Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 221 άτομα (29 μέλη και 192 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Την έχω τεράστια ανάγκη τη Τζωρτζιάννα. Το πορνορανταρ μου, μου είχε δώσει
σήμα ότι θα είναι καλή στο δωμάτιο  :sunglasses:
Και το ραντάρ σου δικαιώθηκε πλήρως από το κασκαντεριλίκι μου. Πέρα από γλωσσόφιλα και λίγη ποδολαγνεία άλλους ρομαντισμούς δεν άφηνε όμως. :/
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Σήμερα ήταν μόνο η Μπέττυ, η τρελοκοτσιδού Μαρία είχε ρεπό, πιθανόν να είναι αύριο, νομίζω ότι το μαγαζί κλείνει στις 18:00.

:hi:


Στο Ιάσονος 10 κάτω η Άννα,στον όροφο η Χριστίνα,δωμάτια και σαλόνι γεμάτα,αναβολή για άλλη φορά.
Στο Λεωνίδου 28 όροφος η Ανίτα,η υπηρεσία ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα για τους αλλοδαπούς που ήταν παρόντες,ακά,"69" και τελειωτικό στο στήθος για τους Έλληνες. Ξανατίμησα την Ανίτα,ευγενική,περιποιητική και υπομονετική,θα γίνει στανταράκι.

Η Ανιτα να πουμε οτι κανει προσεκτικη πιπα που ξεκουραζει την πουτσα απο τις αγαρμπες πιπες της ρουμανικης σχολης... αλλα ειπωθηκε για αυτην κατι αρνητικο τις προαλλες... οτι δε γουσταρει οσους εχουν μουσια.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
Σημερα γαμησα τρεις φορες ξεκινησα απο φωκαιας 27 ισογειο γαμησα την γνωστη μαρια περασα ωραια εκατσα δωματιο 26 λεπτα χωρις να ενοχλησει η τσατσα μετα γαμησα για πρωτη φορα την χριστινα την ελληνουκρανεζα πολυ καλη κοπελα θα την ξαναγαμισω σιγουρα και το τριτο γαμησι εγινε στην αννυ την πορνοσταρ με τσατσα την ξανθια μαρια στο φιλιππιδου ισογειο και πηγα και φιλλιπιδου 11 Καινιυργιο  αντζυ. Με τσατσο τον αρη
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Σημερα γαμησα τρεις φορες ξεκινησα απο φωκαιας 27 ισογειο γαμησα την γνωστη μαρια περασα ωραια εκατσα δωματιο 26 λεπτα χωρις να ενοχλησει η τσατσα μετα γαμησα για πρωτη φορα την χριστινα την ελληνουκρανεζα πολυ καλη κοπελα θα την ξαναγαμισω σιγουρα και το τριτο γαμησι εγινε στην αννυ την πορνοσταρ με τσατσα την ξανθια μαρια στο φιλιππιδου ισογειο και πηγα και φιλλιπιδου 11 Καινιυργιο  αντζυ. Με τσατσο τον αρη

Μύστη Γάσπαρη πρέπει να έχεις πολύ δυνατό σπόνσορα  :grin: Είσαι σκληροπυρηνικός χύστης :rockon:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
τωρα live Βεργας/Εξηκιου

Βεργας 6β Ινκα ξανθια μιλφογκικφ με πολλέ φακιδες κανονικο σωμα 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο.

Βεργας 6α Βαλερια ξανθια μιλφογκιλφ με κοντο μαλλι πολυ χοντρη με 3.5αρια βυζια, τα παντα εκτος κωλο.

Βεργας 2 κλειστο.

Βεργαςυ3 αριστερα κλειστο.

Βεργας 3 δεξια Ευα μελαχρινη με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα.

Βεργας 3οροφος κλειστο.

Εξηκιου 18 Ελλη ξανθια μιλφ κανονικο σωμα 2αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Εξηκιου 18α κλειστο.

Εξηκιου 18γ Κατερινα ξανθια γκιλφ με πιασιματα 2.5αρι βυζι, με ακα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
Τα καταφερνω οσο μπορω γαμαω στανταρακια και μερικες καινουργιες κοπελες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
συνεχεια live

Κωνσταντινουπολεως 166α Μονικα μελαχρινη κατσαρομαλλα με κανονικο ωραιο κορμι 2αρι πολυ ωραιο στηθος, με ακα τελειωτικο στο σωμα και Μαρια ξανθια πολυ χοντρη μιλφ με κοντο μαλλι 3αρια βυζια, με ακα τελειωτικο και κωλο.

Κωνσταντινουπολεως 166β Αντζελα ξανθια με πιασιματα μπουτου 2αρι βυζι απλο προγραμμα.

Μαραθωνος 59α Ειρηνη ξανθια κανονικο σωμα 1.5-2αρι βυζι με το τατου στο αριστερό στηθος, με ακα τελειωτικο.

Μαραθωνος 59 Τανια η πιτσιρικα με μαυρο κατσαρο μαλλί λεπτο ωραιο κορμι 3αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα.

Αχιλλεως 48β Γουλια εχει κανει ξανθές ανταυγιες στο μσλλι, κανονικο σωμα 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Η Ανιτα να πουμε οτι κανει προσεκτικη πιπα που ξεκουραζει την πουτσα απο τις αγαρμπες πιπες της ρουμανικης σχολης... αλλα ειπωθηκε για αυτην κατι αρνητικο τις προαλλες... οτι δε γουσταρει οσους εχουν μουσια.

Edit:Οι κοπέλες έχουν πλέον να αντιμετωπίσουν τους γενειοφόρους πελάτες,εκτός από τους άπλυτους και τους βρωμιάρηδες!Το αναφέρω επειδή η Ανίτα μού ζήτησε συγνώμη για την κρέμα που είχε αλείψει στο λαιμό και γύρω από αυτόν...
Δεν μου είπε τέτοιο πράγμα,όπως κι εχθές μου ζήτησε συγνώμη για το γαλάκτωμα που είχε αλείψει την περιοχή που έρχεται άμεσα σε επαφή με τα γένεια.Δικό μου σχόλιο ήταν...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
τωρα live

Φυλης 84α Ντενισα μελαχρινο πιπινι κανονικο σωμα 2αρι βυζι, με ακα.

Ναι, αυτή είναι. Ειχε κανει παλι ένα συντομο "περασμα" από το ιδιο σπιτακι εκει, το Γεναρη.

Μετα το Φυλης 84α το μεσημερι, εθεαθη, και στη δευτερη βαρδυα, στο Φωκαιας 25 ισογειο.

Καλημέρα και καλή εβδομάδα παίδες.

Αυτό το πιπινάκι, λέει τίποτα μέσα στο δωμάτιο ? ? ?
:helpplea:

Ευχαριστώ
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ρε μαλάκες σας δουλεύει όλους ο Γάσπαρης. Από όλα αυτά που σας λέει να πιστεύετε τα μισά - και πολλά λέω. Φιδέμπορας είναι ο άνθρωπος, δεν το έχετε καταλάβει;
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Ρε μαλάκες σας δουλεύει όλους ο Γάσπαρης. Από όλα αυτά που σας λέει να πιστεύετε τα μισά - και πολλά λέω. Φιδέμπορας είναι ο άνθρωπος, δεν το έχετε καταλάβει;
Σιγά! Δεν ισχυρίζεται τίποτα απίθανο. Εσυ μάλλον μας δουλεύεις :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom