Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (35 μέλη και 217 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ναι ρε μαλάκα, ρίχνει 3 γαμήσια την ημέρα και τελειώνει πάντα και κάθεται μέσα 20 λεπτά. Τι μαλάκες που είστε όλοι σας ρε.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Ναι ρε μαλάκα, ρίχνει 3 γαμήσια την ημέρα και τελειώνει πάντα και κάθεται μέσα 20 λεπτά. Τι μαλάκες που είστε όλοι σας ρε.
Ε εντάξει, ως προς το χρόνο παραμονής στο δωμάτιο έχεις δίκιο, πιθανότατα υπερβάλει λίγο, άλλωστε ο χρόνος δεν είναι απόλυτο μέγεθος :grin: Αλλά τα τρια γαμήσια την ημέρα αν είσαι νέος και σχετικά φιτ είναι κάτι απόλυτα εφικτό!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.845
Πόντοι
6.925
Πρωινό σφηνάκι στο Μετάξι

Μ.Αλεξάνδρου 15 αριστερά η Νάντια ξανθιά άκεφη άστηθη κοπέλα
Λεωνίδου 28 πάνω η Αννίτα ξανθιά γλυκιά κοπέλα με πλούσιο στήθος αλλά μονοκόμματο σώμα ακα + 69 με χύσιμο στο στήθος
Λεωνίδου ισόγειο η μελαχρινή γυφτοειδής με 2,5άρι στήθος
Ιάσονος 31 κάτω η Σάρα ατσούμπαλο μελαχρινό μιλφ με κυτταρίτιδα σε φουλ και η Τζέσικα μελαχρινό "άλογο" με την χορταστική κωλάρα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Με τρεις καταθέσεις την ίδια μερα,είσαι ήδη εκτός του νομου του picker
Μια κατάθεση μερα παρα μερα,ορίζει κατηγορηματικά ο νομος
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Είναι αδύνατο να χύνει κάποιος σε μπουρδέλο 3 φορές τη μέρα και μάλιστα σε συνεχόμενες μέρες, ό,τι ηλικία κι αν έχει.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Το θέμα βέβαια είναι και το τι θεωρεί κάποιος επιτυχημένη κατάθεση. Χθες ας πούμε ο vril έκανε 2 αποτυχημένες καταθέσεις - τη μία δεν τελείωσε και την άλλη τελείωσε μόνος του - τις οποίες τις βάφτισε επιτυχημένες. Για μένα θα ήταν 2 αποτυχημένες καταθέσεις.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
Ο καθενας εχει διαφορετικα στανταρ και η καταθεση μπορει να ειναι επιτυχιμενη η αποτυχημενη απο διαφορους παραγοντες
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Εγώ απλά αμφισβητώ ότι χύνεις 3 φορές τη μέρα σε μπουρδέλο. Αν ήταν 2 μπορεί και να το πίστευα. 3 φορές αποκλείεται ρε μάγκα. Και επιτυχημένη κατάθεση είναι μόνο όταν τελειώνεις ΜΕ ΕΠΑΦΗ. Μαλακία τραβάς και όταν φύγει η πουτάνα ή μετά στο σπίτι σου.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Είναι αδύνατο να χύνει κάποιος σε μπουρδέλο 3 φορές τη μέρα και μάλιστα σε συνεχόμενες μέρες, ό,τι ηλικία κι αν έχει.
Μια χαρά δυνατό είναι, υπό ευνοϊκές συνθήκες. Ο Γάσπαρης πάει με συγκεκριμένες πουτάνες που του ταιριάζουν.
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
καλησπερα και σορρυ που επεμβαινω και σας χαλαω τον μυθο σας αλλα μια χαρα χυνεις 3 φορες σε διαστημα λιγων λεπτων σε μπουρδελο.....κι ειμαι 32 οχι 20....
ολα στο μυαλο ειναι....αν πας με την προυποθεση πως δεν θα σου σηκωθει τοτε σαφως και δεν θα μπορεις....
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Άσε triferos γιατί αυτά μας τα λέγανε κι άλλοι και στη συνέχεια αποδείχτηκε ότι τις μισές φορές φεύγανε άχυστοι. Τέλος πάντων.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Ναι ρε μαλάκα, ρίχνει 3 γαμήσια την ημέρα και τελειώνει πάντα και κάθεται μέσα 20 λεπτά. Τι μαλάκες που είστε όλοι σας ρε.
Τουλάχιστον για χθες, επειδή ετυχε να μπω μαζι του στο συγκεκριμενο μαγαζι, εννοω στο Φωκαίας 27Β, που δουλευε η Μαρια, εγω ο ιδιος τον χρονομετρησα, και εκανε ακριβως 26 λεπτα, και μαλιστα εγω του το ειπα.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Είναι αδύνατο να χύνει κάποιος σε μπουρδέλο 3 φορές τη μέρα και μάλιστα σε συνεχόμενες μέρες, ό,τι ηλικία κι αν έχει.

για εμενα γινεται αρκει να εισαι λιγο φιτ και νεος σε ηλικια

αλλα νεος σε ηλικια δεν μου κολλαει οτι μονο για πουτανες θες 60ευρω τη μερα  :rockon:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 10 όροφος: Χριστίνα
- Ιάσωνος 10 ισόγειο: Άννα

Η Χριστίνα είναι ωραίο κοριτσάκι με εντυπωσιακά μπλε μάτια αλλά έχει πιο ανατολικά χαρακτηριστικά από την Άννα. Η Άννα θα μπορούσε να είναι και Αγγλίδα και σίγουρα είναι περισσότερο ο τύπος μου από τη Χριστίνα. Επίσης το έμπειρο ποδολαγνικό μου μάτι διέκρινε μύκητες στα νυχάκια της Χριστίνας. Έτσι πέρασα πάλι με την Άννα, την οποία θεωρώ πολύ σέξι κοπέλα. Έχει αυτό το sex appeal που μου αρέσει. Σήμερα μάλιστα η τσατσά της δεν ανακοίνωσε τελείωμα στο στήθος. Προφανώς το κοριτσάκι έχει αρχίσει να καταλαβαίνει ότι υπάρχουν και άντρες που πάνε στα μπουρδέλα για να γαμήσουν και όχι για να μαλακιστούν.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
...
...Επίσης το έμπειρο ποδολαγνικό μου μάτι διέκρινε μύκητες στα νυχάκια της Χριστίνας.
...
Για πες, τι γεύση έχουν οι μύκητες;
Κάποιος είχε γράψει ότι θυμίζουν τυρί μοτσαρέλα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.750
Πόντοι
7.885
καλησπερα και σορρυ που επεμβαινω και σας χαλαω τον μυθο σας αλλα μια χαρα χυνεις 3 φορες σε διαστημα λιγων λεπτων σε μπουρδελο.....κι ειμαι 32 οχι 20....
ολα στο μυαλο ειναι....αν πας με την προυποθεση πως δεν θα σου σηκωθει τοτε σαφως και δεν θα μπορεις....

Τύπε παίζουν και άλλα πράγματα ρόλο,πχ αν είσαι ξεκούραστος ή όχι,αν τα έχεις κοπανήσει,τι ώρες γαμάς  :S :S :rockon: :rockon:,εγώ ας πούμε μέρα δεν μου σηκώνεται καν και θαυμάζω εσάς τους υπόλοιπους που μπορείτε ακόμα και γαμάτε  :orchestra: :kneel: :hi:.'Εχω χάσει αρκετά μουνιά έτσι αλλά το λέω ειλικρινά την ημέρα και μέχρι να βραδιάσει δεν μου κάνει κούκου  :uglystupid:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Τύπε παίζουν και άλλα πράγματα ρόλο,πχ αν είσαι ξεκούραστος ή όχι,αν τα έχεις κοπανήσει,τι ώρες γαμάς  :S :S :rockon: :rockon:,εγώ ας πούμε μέρα δεν μου σηκώνεται καν και θαυμάζω εσάς τους υπόλοιπους που μπορείτε ακόμα και γαμάτε  :orchestra: :kneel: :hi:.'Εχω χάσει αρκετά μουνιά έτσι αλλά το λέω ειλικρινά την ημέρα και μέχρι να βραδιάσει δεν μου κάνει κούκου  :uglystupid:

1 το βραδυ με 5 το πρωι ειναι τα καλυτερα γαμησια  :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom