Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (43 μέλη και 271 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Σύντομη πρωινή περιήγηση στους περιφερειακούς οίκους ηδονής...

Στην Περγάμου 27, είναι η κ.Εύα, κομψή, στρουμπουλή, χαμογελαστή, ευδιάθετη.
Η ξανθιά Καίτη με την περίφημη κωλάρα της εμφανίσθηκε δεύτερη ακολουθώντας την αντίστροφη σειρά εμφάνισης των καλλιτεχνών στα νυχτερινά κέντρα:το κυρίως πρόγραμμα αναλαμβάνει το πρώτο όνομα...

Στην Αλκαμένους 113, είναι η κ.Νίκη...Τείνει να πλησιάσει το επίπεδο σεβασμού της κ.Εύας παρότι το παίζει κουμπαρομπεμπέκα με κάτι κορδόνια που φοράει...
Μαζί της η πλατινέ Σύλβια, κομψή, λεπτεπίλεπτη -ως προς τους τρόπους της στο σαλόνι- θηλυκή...

Στο Αλκαμένους 117 ποια είναι αυτή η Άννα που γαμιόνταν για μισή ώρα στο δωμάτιο;;;Περίεργο...

Στο Περγάμου 1, η Γκαμπριέλλα.Μπουτάρες, βυζάρες, κωλάρα...Έχει πάρει τόσο που βγαίνει και προσπαθεί να ισορροπήσει στα πορνοτάκουνα και είναι σαν να βλέπεις τον Γεωργέα της ΑΕΚ να προσπαθεί να χορέψει την Λίμνη των Κύκνων...

Στο Ρεμούνδου 21α, είναι η Αντζέλικα...
Ωραία, ψηλή, με τα ματάκια της τα όμορφα, την κωλάρα της αλλά...όλοι έψαχναν και αναζητούσαν την Ιβάννα...

Στο Ρεμούνδου 21, είναι ο μόσχος ο σιτευτός, η ξανθιά Καρολίνα...
Βγαίνει με νάζι, με στυλ-φαντάζομαι σε περίπτωση που ήταν κάνα μοντέλο, να ζητούσε και παράβολο απλά για να τη δούμε...Μετά σου λέει ο άλλος να μη βάλει φόρο στα λίπη και στα φαγώσιμα...
Μαζί της η Μόνικα...Δεν την είχα δει-δεν είναι κακή!
Ξανθοπλατινέ, με σχετικά καλό κορμί με λίγη κοιλίτσα.Αν την παρατηρήσετε η φάτσα της Καρλοφέρνει αλλά προς το πολύ καλύτερο...Βουλγαροκοψιές...

Στο Ρεμούνδου 20, η Λώρα είχε γείρει και τον άρπαξε λιγάκι τον υπνάκο...
Κάθε φορά το ίδιο βάσανο τραβάω με αυτή την κοπέλα:ντρέπομαι να μπω για να μη την ξυπνήσω...

Στο Αχαρνών 85, χρειάζονται επειγόντως παρεμβάσεις για την ανακούφιση του ευπαθούς πληθυσμού:
Πώς να ανέβουν τόσα σκαλιά οι ρομαντικοί πορνοπαππούδες;
Κοψομεσιάστηκα για να κρατάω κόντρα έναν παππού να ανέβει τα σκαλιά αδημονώντας να νοιώσει την θαλπωρή και την ανακούφιση της Αλίσιας...
Γριπιασμένη η Αλίσια, φταρνιζόνταν ο παππούς, δίχως μέση εγώ το κάναμε νοσοκομείο εκεί μέσα...

Στο Αγκύρας 12 δεξιά, κλασσικά είναι η δικτυωμένη Ελένη και στο Αγκύρας 12 αριστερά η ξανθιά Σάρα με την ομορφούλα φάτσα και με το σουτιέν να συμπιέζει το στήθος για να φανεί λίγο (εως πολύ) μεγαλύτερο...

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ως αννα στο αλκαμενους 117 έχω δει την βανεσσα από το 113 και διδυμου 16α πρόσφατα
Πριν λίγο καιρό με τ όνομα αννα είχα δει μια ξανθιά ζουμερή mlf επισης
 

endorphin

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
16
Like
89
Πόντοι
11
Λεωνιδου, τωρα, πρωτη βαρδια ξερουμε αν ειναι η μιλφ Λιλα-Λιλη η η βυζαρου πιτσιρικα;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Το σκέφτηκα πολύ,αλλά θα το γράψω κι ας γίνομαι ρεζίλι!
Έχοντας στο νου μου μερικές επιλογές για κώλο,το μεσημεράκι ξεκίνησα να πάω για Άννα ''Πίτσος'' στο Φ.69,αλλά μου ήρθε η ιδέα να δοκιμάσω με την Τζουλιάννα στο Φ.71,κι έπεσα πάνω στο Χριστινάκι... Το να περάσω ήταν μονόδρομος,τα αποτελέσματα δε γνωστά...  :headbang:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Το σκέφτηκα πολύ,αλλά θα το γράψω κι ας γίνομαι ρεζίλι!
Έχοντας στο νου μου μερικές επιλογές για κώλο,το μεσημεράκι ξεκίνησα να πάω για Άννα ''Πίτσος'' στο Φ.69,αλλά μου ήρθε η ιδέα να δοκιμάσω με την Τζουλιάννα στο Φ.71,κι έπεσα πάνω στο Χριστινάκι... Το να περάσω ήταν μονόδρομος,τα αποτελέσματα δε γνωστά...  :headbang:
  Άλλο που δεν ήθελες τυπε... :grin:
 

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
Το σκέφτηκα πολύ,αλλά θα το γράψω κι ας γίνομαι ρεζίλι!
Έχοντας στο νου μου μερικές επιλογές για κώλο,το μεσημεράκι ξεκίνησα να πάω για Άννα ''Πίτσος'' στο Φ.69,αλλά μου ήρθε η ιδέα να δοκιμάσω με την Τζουλιάννα στο Φ.71,κι έπεσα πάνω στο Χριστινάκι... Το να περάσω ήταν μονόδρομος,τα αποτελέσματα δε γνωστά...  :headbang:

Αυτή τη Χριστίνα λες τύπε? :grin:

www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%A7%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%B1/listingid:462/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%A7%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%B1/listingid:462/[/url]

Σού 'κανε τη δύσκολη τύπε? :grin:

FNSqwh8.gif
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
2η βαρδια μεταξι : ιασονος 43 εμμανουελλα φουλ και μια στρουμπουλη ξανθια πολυ πειραχτιρι
ιασ 46α απλο μια μελαχρινη μικρη ρουμανα
ιασ 46β φουλ μια μαυριδερι μελαχρινη ,δε με αρεσε
ιασ 46 οροφος η μαρια του φορμετ εχει ομορφινει αλλα δε με γουσταρει η οχι αρκετα
ιασ 44 μαναρομουναρος μαγδαλενα fraulein 1,78 καταξανθη αρκετα ευεξαπτη γενικα αλλα οχι ειδικα
ιασ 44 ημιοροφος μια με γυμνο τσιμπουκι με μυτη πινοκιο μελαχροινη
ιασ 31 τεκες μια χοντρη κοκκινομαλλα ,απλο
ιασ 30 υπογειο σουπερ μαυρουλα τζουλια και μια κοντη ξανθια ,αλινα ,απλο
περασμα απο αλκιβιαδου16 β η ξανθια Ζωη πολυ του γουστου μου
φυλης 40 κορινα γλυκο του κουταλιου και μονικα κουνελακι ,με φουλ.
γαμισα καποιες απ αυτες. αναμενονται κριτικες.
ξεχασα λεωνιδου 28 οροφος απλο μια ψηλη καστανοξανθη αδιαφορη
και κατω η Λιλη δυστυχως με απλο,ξανθια μολδαβα πολυ καυλα( με μια ακομα πιο καβλα λεπτη ξανθια 65αρα τσατσα με πολυ ευφραδεια). Αυτα.
  Όντος έχει γήνη πολύ Αστέρι η Μαρια μου  :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
 Άλλο που δεν ήθελες τυπε... :grin:
Δεν κατάλαβες καλά!Αυτό ακριβώς δεν ήθελα,επειδή παθαίνω black-out και δεν μου βγαίνει... Και να πεις ότι το Χριστινάκι δεν προσπαθεί να με φτιάξει...  :'(
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Δεν κατάλαβες καλά!Αυτό ακριβώς δεν ήθελα,επειδή παθαίνω black-out και δεν βγαίνει... Και να πεις ότι το Χριστινάκι δεν προσπαθεί να με φτιάξει...  :'(
Καταλαβα τυπε μου,λογο καψουρας δεν σου βγαινη να την σκισης σαν μια κοινη...ταχω πέραση...Τελοσπαντον να αλαξω θέμα με τζουλιανα ενω είμαι συγουρος οτι είναι καυλα δεν μου βγαινη να μπω απο εμφάνησή είναι άχρωμη..αάσχημη δεν είναι χοντρή δεν τη λες...μπαμπατσικη λέγετε... Αλλά είναι άχρωμη αυτό νιωθο....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Καταλαβα τυπε μου,λογο καψουρας δεν σου βγαινη να την σκισης σαν μια κοινη...ταχω πέραση...Τελοσπαντον να αλαξω θέμα με τζουλιανα ενω είμαι συγουρος οτι είναι καυλα δεν μου βγαινη να μπω απο εμφάνησή είναι άχρωμη..αάσχημη δεν είναι χοντρή δεν τη λες...μπαμπατσικη λέγετε... Αλλά είναι άχρωμη αυτό νιωθο....
ΟΚ.Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση σ'αυτήν την ιλαροτραγωδία,να μην μπορείς να γαμήσεις μια πουτάνα!Και μην ξεχνάς,χρωστάς μια ενημέρωση στο κοινό σου...  :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
.....το μεσημεράκι ξεκίνησα να πάω για Άννα ''Πίτσος'' στο Φ.69,αλλά μου ήρθε η ιδέα να δοκιμάσω με την Τζουλιάννα στο Φ.71,κι έπεσα πάνω στο Χριστινάκι... Το να περάσω ήταν μονόδρομος,τα αποτελέσματα δε γνωστά...

Θα είναι πρωί αυτές τις μέρες ?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Θα είναι πρωί αυτές τις μέρες ?
Μου είπε ότι Παρασκευή με Κυριακή θα λείπει,και μου πρότεινε να δοκιμάσω με Τζουλιάννα που δίνει και κώλο,και να της πω αν πέρασα  καλά!
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Λίγα από την τωρινή απογευματινή βάρδια στο Μετάξι. Πήξαμε στις Άννες!!!

Κολωνού 15 δεξιά: Άννα στα 15 ευρώ (δεν έμεινα να δω ποιά Άννα ήταν)

Κολωνού 15 σριστερά: Αγάπη νορμάλ σώμα, μέτριο χαζούλι πρόσωπο

Κολωνού 11 υπόγειο: Ζωή η Αλβανίδα

Κολωνού 11 ισόγειο: Άννα, δεν την είδα, μάλλον το μαϊμουδάκι

Κολωνού 11 όροφος; Άννα το στυλιάρι, Αλβανίδα με μικρό βυζί και μέτριο πρόσωπο. 10 το απλό, 15 με ελεύθερο στοματικό.



Πέρασα με την τελευταία. Διάλεξα το απλό πρόγραμμα. Μέτρια προς το καλή, αλλά αυτό περνά σε δεύτερη μοίρα, αφού η στενότης και η έλλειψη λιπαντικού οδήγησε σε σπάσιμο της καπότας. Σαν σωστός commando μπουρδελιάρης δεν μου έπεσε και έβγαλα αμέσως δική μου και συνεχίσαμε μέχρι το τέλος.  :pipa3: Το αναφέρω όμως γιατί ζήτησα μετα να μου δείξει τις εξετάστις της και είπε ότι έχει, αλλά ότι δεν τις κρατούσε μαζί της (το ίδιο και η τσατσά). Δεν έκανα φασαρία ή άλλες ενέργειες γιατί ελάχιστο χρόνο γάμησα με σπασμένη την καπότα (το καταλαβαίνω από την αλλαγή της στάσης που το ανακάλυψα αλλά και το ότι δεν είχε προλάβει να ξετυλίξει πέρα από το μισό), ενώ δεν έχω και αμυχές στο ακάλυπτο σημείο. Φυσικά ακολούθησα συνταγές Μαρη και Απόλυτου μετά για να είμαι σίγουρος  :rockon:  , αλλά θα εκτιμούσα αν κάποιος έχει πληροφορίες για τη συγκεκριμένη (αν όντως περνάει εξετάσεις) να μου το στείλει σε ένα pm.  Ευχαριστώ...  :hi:
 

konpap71

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα με την τελευταία. Διάλεξα το απλό πρόγραμμα. Μέτρια προς το καλή, αλλά αυτό περνά σε δεύτερη μοίρα, αφού η στενότης και η έλλειψη λιπαντικού οδήγησε σε σπάσιμο της καπότας. Σαν σωστός commando μπουρδελιάρης δεν μου έπεσε και έβγαλα αμέσως δική μου και συνεχίσαμε μέχρι το τέλος.  :pipa3: Το αναφέρω όμως γιατί ζήτησα μετα να μου δείξει τις εξετάστις της και είπε ότι έχει, αλλά ότι δεν τις κρατούσε μαζί της (το ίδιο και η τσατσά). Δεν έκανα φασαρία ή άλλες ενέργειες γιατί ελάχιστο χρόνο γάμησα με σπασμένη την καπότα (το καταλαβαίνω από την αλλαγή της στάσης που το ανακάλυψα αλλά και το ότι δεν είχε προλάβει να ξετυλίξει πέρα από το μισό), ενώ δεν έχω και αμυχές στο ακάλυπτο σημείο. Φυσικά ακολούθησα συνταγές Μαρη και Απόλυτου μετά για να είμαι σίγουρος  :rockon:  , αλλά θα εκτιμούσα αν κάποιος έχει πληροφορίες για τη συγκεκριμένη (αν όντως περνάει εξετάσεις) να μου το στείλει σε ένα pm.  Ευχαριστώ...  :hi:

κανονικά θέλει λογω συμπαραστασης στο συναδελφο οποιος περναει απο εκει να ζηταει τις εξετασεις μεχρι να εμφανιστουν (η να εξαφανιστει η κοπελα που σημαινει πολλα οποτε δε το ευχομαι)...για να μαθουν να τις εχουν εκει...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Συνοπτική ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια  στη Λιοσίων και πέριξ...

Βέργας 3:
Δεξιά η Τζένη με τις βυζάρες και η γνωστή ρομαντική Ελένη-Ναταλία.
Αριστερά, η ψηλή Πάολα, καστανόξανθη, με μέτριο πρόσωπο και με ωραίο αδύνατο κορμί.
Στον όροφο, η κοντούλα ζουμερή χωριατοπούλα Εύα και η ψηλή μελαχροινή Ιουλία.

Βέργας 2:
Η όμορφη Κασάνδρα, καστανόξανθη πιτσιρίκα με ωραίο πρόσωπο και με εξίσου ωραίο σώμα με ζουμερό κώλο.

Βέργας 6α:
Η Αλίνα με τις βυζάρες της.

Βέργας 6β:
Η Πατρίτσια, ο γνωστός αλλοίθωρος τόφαλος.

Χωματιανού 11 όροφος:
Η μελαχροινή κοντούλα Αντριάννα, πιτσιρίκα με συμπαθητικό πρόσωπο και με ωραίο κορμάκι-με στητό στηθάκι και πεταχτό κωλαράκι.
Δοκιμάστηκε για δεύτερη φορά με μέτριες εντυπώσεις σε αντίθεση με την πρώτη που ήταν καινούρια στη δουλειά.
Ξεψάρωσε η μικρή...

Χωματιανού 11 ισόγειο:
Η γνωστή ξανθιά ζουμερή Ναταλία με το ωραίο γεμάτο στήθος.

Εξηκίου 18γ:
Η μελαχροινή Μόνικα, ψηλή, με όμορφο πρόσωπο και με ωραίο γεμάτο σώμα-η γνωστή από Βέργας 2.

Εξηκίου 18 όροφος:
Η μελαχροινή νταρντανοΤζούλια με το θηλυκό πρόσωπο και την αεροδιαστημική κωλάρα!

Εξηκίου 18 ισόγειο:
Το τραγουδιάρικο δίδυμο Στέλλα και Έλλη.

Λιοσίων 76 ισόγειο:
Η βραζιλιάνικη φάλαινα Μιράντα.

Παιωνίου 47:
Η ξανθιά Άννα, κοντούλα με όμορφο θηλυκό πρόσωπο και με σχετικά αδύνατο αλλά ωραίο σώμα με μικρό στήθος και καλό κωλαράκι.

Τροφωνίου 11α:
Η Νάντια και η αλλοίθωρη Τζοάννα, αμφότερες κοντούλες, ζουμερές και με καλές βυζάρες.

Τροφωνίου 11β:
Η Γιάννα που ότι έχασε σε κώλο το πήρε σε βυζί...

Τροφωνίου 13α:
Η ξανθιά ζουμερή μιλφ Νατάσα κλασσική Ρωσιδόφατσα και η μελαχροινή μιλφογκιλφ Ειρήνη με το ωραίο-για την ηλικία της-σώμα.

Τροφωνίου 13β:
Η γνωστή ξανθιά μιλφ Ρίτα με το θηλυκό πρόσωπο και με ωραίο, σχετικά αδύνατο, κορμί.

Τα Λιοσίων 73α, Κνίδου 18, Λιοσίων 79, Λιοσίων 91 είναι κλειστά.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Επίσης για όσους ενδιαφέρονται...

▪Η Αλίνα η οποία το προηγούμενο διάστημα δούλευε στην Κασάνδρας,επέστρεψε στο Φυλής 86 ισόγειο στην τρέχουσα βάρδια.

▪Η Καίτη από Βέργας 3,επιστρέφει μέσα στο Σαββατοκύριακο.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Επίσης για όσους ενδιαφέρονται...

▪Η Αλίνα η οποία το προηγούμενο διάστημα δούλευε στην Κασάνδρας,επέστρεψε στο Φυλής 86 ισόγειο στην τρέχουσα βάρδια.
Μπράβο για τις ενημερωσεις ωραίος Προφανώς η Αλινα έπεσε στα βαθειά αλλά σε πολύ δυσκολη περίοδο που δεν μπορούν να επιβιώσουν αλλες πολυ ισχυρότερες παρουσίες το μαγαζί αυτό της Κασσάνδρας το κρατά όρθιο το αστέρι η Αννα
Που δουλεύει νύχτα.Εδώ και η Ξένια η τσεχα που είχε ανοίξει πριν λιγο καιρο το κωσταντινουπολεως61 ή 59 αν θυμάμαι και ξεκίναγε με30€ το απλό προγραμμα πήγε απάτη το έκλεισε και στα γύρω η κατασταση είναι δραματική αν δε συμβιβαστούν με την πραγματικότητα δεν εχουν μέλλον ουτε προοπτικη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom