Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 124 άτομα (10 μέλη και 114 επισκέπτες)

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Μια ξανθια βυζαρου.Παντα απογευμα ειναι στο Ιουλιανου 71.Νομιζω την εχω πετυχει και πρωινα.Πρωην πουτανα ειναι?
Αν λεμε την ιδια ειναι η Φωτεινη βυζαρου ξανθια Ρωσιδα που την εχω παρει στο Αλκαμενους ,Αγκυρας το αριστερα,Αλκιβιαδου 16α,Διδυμου 20,Ιουλιανου,μεχρι και Θασου στη Κυψελη στο υπογειο το καιρο που πηγαινοερχοταν στη πατριδα της μεχρι που σταματησε.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
ναι εχεις δικιο ετσι, όπως εγω δηλαδή που εχω χαρεμι από γυναικες αλλα μονο επειδή εχω λεφτα και κονε... είμαι χοντρος και μεσήλικας.
Εγώ πάλι,έναν μισθουλάκο έχω ο φουκαράς και πηδάω τρεις συνάδερφους στη δουλειά.Γυναίκες πάντα  :grin:
Καλοστεκούμενες καργιόλες.Με τα μποντιλάιν τους,με τα κωλομέρια τους, με τα μπότοξ-τσιμπουκόχειλά τους.Μία στο υποκατάστημα που δουλεύω τώρα και δύο από το προηγούμενο.Με συγχωρείτε για την εκτός θέματος παρέμβαση.

Αλλά χθες έκανα και μια βόλτα από Φυλής  ;)    Πρωί.
professorx:
Στο Φυλής 84 τέλος η αυλαία έκλεισε με την Ιζαμπέλα απο Μολδαβία,εμφανισιακά είναι στο ίδιο στυλ με την Λίνα σας αδελφές,φοράει την ίδια καρέ φουστίτσα ακόμα.Ψηλή,με ξανθά μαλλιά πιασμένα πάνω,κανονικών κιλών με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,ανοιχτόχρωους οφθαλμούς.Ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της.Πραγματικά πολύ καλή μέσα όπως τα έχει γράψει ο Zero.Λεπτομέρειες θα ανέβουν εντός ολίγου.
Τα ίδια έκανε σε μένα.Με έφτιαξε η πουτάνα.

free:
86 κάτω μελαχρινή κοπέλα με πανέμορφο κορμί, στήθος 2αρι και πεταχτά μουνόχειλα σαλονάριζε ολόγυμνη 
Ντίνα την είπε η τσατσά.Πήγαινα να δω αυτή την Γκάμπι από Αλκιβιάδη 16Γ.Βγήκε η Ντίνα τσιτσίδι και η τσατσά τόνιζε οτι κάνει ελεύθερο στοματικό (δεν θυμάμαι πρωκτικό) και κάθεται είκοσι  :grin:  (20) λεπτά μέσα στο δωμάτιο, περικαλώ!
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
παιδια ξερει κανεις για την ιονελα φωκαιας 17 κατω μου αρεσε πολυ και θελω να την παρω ειναι καλη μεσα γιατι στο σαλοναρισμα ηταν λιγο ψυχρη.αν την εχει παρει κανεις ας πει
 

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
γεια σε ολους.μπαινω αραια στο σαιτ.ξερει κανεις που ειναι οι σουκου επικες ενημερωσεις φανουρη??ανησυχω πολυ....
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
Για όσους ενδιαφέρονται η Μόνικα απο Παρασίου 36 βρίσκεται εκτός Ελλάδος και θα επιστρέψει σε 2 εβδομάδες περίπου κατα δήλωση της τσατσάς.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
η λούγκρα ειρωνεύεται με τα V πουστρομπλουζάκια του κ τη μούρη χυσαμόλη...

αν διαβάζουν οι υπεύθυνοι του καταστήματος να τον απομακρύνουν διότι κάποιο μπουκέτο θα αρπάξει...
Προ ετών όταν υπήρχε το Ιερά Οδός 66 και δούλευε η Αλίνα το παπάκι τα απογεύματα ήταν αυτός τσάτσος. Είχα πάει 5 φορές με την Αλίνα όλες με αυτόν στην υποδοχή. Είναι αγενής και ανισσόροπος, μια φορά χτύπησε δυο φορές την πορτα επειδή αργούσα να τελειώσω, ενώ πριν υποσχόταν τάχα άνεση χρόνου. Η κοπέλα αιντε να είχε μείνει στο δωμάτιο κάτι παραπάνω από 20 λεπτά, και μόλις βγήκα ισχυριζότανε πως ήμασταν 40 λεπτά μέσα! Μια άλλη φορά που είχα πάει να δω την Αλίνα την μοναδική που δεν μπήκα μου την είπε το ζώον! Κι ας του λέγα πως θα ερχόμουν την επομένη. Αν δεν μου άρεσε τόσο η Αλίνα δεν θα ξαναπάταγα σε αυτό το μαγαζί λόγω του μαλάκα! Ίσως γι αυτό έκλεισε!

ΥΓ. Ξέρει κανείς τι έγινε το Αλινάκι; Ήταν από τις αγαπημένες μου πουτανίτσες! Σκέτη γλύκα!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Για όσους ενδιαφέρονται η Μόνικα απο Παρασίου 36 βρίσκεται εκτός Ελλάδος και θα επιστρέψει σε 2 εβδομάδες περίπου κατα δήλωση της τσατσάς.

Ποιες δουλευουν εκει τωρα;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Κυριακάτικη τσάρκα που κατέληξε σε δύο πετυχημένες καταθέσεις:

Ιάσωνος 20Α: Τζωρτζάννα, ψηλή, λεπτή μελαχρινή. Έχανε δυστυχώς λίγο από φάτσα, μεγαλοδείχνοντας, αλλά ανέδιδε ένα ρομαντικό βλέμμα που είναι και το μέγα ζητούμενο. Πολλά φιλάκια με γλώσσα και χωρίς παντού. Παραπάνω ρομαντισμούς δεν επέτρεπε, για όσους κατάλαβαν. Την κάρφωνα λυσσαλέα και ασταμάτητα και γούσταρε, αλλά δεν τελείωνα ούτε στο χέρι μετά, οπότε μετά από ένα 15-20λεπτο την άφησα να φύγει.

Ένα διάλειμμα με monster για να αναπληρώσω δυνάμεις και πέρασμα από:

Ιάσωνος 1Β. Είχα βάλει στόχο την Καρίνα (μια παχουλή, όχι τη συνονόματή της από Κολωνού), αλλά έκανα λάθος με το σπίτι, οπότε μιας που είχα ξαναπεράσει και της είχα ρίξει ήδη αρκετά άκυρα, είπα να μην τη θίξω.  :2funny: Τάνια, μια ολίγον τι άβυζη και άκωλη, ο skinny τύπος κοπέλας. Ό,τι πρέπει όμως να φύγουν τα χοντράδια. Φουλ ρομαντισμοί και gfe καταστάσεις, ενώ τη σφυροκοπούσα σε πλήρη στύση. Το τέλος ήρθε με έναν αχνιστό κρεμπιέ πάνω στην κοιλιά της, διότι μόνο εκεί άφηνε (πάλι για όσους κατάλαβαν  :dancing:).
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Στο Ιάσονος 10 κάτω η Άννα,στον όροφο η Χριστίνα,δωμάτια και σαλόνι γεμάτα,αναβολή για άλλη φορά.
Στο Λεωνίδου 28 όροφος η Ανίτα,η υπηρεσία ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα για τους αλλοδαπούς που ήταν παρόντες,ακά,"69" και τελειωτικό στο στήθος για τους Έλληνες. Ξανατίμησα την Ανίτα,ευγενική,περιποιητική και υπομονετική,θα γίνει στανταράκι.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Μια ξανθια βυζαρου.Παντα απογευμα ειναι στο Ιουλιανου 71.Νομιζω την εχω πετυχει και πρωινα.Πρωην πουτανα ειναι?

Η Φωτεινή ναι...πρώην πουτανάρα.....νύν τσατσά...κάποτε έκανε τη καλύτερη πίπα της πιάτσας....
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Κυριακάτικη τσάρκα που κατέληξε σε δύο πετυχημένες καταθέσεις:

Την έχω τεράστια ανάγκη τη Τζωρτζιάννα. Το πορνορανταρ μου, μου είχε δώσει
σήμα ότι θα είναι καλή στο δωμάτιο  :sunglasses:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom