Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 381 άτομα (44 μέλη και 337 επισκέπτες)

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Άσε triferos γιατί αυτά μας τα λέγανε κι άλλοι και στη συνέχεια αποδείχτηκε ότι τις μισές φορές φεύγανε άχυστοι. Τέλος πάντων.

πικερ καλά σου λένε τα παιδιά, κι εγώ που είμαι 40+
όταν πηδαγα απανωτά τη 'Σερβα' στο Φ61 είχα χυσει
και 3η φορά, με μια λεπτομέρεια όμως, είχαμε καταργήσει
το λάστιχο... χεχεχε

Με καποτα, την ίδια μέρα 2 φορές το πολύ εγω,
γιατί βαριέμαι με καποτα όσο όμορφη και να ναι η άλλη.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
πικερ καλά σου λένε τα παιδιά, κι εγώ που είμαι 40+
όταν πηδαγα απανωτά τη 'Σερβα' στο Φ61 είχα χυσει
και 3η φορά, με μια λεπτομέρεια όμως, είχαμε καταργήσει
το λάστιχο... χεχεχε

Με καποτα, την ίδια μέρα 2 φορές το πολύ εγω,
γιατί βαριέμαι με καποτα όσο όμορφη και να ναι η άλλη.

Αυτη λές τύπε;; Της είχα ρίξει τρελή πούτσα εκτός μπουρδέλου..  :P

 

Συνημμένα

  • η πουτσα του αιωνα.jpg
    η πουτσα του αιωνα.jpg
    87 KB · Εμφανίσεις: 57

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Ζηλεύοντας το φιλο, και συναγωνιστη Επιρρεπή, που περασε χθες πολύ καλα με την Αννιτα, στο Λεωνιδου 28 στον οροφο, και αναπροσαρμόζοντας τα αρχικα μου σχεδια, αποφασισα να "εισπράξω" κι εγω την ιδια ευχαριστηση, με τη συγκεκριμενη κοπελα, μιας και αρεσει και στους δυο μας.
Τα αρχικα μου σχεδια ηταν για το νέο μωρακι τη Χριστινα, στο Ιασονος 10, στον οροφο, οπου πηγα να τη δω, για μια ακομα φορα, να την "αποκρυπτογραφησω" καλυτερα.
Μπαινοντας στο αδειο(!) σαλονι, του εν λογω οικου, γυρω στις 12 το μεσημερι, η πορτα ηταν ανοιχτη, με αποτέλεσμα, να μπαινει μεσα το φυσικο φως της ημερας...
Βγηκε η τσατσα, και παρουσιασε τη Χριστινα, η οποια με "αιχμαλωτισε" με αυτό το βλεμμα, και μ' αυτά τα υπεροχα ματια που εχει, και αφου της εκανα ένα ωραιο κοπλιμεντο για τα ματια της στα Ρωσικα, αποχωρησα, αφήνοντας την υποσχεση, ότι θα τα πουμε συντομα από κοντα.....Για μενα δεν υπαρχει συγκριση μεταξυ της Χριστινας, και της Αννας του ισογειου. Από τα συμφραζομενα, μπορειτε να καταλάβετε τι εννοω.....
Και στη συνεχεια, πηρα το δρομο, που οδηγουσε στη "φωλια" της Αννιτας, στο Λεωνιδου 28.
Θ' ακολουθησει κριτικη αργοτερα.
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
ρε γασπαρη τι βαρδια παιζει η ηλεκτρα ?
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
Καλησπέρα!έχετε να προτείνεται καμία πολύ αδύνατη σε αυτήν τη βάρδια στο μετάξι?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Εγω μπορω να χυσω το πολυ μια φορα τη μερα καθε μερα. Αν και λογω ηλικιας και προστατη προτιμω να χυνω 2 φορες την εβδομαδα το μεγιστο. Πολλαπλες εκσπερματισεις την ιδια μερα μπορουσα πριν τα 25.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Τύπε παίζουν και άλλα πράγματα ρόλο,πχ αν είσαι ξεκούραστος ή όχι,αν τα έχεις κοπανήσει,τι ώρες γαμάς  :S :S :rockon: :rockon:,εγώ ας πούμε μέρα δεν μου σηκώνεται καν και θαυμάζω εσάς τους υπόλοιπους που μπορείτε ακόμα και γαμάτε  :orchestra: :kneel: :hi:.'Εχω χάσει αρκετά μουνιά έτσι αλλά το λέω ειλικρινά την ημέρα και μέχρι να βραδιάσει δεν μου κάνει κούκου  :uglystupid:
Τα καλητερα γαμησια γινονται μεσημεριανες ωρες...
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
ρε πδια αφτη η φωτινη στο κολονοθ 27 απανω ποθ ινε καλη  τι ζωδιο ινε?
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
Βολτα πριν λιγο στη δευτερη βαρδια φυλης και μεταξουργειο. Μου αρεσαν μονο οι εξης

Λεωνιδου 28 πανω ενα ομορφο ξανθο πιπινι με μεγαλες βυζαρες

Ιασωνος 10 πανω, μια Χριστινα ενα Ρωσικο οπως δηλωνει πιπινι, το οποιο και τιμηθηκε, με μεγαλο φαουλ οτι η τσατσα ανακοινωνει 10 ευρω 10 λεπτα, και αυτη μπηκε στο δωματιο 3 δευτερολεπτα αφου μπηκα κι εγω.

Η Αντζυ του Γιωργου Γασπαρη στο Φιλιππιδου στο μεσαιο

Στο φωκαιας 7-9 δεν ξερω ποιο ειναι εκει, στο μεσαιο αναφερομαι παντως, ηταν ενα ωραιο πιπινι

Η Ολγα απο το Φωκαιας 24 λειπει και θα γυρισει λενε μετα το πασχα

Η Λαρισα στο Ιωαννινων 5 παλι λενε οτι λειπει, τι να πω δεν ξερω

Στο Κωνσταντινουπολεως 166 το δεξι πηγα μηπως πετυχω αυτη τη Νικολ, αλλα ηταν μια Ξανθια που δε μου αρεσε
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινή βολτούλα στην Φυλής προς αναζήτηση νέου αίματος . . .

Φυλ. 86 ισ.: η Τίνα. Έπαιζε Φ. 84 ισ. (σετάκι με την ξανθιά τσα2) & Φωκ. 25 ισ.
Φυλ. 86 1ος: η Κατερίνα. Σιγά τα ωά. Ένα μέτριο κοπελούδι με καρέ μαλλάκι, σχετικά καλό σώμα και μέτρια φάτσα.
Φυλ. 84 1ος: η Ντενίσα, η μικροσκοπική μουνίτσα

Φιλιπ. 11 δεξ.: Άντζυ με κ. Άρη
Φιλιπ. 11 αρ.: Άννυ

Διδ. 27: Βαλεντίνα & θωρηκτό Τζούλια
Ιουλ. 71: Κλειστό
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
ξερει κανεις αν η ξανθια η κατριν απο 71 οροφος εκοψε τελειως η αν δουλευει αλλου?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Περιήγηση πρωί-πρωί με την αυγούλα κατά τις 6π.μ.στο Μεταξουργείο,είδα τα παρακάτω:
Ιάσονος
Στο 2 κάτω η πρώην υπηρεσία Αλεξάνδρα,στο πάνω η ξανθιά πληθωρική Μαργαρίτα ανέβαινε τις σκάλες,τα πάντα πλην πρωκτικού.
Στο 10 πάνω η αδύνατη  μακρυπρόσωπη milf Άννα,που τη βρίσκουμε και απέναντι στο 1 το μεσαίο,έβαψε το μαλλί ξανθό,φόλα!Στο κάτω η μελαχρινή Νικόλ,προσφέρει και ''69'',μάλλον έχει απογοητευτεί που δεν περνάω μαζί της και δεν βγήκε... (Κορίτσια,υπομονή!Ένα καυλί έχω,και στενή τσέπη...).
Στο 31 η Τζέσικα και η Σάρα.
Κολωνού

Στο 23 υπόγειο η Αντριάνα,ξανθιά καλοστεκούμενη σιτεμένη pre-gilf,τα πάντα όλα πλην πρωκτικού,είδα πορνοπαππού να εξέρχεται από δωμάτιο,άλλο δωμάτιο σε αναμονή,ένας νεαρός ήθελε να μπει χωρίς να την ξέρει καν,(''πώς θα μπεις αφού δεν την ξέρεις;'' απόρησε κι η υπηρεσία!),αυτό το internet θα μας καταστρέψει...
Στο 27 όροφος η μελαχρινή gilf Αναστασία,χαδάκια-φιλάκια,ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,ας της απονεμηθεί η ταυτότητα του επίτιμου πολίτη Μεταξουργείου!
Στο 30 2ος όροφος το πιπίνι η Αλίνα με τα γουρλωτά μάτια,και η νέα άφιξη η Βικτώρια που ήταν κι ο αρχικός μου στόχος για μια δεύτερη δοκιμή,πιο δοτική από την πρώτη φορά,το συμπέρασμα που βγάζω είναι ότι στην πατρίδα τους οι εκεί άντρες δεν τις έχουν συνηθίσει σε περιποίηση,κι ερχόμενες εδώ εκπλήσσονται ευχάριστα και στο ανταποδίδουν δίνοντάς τα όλα σε συμπεριφορά και συμμετοχή!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Οποιοι ψαχνουν ακαποτα και τα ζητουν δημοσια να ψαξουν αλλου
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Περιήγηση πρωί-πρωί με την αυγούλα κατά τις 6π.μ.στο Μεταξουργείο,είδα τα παρακάτω:
Ιάσονος
Στο 2 κάτω η πρώην υπηρεσία Αλεξάνδρα,στο πάνω η ξανθιά πληθωρική Μαργαρίτα ανέβαινε τις σκάλες,τα πάντα πλην πρωκτικού.
Στο 10 πάνω η αδύνατη  μακρυπρόσωπη milf Άννα,που τη βρίσκουμε και απέναντι στο 1 το μεσαίο,έβαψε το μαλλί ξανθό,φόλα!Στο κάτω η μελαχρινή Νικόλ,προσφέρει και ''69'',μάλλον έχει απογοητευτεί που δεν περνάω μαζί της και δεν βγήκε... (Κορίτσια,υπομονή!Ένα καυλί έχω,και στενή τσέπη...).
Στο 31 η Τζέσικα και η Σάρα.
Κολωνού

Στο 23 υπόγειο η Αντριάνα,ξανθιά καλοστεκούμενη σιτεμένη pre-gilf,τα πάντα όλα πλην πρωκτικού,είδα πορνοπαππού να εξέρχεται από δωμάτιο,άλλο δωμάτιο σε αναμονή,ένας νεαρός ήθελε να μπει χωρίς να την ξέρει καν,(''πώς θα μπεις αφού δεν την ξέρεις;'' απόρησε κι η υπηρεσία!),αυτό το internet θα μας καταστρέψει...
Στο 27 όροφος η μελαχρινή gilf Αναστασία,χαδάκια-φιλάκια,ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,ας της απονεμηθεί η ταυτότητα του επίτιμου πολίτη Μεταξουργείου!
Στο 30 2ος όροφος το πιπίνι η Αλίνα με τα γουρλωτά μάτια,και η νέα άφιξη η Βικτώρια που ήταν κι ο αρχικός μου στόχος για μια δεύτερη δοκιμή,πιο δοτική από την πρώτη φορά,το συμπέρασμα που βγάζω είναι ότι στην πατρίδα τους οι εκεί άντρες δεν τις έχουν συνηθίσει σε περιποίηση,κι ερχόμενες εδώ εκπλήσσονται ευχάριστα και στο ανταποδίδουν δίνοντάς τα όλα σε συμπεριφορά και συμμετοχή!


Aντριανα απο διδυμου???
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Οποιοι ψαχνουν ακαποτα και τα ζητουν δημοσια να ψαξουν αλλου
[size=11pt]Πολύ σωστά!  :thumbsup:

Η εχεμύθεια αποτελεί μια από τις μεγαλύτερες αρετές του Εξτράκια πόρνου!  :woldman:

Πληροφορίες για ακάποτα μόνο με π.μ. ή σε ιδιωτικές συναντήσεις μυστών του Σ.Α.Μ.Ε. (Σύλλογος Ακάποτων Μυστών Ελλάδος)...  :zfuck:[/size]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom