Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (34 μέλη και 220 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Picker,αν δεν έχεις  δοκιμάσει τη Λίκα στο Κολωνού 30 2ος όροφος στη δεύτερη βάρδια χάνεις μια κορασίδα με υποτακτική ψυχοσύνθεση,όπως ακριβώς σου αρέσουν δηλαδή!Ξαναπέρασα σήμερα μετά από την πολύμηνη απουσία της και μου άρεσε πολύ,η συνεύρεση κύλησε σε gfe κλίμα!
 

roumo13

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες..υπαρχει κατι αξιολογο πιπινοειδες με μεγαλα βυζακια στα περιχωρα...λειπει η γυναικα και λεω μετα απο πολυ καιρο να παω καπου να ξεσπασω...ευχαριστω συναγωνιστες!!
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
ΕΡΩΤΗΣΗ : έχει πάρει κανείς τη Ρενάτα απο φυλης 66α απο κώλο; στείλτε p.m  :hi:
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Το μεσημέρι, η αράπικη ζέστη είχε χτυπήσει 36-38, δηλαδή όση ζέστη έχει το μουνί.

Πιπίνου 118
Ναταλί και Βίκυ, νεαρές, ευειδείς.

Βέργας 2 δεξιά.
Μαργώ, νεαρή, βραχύσωμη, καστανή, συμπαθητική.

Βέργας 6 άνω
Όλγα, πολική άρκτος.

Λιοσίων 79 α
Μπέτυ και Χριστίνα, αμφότερες “cute & corrupted”.
Η Χριστίνα έχει γύφτικο DNA, σταρένιο δέρμα, ξανθοβαμμένο μαλλί, εκρηκτικές βυζάρες και φαρδύ μουνί.
Η Μπέτυ αν δεν είναι 100% ελλεεινίς, τότε είναι Αλβανίς η οποία έχει μετάσχει της Ελληνικής παιδείας.

Περγάμου 1
Τζασμίν, μεγάλα βυζιά, αλλά όταν της τα χούφτωσα ένιωσα ότι η καημένη έχει βγάλει δροτσίλες από τη ζέστη.

Αλκα117
Κατερίνα, «Σέρβα» (=Ρουμάνα), ενδιαφέρουσα μεταμιλφ.

Χωματιανού άνω
Ανδριάννα, αλβανικό βρωμόμουνο, λεπτοφυές, μελαχρινό.

Χωματιανού κάτω
Κάτια, Ρωσοειδές νεαρό, μαύρο μαλλί, σχεδόν ατσούμπαλο σώμα.
 

blindedbyfear

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
11
Like
40
Πόντοι
0
Προ ολιγων ημερων, πουτσα στην Ειρηνη του Φωκαιας 9 απογευμα. Κωλο μονο. Καλη αλλα ηρθε η ωρα για αλλα.

Δυστυχως ωραια πιπινακια που να δινουν το κωλο αδιαμαρτυρητα δυσκολο εκτος απο Χριστινα και Ειρηνη.

Να ειστε καλα και αυριο θα ανεβασω οτι βρω στη βολτα μου.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Χτες στην πρωινή βάρδια μετά από πληροφορία που έγραψε εδώ στο νήμα ο Digweed, Πήγα να δω την πιτσιρίκα Νίκη στο Πιπίνου 118. Όμορφο κοριτσάκι με πονηρό μούτρο και εφηβικό σώμα. Είχε συνεχόμενα δωμάτια οπότε δεν είχα υπομονή να περιμένω. Κάποιος είχε γράψει μια κριτική αλλά δεν την βρίσκω. Πάντως σαν φάτσα κάπου την έχω ξαναδεί.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Χτες στην πρωινή βάρδια μετά από πληροφορία που έγραψε εδώ στο νήμα ο Digweed, Πήγα να δω την πιτσιρίκα Νίκη στο Πιπίνου 118. Όμορφο κοριτσάκι με πονηρό μούτρο και εφηβικό σώμα. Είχε συνεχόμενα δωμάτια οπότε δεν είχα υπομονή να περιμένω. Κάποιος είχε γράψει μια κριτική αλλά δεν την βρίσκω. Πάντως σαν φάτσα κάπου την έχω ξαναδεί.

ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ

Αγκύρας 12Α  
Live

'Νίκη'
την λένε το  Καινούριο τεμάχιο-Φρέσκο κρέας από Ρωσία :rose:

Αδέρφια μου,πρίν απο λίγο γυρισα απο Αγκυρας 12Α και πήρα την Νίκη το καινουριο τεμάχιο-φρεσκο κρέας απο ρωσία.Πρόκειται για 19 χρονών κοπελιτσα με λευκό δέρμα,όμορφο στρογγυλό προσωπάκι,αδύνατο σφιχτό σώμα,ύψος 1.67,δυάρι φυσικό και στητό βυζί,έχει καστανόξανθα κατσαρά μαλλιά...δεν μιλαει ούτε ελληνικά,ούτε αγγλικά.

Το κυρίως μενού που πήρα περιελάμβανε τα εξής: Λίγα γλωσσόφιλα στν αρχή τα οποία μετα μου τα έκοψε και περιορίστηκε μόνο σε πεταχτά φιλάκια.
Με έγλυψε στο σώμα μου,έκανε ωραίο υγρό και βιδωτό ακάποτο τσιμπούκι,γλύψιμο αρχειδειών κατόπιν διαταγής μου,μετέπειτα την έστησα στα τέσσερα και της ξέσκισα το μουνάκι ασχημα...εχει ωραίο στενο μουνάκι και πονάει και βογκάει σαν παρθένα το πουτανάκι... :s&m_1:

Εδώ τα όσα είχε γράψει ο Jon Smith :hi: για τη Νίκη.
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
Στοχευμενη επιθεση πριν καμια ωρα στη Φυλης 65 οροφος για την πιπινο Σονια. Παντα ελεγα να δοκιμασω αλλα οταν ειχε εμφανιστει οι πρωτες κριτικες δεν ηταν καλες. Ωστοσο απο οσο ακουγεται εχει βελτιωθει παρα πολυ κ μπορω να πω οτι οντως περασα πολυ καλα.
Οπως προειπα ήταν στοχευμενη επιθεση  δεν μπηκα σε κανενα αλλο σπιτι μην μπω σε  διλλημματα. Θα ακολουθησει κριτικη
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Καλησπέρα! Ξέρει κανείς αν θα είναι σήμερα στο κολοκυνθους 63 η Βερόνικα; Την έχω χάσει! Digweed?
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Τσαρκα σε 20 τσαρδιά, ας σας γράψω κάτι τώρα που έχω τις καλές μου.

Στο Φιλιππίδου 11β έχει έρθει ένα ολοκαίνουριο μωρό Ουκρανία - μακριά Μαύρα μαλλιά και τατουάζ - κ έτσι
Πρώτη μέρα στην δουλειά - πρώτος πελάτης μπήκα. Ρίνα τη λένε
Ρίσκο.
Πέρασα καλά. Όσοι είναι μπίχλες έχει ντους παιδιά.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλησπέρα! Ξέρει κανείς αν θα είναι σήμερα στο κολοκυνθους 63 η Βερόνικα; Την έχω χάσει! Digweed?

Τώρα το απόγευμα δουλεύει η γνωστή Κρυσταλλία που θα συνεχίσει μέχρι και κάποια ώρα αργά τη νύχτα.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Τώρα το απόγευμα δουλεύει η γνωστή Κρυσταλλία που θα συνεχίσει μέχρι και κάποια ώρα αργά τη νύχτα.
Να είσαι καλά μέγιστε!Ξέρεις γενικά τι μέρες και ώρες παίζει η Βερόνικα;Πραγματικά την έχω χάσει!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Να είσαι καλά μέγιστε!Ξέρεις γενικά τι μέρες και ώρες παίζει η Βερόνικα;Πραγματικά την έχω χάσει!

Δεν ξέρω κάτι συγκεκριμένο -και όχι τίποτ'άλλο,αυτή η Κρυσταλλία κάνει την Κινέζα σαν να μην υπήρχε εκεί ποτέ Βερόνικα!  >:(
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Δεν ξέρω κάτι συγκεκριμένο -και όχι τίποτ'άλλο,αυτή η Κρυσταλλία κάνει την Κινέζα σαν να μην υπήρχε εκεί ποτέ Βερόνικα!  >:(
Γι αυτό ρώτησα εσένα, κι εμένα τις ίδιες μαλακιες μου εχει πει! Σ'ευχαριστώ πάντως!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Τσαρκα σε 20 τσαρδιά, ας σας γράψω κάτι τώρα που έχω τις καλές μου.

Στο Φιλιππίδου 11β έχει έρθει ένα ολοκαίνουριο μωρό Ουκρανία - μακριά Μαύρα μαλλιά και τατουάζ - κ έτσι
Πρώτη μέρα στην δουλειά - πρώτος πελάτης μπήκα. Ρίνα τη λένε
Ρίσκο.
Πέρασα καλά. Όσοι είναι μπίχλες έχει ντους παιδιά.

τυπε γραψε καμμια κριτικη να μας ενημερώσεις, δεν υπαρχουν εικοσαρικα για ρίσκα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom