Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 310 άτομα (43 μέλη και 267 επισκέπτες)

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
206
Πόντοι
1
η βόλτα είχε ως εξής:
Πλατεία Λαυρίου:κουνέλι και κάποιες αλλες(τίποτα ιδιαίτερο)
(βέβαια αυτό αφορά την κατηγορία "πουτανόπιατσες" )
Φυλής 56:Άννα (λογικά την ξέρετε)μες στο κέφι η κοπέλα,πολύ
               χαβαλέ,σχολίαζε με την κυρία επι της υποδοχής,έναν τύπο που
               μόλις είχε περάσει και της μιλόυσε γερμανικά και δεν καταλάβαινε τον
               Χριστό της  :2funny:
Διδύμου 16:κλασσικο μιλφ με κοντό μαλλί Ειρήνη,ήταν στο δωμάτιο.
Διδύμου 22:Μαρία μια νεαρή ξανθια με κοτσίδα(στήθος μέτριο,αρκετά ωραίο σώμα,πρόσωπο
          έτσι κι έτσι.
Φωκαίας 27(ημιόροφος):Ανοίγω την πόρτα και βλέπω πάνω στα πόδια συναγωνιστή που καθόταν στον καναπέ,μια μελαχρινή
                     νεαρά.Η κοπέλα είναι καινούργια μου ανακοίνωσε η κυρία ανακοινώνοντας επίσης και το
                     πρόγραμμα της(όχι πρωκτικό,νομίζω ελεύθερο στοματικό)
                     Η κοπέλα έχει πολύ ωραίο πρόσωπο,σώμα επίσης καλό,κωλάρα και στήθος 2αρι στητό.
                     Ελληνικά δεν καταλάβαινε καθόλου,αγγλικά μου έιπε να της μιλάω.
                     Δεν πέρασα,αλλά ήταν αρκετά δελεαστική(ίσως αλλη φορά)
                     υγ:είχε στρασάκια στις βλεφαρίδες της-πραγματικά πολύ ωραίο το πρόσωπο της.
                     Καλά να περν΄τε μάγκες.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
συνμπουρδελοι καλησπερα σας εχθες εκανα την ελεεινη τρισμεγιστη μαλακια να περασω με Βικτορια στοΜαραθωνος49το μεσιανο στη μεσιανη την βαρδια! :S  ,
...αφου δεν βρικα την Μαρσελα :rockon:   :erection:
Άστα να πάνε φιλέ κρίμα που εχασες20€ με την συγκεκριμένη κοπελα που φαινεται οτι είναι φολα απο τον τροπο που βγαίνει στο σαλόνι δυστυχώς την έχουν πατήσει και άλλοι γνωστός μου πριν λιγες μέρες έφυγε αγανακτισμένος απο κει παίρνοντας πίσω τα λεφτά του.Είναι αδιανόητο πως αυτά τα μαγαζιά θέλουν 20€ ενω έχουν κοπέλες άσχετες εφαμιλες των αλλων μαγαζιων του μεταξιου που δεν μπορούν να προσφέρουν σωστές υπηρεσιες.Μονο η Μαρσέλα αξίζει απο αυτές λόγω εμφάνισης στο σεξ όχι σπουδαία πράγματα νωχελικη δεν έχει βελτιωθεί το λέω γιατί έχω περάσει αρκετές φορες μαζί της δεν κλαις τα λεφτά σου τουλαχιστον αλλά μονο και μονο που εχουν20€ πρεπει να απαξιωθουν να μην πατάει κανεις πλεον.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
συνμπουρδελοι καλησπερα σας εχθες εκανα την ελεεινη τρισμεγιστη μαλακια να περασω με Βικτορια στοΜαραθωνος49το μεσιανο στη μεσιανη την βαρδια! :S  ,
...αφου δεν βρικα την Μαρσελα :rockon:   :erection:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Το ίδιο είχε συμβεί και σε μένα με την βικτωρια και πήγα απ ευθείας στο πλησιεστατο βέργας 3 και είχα πάρει την μιλα για πρώτη φορά φευγοντας πλήρης και ευτυχισμένος πριν λίγο καιρό
Ωραίες ενημερώσεις αλλά και πληροφορίες dude
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
οντος κριμα!... απογοητευτηκα, δεν εφαγα καν το μεταμπουρδελιακο μου εδεσμα! :grin:   
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
206
Πόντοι
1
η βόλτα είχε ως εξής:
Πλατεία Λαυρίου:κουνέλι και κάποιες αλλες(τίποτα ιδιαίτερο)
(βέβαια αυτό αφορά την κατηγορία "πουτανόπιατσες" )
Φυλής 56:Άννα (λογικά την ξέρετε)μες στο κέφι η κοπέλα,πολύ
               χαβαλέ,σχολίαζε με την κυρία επι της υποδοχής,έναν τύπο που
               μόλις είχε περάσει και της μιλόυσε γερμανικά και δεν καταλάβαινε τον
               Χριστό της  :2funny:
Διδύμου 16:κλασσικο μιλφ με κοντό μαλλί Ειρήνη,ήταν στο δωμάτιο.
Διδύμου 22:Μαρία μια νεαρή ξανθια με κοτσίδα(στήθος μέτριο,αρκετά ωραίο σώμα,πρόσωπο
          έτσι κι έτσι.
Φωκαίας 27(ημιόροφος):Ανοίγω την πόρτα και βλέπω πάνω στα πόδια συναγωνιστή που καθόταν στον καναπέ,μια μελαχρινή
                     νεαρά.Η κοπέλα είναι καινούργια μου ανακοίνωσε η κυρία ανακοινώνοντας επίσης και το
                     πρόγραμμα της(όχι πρωκτικό,νομίζω ελεύθερο στοματικό)
                     Η κοπέλα έχει πολύ ωραίο πρόσωπο,σώμα επίσης καλό,κωλάρα και στήθος 2αρι στητό.
                     Ελληνικά δεν καταλάβαινε καθόλου,αγγλικά μου έιπε να της μιλάω.
                     Δεν πέρασα,αλλά ήταν αρκετά δελεαστική(ίσως αλλη φορά)
                      Μάγια το όνομα της
                     υγ:είχε στρασάκια στις βλεφαρίδες της-πραγματικά πολύ ωραίο το πρόσωπο της.
                     Καλά να περν΄τε μάγκες.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.298
Κριτικές
10
Like
3.038
Πόντοι
1.960
Που να βρουμε (στο περιπου) καμια τετοια κολαρα ετσι μεγαλη και αλαβαστρινη,πολυ μουναρα αυτη η μαυρουλα ρε παιδια,παιζουν τετοια κοριτσακια στον κοσμο (δεν της λειπει τπτ)!
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
Λίγα από την τωρινή απογευματινή βάρδια στο Μετάξι. Πήξαμε στις Άννες!!!

Κολωνού 15 δεξιά: Άννα στα 15 ευρώ (δεν έμεινα να δω ποιά Άννα ήταν)

Κολωνού 15 σριστερά: Αγάπη νορμάλ σώμα, μέτριο χαζούλι πρόσωπο

Κολωνού 11 υπόγειο: Ζωή η Αλβανίδα

Κολωνού 11 ισόγειο: Άννα, δεν την είδα, μάλλον το μαϊμουδάκι

Κολωνού 11 όροφος; Άννα το στυλιάρι, Αλβανίδα με μικρό βυζί και μέτριο πρόσωπο. 10 το απλό, 15 με ελεύθερο στοματικό.



Πέρασα με την τελευταία. Διάλεξα το απλό πρόγραμμα. Μέτρια προς το καλή, αλλά αυτό περνά σε δεύτερη μοίρα, αφού η στενότης και η έλλειψη λιπαντικού οδήγησε σε σπάσιμο της καπότας. Σαν σωστός commando μπουρδελιάρης δεν μου έπεσε και έβγαλα αμέσως δική μου και συνεχίσαμε μέχρι το τέλος.  :pipa3: Το αναφέρω όμως γιατί ζήτησα μετα να μου δείξει τις εξετάστις της και είπε ότι έχει, αλλά ότι δεν τις κρατούσε μαζί της (το ίδιο και η τσατσά). Δεν έκανα φασαρία ή άλλες ενέργειες γιατί ελάχιστο χρόνο γάμησα με σπασμένη την καπότα (το καταλαβαίνω από την αλλαγή της στάσης που το ανακάλυψα αλλά και το ότι δεν είχε προλάβει να ξετυλίξει πέρα από το μισό), ενώ δεν έχω και αμυχές στο ακάλυπτο σημείο. Φυσικά ακολούθησα συνταγές Μαρη και Απόλυτου μετά για να είμαι σίγουρος  :rockon:  , αλλά θα εκτιμούσα αν κάποιος έχει πληροφορίες για τη συγκεκριμένη (αν όντως περνάει εξετάσεις) να μου το στείλει σε ένα pm.  Ευχαριστώ...  :hi:
ΤΗΝ έψαχνα χθές κατα τις 12 αλλα δεν δούλευε μάλλον είχε τελείωσει την βάρδια!Όσο για εξετάσεις δεν ξέρω αλλα φαίνεται καθαρή!Θα σου πρότεινα να πάρεις απο α΄υριο κιόλας καμια αντιβίωση ευρέως φασματος για κανα δυο βδομάδες(συμβουλέψου ουρολόγο) προληπτικά γιανα προλάβεις τα παράσημα(βλενόροια,προστατίτιδα κτλ) τα οποία πολές έχουν.Όσο για τα ποιο σοβαρά ηπατίτιδα και ΑΙΝΤς μετα απο κανά μήνα κάνε και εξετάσεις αιματολόγικες!σε καμια περίπτωση δεν το λέω για να σε φοβίσω αλλα η πρόληψη σώζει..!Παρεπιπτόντος μηπως ξέρει κάποιος αν δουλεύει απόψε  μετα τις 12 γιατι αν ναί πολύ θα θελα να γαμήσω το μουνλακι της!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Μπράβο για τις ενημερωσεις ωραίος Προφανώς η Αλινα έπεσε στα βαθειά αλλά σε πολύ δυσκολη περίοδο που δεν μπορούν να επιβιώσουν αλλες πολυ ισχυρότερες παρουσίες το μαγαζί αυτό της Κασσάνδρας το κρατά όρθιο το αστέρι η Αννα
Που δουλεύει νύχτα.Εδώ και η Ξένια η τσεχα που είχε ανοίξει πριν λιγο καιρο το κωσταντινουπολεως61 ή 59 αν θυμάμαι και ξεκίναγε με30€ το απλό προγραμμα πήγε απάτη το έκλεισε και στα γύρω η κατασταση είναι δραματική αν δε συμβιβαστούν με την πραγματικότητα δεν εχουν μέλλον ουτε προοπτικη

:thumbsup:

παρα πολυ σωστός !!!

ΥΓ. Dude007 οι ενημερωσεις και τα σχόλια σου πάρα πολυ ευστοχα !!!
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Που να βρουμε (στο περιπου) καμια τετοια κολαρα ετσι μεγαλη και αλαβαστρινη,πολυ μουναρα αυτη η μαυρουλα ρε παιδια,παιζουν τετοια κοριτσακια στον κοσμο (δεν της λειπει τπτ)!



παραέχει φάει κρέπες αυτή..
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Να ρωτησω... στα μαγαζια του μεταξουργειου που εχουν δυο κοπελες...αμα θες μπορεις να τις παρεις και τις δυο ταυτοχρονα? τι παιζει? και σε τι τιμες?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Να ρωτησω... στα μαγαζια του μεταξουργειου που εχουν δυο κοπελες...αμα θες μπορεις να τις παρεις και τις δυο ταυτοχρονα? τι παιζει? και σε τι τιμες?

Αν κάνουν παρτούζα,τις παίρνεις  κανονικά είτε με 20 ευρώ, είτε με 30 ευρώ για τις κοπέλες -στο Κολωνού 32β- που παίρνουν από 15 ευρώ η καθεμία.
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
Αν κάνουν παρτούζα,τις παίρνεις  κανονικά είτε με 20 ευρώ, είτε με 30 ευρώ για τις κοπέλες -στο Κολωνού 32β- που παίρνουν από 15 ευρώ η καθεμία.
για την μαρία την ξανθια κατσαρομάλλα με το αδύνατο κορμάκι λες προφανώς ντουντε έτσι δεν είναι?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
για την μαρία την ξανθια κατσαρομάλλα με το αδύνατο κορμάκι λες προφανώς ντουντε έτσι δεν είναι?

Ναι, και γι'αυτήν που κάποιες φορές δουλεύει στο Κολωνού 15β με 15 ευρώ και για όσες κοπέλες δουλεύουν στο Κολωνού 32β.
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
Ναι, και γι'αυτήν που κάποιες φορές δουλεύει στο Κολωνού 15β με 15 ευρώ και για όσες κοπέλες δουλεύουν στο Κολωνού 32β.
δυνατό κορμάκι την είχα πάρει όταν ε΄΄ιχε πρωτοέρθει κολωνου 15.Είχε τόσο στενό μουνί που δεν μπορούσες να την γαμήσεις ....!!!Πριν καμια βδομάδα βδομάδα που την ξαναπήρα διαπίστωσα ότι εχει αφενός ξεψαρώσει και αφετέρου το μουνάκι έχει ξεχειλώσει αρκετά...
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Και τις γαμας και τις δυο ή οποια πρωτοπρολαβεις να χυσεις?
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Μπράβο για τις ενημερωσεις ωραίος Προφανώς η Αλινα έπεσε στα βαθειά αλλά σε πολύ δυσκολη περίοδο που δεν μπορούν να επιβιώσουν αλλες πολυ ισχυρότερες παρουσίες το μαγαζί αυτό της Κασσάνδρας το κρατά όρθιο το αστέρι η Αννα
Που δουλεύει νύχτα.Εδώ και η Ξένια η τσεχα που είχε ανοίξει πριν λιγο καιρο το κωσταντινουπολεως61 ή 59 αν θυμάμαι και ξεκίναγε με30€ το απλό προγραμμα πήγε απάτη το έκλεισε και στα γύρω η κατασταση είναι δραματική αν δε συμβιβαστούν με την πραγματικότητα δεν εχουν μέλλον ουτε προοπτικη

Φίλε μου δεν είναι μονο οι τιμες που είναι πλεον για τα σημερινα δεδομενα υψηλες,ειναι και το  ότι-όπως μου ελεγε φιλαρακι που συχναζει σε στουντιο,εγω δεν παω λογω οικονομικου,μονο καμμια τσαρκα,κι αυτή πολύ αραια- πολλες την εχουνε δει σταρ και πληρωνεις πενηνταρια και βαλε για να σε ξεπετάξουνε.Οπως μου ελεγε,τωρα τελευταια εχουνε κανει μια νεα μοδα ,κάθονται σε τροπο που δε μπορεις να πιασεις τιποτε σχεδόν και εχουν υφος χειρουργου σε ωρα επέμβασης ανοιχτης καρδιας.Τι να πω, περιεργα πραματα ...Και το πιο περιεργο είναι που βλεπω εδώ κατι κριτικες για στουντιο και αν τις πιστεψεις-για μενα πολλές από αυτές είναι  προμοσιον και μουφες- θα νομισεις ότι βρεθηκε τελικα  ο Παραδεισος ...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Φίλε μου δεν είναι μονο οι τιμες που είναι πλεον για τα σημερινα δεδομενα υψηλες,ειναι και το  ότι-όπως μου ελεγε φιλαρακι που συχναζει σε στουντιο,εγω δεν παω λογω οικονομικου,μονο καμμια τσαρκα,κι αυτή πολύ αραια- πολλες την εχουνε δει σταρ και πληρωνεις πενηνταρια και βαλε για να σε ξεπετάξουνε.Οπως μου ελεγε,τωρα τελευταια εχουνε κανει μια νεα μοδα ,κάθονται σε τροπο που δε μπορεις να πιασεις τιποτε σχεδόν και εχουν υφος χειρουργου σε ωρα επέμβασης ανοιχτης καρδιας.Τι να πω, περιεργα πραματα ...Και το πιο περιεργο είναι που βλεπω εδώ κατι κριτικες για στουντιο και αν τις πιστεψεις-για μενα πολλές από αυτές είναι  προμοσιον και μουφες- θα νομισεις ότι βρεθηκε τελικα  ο Παραδεισος ...
Μήπως ακολουθούν τα Ευρωπαϊκά πρότυπα πορνείας,με πρωτόκολλα συμπεριφοράς και πολλές απαγορεύσεις,στο πλαίσιο περιορισμού των ΣΜΝ,αλλά και του σεβασμού της αξιοπρέπειας των ιερόδουλων;
(Δεν έχω πάει σε μπουρδέλο έξω,από αυτά που έχω καταλάβει από διάφορες δημοσιεύσεις το έγραψα,μπορεί και να'ναι άκυρο).
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Περνώντας εχθές τυχαία είδα ότι έχει ανοίξει ξανά το Δροσοπούλου 98.
Όχι όμως (ακόμα;) και το Θάσου 13. Θα δούμε τι θα γίνει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom