Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 295 άτομα (37 μέλη και 258 επισκέπτες)

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
ας ξεκινησω δυναμικα.
επισκεψη στο ιουλιανου 71 στην Φωτεινη πολυ ομορφη γυναικα ψηλη, και αρκετα καλη στα ενδωτερα.
φυλης 84 οροφος σημερα μεσημερι κλειστος μιας και ο πρωτος στοχος ηταν η ιζαμπελα.
 

satiros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
447
Πόντοι
21
ποια πιστευετε οτι γουσταρει περισσοτερο το facial απο οσες εχετε  :wanker:  ???

το λεω γιατι 1-2 που εχω τεσταρει δε φανηκαν ενθουσιασμενες.... :pipa2:
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Καλησπερα συναγωνιστες!!! Ξερει κανεις καποιο μπουρδελακι αυριο (δηλαδη σημερα Πεμπτη) για αργα το βραδυ μετα τις 12 που θα εχει δυο κοριτσια μεσα και να παιζει παρτουζιτσα??? Ειτε φυλης, ειτε Μεταξι. Χωρις να ειναι τιποτα θεες απλα να ειναι σιγουρο οτι παιζουνε μεσα!!! Ευχαριστω για τον χρονο σας!!!
 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
το αγκαποτο τσιμοθκι με γκαποτα επιτνρεπετε?
[size=11pt]Χύσιμο δέχτηκε στο στόμα της στο τελείωμα, με καπότα,φυσικά.  :pipa2:

by GL

[/size]

υπαρχει το σεξ χωρις σεξ, μου το ελεγε μια γκομενα που ασχολιοταν με τα παραφυσικα , κοινως της την ειχε βαρεσει.

που και καλα χωρις ακουμπα ο ενας τον αλλον ερχονται σε επαφη μεσω ενεργειας. μια μερα δεν αντεξα. οπως καθοταν μονο με το στρινγκ τον εβγαλα εξω και τον επαιζα. της λεω παραγω ενεργεια!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
Ποιος γιαννης απο πιο ψυλικαντζιδικο πιος αδερφος της ειρηνης
 

prosoxi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Στο 20αρικο που θα βρω μια καλή Milf πρωινή βάρδια;
 

Επισκέπτης
σημερα γαμησα την ανιτα στο μεταξουργειο στο λεωνιδου 28 στον οροφο. Μου πηρε πιπατσς χωρις καποτα και την εβαλα στα τεσσερα και εχυσα. Πολυ μαλακη πιπατς με χερι γεματη φροντιδα και στοργη. Βαζει λαδια και κρεμεε στο σωμα και στο στομα και μυριζει όμορφα. Ειναι ξανθια και ομορφη. Ενα σας λεω κςι βαλτε το καλα στο μυαλο σας ο γιωργος γασπαρης λεει ψεματα. Ειναι ψεύτης δοσιλογος
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΙ ΔΕ ΦΟΒΑΜΑΙ
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
σημερα γαμησα την ανιτα στο μεταξουργειο στο λεωνιδου 28 στον οροφο. Μου πηρε πιπατσς χωρις καποτα και την εβαλα στα τεσσερα και εχυσα. Πολυ μαλακη πιπατς με χερι γεματη φροντιδα και στοργη. Βαζει λαδια και κρεμεε στο σωμα και στο στομα και μυριζει όμορφα. Ειναι ξανθια και ομορφη. Ενα σας λεω κςι βαλτε το καλα στο μυαλο σας ο γιωργος γασπαρης λεει ψεματα. Ειναι ψεύτης δοσιλογος
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΙ ΔΕ ΦΟΒΑΜΑΙ

Σου πηρε πιπα χωρις μετα ομως τη γαμησες με καποτα η χωρις???
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
Κανένα καινούριο skinny παίζει κάπου?
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Κανένα καινούριο skinny παίζει κάπου?

Φιλε πηγε ενας φιλος μεταξι (και αυτος φανατικος με τα σκινι) και λεει οτι εσπρωξε ενα φοβερο (την παρασκευη που μας περασε) δε θυμαμαι ονομα αλλα θα ρωτησω και θα επανελθω με πληροφοριες
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
Φιλε πηγε ενας φιλος μεταξι (και αυτος φανατικος με τα σκινι) και λεει οτι εσπρωξε ενα φοβερο (την παρασκευη που μας περασε) δε θυμαμαι ονομα αλλα θα ρωτησω και θα επανελθω με πληροφοριες
ευχαριστω πολύ!ξέρεις σε ποιο μπουρδελο να ρίξω μια ματιά τώρα που είμαι κέντρο?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
το σ/κ ειχα δει στο αγκυρας 12 το γωνιακο μια αλινα ψηλη, νομιζω ειχα γραψει και σχετικα, ομορφη , ψηλη και τα σχετικα.

δυο μερες τωρα το μερος ειναι κλειστο, ξερει κανεις αν εχει παει καπου αλλου ή απλα εχει ρεπο ?

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom