Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 311 άτομα (35 μέλη και 276 επισκέπτες)

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Μία ἰδιαίτερη ἐν γένει παρουσία. Δοκιμάσατε καὶ τὴν Βερόνικαν, Ἀλκαμένους 117.
Αν προκειτε για την Πρωην Νικά απο Διδυμου20 και Αγκυρας12Α,Β παλιά την είχα δοκιμάσει χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία αλλά ουτε και εντελώς αποτυχία κινούταν παντα στη μετριότητα για μένα αποτελεί παρελθόν πλεον
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Αυτή είναι
Την βερονικα την είχα πάρει και εγώ ως βερονικα στην αγκυρας τις πρώτες τις μέρες εκεί και ήμουν αρκετά ικανοποιημένος,όχι όμως τόσο ώστε να την ξαναπροτιμησω
Από άλλους έχω ακούσει πιο μέτριες εντυπωσεις
Φαίνεται όμως ότι προσαρμόζονται στις απαιτήσεις του συγκεκριμένου οίκου και παρέχουν καλύτερες υπηρεσίες από τις αναμενόμενες με βάση αυτά που ακούω
Πριν από λίγο πέρασε ένας φίλος μου με την κριστυ και ήταν επίσης ευχαριστημένος
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αχιλλεως48 και Μαραθώνος Αγάπη ξανθιά κοντή με σπαστό μαλλί σωμα έτσι και έτσι κοντή αρκετά διάθεση μηδαμινή στο σαλόνι ρίσκο μεγαλο για δοκιμή
Η Αγάπη είναι αστεράκι ρε φίλε.  Πολυ αγαπησιαρα και θερμη. Αν σου αρεσει εμφανισιακα που εχει και ωραιο μουτρακι...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Φεύγω και πάω να γνωρίσω-δοκιμάσω τη Μαρία-''ξωτικό'' στο Ιάσωνος 33.Αν δεν βρεθεί,κλασικά Χριστίνα ''πολεμικό σκυλί'' στο Ιάσωνος 10 όροφο.
Καλό βράδυ να'χουμε!
Η Μαρία-"ξωτικό" θα δουλεύει από αύριο, χρήμα και χρόνος δεν υπήρxαν για εξερευνήσεις,κλασικά σιγουράκι το "σκυλί το πολέμου" Ιάσωνος 10 όροφο,μια χαρά και πάλι...
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Η Αγάπη είναι αστεράκι ρε φίλε.  Πολυ αγαπησιαρα και θερμη. Αν σου αρεσει εμφανισιακα που εχει και ωραιο μουτρακι...
Ναι είναι αλήθεια οτι έχει ωραίο Μουτράκι δεν ξέρω τι κανει στο δωμάτιο αφού δεν την έχω δοκιμάσει εσύ μάλλον για να το λες πρεπει να πέρασες καλα μαζί της. Απλα σε αυτό το άθλιο μαγαζί σε δωμάτια ειδικα το κελί δεξια έχω αρνητικη παράδοση απο παλιά.Για μένα αστεράκι και η καλλίτερη απ όλες σε αυτά τα μαγαζία που είναι στη σειρα είναι η Μαρσελλα ξέρω οτι γίνομαι κουραστικος επαναλαμβανοντας το ίδιο πράγμα αλλά έχω περάσει απίστευτα μαζί της.Επίσης πέρυσι αν θυμάμαι καλά στο Μαραθωνος59Α είχε ερθει μια επίσης πανέμορφη κοπελίτσα Ελένη μαζί με μια μουναρα Τζουλιάνα αλλά δεν έμειναν για καιρό δυστυχως
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Πριν από λίγο πέρασε ένας φίλος μου με την κριστυ και ήταν επίσης ευχαριστημένος

:grin:  σε μουά!
Οπου Κριστυ η πρωην Ουκρανιδα Χριστινα η στουντιακη μιλφ απο Αριστομενους 72 και Λελας Καραγιαννη 35 παλαιοτερα
Εχει παχυνει λιγο αλλα το σερβις της εξακολουθει να ειναι κορυφαιο! :erection:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Αν προκειτε για την Πρωην Νικά απο Διδυμου20 και Αγκυρας12Α,Β παλιά την είχα δοκιμάσει χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία αλλά ουτε και εντελώς αποτυχία κινούταν παντα στη μετριότητα για μένα αποτελεί παρελθόν πλεον

εγω με αυτην 2 φορες παλαιοτερα στο Διδυμου 20 ειχα περασει πολυ καλα
μετα και αρκετα αργοτερα αρχισα να διαβασω κακες κριτικες και δεν ετυχε να την ξαναπαρω
δεν ξερω γιατι ειχε καθοδικη πορεια το σερβις της...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Πολύ καλη και το ακαποτο της αργό και βαθύ καθώς πριν λιγα λεπτά πέρασα μαζί της.Οι βυζαρες της θαυμάσιες για ισπανικό υπο μια απαραίτητη προϋπόθεση να έχει προλάβει να τα καθαρίσει πριν ερθει δωμάτιο εστω και υποτυπωδος γιατί δεν πλησιάζονταν σήμερα καθώς μύριζαν κρίμα κατα τα αλλά μια χαρά η Βαλερια

Ετσι ακριβως αορατε19!
παρα πολυ καλο στοματικο και απιστευτες φυσικες και στητες βυζαρες, τις οποιες και εμενα δυστυχως εχει τυχει να μου τις κολησει στην μουρη και να μου ερθει ρομαντικη πουτσιλα απο τους προηγουμενους... :S
Ειναι ομως θηριο, ψιλη γυναικαρα και καλη στο δωματιο
Παχουλη που λεει ο σμυρνης δεν ειναι σε καμια περιπτωση, απλα εχει λιγο κοιλιτσα


Επισης
Η Ρωσοφωνη Μαρινα που ειναι τα απογευματα στο Αχαρνων 85, μια καστανη με μπουκλες ειναι πρωην μασατζου και πολυ καλη στο δωματιο σε οσους αρεσουν τα μιλφ αξιζει να την δοκιμασουνε ;)
 

Επισκέπτης
Αν προκειτε για την Πρωην Νικά απο Διδυμου20 και Αγκυρας12Α,Β παλιά την είχα δοκιμάσει χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία αλλά ουτε και εντελώς αποτυχία κινούταν παντα στη μετριότητα για μένα αποτελεί παρελθόν πλεον

Δὲν τὴν εἶχον δοκιμάσει εἰς τὴν Ἀγκύρας.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Ναι φιλέ Zero ρομαντική πουτσιλα άστα να πάνε γιατί είναι γαματα φυσικά τα βυζια της όντως είναι θηρίο νταρντανα πάντως δεν είναι ιδιαίτερα έμπειρη χωρίς αυτό να επηρεάζει αρνητικά την απόδοση της.Σωματαρα για λαβές έχει.Και η Μαρίνα που αναφέρεις απο Αχαρνων85 είναι πολύ καλη περιπτωση την Κυριακή δοκιμασία μαζί της αντέχει το σφυροκόπημα έχει πολύ καλη συμετοχη
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
652
Like
48
Πόντοι
6
φαινεται οτι η βυζαρα της βαλεριας ειναι φυσικη και βαρια. αλλα ειναι τοσο στητη που με τα μαυρα που φοραει δεν δειχνει τοσο ωστε να σε κανει να θολωσεις και να περασεις. να φορεσει κανενα ωραιο ντεκολτε και θα γινουν τα βυζια σαν τη σειρηνες που πλανεψανε τον οδυσσεα και αναγκαστηκε να πει στους συντροφους του να τον δεσουνε στο καταρτι.
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Mηπως εννοεις την ξανθια κατσαρομαλλα μιλανα?
Σουπερ μωρο γυρω στο 1,65 με χυτο στηθος,θηλυκο κορμι και φοβερη συμπεριφορα
Ειχε δουλεψει φυλης 134 αλλα και στο 59 στον οροφο
Αν και δεν ξερω τι νοημα εχει η ερωτηση
Υ.Γ Στον οροφο του 71 παρομοια ονοματα ειχαν η μιλενα αλλα απο σλοβενια και η μινελι(νελι) απο τσεχια,ξανθιες και οι δυο
Η μινελι πριν λιγους μηνες δουλεψε για λιγο ως αννα η τσεχα στη φωκαιας 24 και 27
Μπραβο αυτην εννοω απο Σλοβενια η Μιλενα...λαθος μου η Λιθουανια δεν θυμομουν την χωρα καλα...φοβερη περιπτωση παντως...thanks για την διορθωση
 

NoRulez

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Απογευματινή βόλτα 19:30 στο Μεταξουργείο

Μ.Α. 15 Φωτεινή και Μαρία
Μ.Α. 22Β Κατερίνα ξανθιά bbw
Μ.Α. 28Α Κάρμεν νέα σε ηλικία μελαχρινή με μικρο στήθος

Κολωνού 53 Λίλη και Σιμόνα  
Κολωνού 48 Ανδριάνα και Χριστίνα
Κολωνού 47 Ζάνα και Νικόλ
Κολωνού 32Α μια όμορφη μελαχρινή
Κολωνού 32Β μια μικρόσωμη ξανθιά κοπέλα νομίζω Μαρία την λένε
Κολωνού 32Γ Λαρίσσα

Ιάσωνος 46Α Άννα
Ιάσωνος 44 αριστερά ξανθιά ψηλή ψυλογεματούλα
Ιάσωνος 44 δεξιά Κλειστό
Ιάσωνος 37Α Κάτια
Ιάσωνος 30Β ξανθιά πολύ όμορφη κοπέλα
Ιάσωνος 27Α ξανθιά Ελένη σώμα με πιασιματάκια
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
kαλημερα παιδια νυχτερινη γυρα στην τριτη βαρδια λιγα λεπτα πριν της00.30 στο μεταξι ετσι εχουμε τα εξης

Ιασωνος44 διαδρομος Μαγδαλενα η ψηλη αχαρη νταρντανα μακρι καστανοξανθο μαλλι καθως εφευγα η τσατσα μου ειπε να μην παω παρακατω γιατι εχει πατσαβουρες...
Ιασωνος46 Κλαουντια προμιλφ ρουμανα με βαμενο ξανθο κοντο μαλλι ως τους ωμους φουλ προγραμμα
Ιασωνος46Β μια αδιαφορη κοντη χοντρη μελαμψη με μαυρο μαλλι
Μεγαλου αλεξανδρου28 Καρμεν αδυνατο μελαχρινο στυλιαρι γραμμωμενο στεγνο ελευθερο στοματικο φιλακια παντου και στο στομα οπως μου ειπε η τσατσα καθως εφευγα
Ιασωνος37Β Λανα η ξανθια μιλφαρα Ρωσσιδα πολυ καλη γοητευτικη παρουσια
Ιασωνος37Α Συλβανα το αδυνατο μελαμψο τσιγγανακι
Ιασωνος36 δυο εγχρωμες Αφρικανες εκαναν παρτουζα
Ιασωνος30Α μια αδυνατη νεαρη κοπελιτσα με καστανοξανθο μαλλι ιδιο σωματοτυπο σαν αυτο της συλβανας απο Ιασωνος37Α νομιζω οτι την εχω δει παλιοτερα Κολωνου15αριστερα
Λεωνιδιου28ισογειο Ελενη μελαμψη τσιγγανα μαλλον η πιο ευχαριστη και χαρουμενη φατσα που εχω δει γενικα τον τελευταιο καιρο στα μαγαζια παντα χαμογελαστη συμπαθεστατη
Μεγαλου Αλεξανδρου25 Βικυ Μελαμψη κοντη με μαυρο μαλλι μακρι σωμα με πιασιματα εχει δουλεψει και Κολωνου15,11Ακατω,και Αντριαννα η χοντρη με μαυρο μακρι μαλλι
Ιασωνος20Α Σαρα μελαχρινη ρουμανα με πιρσινγκ στο χειλος μελαχρινη καλο σωμα μαυρο μαλλι πιασμενο
Ιασωνος1Β αριστερα η καινουργια κοπελα ξανθια ψηλη αδυνατη με κοντο ξανθο μαλλι,δεξια Μπονα η κοσσοβαρα
Ιασωνος2Β μελαχρινη αδυνατη κοπελα με μακρι μαλλι ελευθερο στοματικο τελειωτικο
Κολωνου11Β Λαουρα μελαχρινη με μαυρο σπαστο μαλλι ωραιο προσωπο εχει δουλεψει παλιοτερα Φωκαιας24
Κολωνου15 αριστερα Αλεξανδρα αδυνατη κοντο κουρεμενο ξανθο μαλλι με τα τατου νευρικη στις κινησεις τις σε ενοχλητικο βαθμο σημερα παντως δεν ειχε κεφια

Αλλαγη κατευθυνσης προς λιοσιων για ενα συντομο περασμα

Εξηκιου18Γ Ελλη μελαχρινη μιλφ μυστηρια μαυρο ισιο μαλλι σχετικα ψηλη σωμα με πιασιματα ελευθερο στοματικο
Εξηκιου18Α σκαλες Κατερινα η πληθωρικη ξανθια Ελληνιδα μιλφ
Λιοσιων76 Μελινα κλασικα η μελαχρινη βουλγαρα μιλφ με φουλ προγραμμα
Βεργας3 αριστερα Παολα με βαμενο προς το ξανθο το μαλλι της σωμα με πιασιματα μετριο προσωπο και παρουσια γενικοτερα,δεξια Ναταλι μια μελαχρινη ψηλη σχετικα αδυνατη με κοντο μαλλι ως τους ωμους ωραιο προσωπο αρκετα καλη ελευθερο στοματικο

αυτα λοιπον απο τις πιατσες λιγοστος κοσμος γενικοτερα ενω φυλης που εκανα ενα περασμα νωριτερα κατα της23.30 περιπου δεν μπηκα πουθενα ο κοσμος ελαχιστος σχεδον τιποτα καλο ξημερωμα να εχετε
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Multi ενημερωση τωρα το πρωι
Κωνσταντινουπολεως
92α αλεξια,ξανθια Barbie,αρκετα ψηλη γυρω στο 1,70 με κανονικο θηλυκο σωμα με ωραια πιασιματακια
Μειονεκτημα τα κοντα λεπτα χειλη και το μικρο σχετικα στηθος
92 οροφος δυο κοπελες,η μελαγχροινη  mlf μαρια,παντελως αδιαφορη,ατσουμπαλο σωμα και  η νικολ
Η νικολ είναι η κατια από βεργας 3 για ένα φεγγαρι,σχετικα κοντουλα ,ζουμερη με πιασιματακια,αλλα συνολικα σεξι παρουσια και σαν κορμι αλλα και σαν συμπεριφορα
Ηρθε πρωτη και καταφερε στο σαλονι να με φτιαξει εκει που δεν το περιμενα
94 δυο κοπελες, η στελλα που δεν ειδα γιατι  ηταν δωματιο αλλα θυμαμαι ότι προκειται για μελαγχροινη λεπτη πολύ σεξι κοπελα με ομορφο προσωπο και η αντζι
Η αντζι εχει ιδια χαρακτηριστικα με τη διαφορα ότι είναι πιο ψηλη και πιο αδυνατη
Είναι όμως πολύ εμπειρη και η ανυψωση που ειχε προηγηθει στον οροφο συνεχιστηκε με μεγαλυτερη ενταση κατά την παραμονη της στο σαλονι
166 υπογειο ντιανα,μελαγχροινη κοπελα γυρω στο 1,70 με κανονικο σφριγηλο κορμι
Εμφανισιακα μου θυμισε μια κοπελα την ντιανα από αλκιβιαδου 16γ αλλα δεν ειμαι σιγουρος καθως ηταν αμυδρη η εικονα που ειχα
166 ισογειο τανια,μαλλον η τατιανα,μελαγχροινη προmlf με ζουμερο σεξι κορμι με πιασιματα και βυζαρες,εκρηκτικο συνολο γενικοτερα χωρις να είναι εντυπωσιακη
Ιουλιανου 71 τζουλια,ξανθια mlf με γυαλακια,ζουμερο κορμι,θηλυκο και ενδιαφερον
Προσχαρο προσωπο,ευχαριστη παρουσια,θα ελεγα μαλλον ότι πρεπει για πιτσιρικαδες που θελουν να γνωρισουν τον ερωτα
Διδυμου
8 οροφος αννα,η λεπτη σχετικα ψηλη ξανθια κοπελα με το κοντο καρε μαλλι που εχει δουλεψει κωνσταντινουπολεως 206 αλλα και στον συγκεκριμενο οικο παλιοτερα
Εμφανιστηκε μαλλον με στολη καμαριερας,γλυκια παρουσια αλλα μαλλον γλυκαναλατη μεσα
8 ισογειο ελενη,ξανθια ρωσιδα με πιασιματακια,νταρντανε ελαφρως κορμι αλλα πολύ μου αρεσε και κοντοσταθηκα αρκετα μεχρι ν απομακρυνθω
Πρεπει να ειναι η κοπελα για την οποια εγραψε κριτικη το μελος hounik στο αχαρνων 85 καθως την ειχα δει και εκει
Γενικα ειδα ότι παρολο που μου αρεσουν οι λεπτες κοπελες,το υποσυνειδητο μαλλον εχει άλλες προτιμησεις αφου με φτιαξανε αρκετα και η νικολ και η ελενη που είναι πιο πληθωρικες
Αχαρνων 85 αλισια,ξανθια γκρανυ με κοντο ξανθο μαλλι και σχετικα καλο για την ηλικια της κορμι
Αλκαμενους 113 η  πληθωρικη ξανθια μασαζοmlf αλινα με τις βυζαρες και η gilf αννα με το κοντο μαυρο μαλλι από περγαμου 27
 

Hell520

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Πολεμιστες, απο Λιοσιων 73α (οροφος) εχουμε ανταποκριση; κυκλοφορανε κατι αν-γγελιες με δυο νεαρες. Εχει παει κανενα κομμαντο να κανει κουμαντο;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Πολεμιστες, απο Λιοσιων 73α (οροφος) εχουμε ανταποκριση; κυκλοφορανε κατι αν-γγελιες με δυο νεαρες. Εχει παει κανενα κομμαντο να κανει κουμαντο;
Ενα απογευμα που ειχα περασει ειχε την Ντελια που δουλευει τα πρωινα Φυλης 109α οροφος
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Multi ενημερωση τωρα το πρωι
Κωνσταντινουπολεως

92 οροφος δυο κοπελες,η μελαγχροινη  mlf μαρια,παντελως αδιαφορη,ατσουμπαλο σωμα και  η νικολ
Η νικολ είναι η κατια από βεργας 3 για ένα φεγγαρι,και με θητεια στον ομιλο Μεγαλεξανδρου, Βριλησσου 55, Κων. 94. Στο δωματιο ειναι κατωτερη απο αυτο που αφηνει να προσδοκαςι στο σαλονι.σχετικα κοντουλα ,ζουμερη με πιασιματακια,αλλα συνολικα σεξι παρουσια και σαν κορμι αλλα και σαν συμπεριφορα
Ηρθε πρωτη και καταφερε στο σαλονι να με φτιαξει εκει που δεν το περιμενα
94 δυο κοπελες, η στελλα απο τις ομορφοτερες new entry στα studiο που δεν ειδα γιατι  ηταν δωματιο αλλα θυμαμαι ότι προκειται για μελαγχροινη λεπτη πολύ σεξι κοπελα με ομορφο προσωπο και η αντζι
Η αντζι  γνωστη και σαν Μαριλενα απο τον ομιλο Κασσανδρας με φουλ ποργραμμαεχει ιδια χαρακτηριστικα με τη διαφορα ότι είναι πιο ψηλη και πιο αδυνατη
Είναι όμως πολύ εμπειρη και η ανυψωση που ειχε προηγηθει στον οροφο συνεχιστηκε με μεγαλυτερη ενταση κατά την παραμονη της στο σαλονι

:kneel: :kneel: :kneel: :kneel:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ευχαριστω ινδιανε
Στο εικοσαρικο στη βεργας,η νικολ,πρωην κατερινα ειχε καλυτερη παρουσια,ισως γιατι ειναι καθαρα pse κατασταση και ταιριαζει με το μικρο σε διαρκεια και μεγαλου σ ενταση πηδηματος που συνηθως απαιτουν τα μπουρδελα
 

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
μυστες του σαιτ,τι λεει η μαρια το ξωτικο απο ιασωνος 33 στο δωματιο???την γουσταρω πολυ αλλα δεν ειμαι για φολες εχω απηυδησει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom