Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (35 μέλη και 214 επισκέπτες)

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Ασχετο με την ενημέρωση, Αλλα τι ωραια περνας κ τι υπηρεσιες παιρνεις οταν εισαι. Καθαρος, ευγενικος κ ντομπρος. Τι χημεία παιζει με ορισμενες... Τι γαμησια τρικουβερτα χωρις πιεση χρονου.. Με ενα εικοσαρικακι!!! Τωρα καταλαβαινω εσας τους πιτσιρικαδες που εχετε γραψει σταρχιδια σας τις γκομενες. (αφιερωμενο στην ουκρανη συζυγο που μεταμορφωθηκε απο μουναρα σε καγκεμπιτισα). Εφυγα για τσιμπουκαρες κλπ κλπ
 

Συνημμένα

  • 12.jpg
    12.jpg
    23,3 KB · Εμφανίσεις: 24

barelv

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
14
Like
30
Πόντοι
0
Πέρασα προχθές να δοκιμάσω την Τζέσση στην Φωκαίας 19, που αναφέρθηκε στην ιστοσελίδα.

Λοιπόν, εμφανισιακά παίρνει ένα 7/10. Σε υπηρεσίές όμως επιεικώς 5/10, γιατί προσπαθεί.
Χάνει σε πρόσωπο (μέτριο από κοντά). Στον αγώνα, δεν κάνει πρωκτικό (όποιος πήρε κώλο ας το γράψει) και δεν σηκώνει δυνατο γαμησι.

Θα την ξαναπάρω αν την ντρεσσάρουν λίγο οι συναγωνιστές.
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
λίγο μετά τις 17.00
Φωκαιας 7 υπόγειο Εμιλη καστανοξανθη τα μαλλιά πιασμένα κοτσίδα πολύ δυνατό κορμί, με τσιμπούκι ελεύθερο τελειωτικό στο σώμα.
Φωκαιας 9 αριστερά περίμεναν κοπέλα.
Φωκαιας 9 δεξιά Ειρήνη με μαύρα μαλλιά μαυρισμένα μικρό στήθος, με πρωκτικό.
Φωκαιας 19 Τζεσι καστανή κοντό μαλλί ψηλή λεπτή, απλό πρόγραμμα.
Φωκαιας 25 δεξιά Άννα καστανη παχουλη και Ναταλί μελαχρινή και οι δύο κοπέλες με τσιμπούκι ελευθερο.
Φωκαιας 27 υπόγειο Χριστίνα ξανθιά αρκετά λεπτή μικρό στήθος, τσιμπούκι Ελεύθερο τελειωτικό κσι κωλο.
Φωκαιας 27 σκαλάκια ξύλινα περίμεναν κοπέλα
Φωκαιας 27 όροφος Νικολ μελαχρινή κοντή ατσουμπαλη με τσιμπούκι τελειωτικό στο στόμα και στην κοιλίτσα και πρωκτικό.
Φωκαιας 24 Άννα μαλλί αχτενηστο δύο χρώματα κορμί ελαφρώς ζουμερό, με τσιμπούκι ελεύθερο τελειωτικό, είχε και Ένα μεγάλο τατουάζ στο μπούτι πιο πάνω.
Φυλής 66 δεξιά Άννα ξανθιά πολύ σέξι παρουσία, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 56 Χριστίνα καστανοξανθη με καρέ μαλλί απίστευτο κορμί απίστευτο στήθος, απλό πρόγραμμα, δοκιμάστηκε με πολύ θετικές εντυπώσεις, το μόνο που λίγο με χάλασε ότι μιλάει συνέχεια.
Φυλής 54 ισόγειο Μάγια μελαχρινή ψηλή σε νορμάλ πρόγραμμα.
Φυλής 54 όροφος Ελένη ξανθιά παχουλη με ροζ εσώρουχα playboy μεγάλο στήθος, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.641
Πόντοι
201
Διδυμου 20 στην απογευματινη βαρδια εχει ερθει καινουρια Ρωσιδα γυρω στα 25 ψηλη με ωραιο προσωπο και 4ρι στηθος .
Βαλερια νομιζω.
Με υπεραπλο πργραμμα δεν τον βαζει ουτε με προφυλακτικο στο στομα της.
Εκανα το λαθος και την τημησα. ΦΟΛΑ . Δεν μιλαει γρι Ελληνικα και στο κρεβατι ειναι τελειως κομοδινο.
Πεταμενα λεφτα...
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Τζέση (Φωκαίας 19): Προσοχή μεγάλη φόλα!...
...και το χειρότερο είναι ότι είχα διαβάσει πρόσφατη αρνητική κριτική για αυτή την κοπέλα από τον συναγωνιστή professorx και εντούτοις επιχείρησα μια δοκιμή λες κι εγώ είμαι διαφορετικός...λίγο η ομορφιά λίγο το μοντελέ νεανικό κορμί λίγο ότι είναι καινούργια, την έφαγα τη φόλα μου...θα ακολουθήσει κριτική...
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
113
Πόντοι
1
Καλησπέρα μύσται!!  :hi:
Λόγω πολύμηνης απουσίας μου από την Αθήνα ξέρουμε αν συνεχίζουν να εργάζονται Φωτεινή Skinny, Λύντια στο Κολωνού 27 Όροφος καθώς και η Όλγα στο Ιάσωνος 46 Όροφος??
Αν γνωρίζετε και βάρδιες θα σας ήμουν ευγνώμον !!!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!  :hi: :hi:
 

Manolis Honda

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
95
Like
48
Πόντοι
0
Παιδια η Γιαννα δουλευει ακομη Τροφωνιου;
Επισης καποια με αναλογη περιφερεια;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Πηγα το πρωι στοχευμενα φυλης 65οροφος για Σονια ειχα πει οτι δεν θα ξαναπαω μετα το τσιμπουκι με πολυ δοντι...κτλ τελικα κατι με ετρωγε και πηγα ηθελα να την γαμησο και να φιλισο τα απαλα χειλακια της...αυτο το φιλη μου θυνιζη παρα πολλα...καμια σχεση με αλλες....Της τονισα να μην βαλη δοντι...χαρακτηριστικα της ειπα μη βαλης δοντακι κουκλακι μου...μου γελασε πονηρα...εκει αγχοθηκα λιγο αλλα το πηγε τελεια....Πρεπει να πηγαινο μονο οταν εργαζετε πρωι εκει οπως μου ειχε τονιση ενας συναγωνηστης πιο παλια...και να της υπενθυμιζο να μην βαζη δοντι....οταν με πιπονε ενιωθα οτι προσπαθη να μην βαλη δοντι....Αυτο σημαινη οτι η ιδια αν την αφησης παθιαζετε και βαζη δονυι γιατι της αρεση...αλλα οπως λεει η παροιμια ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΟ ΑΡΝΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΟΡΕΤΣΗ!!ΑΥΤΑ τυποι μου και ενημεροσα προς αποκατασταση της δισφιμησης που της ειχα κανει προ 2μηνου!!
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Πηγα το πρωι στοχευμενα φυλης 65οροφος για Σονια ειχα πει οτι δεν θα ξαναπαω μετα το τσιμπουκι με πολυ δοντι...κτλ τελικα κατι με ετρωγε και πηγα ηθελα να την γαμησο και να φιλισο τα απαλα χειλακια της...αυτο το φιλη μου θυνιζη παρα πολλα...καμια σχεση με αλλες....Της τονισα να μην βαλη δοντι...χαρακτηριστικα της ειπα μη βαλης δοντακι κουκλακι μου...μου γελασε πονηρα...εκει αγχοθηκα λιγο αλλα το πηγε τελεια....Πρεπει να πηγαινο μονο οταν εργαζετε πρωι εκει οπως μου ειχε τονιση ενας συναγωνηστης πιο παλια...και να της υπενθυμιζο να μην βαζη δοντι....οταν με πιπονε ενιωθα οτι προσπαθη να μην βαλη δοντι....Αυτο σημαινη οτι η ιδια αν την αφησης παθιαζετε και βαζη δονυι γιατι της αρεση...αλλα οπως λεει η παροιμια ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΟ ΑΡΝΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΟΡΕΤΣΗ!!ΑΥΤΑ τυποι μου και ενημεροσα προς αποκατασταση της δισφιμησης που της ειχα κανει προ 2μηνου!!

Βαζει δοντι οντως.. φοβατε μη την χυσουν στο στομα
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλησπέρα μύσται!!  :hi:
Λόγω πολύμηνης απουσίας μου από την Αθήνα ξέρουμε αν συνεχίζουν να εργάζονται Φωτεινή Skinny, Λύντια στο Κολωνού 27 Όροφος καθώς και η Όλγα στο Ιάσωνος 46 Όροφος??
Αν γνωρίζετε και βάρδιες θα σας ήμουν ευγνώμον !!!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!  :hi: :hi:

Λύντια λείπει,επιστρέφει περίπου σε δυο εβδομάδες.

Φωτεινή αδύνατη,στην τρίτη βάρδια.

Όλγα και αυτή στην τρίτη βάρδια.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Βαζει δοντι οντως.. φοβατε μη την χυσουν στο στομα
Μπορει να ειναι και αυτο τυπε μου , αλλα νομιζο πως γουσταρη να βαζη δοντι...μολης μουβαλε καποτα τον ρουφηξε κανα 2 φορες ακομα....αλλα εκει ακουμπησε  δοντι οποτε αφησε ελευθερο τον εαυτο της,και μην μου πεις οτι τοκανε για να μην χυσο με σκοπο να καβαληθουμε....γιατι ναχυνα με καποτα ενο πιπονε την συμφερε...οποτε? Μαλλον της Αρεση οταν γλυφη να βαζι δοντι...Αυτο νιωθο..επισης π.χ εγω οταν κανο βυζογλυψιμο αν η γκομενα δεν με κουμανταρη βαζο δοντι ενστικτοδος στην ρογα χωρις να το θελω.....τελος να αναφερο πως απεφυγε να την γλυψω στης ρογες...μολης πηγα στο στομα ομως γουσταρε τρελα....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Κολωνού 30 2ος όροφος η Μόνικα "καυλούτσι" το μοντέλο και η παλιά πλέον Νατάσα,εγγύηση για πολύ καλές υπηρεσίες,για άλλη μία φορά έφυγα με το χαμόγελο στα χείλη! :dancing:
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
καμία επιλογή για πρόγραμμα με πρωκτικό καλή όμως που να μην κλέβει υπάρχει?
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Οι πουτάνες κάνουν εντελώς διαφορετικά πράγματα με τους πελάτες που γουστάρουν από αυτά που κάνουν με όσους δεν γουστάρουν!

Γνωρίζω κάποια πουτάνα που πηδιέται πολλά χρόνια στα κεντρικά της Φυλής της οποίας τον κώλο ξεσκίζει 2 φορές την εβδομάδα επί χρόνια παλιός πελάτης της και φίλος μου ενώ κάνει υπέρ απλό πρόγραμμα με τους άλλους πελάτες. Μάλιστα κάπου διάβασα ότι πελάτες της έχουν προσφέρει 100 και 200 ευρώ για να τους δώσει τον κώλο της και αυτή έχει αρνηθεί! Τελικά, οι πουτάνες πηδιούνται πρώτα για το κέφι τους και μετά για το χρήμα! 
συμφωνο κ επαυξανω. Τα ιδια κανω κ εγω με οσο χρονο χρειαστεί με 2-3 στανταρακια που εχω....
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Αννα... Φιλιππιδου 11 στο πανω μαγαζι... δουλευει πρωινη βαρδια... κοριτσαρος... πεντακαθαρη κ πολυ καλη στο δωματιο!!!!

Ξανθουλα... ελληνιδα ...με τατουαζ ζαρντιερες στο δεξι μπουτι... σαν να χτυπησες γκομενακι απο την καφετερεια... το πηγες στο σπιτι κ βγαλατε τα ματια σας...

Μουνακι σφιχτο κ τελειο... ξυρισμενο πεντακαθαρο...

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

my80s

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
7
Like
1
Πόντοι
0
:happy: <<2 φορές την εβδομάδα επί χρόνια παλιός πελάτης..>>
φίλεδεν υπάρχει περίπτωση να μη σου δίνει κώλο αν πηγαίνεις κανά τρίμηνο συνέχεια και το ζητάς...
μετά θα το έχεις ...πολλά χρόνια!!
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Κολωνού 30 2ος όροφος η Μόνικα "καυλούτσι" το μοντέλο και η παλιά πλέον Νατάσα,εγγύηση για πολύ καλές υπηρεσίες,για άλλη μία φορά έφυγα με το χαμόγελο στα χείλη! :dancing:
Επιρρεπη η νατασσα δουλεύει 1 βάρδια ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom