μονο πιπα!!! Εγω λεω για μια αλλη καταξανθη μουναρα οπου ηταν ντουετο με σουζη αλλα δεν περασα λογο οτι εχω στανταρ την σουζη και ετσι δεν μπηκα! Μηπος την λενε αλλιως? Οπως και ναχει αν η βικη απο πιπινου 118 την δω ντουετο με σουζη θα βροντοφωναξο με σουζη!ετσι για την αλητεια!

Μηπως εννοεις την Λανα?Μια ψιλονταρντανε  οξυζενε ξανθια?Αν εννοεις την Λανα,ενταξει,καλουλα ειναι.Την εχω παρει και αυτην.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.163
Πόντοι
3.436
Digweed  φιλαράκι σε ευχαριςτω για την απάντηση το εκτιμώ..καταλαβαίνεις..ταιριαζε η χημεία μας να μη το πω..διαβάζω όσα γράφεις αρκετό καιρό συγχαρητήρια για το έργο σου..
 

kostashrd

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
24
Like
38
Πόντοι
0
Digweed  φιλαράκι σε ευχαριςτω για την απάντηση το εκτιμώ..καταλαβαίνεις..ταιριαζε η χημεία μας να μη το πω..διαβάζω όσα γράφεις αρκετό καιρό συγχαρητήρια για το έργο σου..

εχει επιστρέψει και δουλεύει κανονικά... απλα δεν ειναι οπως παλια πρωτη βαρδια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Κολ/45-α'βαρδια στο τερμα του ροζ τουνελ.  :sunglasses:
Nεαρα,γλυκια-Ru Ιωαννα' συμπαθητικη παρουσια νεα στον χωρο,ξανθια ψιλη αδυνατη σε υπεραπλο.
Περασα μαζι της για μια αναγνωριστικη συνεδρια στην εκπνοη του χρονου.Στο δωματιο ηταν συγκρατημενη και αρκεστηκε
στα ακρως βασικα, τα αποστειρωμενα. Αν και απολαυσε ενα 10λεπτο πινελο, νωχελικα σαν πρωτοετης φοιτητρια.
Ομως της απεσπασε την προσοχη ενας θορυβος εξω,που εμοιαζε σαν χτυπημα πορτας κ επανηλθε.. Νινι καθαρο,γκροβερ αβατο,στηθος πλαστελινη. Διαφορες στασεις, δεν ειναι για μπρουταλ καταστασεις,γιατι δειχνει οτι ποναει (κ' καλα).Της αρεσει πιο τζεντλ. Αν και καπου ειδα εναν ψιλολιγνο εγχρωμο να αποχωρει απο δωματιο.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ο κώλος είναι το μητρώο της κάθε γυναίκας!
Ο κώλος ως επί το πλείστον έχει κατασκευαστεί από τη φύση προς αφόδευση περιττωμάτων.
Τώρα αν εσείς θέλετε να τον κάνετε μητρώο η ότι άλλο, κάντε το.
Μη μας τρελάνετε όμως, παρουσιάζοντας τη κάθε ελεεινή και τρισάθλια σκέψη ως φυσιολογική, η ακόμα χειρότερο ως σημαντική.
Κατ εμέ καλό θα ήταν ο καθείς να κρατάει τις προσωπικές του απόψεις χωρίς να τις δημοσιεύει, ιδικά όταν αντίκειται στη πραγματικότητα. Αλλιώς μη διαμαρτύρεται αν υπάρχει αντίλογος.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Ο κώλος ως επί το πλείστον έχει κατασκευαστεί από τη φύση προς αφόδευση περιττωμάτων.
Τώρα αν εσείς θέλετε να τον κάνετε μητρώο η ότι άλλο, κάντε το.
Μη μας τρελάνετε όμως, παρουσιάζοντας τη κάθε ελεεινή και τρισάθλια σκέψη ως φυσιολογική, η ακόμα χειρότερο ως σημαντική.
Κατ εμέ καλό θα ήταν ο καθείς να κρατάει τις προσωπικές του απόψεις χωρίς να τις δημοσιεύει, ιδικά όταν αντίκειται στη πραγματικότητα. Αλλιώς μη διαμαρτύρεται αν υπάρχει αντίλογος.
Όταν μία γυναίκα- έστω και πουτάνα- σε κάποιους δίνει και σε κάποιους οχι,κάτι σημαίνει. Άρα πολύ λογικό ο κώλος να είναι το μητρώο.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Όταν μία γυναίκα- έστω και πουτάνα- σε κάποιους δίνει και σε κάποιους οχι,κάτι σημαίνει. Άρα πολύ λογικό ο κώλος να είναι το μητρώο.
Σύμφωνα με αυτή τι λογική και το πέος μητρώο είναι, διότι σε κάποιες το δίνουμε και σε κάποιες άλλες όχι. Και ότι έχει ο καθένας μητρώο είναι διότι σε κάποιους το δίνει και σε κάποιους άλλους όχι.
Μα τώρα αυτές τις αηδίες θα καθόμαστε να λέμε;
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Σύμφωνα με αυτή τι λογική και το πέος μητρώο είναι, διότι σε κάποιες το δίνουμε και σε κάποιες άλλες όχι. Και ότι έχει ο καθένας μητρώο είναι διότι σε κάποιους το δίνει και σε κάποιους άλλους όχι.
Μα τώρα αυτές τις αηδίες θα καθόμαστε να λέμε;
Καταλαβαίνεις την διαφορά άντρα,γυναίκας και δη εκδιδόμενης,ή τζάμπα η κουβέντα;
 

Επισκέπτης
Ο κώλος ως επί το πλείστον έχει κατασκευαστεί από τη φύση προς αφόδευση περιττωμάτων.
Τώρα αν εσείς θέλετε να τον κάνετε μητρώο η ότι άλλο, κάντε το.
Μη μας τρελάνετε όμως, παρουσιάζοντας τη κάθε ελεεινή και τρισάθλια σκέψη ως φυσιολογική, η ακόμα χειρότερο ως σημαντική.
Κατ εμέ καλό θα ήταν ο καθείς να κρατάει τις προσωπικές του απόψεις χωρίς να τις δημοσιεύει, ιδικά όταν αντίκειται στη πραγματικότητα. Αλλιώς μη διαμαρτύρεται αν υπάρχει αντίλογος.

τυπε καταφερνεις και ακυρωνεσε 2 φορες μεσα σε 6 σειρες , εμας δε μας ενδιαφερουν τα πλειστα του κωλου , στα υπολοιπα σκαλωνουμε οι περισοτεροι αυτη τη λεπτομερια , μιλας σα να τη χανεις 
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Φιλιππιδου 11 ξερει κανεις ποιες ειναι στην πρωινη βαρδια????Δουλευει η Αννα το μωρακι???
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
281
Κριτικές
46
Like
3.974
Πόντοι
1.651
Απαξιώνοντας να γράψω κριτική  για το γνωστό Μαράκι νυν Ι.46 πρώην Ι. 36 .  θα γραφω εδω κατι.
Κάποτε απο τα καλύτερα στανταράκια μου . Ειχα γράψει τα καλύτερα .
Ημουν συχνός πελάτης , μου εκανε τα γούστα και περνουσα/με καλά.
Αλλαξε , πηγε στο Ι.36 έπαψα να ειμαι ο συχνός πελάτης  πλέον .
Πηγα μια τον Ιανουάριο φέτος  (μέτρια πράγματα ακα πιπα αλλά αδιάφορη) .
Ηταν τοτε που ΟΜΟΛΟΓΗΣΕ οτι κάνει και κανένα δωρεάν γαμήσι σε καποιον που γραφει εδω μέσα (δεν το πολυπίστεψα) .
 
Σήμερα λοιπόν πάω , πρωί ... το Μετάξι γεματο ΔΙ.ΑΣ εψαχνε για τζιχάντια χωρίς χαρτιά έμαθα .
Μπαίνω μεσα , προσχαρη κι ευγενική οπως πάντα. Πλερω και περνάω .
Μπαίνει της πέφτει η καπότα αφου την άνοιξε καθ' οδον , γυρίζει παιρνει άλλη .
Ξεκινάμε χαμουρεμα   την γλείφω εγω πρώτος και ....χαμπάάάάρι ο Τρύφωνας (Θ.Β) που άλλες φορες που εκανε την τσιπούρα στο κρεβάτι!!!!!
Γυρίζω ξαπλώνω αρχιζει να χαιδεύει φιλάει λιγο στο στήθος γυρίζει σε ενα ψευδο69 (!) για να μην βλέπω και μου περνάει μιά κόκκινη ΣΑΜΠΡΕΛΟΚΑΠΟΤΑ που με άφησε άφωνο .
Τι εγινε λέω απο μέσα μου . Αυτο ειναι το "Miss Maraki" που φωναζε ο φσατσός απο το Ι.36 που δούλευε ?
 Χωρις ΑΚΑ λοιπόν (αυτό γνωριζα) και με την σαμπρελοκαπότα εχυσα με δυσκολία.
Φυσικά στο σαλόνι δεν ρωτησα τίποτε διότι θεώρησα , ΚΑΚΩΣ, πως δουλεύει οπως παλιά .
 Στο καλό miss maraki ..... κι ας είπες την μεγαλειώδη μαλακια στο τέλος : Α δεν μπορω να κάνω ΑΚΑ σε πελάτες που στέλνει ο τσατσός απο το Ι.36 γιατι ειναι μια Μαργαρίτα εκει που κάνει ΑΚΑ σε ολους .......

 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
μου περνάει μιά κόκκινη ΣΑΜΠΡΕΛΟΚΑΠΟΤΑ
αυτη η συγκεκριμενη κοκκινη σαμπρελοκαποτα ειναι οτι χειροτερο...ειναι τοσο σφιχτη που σου κοβει την αιματωση σχεδον στο τσουτσουνι κ χυνεις κ μετα δυσκολιας ...εχω τυχει κ γω κανα 2 κομοδινα πουτανες που την χρησιμοποιουν αβερτα...μακρυα...
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Καλησπέρα, αυτή η Μαρία που δουλεύει μαζί με τη Λάουρα στο Φ.67 αξίζει;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Προχώρα παρακάτω!  :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom