Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (6 μέλη και 79 επισκέπτες)

Canigia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
Κατάθεση Φώκαιας 9 Ειρηνη απο Βουλγαρία  προ δεκαλέπτου  +πρωκτικό καλη περίπτωση  στα 20 € πιπα εντονη αλλαγή  στάσεων  και τελείωμα στα 4 στην κωλοτρυπίδα της.... Καλη εμπειρία  αλλα για μια φορα! Αυριο παμε άλλου!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν λίγο στο Μεταξουργείο...



Στην Κολωνού...


Κολωνού 11 ισόγειο:
Γιάννα,η καστανόξανθη πιτσιρίκα.
Λευκόσαρκη με θηλυκό πρόσωπο και καλό κορμί,ψιλοζουμερό-αρκετά αδυνατισμένη.

Κολ.11 υπόγειο:
Άντζελα,η κοντή μελαχροινή πονηρόφατσα με κορμί με λίγα πιασίματα-ωραίο στήθος με πεταχτό βυζορωγίδι.

Κολ.15 αριστερά:
Άννα,η όμορφη ξανθιά κοντή,πολύ αδύνατη κοπέλα.

Κολ.15 δεξιά:
Άννα,η καστανόξανθη σκιστομάτα-με θηλυκό πρόσωπο και με ζουμερό αλλά όχι ατσούμπαλο κορμί.

Κολ.23 ισόγειο:
Γιάννα,η ζουμερή κοκκινομάλλα μέτρια εμφανισιακά μιλφ-με αρκετά παραπανίσια κιλά πλέον.

Το Κολωνού 23 υπόγειο ήταν κλειστό.

Κολ.27 όροφος:
Σοφία,η κοντή ξανθιά θηλυκή μιλφ.
Ζουμερή με κωλάρα και με γεμάτο στήθος.

Κολ.27 υπόγειο:
Άννα,η κοντή ξανθιά και πολύ αδύνατη με την χαρακτηριστική μυτόγκα.

Κολ.27 ισόγειο:
Λόλα,η μελαχροινή πιτσιρίκα με το μέτριο μυτόγκικο πρόσωπο αλλά και με ωραίο αδύνατο κορμί.
Φλωριάννα,η γνωστή μελαχροινή ζουμερή πιτσιρίκα.
Ασπρουλιάρα,σκιστομάτα και αυτή με παραπανίσια κιλά από τότε που πρωτοεμφανίστηκε.

Κολ.30 ισόγειο:
Σοφία,ξανθιά χοντρούλα,ατσούμπαλη γενικά.
Η παλαιά Σοφία από Κολωνού 15 δεξιά,Κεραμεικού 13 υπόγειο,Κολωνού 27 ισόγειο και κατόπιν από την πιάτσα της Πλ.Λαυρίου.
Στο μαγαζί έμπαινε και η Ντάρια,η γνωστή ξανθιά με την κορμάρα-με λευκό ξεκωλοειδές σορτσάκι.

Κολ.30 όροφος:
Κάτω,η Κρίνα η καστανόξανθη γλυκιά γεματούλα μικρή.
Μαζί της η Εύα,καστανόξανθη κοντούλα με όμορφο πρόσωπο.
Κορμί με λίγα ωραία πιασίματα.
Επάνω,η Λίκα,η ξανθιά με το συμπαθητικό πρόσωπο.
Σώμα καλό,σχετικά αδύνατο.

Κολ.32β:
Μαρία,η ξανθιά πιτσιρίκα με το τραχύ πρόσωπο.
Ωραίο κορμί,αδύνατο με χαρακτηριστικό τουρλωτό κώλο.

Κολ.32 υπόγειο:
Νίκη,η ξανθιά αδύνατη ασπρουλιάρα μιλφ.

Κολ.32 ισόγειο:
Πάολα,η ωραία ψηλή μελαχροινή πιτσιρίκα-καλό κορμί,αδύνατο.
Η πρώην Μιρέλα ξαναβαπτισμένη!

Κολ.45 αριστερά:
Δεξιά,η Χριστίνα.Ξανθιά ψηλή πιτσιρίκα-όμορφη με ωραίο αδύνατο κορμί.
Το μαγαζί στην ευθεία ήταν κλειστό.

Κολ.45 δεξιά:
Μόνικα,η καστανή χοντρούλα με το γλυκό πρόσωπο.

Κολ.47:
Στον όροφο,η Όλγα.
Μελαχροινή μιλφ,με κοντό μαλλί,με θηλυκό πρόσωπο.
Σώμα με ωραία πιασιματάκια.
Το ισόγειο ήταν κλειστό.

Κολ.48:
Μόνικα,η καστανή νταρντανομίλφ.
Μαζί της η Βαλέρια,η γνωστή μιλφ-θηλυκή φάτσα και ωραίο πορνοσταρικό κορμί.

Κολ.53:
Πάολα,η καστανή συμπαθητική νταρντανοπούλα.



Στην Ιάσωνος...



Ιάσωνος 43:
Σάρα,η μελαχροινή ωραία πιτσιρίκα.Όμορφο πρόσωπο,γεμάτο κορμί με τροφαντή κωλάρα.

Ιάσ.46 αριστερά:
Δήμητρα,ο κοντός ξανθός λαχανοντολμάς.

Ιάσ.46 δεξιά:
Λάουρα,η ξανθιά ασπρουλιάρα όμορφη στη φάτσα πιτσιρίκα-με ψιλοατσούμπαλο κορμί.

Ιάσ.46 όροφος:
Ρενάτα,η ξανθιά χοντρή ατσούμπαλη σκιστομάτα με κυταρριδοκωλάρα και με γεμάτο στήθος.
Μαζί της η Άννα,το κοντό ξανθό πιπίνι-ωραίο και με καλό αδύνατο κορμί.
Η γνωστή από Κολωνού 11 υπόγειο.

Ιάσ.44 αριστερά:
Κλασσικά η Μαρία η φυλακόβια.

Ιάσ.44 δεξιά:
Άνκα,η ψηλή ξανθιά λευκόσαρκη κοπέλα.Με όμορφο πρόσωπο και με ωραίο αδύνατο κορμί.

Ιάσ.37 ισόγειο:
Βιβή,το κοντούλικο νόστιμο αδύνατο υδροκέφαλο πιπίνι.

Ιάσ.37 όροφος:
Ροζαλίντα,η μελαχροινή μέτρια κοντή μιλφ,με χωριατόφατσα και με πιασίματα.Με πρωκτικό.

Ιάσ.36:
Αντριάννα,ξανθιά,λευκόσαρκη,συμπαθητική,ζουμερή με γεμάτο στήθος.

Ιάσ.33:
Άντζελα,η ξανθιά μικροσκοπική όμορφη πιτσιρίκα.

Ιάσ.31 υπόγειο:
Μαρία,η ξανθιά θηλυκή μιλφ με ωραίο ζουμερό κορμί και με γεμάτο στήθος.
Μαρίνα,η μελαχροινή αλλοίθωρη άσχημη με σχετικά αδύνατο κορμί.

Ιάσ.31 νέο:
Άννα,κοντή μελαχροινή με άσχημη φάτσα και με ψιλοατσούμπαλα πιασίματα.
Η γνωστή από Ιάσωνος 43.
Με πρωκτικό.

Ιάσ.31 χόστελ:
Μαρίνα,καστανή,κοντή,σκουρόδερμη προστυχόφατσα με σχετικά καλό σώμα.
Η τατουαζάτη Μαρίνα από Ιάσωνος 36,Κολωνού 11 όροφος,Κολωνού 32 κλπ κλπ.

Ιάσ.30 υπόγειο:
Έρχονταν για δουλειά ή Σουζάννα η ξανθιά μαγκιόρα μιλφ-βετεράνος του Μεταξουργείου.

Ιάσ.30 όροφος:
Ζωίτσα,η ξανθιά κοντή και αδύνατη κοπέλα με το περίεργο προσωπάκι.

Ιάσ.27α:
Νατάσα,η ξανθιά αδύνατη μικρούλα με το ωραίο αδύνατο κορμί-νόστιμη φατσούλα.

Τα Ιάσωνος 20 αριστερά και όροφος όπως και το 19 όροφος ήταν κλειστό.

Ιάσ.20 δεξιά:
Νικόλ,καστανό όμορφο πιπίνι με ωραίο κορμί-λαμπάδα-κλασσικά ξώβυζο στο σαλόνι.

Ιάσ.19 ισόγειο:
Ναταλί,η αδύνατη καστανόξανθη μικρή.Σκουρόδερμη,με συμπαθητική φάτσα.

Ιάσ.10:
Στο ισόγειο,η Νικόλ,η μελαχροινή πιτσιρίκα με το μέτριο πρόσωπο αλλά με καλό αδύνατο σώμα.
Στον όροφο,η Αλεξάνδρα,η μελαχροινή σκουρόδερμη-με θηλυκό πρόσωπο και ωραίο τουμπανιασμένο κορμί.

Το Ιάσωνος 1γ ήταν κλειστό.

Ιάσ.1β:
Δεξιά,η Καρίνα.Μελαχροινή ζουμπουρλή μικρή,χοντρούλα,με γλυκό πρόσωπο και με βυζάρες.
Αριστερά,η Εύα,μελαχροινή κοντούλα σκουρόδερμη πιτσιρίκα.
Πονηρό μούτρο και καλό αδύνατο σώμα.

Ιάσ.1α:
Αλεξάνδρα,το ξανθό νταρντανοβούνο.
Μαζί της η Ειρήνη,κοντή καστανή κοπέλα με γλυκό πρόσωπο και σώμα με ωραία πιασιματάκια.

Ιάσ.2 ισόγειο:
Τζοάννα,η καστανή άσχημη αλλοίθωρη με την τεράστια κοιλιά.
Με πρωκτικό.

Το Ιάσωνος 2 όροφος ήταν κλειστό.



Στη Μεγ.Αλεξάνδρου...



Μεγ.Αλεξάνδρου 15:
Ναταλί,η καστανόξανθη μιλφ με τη φάτσα κουκουβάγια.Πολύ αδύνατη στο σώμα.
Μαζί της η Βίκυ.Καστανή μιλφ με θηλυκό πρόσωπο.
Γεματούλα αλλά όχι ατσούμπαλη ή απωθητική.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 ισόγειο:
Ειρήνη,η όμορφη μελαχροινή μιλφ με το ωραίο αδύνατο σώμα.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 όροφος:
Αλεξία,η ψηλή ξανθιά μιλφ-ωραίο κορμί παλιότερα αλλά τώρα αρχίζει και ξεφεύγει.


 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
:happy:
 

Συνημμένα

  • πυρφορος.jpg
    πυρφορος.jpg
    51,6 KB · Εμφανίσεις: 16

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Μάγκες καλησπέρα.

Διάβασα στο site και τίμησα σήμερα την Βάλια από την Κολωνού 30 στον δεύτερο όροφο.
Καλό κορίτσι, ωραίο σώμα, μέτριο πρόσωπο. Απλό πρόγραμμα με ρομαντικά γλωσσόφιλα μέσα.

Δυστυχώς μου κλαιγόταν ότι ήταν μεγάλη η μαλαπέρδα και όταν τελείωσε το δεκάλεπτο έγινε μπουχός και δεν ήθελε δεύτερο γύρο.
Τζάμπα όλο το hype.
2ο γύρο??θα΄κανε διατροφή,μάλλον..άκου 2ο γύρο..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Τύποι σορρυ για το οφτοπικ απλα για να ενημερωθείτε.
Προσεχετε πολυ τα μηχανάκια σας όσοι πάτε Μετάξι,το απογεμα στην Κεραμεικού που αφησα το πανάκριβο κωλοφτιαγμενο crypton x μου
των 180cc, ενας τύπος ειχε σκυψει και κοιταζε το νικελωμενο μοτερι του.
Τον πλησιασα και του ειπα τι κανει εκει και μου ειπε οτι απλα δεν έχει
ξαναδεί κατι τετοιο στη μίζερη ζωη του. Πιο μετα αντιλήφθηκα ενα τυπο
να το βγαζει στα μουλωχτα φωτογραφίες, ευτυχως πρόλαβα και τον έβγαλα και εγω φωτο... Οποιος θελει του στέλνω, μπορει να ειναι γνωστός κλεφτομηχανακιας.Θα τις στειλω και στην αστυνομια καλου κακου.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
η νικη απο πιπινου ,118 εργαζετε απογευματα? Ειναι αυτη που εργαζετε και φυλης?  Επισης τη προτηνετε γιασμιν η νικη για νεες εμπειριες?
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
η νικη απο πιπινου ,118 εργαζετε απογευματα? Ειναι αυτη που εργαζετε και φυλης?  Επισης τη προτηνετε γιασμιν η νικη για νεες εμπειριες?
A' Μας εβγαλες τα ματια!!!

Β' Βρες την Καιτη Πιπινου 118 να δεις εκει νεες εμπειριες!!!! :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
Και αν δεν ειναι πεταξου μια Αλκαμενους 117 το πρωι να βρεις την "Αννουλα" που οποτε πηγαινω ειναι κλεισμενη για μισαωρα και ολοι οι "φιλοτιμοι" ενημερωτες μας το κρυβουν.... :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλησπέρα παιδιά, γνωρίζει κανείς που βρίσκεται πλέον η σταθερή αξία Εύα από το Κωνσταντινουπόλεως 166Β;

Πέρασα στην αρχή της εβδομάδας, βραδινή βάρδια, μα όπως με ενημέρωσε η τσατσά έχει σταματήσει τουλάχιστον ένα τρίμηνο από τον συγκεκριμένο οίκο η κοπέλα...

Η Εύα δεν δουλεύει κάπου-όντως έχει φύγει για την πατρίδα της εδώ και καιρό.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
η Νικη απο Πιπινου 118 εργαζεται απογευματα?
Ειναι αυτη που εργάζεται και φυλης?
Επισης τι προτείνετε;
Γιασμιν η Νίκη για νεες εμπειριες?

Η Νίκη σήμερα είναι πρωινή στο Πιπίνου 118 και είναι η ίδια κοπέλα που "παίζει" και Αγκύρας.

(Σου στέλνω και πμ σχετικό με τα υπόλοιπα).

ΥΓ: Για τους πανάσχετους παπαρολόγους η Καίτη επιστρέφει από Σεπτέμβριο.

Επίσης στο Αλκαμένους 117 όταν θέλουν να ξεφορτωθούν τους κλασσικούς παπαρομαλάκες και δεν θέλουν να παρουσιάσουν την κοπέλα  λένε ότι " είναι κλεισμένη για μισή ώρα".
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
η νικη απο πιπινου ,118 εργαζετε απογευματα? Ειναι αυτη που εργαζετε και φυλης?  Επισης τη προτηνετε γιασμιν η νικη για νεες εμπειριες?

Την Νίκη δεν την ξέρω. Με την Γιασμίν την πρώτη φορα που πήγα ήταν gf εμπειρία. Μπαίνει μέσα μίλαγε αγγλικά και αφού μιλήσαμε για κάνα 2λεπτό για τα κλασσικά άρχισε να με γλείφει παντού και μου λέει : You can kiss με if you want. Και ξεκινήσανε τρελα γλωσσοφιλα για όλη την διάρκεια. Μέτριο "ακαποτο" στοματικό στην συνεχεια και 69 με ωραία βογκητά. Συνεχεια ιεραποστολικό όπου είχε τρελή συμμετοχη. Full γλωσσοφιλα, ωραία βογκητά και είχε σφίξει τα πόδια της γύρο μου και με τραβούσε full. Μόλις τελειωσα πιάσαμε πάλυ λίγο την κουβέντα, με αγκάλιασε μου έδωσε ένα γλωσσοφιλο και έφυγε. Καμια ενόχληση από τσατσά που έχω ακούσει πολλούς να λένε. 10/10 (βεβαια δεν έχω ιδέα πόση ώρα έκατσα στο δωματιο αλλα νομίζω είχα φτάσει κοντά στα 15)

Την ακριβώς επομενη μέρα ξαναπάω full καυλωμένος. Μπαίνω μέσα χωρίς να την δω. Όταν έρχεται μου λέει απλά ένα Hi ξαπλώνει διπλα μου τον καθαρίζει και ξεκινάει την πίπα. Ούτε φιλια, ούτε χάδια ούτε 69 ούτε τίποτα... Μετά ιεραποστολικό. Τέρμα κομοδίνο. Απλά είχε ανοιχτά τα πόδια και δεν έβγαζε kix. Τέλος στα 4 όπου εκεί ψιλοτραβιοτανε και έδειχνε να πονάει κάθε τρις και λίγο έλεγε : Fuck, damn it, η βόγκαγε με τσαντίλα. Μόλις τελειωσα απλά σηκώθηκε και έφυγε και μου είπε ένα γεια σου.

Τα συμπεράσματα δικά σου. Δεν ξέρω αν έχει σχέση το σπιτάκι την πρώτη φορα ήταν στο 65B την δεύτερη στο 65A. Πριν από 2 βδομάδες περίπου δεν έχω ξαναπάει από τότε.
 

velis8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2013
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
280
Μαγκες καλησπερα, γνωριζει κανεις εαν η Σονια απο Φυλης 65Α εργαζεται σημερα και αν ναι ποια βαρδια? διοτι ειμαι απο μακρυα και δεν μπορω να πεταχτω
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Μαγκες καλησπερα, γνωριζει κανεις εαν η Σονια απο Φυλης 65Α εργαζεται σημερα και αν ναι ποια βαρδια? διοτι ειμαι απο μακρυα και δεν μπορω να πεταχτω

Σήμερα είναι κανονικά πρωινή στο Φυλής 65 άνω και θα συνεχίσει το απόγευμα απέναντι στο Φυλής 84 ισόγειο.

Εάν σου είναι εύκολο (και αν θέλεις βέβαια) σε περίπτωση που πας τελικά,γράψε μας και τις εντυπώσεις σου.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Σε μερικά υπόλοιπα πρωινά,εκτός της (καυλωτικά) μαυρισμένης Σόνιας στο Φυλής 65 άνω η οποία είχε συνεχόμενα δωμάτια,στο ισόγειο ήταν η μικρή μελαχρινή Τζασμήν και απέναντι,στο Φυλής 84 ισόγειο,το άλλο όμορφο πιπινάκι,η Χριστίνα!  :babycry:



Στη μοντελοαλυσίδα,ως τις 5 το απόγευμα,θα βρίσκονται:


Στο Φυλής 66 δεξιά,η Χριστίνα η μουναροπιπίνα! :cum:

Στο Φυλής 56,η Νικολέτα,η καστανή όμορφη μικρούλα! :boobies:

Στο Φυλής 54 ισόγειο,η Ναταλί,η καστανή γλυκιά ζουμερούλα! :bottom:

Στο Φυλής 54 όροφος,η Γιάννα,η ψηλή γυναικάρα! :tits2:

Και στο Διδύμου 8 όροφος,η Νάνσυ,η ωραία καστανόξανθη πιτσιρίκα!  :erection:
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Στο Φυλής 54 όροφος,η Γιάννα,η ψηλή γυναικάρα! :tits2:

H Γιάννα είναι η μόνη κοπέλα που δεν εχω δοκιμάσει απο την αλυσίδα.Η τελευτέα κριτική είναι απο το 15. Εχεί να πει κανείς κανα καλο λόγο? Σκέφτομαι να παω σήμερα αλλα δουλευεί και η αγαπημένη μου κοπέλα (Νανσυ <3 <3) οποτε είμαι δυστακτικός!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Την Νίκη δεν την ξέρω. Με την Γιασμίν την πρώτη φορα που πήγα ήταν gf εμπειρία. Μπαίνει μέσα μίλαγε αγγλικά και αφού μιλήσαμε για κάνα 2λεπτό για τα κλασσικά άρχισε να με γλείφει παντού και μου λέει : You can kiss με if you want. Και ξεκινήσανε τρελα γλωσσοφιλα για όλη την διάρκεια. Μέτριο "ακαποτο" στοματικό στην συνεχεια και 69 με ωραία βογκητά. Συνεχεια ιεραποστολικό όπου είχε τρελή συμμετοχη. Full γλωσσοφιλα, ωραία βογκητά και είχε σφίξει τα πόδια της γύρο μου και με τραβούσε full. Μόλις τελειωσα πιάσαμε πάλυ λίγο την κουβέντα, με αγκάλιασε μου έδωσε ένα γλωσσοφιλο και έφυγε. Καμια ενόχληση από τσατσά που έχω ακούσει πολλούς να λένε. 10/10 (βεβαια δεν έχω ιδέα πόση ώρα έκατσα στο δωματιο αλλα νομίζω είχα φτάσει κοντά στα 15)

Την ακριβώς επομενη μέρα ξαναπάω full καυλωμένος. Μπαίνω μέσα χωρίς να την δω. Όταν έρχεται μου λέει απλά ένα Hi ξαπλώνει διπλα μου τον καθαρίζει και ξεκινάει την πίπα. Ούτε φιλια, ούτε χάδια ούτε 69 ούτε τίποτα... Μετά ιεραποστολικό. Τέρμα κομοδίνο. Απλά είχε ανοιχτά τα πόδια και δεν έβγαζε kix. Τέλος στα 4 όπου εκεί ψιλοτραβιοτανε και έδειχνε να πονάει κάθε τρις και λίγο έλεγε : Fuck, damn it, η βόγκαγε με τσαντίλα. Μόλις τελειωσα απλά σηκώθηκε και έφυγε και μου είπε ένα γεια σου.

Τα συμπεράσματα δικά σου. Δεν ξέρω αν έχει σχέση το σπιτάκι την πρώτη φορα ήταν στο 65B την δεύτερη στο 65A. Πριν από 2 βδομάδες περίπου δεν έχω ξαναπάει από τότε.
Μου εχει τυχη αυτο παλια με αλλη κοπελα,αυτες δεν θελουν μονιμους πελατες..και δεν αντεχουν καθε φορα γλωσοφιλα και γενικα ολο το πακετο του gfe...Να υποθεσο πινελο με την καμια...Σευχαρηστο τυπε μουσοσες 1 20 αρικο...και απο μεγαλο ξενερομα....Το πρωτο θα περναγα καλα και το 2 θα τοχανα και με ξενερομα μαζι...και παλυ ευχαρηστο!!
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
ιάσωνος 43 σήμερα το πρωί, γύρω στις 10. Η κοπέλα, αδύνατη, 45 κιλά, με στόμα πεταχτό σαν να φορούσε σιδεράκια. Λόγω βιασύνης και επειδή ο πεζόδρομος είχε γεμίσει με πρεζόνια, μαύρους-βαποράκια και ομάδες διας , έδωσα το 10αρικο και μπήκα. Ήρθε η κοπέλα στο δωμάτιο και άρχιε την πάρλα. Δεν κατάλαβα πως την λένε γιατί μιλούσε περίεργα, είναι από Κύπρο, δουλεύει από τα 17 της, τώρα είναι 20, και θα είναι Ελλάδα για λίγες ημέρες ακόμα. Εργάζεται 12-12, από τα μεσάνυχτα έως το μεσημέρι δλδ. Τέλοσπάντων, μετά τις συστάσεις μου βάζει προφυλακτικό και άρχισε ένα πολύ καλό τσιμπούκι. Ξαφνικά βγάζει την καπότα και πριν προλάβω να μιλήσω το παίρνει στο στόμα. Τραβιέμαι, τι κάνεις της λεω, μου αρέσει η πούτσα σου, απαντάει, και θέλω να με χύσεις έτσι. όχι της είπα, τώρα παίξτο να χύσω και άντε γειά. Το έπαιξε και έχυσα στο μάγουλο της. Παράξενη κοπέλα  :huh:
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
ιάσωνος 43 σήμερα το πρωί, γύρω στις 10. Η κοπέλα, αδύνατη, 45 κιλά, με στόμα πεταχτό σαν να φορούσε σιδεράκια. Λόγω βιασύνης και επειδή ο πεζόδρομος είχε γεμίσει με πρεζόνια, μαύρους-βαποράκια και ομάδες διας , έδωσα το 10αρικο και μπήκα. Ήρθε η κοπέλα στο δωμάτιο και άρχιε την πάρλα. Δεν κατάλαβα πως την λένε γιατί μιλούσε περίεργα, είναι από Κύπρο, δουλεύει από τα 17 της, τώρα είναι 20, και θα είναι Ελλάδα για λίγες ημέρες ακόμα. Εργάζεται 12-12, από τα μεσάνυχτα έως το μεσημέρι δλδ. Τέλοσπάντων, μετά τις συστάσεις μου βάζει προφυλακτικό και άρχισε ένα πολύ καλό τσιμπούκι. Ξαφνικά βγάζει την καπότα και πριν προλάβω να μιλήσω το παίρνει στο στόμα. Τραβιέμαι, τι κάνεις της λεω, μου αρέσει η πούτσα σου, απαντάει, και θέλω να με χύσεις έτσι. όχι της είπα, τώρα παίξτο να χύσω και άντε γειά. Το έπαιξε και έχυσα στο μάγουλο της. Παράξενη κοπέλα  :huh:
από σεξακι :knockinb: τίποτα?  στην πίπα μείνατε? :think: παραξενη η σημφεροντολογα φολα ολικής  :-
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τις 3 προηγούμενες μέρες τιμήθηκαν κατά σειρά:

- Ιάσωνος 20 δεξιά: Ντιάνα. Το κάνει μόνο με άσπρους αλλά της είπα ότι έτσι χάνει λεφτά. Εγώ θα πήγαινα με όλους.

- Ιάσωνος 19 κάτω: Ντιάνα. Το στήθος της έχει αλλάξει μετά τη γέννα αλλά για μένα παραμένει τρομερά ελκυστική.

- Κολωνού 23 πάνω: Νικόλ. Ωραίο μωρό, δεν με πειράζει καθόλου που είναι έπιπλο. Αρκεί που ανοίγει τα πόδια καλά.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Τις 3 προηγούμενες μέρες τιμήθηκαν κατά σειρά:

- Ιάσωνος 20 δεξιά: Ντιάνα. Το κάνει μόνο με άσπρους αλλά της είπα ότι έτσι χάνει λεφτά. Εγώ θα πήγαινα με όλους.

- Ιάσωνος 19 κάτω: Ντιάνα. Το στήθος της έχει αλλάξει μετά τη γέννα αλλά για μένα παραμένει τρομερά ελκυστική.

- Κολωνού 23 πάνω: Νικόλ. Ωραίο μωρό, δεν με πειράζει καθόλου που είναι έπιπλο. Αρκεί που ανοίγει τα πόδια καλά.

Σε θαυμάζω. Πώς το καταφέρνεις να φτιάχνεσαι με έπιπλα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom