Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 322 άτομα (34 μέλη και 288 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Μια μικρή τσάρκα στη Φυλής,μιας κι έψαχνα την Άννα-Ιλόνα αλλά δεν τη βρήκα..

Φυλής 54 όροφος:Μια ωραία κοπελίτσα,αλλά φόραγε σιδεράκια στα δόντια!!!Βγήκε με ένα ροζ εσώρουχο,με τα μικρά της βυζιά να φαίνονται.
Φυλής 54 ισόγειο:Αουρόρα,και Βαλέρια.Η Αουρόρα γνωστή,η Βαλέρια καλούτσικη.
Φυλής 56:Δε θυμάμαι όνομα,την έχω ξαναδεί.Ωραίο γκομενάκι.
Φυλής 59:Αδιάφορο
Φυλής 66Α:Ρενάτα.Δυστυχώς εκεί περίμενα την Άννα-Ιλόνα αλλά φευ.
Φυλής 66:Ένα μπαζάκι!
Φυλής και Φωκαίας γωνία:3 μπουρδέλα σε 1 χώρο!!!Αδιάφορες όλες!!!
Φυλής 65 όροφος:2 γκόμενες,αγνώστων ονομάτων.Η μία μέτρια η άλλη αδιάφορη
Φυλής 80 ισόγειο:Ένα μπάζο τα έκανε όλα.Αλλά ο χώρος βρώμαγε σε βαθμό να μου έρχεται έμετος...
Φυλής 65ισόγειο:Εμανουέλα νομίζω,ολόγυμνη αυτοπαρουσιαζόταν!!!!
Φυλής 71 όροφος:Η Χριστίνα η Καζακστανή.Γνωστή κι εγγύηση.
Φυλής 71 ισόγειο:Όνομα δε θυμάμαι,αλλά καλή ήταν
Φυλής 134 ισόγειο:Μια γλυκήτατη κοπελίτσα.Δεν άκουσα όνομα αλλά μου άρεσε πολύ.Μετάνωσα που δεν μπήκα.Αν ξέρει κάποιος ποια είναι,ας μου πει.
Φωκαίας 17  ισόγειο:Τσατσά η γνωστή η Εύα.Μου παρουσίασε 2 γκόμενες,η μία πολύ καλό κορμί αλλά ασχημη φάτσα.Τα έκαναν όλα.

Προτίμησα να μην μπω πουθενά,πέρασα από ένα πρακτορείο ΟΠΑΠ,έπαιξα ένα ΚΙΝΟ 5 νούμερα με πολλ/τη 4 για 10 κληρώσεις,20 ευρώ σύνολο,και στην τελευταία κλήρωση κάθισε 5αρι!!!900 ευρώ προ φόρων.Θα πάω αύριο να το πληρωθώ!!!
.  Καλοφαγοτα τυπε....εγώ στην θέση σου θα δοκίμαζαν το πιπινακι με τα σιδερακια...και μετα θα έδινα πόνο με χριστινακι καζαξταν
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πρωινη επισκεψη σημερα το πρωι στη φυλης
Οσος καιρος και αν περασει παντα αυτή η περιοχη σε ανυποπτες στιγμες με ξαφνιαζει ευχαριστα,
κατι που εγινε και σημερα
Ειδα πολλα ωραια κοριτσια και αρκετες καλες επιλογες για καταθεση
86 ισογειο μονικα,μελαγχροινη τσιγγανο-μουναρο-μουναρα με φουλ προγραμμα
Σεξι μελαμψο λεπτο κορμι,από αυτά που μονο οι γυναικες αυτης της ρατσας διαθετουν αλλα και βλεμμα εντονα σεξουαλικο γεματο υποσχεσεις όπως της καζακστανης χριστινας
86 οροφος δυο κοπελες,πολύ μετριες αλλα ο χαμηλος φωτισμος  του οικου ηταν αρκετα ατμοσφαιρικος και  σ εφτιαχνε να περασεις στα ενδοτερα
Η πρωτη κοπελα ηταν η νικολ,κοντουλα με πιασιματακια,μπαμπατσικη κοινως αλλα σ ευχαριστα πλαισια
Η δευτερη κοπελα ηταν η μανταλινα,μελαγχροινη,μαλλον mlf ,πιο ψηλη και πιο νταρντανα με καπως βαρια φωνη αν ακουσα σωστα
84 οροφος η μουναρα λαβινια
Ψηλη λεπτη κοπελα με ομορφο αλλα κυριως γοητευτικο προσωπο ενεκα και των γαλαζοπρασινων ματιων της
84 ισογειο αννα,ξανθια με φουλ προγραμμα,κανονικο σωμα,όχι λεπτο,αξιοπρεπες,αλλα αρκετα σφιγμενη σαν παρουσια
65 οροφος γκαμπριελα,ξανθια αδυνατη κοπελα με συμπαθητικο προσωπο,μου αρεσε,αρκετα ενδιαφερουσα περιπτωση
65 ισογειο αντζελινα,η ξανθια μοντελε κοπελα
67 η λαουρα από φυλης 69β,μελαγχροινη με λευκη επιδερμιδα,πλουσιο στηθος σε αντιθεση με το υπολοιπο κορμι της που πλησιαζει τα ορια του ανορεχτικου
Ελπιζω να το προσεξει αυτό το θεμα γιατι είναι πολύ ωραια κοπελα
109 οροφος ντελια,μελαγχροινη κοντοπουτανη πιθανον κοπελα
Την εχω δει τρεις φορες και κοιτωντας την πιο προσεκτικα μπορω να πω ότι είναι αρκετα πληθωρικη.Παντως το ζουμερο κορμι της είναι αρκετα σεξουαλικο και σε προκαλει να περασεις στα ενδοτερα
109 ισογειο αντριαννα,λεπτη ξανθια με μικρη κοιλιτσα,καλο στηθακι,παραμελημενη οδοντοστοιχια,ξεθωριασμενη εικονα γενικοτερα αν και με καλυτερη φροντιδα του εαυτου της θα ειχε καλυτερες προοπτικες
Φωκαιας
27 ισογειο τζινα
Ειχα διαβασει πολλα θετικα σχολια για την κοπελα ,τελικα καθολου αδικα
Πολύ σεξι θηλυκο κορμι,καλο προσωπο,αυτό όμως που μου εκανε εντυπωση ηταν η αυρα της και ο ερωτισμος που απεπνεε,ιδιος σχεδον  με αυτόν της αλινας από φυλης 86 και κασσανδρας σε στουντιο τωρα
Δυσκολευτηκα λιγο να την αναγνωρισω καθως ηταν με ξανθα μαλλια,εχουμε βρεθει μαζι στον οροφο της φωκαιας 25 όταν ηταν μελαγχροινη με καλες εντυπωσεις
Ελπιζω και πιστευω να ξαναβρεθουμε
27 οροφος παολα,μελαγχροινη ψηλη νταρντανε κοπελα αλλα σε πολύ σεξουαλικα πλαισια,λεπτα σχετικα ποδια,πολύ θετικο,φουλ προγραμμα και πολύ σεξουαλικη και στο βλεμμα και στις κινησεις
27 υπογειο η ξανθια κοντουλα καρολινα και η αννα που ητα δωματιο και δεν την ειδα,ισως η πολωνεζα
19 σοφια,αδυνατη μελαγχροινη νοστιμη και πολύ ενδιαφερουσα κοπελα
17 ισογειο δυο κοπελες,η ξανθια μαρια και η καστανη αλεξανδρα με φουλ
Ενδιαφερουσες περιπτωσεις και οι δυο,πιο σεξι η πρωτη,πιο συνεσταλμενη αλλα μ ένα περιεργο τροπο πιο διαστροφικη η δευτερη


 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
67 η λαουρα από φυλης 69β,μελαγχροινη με λευκη επιδερμιδα,πλουσιο στηθος σε αντιθεση με το υπολοιπο κορμι της που πλησιαζει τα ορια του ανορεχτικου
Ελπιζω να το προσεξει αυτό το θεμα γιατι είναι πολύ ωραια κοπελα

Καύλα είναι φίλε μου,φαίνονται οι κοιλιακοί... ;)  :wanker:
Ωραία ενημέρωση. :hi:
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Μήπως εννοείς τη Μιράντα αρχηγέ?
Οχι φυσικα... μιλαω για πιο παλια, περιπου το 2004 αν δεν κανω λαθος. Η Μιραντα ηταν πιο προσφατη. Η Μιλενα δουλεψε για πολυ λιγο κ μετα χαθηκε. Σιγουρα καποιος θα την θυμαται...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Οχι φυσικα... μιλαω για πιο παλια, περιπου το 2004 αν δεν κανω λαθος. Η Μιραντα ηταν πιο προσφατη. Η Μιλενα δουλεψε για πολυ λιγο κ μετα χαθηκε. Σιγουρα καποιος θα την θυμαται...
Mηπως εννοεις την ξανθια κατσαρομαλλα μιλανα?
Σουπερ μωρο γυρω στο 1,65 με χυτο στηθος,θηλυκο κορμι και φοβερη συμπεριφορα
Ειχε δουλεψει φυλης 134 αλλα και στο 59 στον οροφο
Αν και δεν ξερω τι νοημα εχει η ερωτηση
Υ.Γ Στον οροφο του 71 παρομοια ονοματα ειχαν η μιλενα αλλα απο σλοβενια και η μινελι(νελι) απο τσεχια,ξανθιες και οι δυο
Η μινελι πριν λιγους μηνες δουλεψε για λιγο ως αννα η τσεχα στη φωκαιας 24 και 27
 

ghost7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2014
Μηνύματα
99
Like
10
Πόντοι
0
καλησπερα στην παρεα. εχω κανει μπολικες απογευματινες τσαρκεσ σε διδυμου κ αλκιβιαδου κ εχω δει τισ γνωστες σε ολουσ κορασιδες. μια καλη επιλογη θελω να μ προτεινετε για φουλαριστο προγραμμα. ακουω προτασεις
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
καλησπερα στην παρεα. εχω κανει μπολικες απογευματινες τσαρκεσ σε διδυμου κ αλκιβιαδου κ εχω δει τισ γνωστες σε ολουσ κορασιδες. μια καλη επιλογη θελω να μ προτεινετε για φουλαριστο προγραμμα. ακουω προτασεις

επειδη ειμαι νεος εδω τι εννοοεις φουλ ? :P
 

ghost7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2014
Μηνύματα
99
Like
10
Πόντοι
0
επειδη ειμαι νεος εδω τι εννοοεις φουλ ? :P

εαν πας μια βολτα απο διδυμου κ αλκιβιαδου αλλα κ σε μερικα στην φωκαιας θα ακουσεις το εξης απο την τσατσα: ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο προσωπο στα βυζακια κωλαρακι 69 ισπανικο ολα τα κανει τ κοριτσι δεν βιαζεται κ τ σχετικα.
με το φουλ αγαπητε φιλτατε νεε μου εννοουμε το στοματικο( ελευθερο η κανονικο),69,ισπανικο,κωλαρακι κ αμα η κορασιδα γουσταρει στο τελοσ τα ζουμια σου να τα παρει στο στοματακι της(τελειωτικο δλδ) η στη μαπα της η στα βυζομπαλονα της :erection: :erection: :erection: :erection: :erection:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
τωρα live απο την τρεχουσα 2η βαρδια

Φυλης 71α Αννα ξανθοκαστανο αλογο με κανονικο σωμα ωραια κωλαρα 2αρι βυζι ,απλο προγραμμα.

Φυλης 71 Χριστινα καστανη κανονικο σωμα 2αρι σιλικονατο βυζι .απλο προγραμμα.

Φυλης 69β Μπιανκα καστανοξανθη με κανονικο σωμα 2αρι βυζι ,απλο προγραμμα , φορουσε ενα σεξι σομον διχτυωτο .

Φυλης 69α Αννα "Πίτσος" μελαχρινη λεπτή ωραίο κώλο 1.5άρι βυζι , με ακα και κώλο.

Φυλής 67 Αντινα ξανθια κανονικο σώμα ωραίο κώλο σιλικονατα μπαλκονια ,απλο προγραμμα.

Φυλης 65β Εμμανουελα μελαχρινη κανονικο σωμα ωραιο κώλο μικρό βυζί μεγαλη ρογα ,απλό προγραμμα.

Φυλής 65α Χριστίνα καστανη λεπτη πιπίνα με ωραιο κωλαρακι και 1.5άρι βυζι ,απλό προγραμμα και Λουιζα μελαχρινο κοντο ζυμαρακι με μικρο βυζι ,απλό προγραμμα.

Φυλής 86β Λαβινια μελαχρινή με μακρύ μαλλί ωραίο λεπτο κορμί 2.5άρια ωραια βυζια ,απλό προγραμμα.

Φυλής 84α Μαρια??? ξανθια με πιασιματάκι 2.5αρι βυζι , με ακα και κωλο , στην φάτσα εμοιαζε με την υπηρεσία της....

Φυλής 61 Αλεξανδρα το πιπινι στο δωματιο ,απλό προγραμμα.

Φυλής 74 αριστερα Μαντα καστανη με πιασιματακια 2αρι βυζι , με κωλο.

Φωκαιας 9 κεντρο Σονια καστανοξανθη κανονικο σωμα λεπτα ποδια 2αρι βυζι , με ακα

Φωκαιας 9 αριστερα Αντελα καστανη κατσαρομαλλα κανονικο σωμα 2αρι βυζι , με κωλο και Αλεξια το μπιμπελο ζυμαρακι μελαχρινη κατσαρομαλλα , απο την δεξια
μερια του κεφαλιου τα εχει ξυρισμενα , απιθανο κωλαρακι στητο 2αρι βυζι , πιρσινγκ τατου ,απλό προγραμμα, τιμηθηκε με πολύ μετριες εντυπωσεις , θα ακολουθησει κριτικη.

Φυλης 66α Ρενατα καστανη κανονικο σώμα 1.5άρι βυζι ,απλό προγραμμα.

Διδυμου 16α Βαλερια ξανθια παχουλή μιλφ με 3αρια βυζια , με ακα και Αναστασια ξανθια μιλφ με καρε μαλλι λεπτή με 3αρια βυζια, με ακα.

Διδυμου 18β Αννα ξανθια χοντρη με ωραια ματια 3αρια βυζια , ακα τελειωτικο παντου και κώλο.

Διδύμου 18α Αλιονα μολις εμπαινε(18.25) στον οικο...ξανθια γκιλφ κανονικο σωμα σιλικονατες τορπιλες , ακα τελειωτικο.

Διδυμου 20 Μαρια απο Φυλής 71 και 69 , η υπηρεσια την παρουσιασε σαν καινουργια , ξανθια σώμα με λιγα πιασιματακια ωραια , κωλαρα 3άρι βυζί
με ακα τελειωτικο στο στηθος.

Διδυμου 22 Αλινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα κανονικο σωμα 2αρι βυζι , με ακα τελειωτικο στα βυζι;

καλό απόγευμα
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπέρα αυτή την ωρα live ανταπόκριση απο
Αχιλλεως48 και Μαραθώνος Αγάπη ξανθιά κοντή με σπαστό μαλλί σωμα έτσι και έτσι κοντή αρκετά διάθεση μηδαμινή στο σαλόνι ρίσκο μεγαλο για δοκιμή
Μαραθωνος59 Η Βικτωρία κοκκινομαλλα προμιλφ με ελεύθερο στοματικό και μέτρια φάτσα δεν εκατσα να την δω καθώς έφυγα απογοητευμένος μιας και δεν πέτυχα το στανταρακι μου τη Μαρσελλα μετα απο αυτή όλες οι αλλες φλιδες για το τίποτα
Μαραθωνος59 Η καινούργια Τάνια ψηλή με ωραίο σώμα καστανοκόκκινο μαλλί ωραίο στήθος προσωπο μέτριο και η ξανθιά Ντιάνα ξανθιά με κοντό μαλλί σωμα με πιασιματα και οι δυο κοπέλες κανουν ελεύθερό στοματικο και παρτουζα

Αυτά τα λιγα για την ώρα πάω για κάνα κοφυ το βράδυ αργά μετα τα μεσάνυχτα ίσως ξανα επανερθω καλό απόγευμα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Η Χριστίνα η Καζακστανή είναι σχεδόν σίγουρα ρουμάνα.
Πρβλ. τα κολλητηλίκια με την Μπιάνκα την γύφτισσα με το φουλ πρόγραμμα. (κλασσική ρουμάνα)
Το ανακινώ άκαιρα εξαιτίας μιας πληροφορίας που πήρα σήμερα,ταιριάζει διπλά...
(Μεγάλος εσκορτάκιας-πουτανιάρης και ο Τσιτσάνης!...)

Φεύγω και πάω να γνωρίσω-δοκιμάσω τη Μαρία-''ξωτικό'' στο Ιάσωνος 33.Αν δεν βρεθεί,κλασικά Χριστίνα ''πολεμικό σκυλί'' στο Ιάσωνος 10 όροφο.
Καλό βράδυ να'χουμε!
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456

Πολύ καλη και το ακαποτο της αργό και βαθύ καθώς πριν λιγα λεπτά πέρασα μαζί της.Οι βυζαρες της θαυμάσιες για ισπανικό υπο μια απαραίτητη προϋπόθεση να έχει προλάβει να τα καθαρίσει πριν ερθει δωμάτιο εστω και υποτυπωδος γιατί δεν πλησιάζονταν σήμερα καθώς μύριζαν κρίμα κατα τα αλλά μια χαρά η Βαλερια
 

Επισκέπτης
Πολύ καλη και το ακαποτο της αργό και βαθύ καθώς πριν λιγα λεπτά πέρασα μαζί της.Οι βυζαρες της θαυμάσιες για ισπανικό υπο μια απαραίτητη προϋπόθεση να έχει προλάβει να τα καθαρίσει πριν ερθει δωμάτιο εστω και υποτυπωδος γιατί δεν πλησιάζονταν σήμερα καθώς μύριζαν κρίμα κατα τα αλλά μια χαρά η Βαλερια

Μία ἰδιαίτερη ἐν γένει παρουσία. Δοκιμάσατε καὶ τὴν Βερόνικαν, Ἀλκαμένους 117.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
DUde ειχες δικιο για την κορινα ηταν πολυ καλη περασα ωραια μαζι της θα ξαναπαω σιγουρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom