Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (12 μέλη και 82 επισκέπτες)

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
223
Πόντοι
6
Μία ¨καταγγελία" που έκανε κάποιος για τη Σόνια από Αλκιβιάδου (γονόρροια) ξέρεις κανείς αν ισχύει;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Για την Μπιανκα μια σελιδα πισω να κοιταζες ρε μεγαλε....
Μην τα θελεις και ολα στο πιατο!!!!
Καλα γαμησια!!! :takethis: :happy:
Πρωινη, Κολωνου 48 Αντζελα και Μεγαλου Αλεξανδρου 22 κατω Ελενη.over!!!!
Πρωινη, Κολωνου 48 Αντζελα και Μεγαλου Αλεξανδρου 22 κατω Ελενη.over!!!!
Ευχαριστώ φίλε!!!
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Μια και εχω να κατεβω μπουρδελοτσαρκα πολυ καιρο

:think:  [size=18pt]Ποια εχει τα πιο ομορφα δαχτυλακια ποδιου τελευταια; [/size] :think:
 

Επισκέπτης
sos - sos - sos  ALERT ALERT !!!!!!!!!
Μολις γυρισα απο τον αφροδισιολογο με διαπιστωμενη γονορροια...θεραπεια 1 ενεση και αντιβιωση για 12 ημερες.. απλα το αναφερω μηπως την πατησουν και αλλοι..στις 27/6 πηγα στην σονια στην αλκιβιαδου και παρ ολο που ποτε δεν κανω ελευθερο, μου τον αρπαξε στο λεπτο και επειδη ειχα καβλες και οι ανοχες ηταν πεσμενες την αφησα...μετα απο 10 ημερες (την περασμενη παρασκευη) ειχα στο εσωρουχο ενα κολλωδες λευκοκιτρινο υγρο και ψιλοφαγουρα στην βαλανο και κατα την ουρηση..δεν ειχα κανει ουτε ΠΡΙΝ ουτε ΜΕΤΑ απο την σονια ελευθερο με καμμια..Απλα το αναφερω γιατι οπως μου ειπε ο γιατρος δεν θα το ξερει ουτε η ιδια γιατι δεν θα εχει καταλαβει τα συμπτωματα που πρεπει να κανει ειδικες εξετασεις για να τα δει..ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον με την συγκεκριμενη...και μη νομιζει κανεις οτι την κακολογω η κατι αλλο, [glow=orange,2,300]γιατι μεχρι το σαββατο θα παω να την ενημερωσω εγω [/glow]για να μη κολλαει τον κοσμο αφου κανει συνεχως ακαποτα τελειωτικα...αυτα προς ενημερωση σας.. προσοχη για την υγεια σας
Λοιπον μετα απο τις απειρες μαλακιες που ειπωθηκαν με την ευκολη κριτικη και την μαγκια του πληκτρολογιου εγω ενα εχω να σας πω.σκεφτειτε να μη εγραφα οτι δεν θελω να την κακολογησω η να της δημιουργησω προβλημα.το πιο σωστο το ειπε ενας φιλος με γενικο νοημα οτι αυτο που φοβασαι περισσοτερο αυτο θα παθεις...επειδη ειμαι ψειρας και φοβικος παντα εγραφα ποτε μου εκαναν ακαποτο την ημερομηνια και με ποια πηγα για να ξερω τι μου γινεται...στο 2016 πηγα 4 φορες με ακα...τωρα ειχα να παω απο τον μαρτιο και φυσικα δεν θα ξαναπαω ποτε οχι με την συγκεκριμενη αλλα με καμμια...εγω απλα ηθελα να ενημερωσω γιατι ειμαι 1000% σιγουρος με ποια πηγα...και ειπα οτι θα ενημερωσω και την ιδια...με ξερει χρονια ασχετα με τα + και - της..
δε μας είπες τι έγινε τελικά τύπε
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Κλασσικο φαινομενο καποιος που καψουρευετε πορνη να την θάβει εδω γιατι ζηλευει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Δεν θεωρώ ότι όσα γράφτηκαν για την Σόνια έχουν κάποια βάση. Δεν είμαι απόλυτος
όμως έχοντας προσωπική εμπειρία μαζί της, μπορώ να πώ ότι μπορεί να έχει ένα σωρό παραξενιές
αλλά αυτό που αναφέρει ο άλλος, ότι "του τον άρπαξε με την μια ελεύθερο στοματικό"
δεν ισχύει. Ενώ είχα πάει μπανιαρισμένος, ενώ ξανά στο δωμάτιο φρεσκαρίστηκα τοπικά,
όταν ήρθε η Σόνια στο δωμάτιο, μου είπε αμέσως, να πάω στον νιπτήρα επειδή ήθελε να με πλύνει αυτή
με τα χεράκια της, αν ήθελα στοματικό ελευθερο. Της εξήγησα ότι μόλις φρεσκαρίστηκα
και μπορεί και η ίδια να το διαπιστώσει. Ήταν ανένδοτη, και επειδή δεν ξεκινούσε καλά
η συνεδρία, δεν επέμεινα και έτσι συνεχίσαμε με στοματικό (κλασικά υψηλού επιπέδου)
με προφυλακτικό. Συνεπώς, αυτό το "μου τον άρπαξε με την μια ελεύθερο στοματικό"
δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Εκτός και αν έχει κάτι αλλάξει σε διάρκεια
μερικών μηνών. Ας γράψουν όμως και μερικοί ακόμα την γνώμη και την σχετική εμπειρία τους.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
....ολοι αρεσκομαστε στα ακαποτα και τις λοιπες ταρζανιες.Ολα αυτα βεβαια εχουν και ενα ρισκο.Οποτε το ευκολος εννοουμενο ειναι να τα κανει καποιος με καποιο στανταρακι που ξερει οτι ειναι καθαρο παντου.Το να παει καποιος και να κατηγορησει μια εκδιδομενη οτι του μετεδωσε κατι η συγκεκριμενη και απο την στιγμη που πηγαινει σχεδον σχεδον καθε μερα σε οικους ανοχη,ειναι βλακεια.
Δυστυχως τα ακαποτα και οι κρεμπιεδες και τα τελειωτικα εχουν τα ρισκα τους.Ας αναλαβει και ο καθενας τις ευθυνες του για τις επιλογες του.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Δεν θεωρώ ότι όσα γράφτηκαν για την Σόνια έχουν κάποια βάση. Δεν είμαι απόλυτος
όμως έχοντας προσωπική εμπειρία μαζί της, μπορώ να πώ ότι μπορεί να έχει ένα σωρό παραξενιές
αλλά αυτό που αναφέρει ο άλλος, ότι "του τον άρπαξε με την μια ελεύθερο στοματικό"
δεν ισχύει. Ενώ είχα πάει μπανιαρισμένος, ενώ ξανά στο δωμάτιο φρεσκαρίστηκα τοπικά,
όταν ήρθε η Σόνια στο δωμάτιο, μου είπε αμέσως, να πάω στον νιπτήρα επειδή ήθελε να με πλύνει αυτή
με τα χεράκια της, αν ήθελα στοματικό ελευθερο. Της εξήγησα ότι μόλις φρεσκαρίστηκα
και μπορεί και η ίδια να το διαπιστώσει. Ήταν ανένδοτη, και επειδή δεν ξεκινούσε καλά
η συνεδρία, δεν επέμεινα και έτσι συνεχίσαμε με στοματικό (κλασικά υψηλού επιπέδου)
με προφυλακτικό. Συνεπώς, αυτό το "μου τον άρπαξε με την μια ελεύθερο στοματικό"
δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Εκτός και αν έχει κάτι αλλάξει σε διάρκεια
μερικών μηνών. Ας γράψουν όμως και μερικοί ακόμα την γνώμη και την σχετική εμπειρία τους.

:thumbsup:
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Φυλής 66Δ μια σπασαρχίδο τσατσά που δεν σε αφήνει να φύγεις φρακάροντας την είσοδο προς την έξοδο. Αι στο διάολο μαλακισμένη.... αν θέλει ο άλλος θα περάσει. Με αυτά που κάνεις μόνο απέχθεια δημιουργείς. Μαλάκο! Μακριά παίδες να βάλουν μυαλό!
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Φυλής 66Δ μια σπασαρχίδο τσατσά που δεν σε αφήνει να φύγεις φρακάροντας την είσοδο προς την έξοδο. Αι στο διάολο μαλακισμένη.... αν θέλει ο άλλος θα περάσει. Με αυτά που κάνεις μόνο απέχθεια δημιουργείς. Μαλάκο! Μακριά παίδες να βάλουν μυαλό!
μου το κάνει κ μένα μαζί με τις κοπέλες με είχαν πιάσει κ οι 3 κ δε με αφήνανε.
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
μου το κάνει κ μένα μαζί με τις κοπέλες με είχαν πιάσει κ οι 3 κ δε με αφήνανε.
Φίλε κάτι τέτοιες θα πρέπει να τρώνε μαύρο κ να μην πατάει κανένας στο μπουρδέλο τους κ να σηκωθούν να φύγουν.
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Φυλής 66Δ μια σπασαρχίδο τσατσά που δεν σε αφήνει να φύγεις φρακάροντας την είσοδο προς την έξοδο. Αι στο διάολο μαλακισμένη.... αν θέλει ο άλλος θα περάσει. Με αυτά που κάνεις μόνο απέχθεια δημιουργείς. Μαλάκο! Μακριά παίδες να βάλουν μυαλό!
Τα ιδια μου έκανε και μένα  προ καιρού,και δεν ξαναπατάω στο βρωμομαγαζο της,μεχρι να μαθω οτι ξεκουμπιστηκε. Κύριε Λέησον, θε μου συχώρα με, τι θα ακουσω ακομα ,ολα βεβαια απο τις αμαρτιες μου  τα παθαινω .Μετανοείτε και προσεύχεσθε,κυριοι ,ολα εδω πληρώνονται  καληνυχτα σας.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
μου το κάνει κ μένα μαζί με τις κοπέλες με είχαν πιάσει κ οι 3 κ δε με αφήνανε.
Φυλής 66Δ μια σπασαρχίδο τσατσά που δεν σε αφήνει να φύγεις φρακάροντας την είσοδο προς την έξοδο. Αι στο διάολο μαλακισμένη.... αν θέλει ο άλλος θα περάσει. Με αυτά που κάνεις μόνο απέχθεια δημιουργείς. Μαλάκο! Μακριά παίδες να βάλουν μυαλό!
Ρε παιδιά ακόμα δεν έχετε μάθει τη Νέλλυ? Αυτή είναι γνωστό τοίς πάσι ότι είναι ψυχάκι..... :idiot:      :uglystupid:
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Φυλής 66Δ μια σπασαρχίδο τσατσά που δεν σε αφήνει να φύγεις φρακάροντας την είσοδο προς την έξοδο. Αι στο διάολο μαλακισμένη.... αν θέλει ο άλλος θα περάσει. Με αυτά που κάνεις μόνο απέχθεια δημιουργείς. Μαλάκο! Μακριά παίδες να βάλουν μυαλό!
Αυτο το κανουν σε πολλα μαγαζια και δεν μπορω να φανταστω οτι υπαρχει εστω ενας που θα αλλαξει γνωμη και θα γαμησει αν του φρακαρει την εξοδο η βρωμοτσατσα

Υπαρχει αραγε καποιος που να αλλαξε γνωμη με αυτη την τακτικη?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
οχι βεβαια χανει και μια πιθανοτητα να εμπαινες μεσα στο μαγαζι και να δοκιμαζες
 
  • Like
Αντιδράσεις: ach

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
203
Πόντοι
16
Φυλής 66Δ μια σπασαρχίδο τσατσά που δεν σε αφήνει να φύγεις φρακάροντας την είσοδο προς την έξοδο. Αι στο διάολο μαλακισμένη.... αν θέλει ο άλλος θα περάσει. Με αυτά που κάνεις μόνο απέχθεια δημιουργείς. Μαλάκο! Μακριά παίδες να βάλουν μυαλό!
απο κει που σε παρακαλαει ε βριζει κι ολας μετα... το εχει κανει σε φιλο μου, αμα το κανει σε μενα θα φαει κουτουλια
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
απο κει που σε παρακαλαει ε βριζει κι ολας μετα... το εχει κανει σε φιλο μου, αμα το κανει σε μενα θα φαει κουτουλια
δεν ξέρω αν είναι καιρό εκεί η συγκεκριμένη αλλά πρέπει να πάρει πούλο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom