Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 199 άτομα (16 μέλη και 183 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Κατά τις 11:30 σήμερα το πρωί, βρέθηκα στο Μεταξουργείο.Το ελαφρύ δροσερό αεράκι συνέδραμε ευχάριστα την μικρή μπουρδελότσαρκά μου, απουσία αλλοδαπών-Ασιατών!
Τα δύο στην Πέρδικα ήταν κλειστά.
Μ.Αλεξάνδρου 28.Ήτο μια καστανόξανθη, κανονική με μαγνητίζον βλέμμα.Της άρεσα, φαίνεται! :grin:  Απλό
Λεωνίδου 28 όροφος.Δεν είναι η Αννίτα-πεπαλαιωμένη γυρόλογος.Είναι μια επίσης παλιά στο κουρμπέτι την οποία είχα δει στο Κων/λεως 166 ισόγειο....παλαιά! :cheesy:  «Νίκα» σαν να είπε η τσατσά.Ξανθιά σαραντακονταετής περίπου, κανονικών κιλών που λέει και ο Προφεσόρης, αδιάφορη για μένα.Πρέπει να έπαιζε και Αλκιβιάδη 16Β, Διδύμου 8 ισόγειο.
Μ.Αλεξανδρου 15, μπήκα, βρώμαγε, έφυγα.
Κολωνού 48.Ντάνα.Γνωστή πεπαλαιωμένη.Φυλής 71 ισόγειο, 92 (το υπόγειο απέναντι όταν λειτουργούσε).Μελαμψό καβλερό λεπτό μουνί.Αφράτοι κρεμαστοί μαστοί να φχαριστιέσαι ψαχούλεμα και ισπανική μαλακία.Κι αυτή όταν με είδε, της βγήκαν τα μάτια απ'όξω! Τι γίνεται ρε γαμώτο;  :hmm:  Με κοίταζε με τέτοιο γούρλωμα που ξέχασα το πρόγραμμα της τσατσάς.Μάλλον απλό.Αυτό θυμάμαι άλλωστε από τα παλιά.
Κολωνού 32 όροφος.Φωνές ακούγονταν καθώς ανέβαινα.Πελάτης βγηκε εκνευρισμένος.Καρίνα χουφτώνει για να περάσεις.Δεν δέχονται Πακιστανούς, λένε.
Κολωνού 30 στο...καλό σεξ  :2funny:  :grin:  Μια λεπτή μικρή καστανή ασπρουλή με στητό βυζί και μια ξανθιά νταρντάνα, νεαρά επίσης.Καλά μουνιά.Απλό.Φυσικά δεν πέρασε κανένας.Φύγαμε όλοι εκνευρισμένοι από την κασέτα του ιδιόκτητη.
Κολωνού 30 άνευ κράχτη-πρώτος όροφος.Μια ξανθιά αδύνατη με μικρό βυζί και η Αντριάνα με τα γυαλιά.Απλό.
Κολωνού 30 ισόγειο.Ωρέ!!!  :referee:  Όλο πεπαλαιωμένες βλέπω σήμερα!  Η Ντάρια άρχισε να κάνει ραγάδες στον κώλο.Απλό και μη παρέκει.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Θελω να πω καλο πασχα διοτι σταματαω να γαμαω για μια εβδομαδα εχθες γαμησα την γνωστη σαρρα φωκαιας 27 περασα πολυ καλα και γαμησα και τγν καυλα αννυ πορνοσταρ αππο φιλλιπιδου 11 α πολυ καυλα η κοπελα
Καλό Πάσχα, Γιώργο.Γιατί σταματάς;
Νηστεύεις για τις γιορτές;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 44 δεξιά: Ντενίσα. Πανέμορφο πλάσμα στον τύπο της Κορίνας.

Το σημερινό μου γαμήσι το αφιερώνω στο κωλαράκι του ass kavlos και στο μουνάκι της φεμινίστριας rigormortis.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
εκτος αθηνων οχι αλλα  σεβομαι την  μεγαλη  εβδομαδα δεν  γαμαω  φιλε
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μια παράκληση μόνο. Μπορείτε να μην τη λέτε "Κορίνα του Picker"; Αυτό το άτομο με χαλάει πλέον. Όχι μόνο είναι ΜΕΓΑΛΗ καριόλα αλλά μου εκτοξεύει και απειλές γιατί "με αυτά που γράφω της καταστρέφω την καριέρα". Να μη γίνεται αναφορά στο όνομά μου please.
Aπο ζήλεια μυστη μου,της έχεις πάρει όλη την δόξα
Οι πουτανες τρελαίνονται όταν περισσότερο από αυτές,έχει μεγαλύτερη απήχηση ο πελάτης :rockon:
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=20pt]ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
[/size]
[size=11pt]Ο στρατηγός Παντελής ΚΑΠΟΤΑΣ στην τρέχουσα τσάρκα στο Φυλής 109β απαξίωσε την πουτάνα και με συνοπτικές διαδικασίες κατάφερε να ψήσει την υπηρεσία για πήδημα και μπήκε στα ενδότερα. Κατά την αναμονή μου στο σαλόνι άκουγα ένα δυνατό και ΚΑΛΤ γαμήσι με ξύλο στον κώλο. Η τσατσάρα λέγεται Γαβριέλα και συνίσταται ανεπιφύλακτα.   :zfuck:[/size]
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
[size=20pt]ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
[/size]
[size=11pt]Ο στρατηγός Παντελής ΚΑΠΟΤΑΣ στην τρέχουσα τσάρκα στο Φυλής 109β απαξίωσε την πουτάνα και με συνοπτικές διαδικασίες κατάφερε να ψήσει την υπηρεσία για πήδημα και μπήκε στα ενδότερα. Κατά την αναμονή μου στο σαλόνι άκουγα ένα δυνατό και ΚΑΛΤ γαμήσι με ξύλο στον κώλο. Η τσατσάρα λέγεται Γαβριέλα και συνίσταται ανεπιφύλακτα.   :zfuck:[/size]

Μυστη μου εχω κολλητο που ηταν και ο μεντορας μου στο bou. και ο τυπος εβγαλε γκομενα την τσατσα :dancing:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Χριστίνα  Κολωνού 53Μεταξουργείο.απίστευτη  και όμως αληθινη :rockon:.πραγματικό μανεκέν :erection:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
[size=20pt]ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
[/size]
[size=11pt]Ο στρατηγός Παντελής ΚΑΠΟΤΑΣ στην τρέχουσα τσάρκα στο Φυλής 109β απαξίωσε την πουτάνα και με συνοπτικές διαδικασίες κατάφερε να ψήσει την υπηρεσία για πήδημα και μπήκε στα ενδότερα. Κατά την αναμονή μου στο σαλόνι άκουγα ένα δυνατό και ΚΑΛΤ γαμήσι με ξύλο στον κώλο. Η τσατσάρα λέγεται Γαβριέλα και συνίσταται ανεπιφύλακτα.  :zfuck:[/size]


για δωσε περιγραφη ! πως μοιαζει ?

δεν πιστευω να λες την χοντρη που ηταν και ιουλιανου 71 την γκαβριελα ?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
το πρωι ετιμηθηκε η βικυ για μια ακομη φορα στο φυλης 109β ! με καλες εντυπωσεις!
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
για δωσε περιγραφη ! πως μοιαζει ?

δεν πιστευω να λες την χοντρη που ηταν και ιουλιανου 71 την γκαβριελα ?
[size=11pt]Περιγραφή θα δώσει ο στρατηγός Καπότας στην κριτική του.

Παίζει να είναι κι αυτή που λες...

Μήπως της έκανες θελήματα με το μηχανάκι τύπε?[/size]
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=11pt]Λάιβ ενημέρωση από Αλκιβιάδου:
16α Ελένη μιλφογκίλφ, φουλ του κώλου.
16β Σόνια χοντρέλο, με φουλ του κώλου.
Αξίζει να σημειωθεί ότι αν κάποιος δεν πάρει κώλο η ταρίφα πέφτει στα 10 εύρω  :kneel:
16γ Γκάμπυ μουνάρα μελαχρινή με καυλιάρικο πρόσωπο και υπέροχο μωβ βερνίκι στα πόδια. Με φουλ του κώλου κι αυτή  :zfuck:[/size]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.369
Πόντοι
41.447
αυτη ηταν η τελευταία επί πληρωμή κατάθεση του Απριλίου μιας και ακολουθεί η Μεγάλη Εβδομάδα, καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση σε όλους

Βοηθεια σου Σμυρνη    :priest: αν παρεις αγιο φως (αυτο που ερχεται με πτηση πληρωμενη απο τον Ελληνα φορολογουμενο απο τα Ιεροσολυμα) δωκε και εμενα παρακαλω... :grin:  :hi:

Τις Μεγαλες βδομαδες και ειδικα τις Μεγαλες Παρασκευες συνηθως ριχνω τα καλυτερα γαμησια  :pipa3:

Αυτο σκοπευω να κανω και εφετος

:priest:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom