Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 295 άτομα (31 μέλη και 264 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
Μια μικρή τσάρκα στη Φυλής,μιας κι έψαχνα την Άννα-Ιλόνα αλλά δεν τη βρήκα..

Προτίμησα να μην μπω πουθενά,πέρασα από ένα πρακτορείο ΟΠΑΠ,έπαιξα ένα ΚΙΝΟ 5 νούμερα με πολλ/τη 4 για 10 κληρώσεις,20 ευρώ σύνολο,και στην τελευταία κλήρωση κάθισε 5αρι!!!900 ευρώ προ φόρων.Θα πάω αύριο να το πληρωθώ!!!


τυπε τον γαμησι που δεν εριξες σημερα ριξτο αυριο και με τοκο μαλιστα,τωρα που κερδισες  :grin:
 

tsoutseki90

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
παιδιά η demi lazaro  δουλεύει ακόμα φυλής ξέρουμε?(και αν ναί σε ποιό ίδρυμα?)  :idiot:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Μια μικρή τσάρκα στη Φυλής,μιας κι έψαχνα την Άννα-Ιλόνα αλλά δεν τη βρήκα..
Ο Άη Γιώργης ο Μπέβερλης  :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: μου είπε ότι δούλευε στη Διδύμου 7α.
(Μαζί με αυτό μου κατέβαζε ως συνήθως και κάτι καντήλια!  :grin:)
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
για ξεκωλιασμα τιποτα αξιολογο τωρα τριτη βαρδια παιζει κατι?ξερουμε τιποτα?
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Έχει δουλέψει νομίζω ναι,αλλά πολύ παλιά
Έχει δουλέψει επίσης και διδυμου 8 στο ισόγειο σε ξανθιά έκδοση!(ίσως και ξανθιπης) και στα παρθενικά της βήματα στον όροφο της φυλής 71 τουλάχιστον μια επταετία πριν στην κλασική μελαγχροινη
Επίσης έχει δουλέψει φυλής 71 στο ισόγειο αλλά και στο 80
Ξανθιπης 2 έχει δουλέψει και η αννα/ιλονα
Ξανθιπης 2 και διδυμου 8 ισόγειο δουλευε επίσης η ξανθιά μιλφρα λιλιαν που πρέπει να έχει αποσυρθεί από τα σπίτια του εικοσαρικου τουλάχιστον
Ωραίος xilnik ευχαριστώ έκανες μια πληρη αναδρομή στο παρελθον σαν έμπειρος ρεπόρτερ που εισαι. Εγώ την είχα δοκιμάσει την Ρενάτα όταν ηταν ξανθιπης2 και είχα φαει φολα τοτε... Η λιλιαν απο διδυμου16 θα φυγει σε μια βδομαδα για οποιον ενδιαφερεται.Καλό
βράδυ σε ολους
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Καλησπέρα ερώτηση προς τους έμπειρους αν θυμούνται η Ρενάτα που είναι τώρα φυλης66Α εχει δουλέψει παλιά πριν καποια χρονια Ξανθιπης2?
Οντως εχει δουλεψει κ Ξανθιππης 2, αλλα ξεκινησε στο Φυλης 65 πανω, οπου κ ηταν πολυ αματουρι τοτε. Θυμαμαι μετα την πραξη εκανε κανα 5λεπτο να συνελθει, την "ακουγε" στερεοφωνικα... μιλαμε για σχεδον 10 χρονια πριν κ το κορμι της ηταν εργο τεχνης...
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Κ μιας κ πιασαμε τα "παλια" μηπως θυμαται καποιος μια πιτσιρικα στο Φυλης 71 πανω, αν θυμαμαι καλα την ελεγαν Μιλενα κ νομιζω ηταν απο Λιθουανια οπως ελεγε. Νομιζω απο τις καλυτερες περιπτωσεις που εχουν περασει απο Φυλης... τοσο σε εμφανιση οσο κ σε υπηρεσιες. Μου εχει μεινει αξεχαστη αυτη η κοπελα..
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Επισης σε πρωινη μου επισκεψη για να δω την νεα αφιξη στο Μαραθωνος 59, την Τανια, δεν ηταν κ η τσατσα ενημερωσε πως θα δουλεψει στην 3η βαρδια...για οσους ενδιαφερονται...καλο βραδυ!!
 

captain mortimer 7

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
απογευματινη βαρδια φυλης
φωκαιας 17β νικη
φωκαιας 24 μια μικρη ξανθουλα που τιμηθηκε νομιζω λεγοταν καρολινα  :knockinb: καλη ηταν
φωκαιας 25 β μια αντιπαθητικη τζουλια
φωκαιας 27 α υπογειο μαρινα
Φωκαίας 27Β βυζο εστελ τιμηθηκε κ αυτη  :boobies: τρομερα βυζια
Φωκαίας 27Β οροφος αννα ελληνιδα που συμφωνα με τη τσατσα τη παρτουζωσανε 5  :dancing:
φυλης 74 μαγδα
Φυλής 72 στ δεξια η μελαχρινη ξινη ναντια
φυλης 66δ ρενατα
αγκυρας 12β ψιλοχοντρουλα μιχαελλα
αγκυρας 12 α μια ξανθια αδυνατη αδιαφορη
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Καλησπέρα ερώτηση προς τους έμπειρους αν θυμούνται η Ρενάτα που είναι τώρα φυλης66Α εχει δουλέψει παλιά πριν καποια χρονια Ξανθιπης2?
Υπαρχει μια κριτικη Ξανθιππης 2 απο το 2008! :rockon:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Οντως εχει δουλεψει κ Ξανθιππης 2, αλλα ξεκινησε στο Φυλης 65 πανω, οπου κ ηταν πολυ αματουρι τοτε. Θυμαμαι μετα την πραξη εκανε κανα 5λεπτο να συνελθει, την "ακουγε" στερεοφωνικα... μιλαμε για σχεδον 10 χρονια πριν κ το κορμι της ηταν εργο τεχνης...

Ισχύει, αλλά όχι 10, καντο 6 - 7. Νομίζω γύρω στο 2008...
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Δεν τα παω καλα με τις ημερομηνιες, ετη κτλ... μαλλον εχεις δικιο
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
απογευματινη βαρδια φυλης
φωκαιας 17β νικη
φωκαιας 24 μια μικρη ξανθουλα που τιμηθηκε νομιζω λεγοταν καρολινα  :knockinb: καλη ηταν
φωκαιας 25 β μια αντιπαθητικη τζουλια
φωκαιας 27 α υπογειο μαρινα
Φωκαίας 27Β βυζο εστελ τιμηθηκε κ αυτη  :boobies: τρομερα βυζια
Φωκαίας 27Β οροφος αννα ελληνιδα που συμφωνα με τη τσατσα τη παρτουζωσανε 5  :dancing:
φυλης 74 μαγδα
Φυλής 72 στ δεξια η μελαχρινη ξινη ναντια
φυλης 66δ ρενατα
αγκυρας 12β ψιλοχοντρουλα μιχαελλα
αγκυρας 12 α μια ξανθια αδυνατη αδιαφορη

ωωωω δοκιμος ενημερωτης ...

 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Κ μιας κ πιασαμε τα "παλια" μηπως θυμαται καποιος μια πιτσιρικα στο Φυλης 71 πανω, αν θυμαμαι καλα την ελεγαν Μιλενα κ νομιζω ηταν απο Λιθουανια οπως ελεγε. Νομιζω απο τις καλυτερες περιπτωσεις που εχουν περασει απο Φυλης... τοσο σε εμφανιση οσο κ σε υπηρεσιες. Μου εχει μεινει αξεχαστη αυτη η κοπελα..

Μήπως εννοείς τη Μιράντα αρχηγέ?
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Live στη μεταμεσονυχτια αλλαγη :hi:

Αχιλλεως 48β ΤΑΝΙΑ 7/10 Η καινουργια κοπελα.Νεαρη ψηλη Ρωσιδα με μετριο σε ομορφια προσωπο , κοκκινομαλλα με σγουρο μαλλι που φτανει λιγο πανω απο τους ωμους , ωραιο φυσικο στητο και αγαλματενιο και αξιολογο σε μεγεθος στηθος , λευκη επιδερμιδα και ωραιο αδυνατο κορμι ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ+69  Εχει ωραιο κορμι αλλα στη φατσα χανει.Εχει προσωπο Ρωσιδας χωριατοπουλας βγαλμενη απο την εποχη της Ρωσικης Επαναστασης! Παρολο που δεν μου αρεσε στη φατσα και παρολο που ειχα διαβασει την κριτικη του Νεα Σμυρνη , τελικα περασα στο δωματιο ο μαλακας! :s&m_3: Τιμηθηκε λοιπον με μετριες εντυπωσεις! :( Εγινα κατα 20 ευρω φτωχοτερος! :rockon: Ελαχιστα προκαταρκτικα,αγαρμπη πιπα μικρης διαρκειας.Ποναει στο σεξ και βγαζει βογγητα ,ηταν λες και γαμουσα παρθενα :rockon:.Η ολη φαση ηταν amateur.Οι εμπειροι χυστες δεν εχουν να περιμενουν κατι το συνταρακτικο.Για να ειμαι ομως ακριβοδικαιος πρεπει να τονισω οτι εχει κορμι λαμπαδα :woldman:.Θα ακολουθησει κριτικη με πιο πολλες λεπτομερειες.

Μαραθωνος 59 μεσαιο ΒΙΚΤΩΡΙΑ 5/10 Κοκκινομαλλα προμιλφ με μακρυ μαλλι που εχει σε κοτσιδα , αδιαφορο προσωπο , κανονικο αναστημα και σωμα με πιασηματα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ

Μαραθωνος 59α δεξια ΝΤΙΑΝΑ 7/10 ξανθια νεαρη κοπελα με μετριο γλυκο προσωπο που εχει εντονα Ανατολικοευρωπαικα χαρακτηριστικα , μικρα στητα βυζακια , κανονικο αναστημα και σωμα με πιασηματα που ομως ειναι αρμονικα κατανενημενα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ Σαλοναρισε ολογυμνη! :cum:


 

Συνημμένα

  • classic-car-on-road-at-night--t2.jpg
    classic-car-on-road-at-night--t2.jpg
    49,7 KB · Εμφανίσεις: 52
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom