Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 206 άτομα (17 μέλη και 189 επισκέπτες)

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Αγαπητέ Δάσκαλε, η Αλεξάνδρα που αναφέρειςείχε θητεύσι και παλιότερα στα ιδρύματα πέριξ της Φυλής?Είναι το γνωστό πιπινάκι από Βουλγαρία?
Δεν ειναι η κοντη Αλεξανδρα με το μοντελε κορμι που δουλευε Διδυμου 8α και εξαφανιστηκε περυσι την ανοιξη :(
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
Ιουλιανου71 Ίνκα ξανθιά μιλφ Ρωσσιδα μέτριο προσωπο σωμα κανονικό φάτσα μέτρια φακίδες στο στήθος ελεύθερο στοματικο
εινε η μολδαβη που δουλεβε αλκιβιαδου 16β?
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Σημερα στην απογευματινη αλλαγη :hi:

Φυλης 136 Μια μελαμψη 5/10 τσιγγανοειδης προμιλφ με μετρια προς αδιαφορη φατσα , μεσαιο στηθος , κοντη και παχουλο σωμα ΑΠΛΟ+ΙΣΠΑΝΙΚΟ Δεν αναφερθηκε ονομα.Αν δεν κανω λαθος την εχω δει καπου στο Μεταξουργειο. :badair:

Είναι η γυφτο-Βουλγάρα Μπάρμπαρα από το Μ.Α. 25 δεξιά... Ξεκίνησε από το Ιάσονος 37Β και μετά Ιάσονος 43

Φυλης 86β ισογειο ΑΝΤΖΕΛΑ 7/10 Καινουργια κοπελα συμφωνα με την τσατσα.Ειναι μια νεαρη κοπελα με ομορφο προσωπο , μεσαιο αγαλματενιο σιλικονατο στηθος ,λευκο δερμα , κανονικο αναστημα , μακρυ ισιο μαυρο μαλλι , αδυνατο σωμα με πολυ αδυνατα ποδια! Ο ορισμος του στυλιαριου! ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ Η κοπελα σαλοναρισε με χαμογελο.

Την είδα κι εγώ σήμερα... Ενδιαφέρον όντως εμφανισιακά αλλά και αρκετά αμήχανη

Αχαρνων 85 ΜΑΡΙΝΑ 5/10 Ειναι μια Ρωσιδα μιλφ με μακρυ σγουρο μαλλι , μετριο προσωπο , ψηλο αναστημα αυτο που λεμε νταρντανα , μικρομεσαιο στηθος και σωμα με πιασηματα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ+69 Σαλοναρισε χαμογελαστη και μιλουσε σε σπαστα Ελληνικα με χαρακτηριστικη Ρωσικη προφορα.Δεν μου εκανε κλικ η συγκεκριμενη μιλφ.

Είναι η Μαρίνα από το Ιουλιανου 71... Τα πρωινά την βρίσκεις πλέον στο εν λόγο...
επιπλέον, στην 2η βάρδια σήμερα στο Μεταξουργείο... Στο Ιάσονος 43, ότι πιο ενδιαφέρον αλλά και πρώτη φορά είδα... Η νεαρή Νικόλ με ίσιο κατανό μαλλί στο ύψος των ώμων, ωραίο αδύνατο κορμί και πρόσωπο...
Αν την δοκίμασε κάποιος ας μας πει για το ζουμί...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.369
Πόντοι
41.447
Ιουλιανου71 Ίνκα ξανθιά μιλφ Ρωσσιδα μέτριο προσωπο σωμα κανονικό φάτσα μέτρια φακίδες στο στήθος ελεύθερο στοματικο
εινε η μολδαβη που δουλεβε αλκιβιαδου 16β?

Ρωσιδα ειναι η Ινκα
Μπραβο στον αορατο που την εντοπισε!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Λαθος πληροφοριες ειχε ο φιλος σου! :headbang: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
Να μην γράφονται ανακρίβειες
Η τανια,καινούργια κοπέλα πράγματι,δούλευε το μεσημέρι εκεί
Πέρασα και την είδα και είναι πράγματι πολύ όμορφη παρουσία
Λεπτή,αρκετά ψηλή,καστανόξανθη με λεπτό μοντελε κορμί,αγγιζει  σχεδόν άριστα στην εμφάνιση
Φορούσε ενα σετ εσωρούχων ωστόσο περισσότερο βαρυ απ ότι θα προτιμούσα που δεν μου επέτρεπε ν απολαυσω σχεδόν γυμνό τ ωραίο κορμί της
Στον εν λόγω οίκο πήγα κατόπιν πληροφορίας που διάβασα από τον n.smirni ο οποίος και την εντοπισε
Ώρα δικης μου επισκεψης γύρω στις 2.30 το μεσημέρι
Στην απογευματινή βάρδια προφανώς είδες την ντιανα,φουλ ξανθιά με θηλυκό κορμί,άλλη κοπέλα πραγματι,η οποια όπως πολύ σωστά έγραψες δουλεύει και βέργας 3 στον οροφο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Αγνοείται η Μάγια ΑΤΜ από Φωκαίας 19 και Φυλής 65α
Αναχώρησε για την πατρίδα της η ρουμάνα μουνάρα Χριστίνα από Ρεμούνδου 21.
Η ψωλή μου θα φορέσει πλερέζα για την επόμενη εβδομάδα.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Να μην γράφονται ανακρίβειες
Η τανια,καινούργια κοπέλα πράγματι,δούλευε το μεσημέρι εκεί
Πέρασα και την είδα και είναι πράγματι πολύ όμορφη παρουσία
Λεπτή,αρκετά ψηλή,καστανόξανθη με λεπτό μοντελε κορμί,αγγιζει  σχεδόν άριστα στην εμφάνιση
Φορούσε ενα σετ εσωρούχων ωστόσο περισσότερο βαρυ απ ότι θα προτιμούσα που δεν μου επέτρεπε ν απολαυσω σχεδόν γυμνό τ ωραίο κορμί της
Στον εν λόγω οίκο πήγα κατόπιν πληροφορίας που διάβασα από τον n.smirni ο οποίος και την εντοπισε
Ώρα δικης μου επισκεψης γύρω στις 2.30 το μεσημέρι
Στην απογευματινή βάρδια προφανώς είδες την ντιανα,φουλ ξανθιά με θηλυκό κορμί,άλλη κοπέλα πραγματι,η οποια όπως πολύ σωστά έγραψες δουλεύει και βέργας 3 στον οροφο
Παραθεση απο μηνυμα του John Smith ''2) Έπειτα από ένα -email- που έλαβα σήμερα από έναν φίλο,με πληροφόρησε για ένα αρκετά αξιαγάμητο, καινούριο τεμάχιο από ουκρανία,όμορφη με λευκό δέρμα,την λένε Τάνια και θα βρίσκεται στην απογευματινή βάρδυα στο σχετικά καινούριο μπουρδελάκι(Μαραθώνος 59).''
Εγω αναφερθηκα στην πληροφορια του φιλου του John Smith οτι η κοπελα θα συνεχισει να δουλευει και στην απογευματινη βαρδια στο Μαραθωνος 59.Μπαινοντας ομως ειδα με εκπληξη οτι δουλευε η Ντιανα.
Στην πρωινη αλλαγη προφανως και δουλευε η Τανια , δεν το αμφισβητω , το εγραψε και ο N.Smirni76.
:hi:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.403
Κριτικές
61
Like
42.495
Πόντοι
22.785
Και εγώ σκορπιός είμαι,αδερφέ μου.... :)
....

.... Μετά από κραιπαλη , ....... άνευ περικαυλίδος καί έκσπερμάτωση έντός όπισθιας όπης,
ποιός μπορεί να μου προσδίδει έπαχθείς καί άνομολόγητες τύψεις μέ συνέπεια την όλοκληρωτική άπώλεια τής φαλλικής στύσης.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Έχεις δίκιο Tommy
Διάβασα την δική σου παράθεση και όχι το πρωτο μηνυμα του John smith που όπως διαπίστωσα τώρα μιλάει συγκεκριμένα για την απογευματινή βάρδια

Επίσης πήγα μαραθώνος 59 να γαμήσω το καινούριο τεμάχιο από ουκρανία την 'Τάνια' και έφαγα άκυρο,δεν δούλευε το απόγευμα! :headbang:

2) Έπειτα από ένα -email- που έλαβα σήμερα από έναν φίλο,με πληροφόρησε για ένα αρκετά αξιαγάμητο, καινούριο τεμάχιο από ουκρανία,όμορφη με λευκό δέρμα,την λένε Τάνια και θα βρίσκεται στην απογευματινη βαρδυα στο σχετικά καινούριο μπουρδελάκι(Μαραθώνος 59). :sunglasses:
Το μεσημερι δουλευε στο παλιο μπουρδελακι του 59
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η μίλφ Λύδια από Περγάμου 1 όροφο, ήταν σήμερα (και λογικά θα είναι ακόμα) στο Ιάσωνος 2Α ανακοινώθηκε μάλιστα και ελεύθερο στοματικό. Την είδα αφότου είχα καταθέσει στο Λεωνίδου ισόγειο,οπότε δεν μπήκα, ,μιας και βιαζόμουν θα τιμηθεί όμως σύντομα, λογικά πλέον μετακόμισε εκεί.
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Παράκληση προς τους καλούς συναγωνιστές που συμετεχουν ενεργα στην ενημερωση και τους διακεκριμενους Ρεπόρτερς αν μπορούν και θέλουν φυσικά εδώ εντάξει εθελοντική είναι η ανταλλαγή πληροφοριών μοιραζομαστε πραγματα- εμπειρίες όχι υποχρεωτικά προαιρετικα αν πετυχετε πουθενά σε κάποιο μαγαζί την Μιλφογκιλφ Λύδια απο Περγαμου1 ενημέρωστε ευχαριστώ καλη συνεχεια

Η μίλφ Λύδια από Περγάμου 1 όροφο, ήταν σήμερα (και λογικά θα είναι ακόμα) στο Ιάσωνος 2Α ανακοινώθηκε μάλιστα και ελεύθερο στοματικό. Την είδα αφότου είχα καταθέσει στο Λεωνίδου ισόγειο,οπότε δεν μπήκα, ,μιας και βιαζόμουν θα τιμηθεί όμως σύντομα, λογικά πλέον μετακόμισε εκεί.
 

georgepoulakis12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ξερουμε που και τι ωρες δουλευει η αλεξανδρα(γεματουλα) απο παιωνιου 47?? :orchestra:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπέρα ευχαριστώ πολύ lopedelmozo να σαι καλα. Είσαι απο τους ιδιαίτερα χρήσιμους νέους συναγωνιστές καθώς συμετέχεις ενεργά ενημερώνοντας καλό μεσημερι
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι
Αλκαμενους
113 δυο ξανθα δυνατα mlf,η πρωην μασατζου αλινα και η λιλιαν από διδυμου 16α
117 η βανεσσα από τον παραπανω οικο και διδυμου 16α επισης
Πριν λιγες μερες την ειχα δει με τ ονομα αννα
Ελευθερο στοματικο-τελειωτικο παρεχουν ολες οι κοπελες του οικου
Περγαμου
27 δυο gilf,η αννα με το κοντο μαυρο μαλλι που δουλευει απογευματα και η ξανθια ευα
Μπαμπατσικη η δευτερη,καλυτερο κορμι η πρωτη
1 κλειστο
Αγ πετρου ιζαμπελα,ξανθια μετριου αναστηματος,θηλυκο ζουμερο κορμι αλλα με απολυτως αποδεκτα αισθητικα πιασιματακια
Χωρις να είναι κατι εντυπωσιακο,σεξουαλικα μου προσελκυσε το ενδιαφερον
Τελος,επιστροφη στην <<συζυγικη κλινη>> του βεργας 3 στην καιτη ,που ηταν μαζι με την ελλη
Ολοκληρωμενη  συνευρεση όπως παντα με σεξ παρομοιο με αυτό που θα εκανες με μια συζυγο(δυο στασεις,ιεραποστολικα και λωτου) και με μια ερωμενη(ορθιοι στον  τοιχο)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αγνοείται η Μάγια ΑΤΜ από Φωκαίας 19 και Φυλής 65α
Αν μιλαμε για την ιδια Μαγια, την μικροκαμωμενη αδυνατη πρωην μελαχρινη, μετεπειτα ξανθια και τωρα παλι μελαχρινη,αδυναμια του billy13 -χωρις ιχνος ειρωνειας- εθεαθη το περασμενο Σαββατο το βραδυ στο Κασανδρας 3 ανω.
Η Αλινα (πρωην Φ86 -νυν ομιλος Κασσανδρας) μου ειπε οτι αναλαμβανει και αυτη καθηκοντα στα Κασσανδρας ......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom