Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 208 άτομα (25 μέλη και 183 επισκέπτες)

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
καλησπέρα. ξέρουμε κανένα καλό δίδυμο στη φυλής για τώρα το απογευματάκι?

Φίλε, είσαι ΠΟΛΥ τυχερός.

ΤΩΡΑ Live στην Φυλής στο Φυλής 54Α (στον όροφο) είναι τα δύο
ψηλά μοντελοπιπίνια της μοντελοαλυσίδας η Αλίνα και η Βαλέρια.

Κούκλες και οι δύο, και ότι πρέπει για παρτουζο-πιπινο-κατάσταση,
με την προυπόθεση οτι σε βαστάνε τα πόδια σου.

Η Βαλέρια και η Αλίνα γύρω στο 1.75 με τα πορνοτάκουνά τους,
μοντελέ κορμιά, στητά βυζιά και οι δύο, της Βαλέριας είναι μεγαλύτερα
(η Αλίνα την 'κάρφωσε' οτι είναι σιλικονάτα...χαχαχαχα, αν και δεν το πιστεύω).
Η Βαλέρια με καρέ μαλλί μέχρι τον ώμο βαμμένο καστανοκόκκινο.
Η Αλίνα με μακρύ ίσιο μαλλί βαμμένο καστανόξανθο.

Κατά τα λοιπά, οι γνωστές μοντέλες της αλυσίδας πρέπει να είναι
στις θέσεις τους όπως μαρτυρούν τα στοιχεία του 'πάρκιν φυλής'...χαχαχα

Εγώ δεν είχα χρόνο γιατί είχα μια δουλειά και απλά έριξα ένα βλέφαρο,
αλλά κατά τη γνώμη μου αξίζει να παρτουζώσεις τα πιπινάκια.

Αυτά τα ολίγα Πόρνοι μου και καλά μουνιά στις πούτσες μας....χεχεχε
 

tom_23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
167
Κριτικές
7
Like
474
Πόντοι
301
Φίλε, είσαι ΠΟΛΥ τυχερός.

ΤΩΡΑ Live στην Φυλής στο Φυλής 54Α (στον όροφο) είναι τα δύο
ψηλά μοντελοπιπίνια της μοντελοαλυσίδας η Αλίνα και η Βαλέρια.

Κούκλες και οι δύο, και ότι πρέπει για παρτουζο-πιπινο-κατάσταση,
με την προυπόθεση οτι σε βαστάνε τα πόδια σου.

Η Βαλέρια και η Αλίνα γύρω στο 1.75 με τα πορνοτάκουνά τους,
μοντελέ κορμιά, στητά βυζιά και οι δύο, της Βαλέριας είναι μεγαλύτερα
(η Αλίνα την 'κάρφωσε' οτι είναι σιλικονάτα...χαχαχαχα).
Η Βαλέρια με καρέ μαλλί μέχρι τον ώμο βαμμένο καστανοκόκκινο.
Η Αλίνα με μακρύ ίσιο μαλλί βαμμένο καστανόξανθο.

Κατά τα λοιπά, οι γνωστές μοντέλες της αλυσίδας πρέπει να είναι
στις θέσεις τους όπως μαρτυρούν τα στοιχεία του 'πάρκιν φυλής'...χαχαχα

Εγώ δεν είχα χρόνο γιατί είχα μια δουλειά και απλά έριξα ένα βλέφαρο,
αλλά κατά τη γνώμη μου αξίζει να παρτουζώσεις τα πιπινάκια.

Αυτά τα ολίγα Πόρνοι μου και καλά μουνιά στις πούτσες μας....χεχεχε
σε ευχαριστώ αδερφέ. θα κάνω μια επισκεψη
 

Kostas_E

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Πολυ συντομο περασμα απο 3 σπιτακια διδυμου.

Διδυμου 18 (ισογειο): Κλασσικα Αλιονα, διεκρινα μια ελαφρια ανανεωση του οικου, στο σαλονι ειχαν βαλει εναν καναπε γυρω γυρω στον τοιχο (για αναμονη πολλων ατομων  :rockon: ), ενω και με μια κλεφτη ματια στο πρωτο δωματιον, νομιζω φτιαξαν λιγο τα κρεβατια.

Διδυμου 20: Νομιζω πως το ονομα ηταν Αντινα (?), κοκκινομαλα νεαρα με ωραιο κωλο και μικρο βυζι, φορουσε ενα εξαιρετικο ολοσωμο με ζαρτιερες. Κρατηθηκα ωστοσο.

Διδυμου 22: Πρωτη φορα περναω στον συγκεκριμενο οικο, φοβερη διακοσμηση. Δυστυχως η Παολα (αν δεν κανω λαθος) που εμφανιστηκε, δεν ταιριαζε με την υπολοιπη διακοσμηση. Μετρια παρουσια, σχετικα ψηλη, μετριο βυζι, μετριος κωλος, κοιλια.

Αυτα τα ολιγα. Ισως περασω αργοτερα απο Αλιονα να τιμησω την ημερα (Steak and BJ day  :rockon:)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ακόμα να ενημερώσει ο μύστης sniper35mk  :huh:  :hi:

Ο Πορνο-Dude-ο-Beverlys θέλει να πάθουμε 'Στερητικό Ενημέρωσης'...χεχεχε
Όπως έλεγε και ο Κύριος Πύραυλος.

Υ.Γ. Για τον Κο Πύραυλο όπου κι αν βρίσκεται: Η Οδαλίσκη του η Ξένια συνήθως δουλεύει μαζί
    με τον Έρωτα της Ζωής μου τη Μουνάρα τη Ρενάτα στο Φυλής 66Α (το δεξί όπως τα βλέπουμε)
    στην απογευματινή βάρδια, ας πάει και μπορεί να την πετύχει (δεν ξέρω με σιγουριά πάντως).
 

compton

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Πριν απο λιγο στη φυλης:69 οροφος Αννα πιτσος μαυρομαλλα πολυ αδυνατη σε φουλ,67 αντινα καραμουναρα  σε υπεραπλο,86α η λαβινια πιτσιρικα και αυτη πολυ μουνα επισης σε υπεραπλο,71α χριστινα η γνωστη απο τον οροφο του 69 αρκετα καλη μεσα,56 η μουναροπιπινα πατριτσια σε απλο μπηκα με πολυ αναμεικτες εντυπωσεις δεν νομιζω να ξαναπαω ακολουθει κριτικη.Αυτα.
 

kostask91

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ξερεται ποια ειναι τωρα στο αλκιβιαδου α?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Η Βαλέρια και η Αλίνα γύρω στο 1.75 με τα πορνοτάκουνά τους,
μοντελέ κορμιά, στητά βυζιά και οι δύο, της Βαλέριας είναι μεγαλύτερα
(η Αλίνα την 'κάρφωσε' οτι είναι σιλικονάτα...χαχαχαχα, αν και δεν το πιστεύω)
Το συνηθίζουν να αλληλοκαρφώνονται! Μου' χει τύχει κι αλλού,όχι μόνο για βυζιά...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Το θέμα είναι μην το μάθει και η αλινα ότι την κάρφωσε ο venom
Γιατί σ αυτή την περίπτωση βλέπω να καρφώνει και η αλινα κανενα τακούνι στο κεφάλι του
Μην εμπιστεύεσαι ποτε έναν σκορπιο :)
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Το θέμα είναι μην το μάθει και η αλινα ότι την κάρφωσε ο venom
Γιατί σ αυτή την περίπτωση βλέπω να καρφώνει και η αλινα κανενα τακούνι στο κεφάλι του
Μην εμπιστεύεσαι ποτε έναν σκορπιο :)

ΑΡΧΟΝΤΙΚΕ και Ρομαντικέ Πόρνε Xilnik, υποβάλλω ταπεινά τα Σέβη μου...χεχεχε

Υ.Γ. Ελπίζω μόνο μια άλλη ψυχή να μην αρχίσει να βαράει κουδούνια ξημερώματα
    (αν και όταν κοιμάμαι δεν ακούω ούτε κανονιές...αχαχαχαχαχαχα).
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
αναζητηση εχει χαθει και 23.00 ξεκιναει η βολτα θεε μου που ειναι η ενημερωσεις του  sniper35mk.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
παιδια ξερεται ποια ειναι τωρα στο αλκιβιαδου α?
Πατρίτσια, ξανθό νταρντάνο μιλφ...

στο β οι νεαρές Τζούλια με φουλ και Λάουρα...

στο γ η Ντάνα (Καμέλια) με φουλ...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
στο β οι νεαρές Τζούλια με φουλ και Λάουρα...
Είναι η Τζούλια από το 71 όροφο τα πρωινά;Θέλω πολύ να την πάρω,αλλά έχω αυτό το κώλυμμα,να μην μπορώ να πάω με άλλη όπου έχει περάσει το Χριστινάκι... :(
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
παιδια θα γραψω για καποια σπιτακια που ειδα πρωινη και απογευματινη βαρδια μεταξουργειο ΚΟΛΩΝΟΥ 30 ΟΡΟΦΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ 10 ΕΥΡΩ Dude ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΙΝΑ ΠΕΡΑΣΑ ΓΑΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ ΠΗΓΑ ΚΟΛΩΝΟΥ 32 Δ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΩΡΑΙΟ ΣΩΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΗΓΑ ΚΟΛΩΝΟΥ 27 ΙΣΟΓΕΙΟ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΡΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΝΟΜΑ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΗΓΑ ΚΟΛΩΝΟΥ 15 ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΚΟΠΕΛΕΣ Η ΜΙΑ ΗΤΑΝ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΑΔΥΝΑΤΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΚΙ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ Η ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΗΘΕΛΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΙΑΣΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΟΚΩΛΗΤΟ Η ΑΛΛΗ  ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΑΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΠΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΠΕ Η ΤΣΑΤΣΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΛΕΓΑΝ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΑΝΝΑ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΙΓΟΥΡΑ
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Είναι η Τζούλια από το 71 όροφο τα πρωινά;Θέλω πολύ να την πάρω,αλλά έχω αυτό το κώλυμμα,να μην μπορώ να πάω με άλλη όπου έχει περάσει το Χριστινάκι... :(

Φίλε Επιρρεπή σου έχω ΚΑΛΗ ΑΝΤΙΚΑΨΟΥΡΙΚΗ Θεραπεία, άκου λοιπόν:

-1-Αρχίζεις τις ΠΑΡΤΟΥΖΕΣ.
-2-Ξεκινάς με παρτούζα με το Χριστινάκι και μια άλλη κοπέλα αν είναι δυνατόν.
-3-Συνεχίζεις με Παρτούζες με όμορφες 'φίλες' της Χριστίνας ή και άγνωστες
  που όμως τις έχεις 'τσεκάρει' πριν και κάνουν καλό κρεββάτι και μόνες τους.
-4-Η παραπάνω θεραπεία πρέπει να επαναλαμβάνεται άπαξ εβδομαδιαίως με άλλες
  γκόμενες κάθε φορά μέχρι να υποχωρήσουν τα συμπτώματα της καψουροεξάρτησής σου
  από το Χριστινάκι.

...χεχεχεχε
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Το θέμα είναι μην το μάθει και η αλινα ότι την κάρφωσε ο venom
Γιατί σ αυτή την περίπτωση βλέπω να καρφώνει και η αλινα κανενα τακούνι στο κεφάλι του
Μην εμπιστεύεσαι ποτε έναν σκορπιο :)

Και εγώ σκορπιός είμαι,αδερφέ μου.... :)
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Και εγώ σκορπιός είμαι,αδερφέ μου.... :)

Και εμείς οι Σκορπιοί ταιριάζουμε πολύ με τα Ψαράκια (Ιχθύς) (Peștilor)...σε ποσοστό 100%
                                      με τις Ταυρίνες (Taurul)...σε ποσοστό 80%
                                      με τις ΤΟΞΟΤΙΝΕΣ (Săgetătorul)...σε ποσοστό 70%...ΑΑΑχχχ !!!
                                            Думал я на века, думал я навсегда
                                            Думал я мы с тобой не разлучные


 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ενημέρωση πριν από δυο ώρες
Λιοσίων 76 το Μελινάκι βουλγάρα μίλφ, μέτριο πρόσωπο
Λιοσίων 76Β ήταν ανοιχτό και μέσα ήταν η γεματούλα Μιράντα από Παιωνίου
Στο Παιωνίου 47 ήταν μια ξανθιά μίλφ αδύνατη με καρέ μαλλί
Στο φωκαίας 27Α ήταν μια Ιταλίδα η Κλαούντια, νοστιμούλα βγήκε από το δωμάτιο.
Φωκαίας 27Β η μουνάρα Εστέλ στο δωμάτιο
Μεγ. Αλεξάνδρου 22Β η γυρολόγος μιλφ Κατερίνα από το διπλά αλλά και από Αλκιβιάδου, Εξηκιού, Βέργας, κλπ.
Μεγ. Αλεξάνδρου 22Α μια ελληνίδα προμίλφ ψιλογεματούλα που πρώτη φορά βλέπω, νοστιμούλα , θα τιμηθεί αν την ξαναπετύχω.
Αυτά τα ολίγα και από εμένα.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα σας!

Βόλτα στην απογευματινή βάρδια σε ποικίλες περιοχές σήμερα για να τσεκάρω κάποιες καινούριες αφίξεις.Έγιναν τρεις συνολικά καταθέσεις και έτσι έγινα κατά ένα πενηντάρικο φτωχότερος.
Ξεκίνημα απο το Εξηκίου 18Γ όπου και δούλευε η Αλεξάνδρα,ημεδαπή,γεματούλα,με καστανοκόκκινα μαλλιά ως τους ώμους και όμορφο πρόσωπο.Πρόγραμμα απλό με ισπανικό και σεξ σόου σαν εξτρά.Η Αλεξάνδρα έχει εργαστεί και στο Παιωνίου 47 στην Λιοσίων.
Στο Εξηκίου 18Β επίσης ημεδαπή προμιλφ,γεματούλα και αυτή,με φαρδιά περιφέρεια,βυζάρες και λίγο πιο λεπτή απο την μέση και άνω.Μαύρα κοντά μαλλιά.Απλό πρόγραμμα με ισπανικό τελειωτικό σαν εξτρά.
Στο Εξηκίου 18Α ήταν το γνωστό ντουέτο η Στέλλα η αλλήθωρη,κανονικών κιλών με καστανά μαλλιά ως τους ώμους με κώλο στο πρόγραμμα και η Έλλη η μπουζουκτσού ημεδαπή,με κατάξανθα μαλλιά πιο κάτω απο τους ώμους κανονικών κιλών με πιασιματάκια και απλό πρόγραμμα.
Στο Βέργας 3 δεξιά έβγαλα λαγό.Σε ντουέτο η Τζένη υπέρβαρη,με κοντά καστανόμαυρα μαλλιά και μαζί της η.................(ήχος τυμπανοκρουσίας)............................. Ναταλία κοπέλα λεπτή με καρέ μαύρο μάλλι αυτήν την φορά, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Η Ναταλία δεν είναι άλλη απο την.................... (ήχος τυμπανοκρουσίας) Ελένη απο Αλκιβιάδου 16Β το Ρωσόφωνο αστεράκι το οποίο είχε αποχωρήσει προσφάτως. Ξαναβρέθηκε λοιπόν με ψιλοαλλαγμένο λουκ μιας και έβαψε τα μαλλιά της μαύρα όπως είπα αλλά αναγνωρίστηκε επιτυχώς και δοκιμάστηκε φυσικά επιτυχώς με πάρα πολλές καλές εντυπώσεις όπως πάντα.Οι θαυμαστές της σπεύσατε!
Στο Βέργας 3 στο αριστερό η Πάολα κοπέλα γεματούλα με βυζάρες και καστανόξανθα μακριά μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό και ισαπανικό τελειωτικό.
Στο Βέργας 3 στον όροφο ήταν η Ελένη,πρέπει να είναι καινούρια κοπέλα, λεπτή,νοστιμούλα,με καρέ καστανό μαλλί.Απλό πρόγραμμα.
Στο Βέργας 2 ήταν κοπέλα ελαφρώς γεματούλα με καστανά ίσια μαλλιά ως τους ώμους περίπου.Γυμνό τσιμπούκι.
Στο Βέργας 6 στο υπόγειο ήταν η Ναταλύ Τσιαντάκης μετακόμισε απο Βέργας 2.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Βέργας 6 στον όροφο ήταν η Μελίνα γνωστή και σαν Αντελίνα αλλά και Άννα.Γυρολόγος απο Φώκαιας 24&27,Αλκιβιάδου 16Β, Διδύμου 8,Διδύμου 20&22,Αγκύρας 12 και περιοδικά και σε άλλα μαγαζιά σαν ρεπατζού όπως Φυλής 40,66Δ κλπ. Γυμνό τσιμπούκι και νομίζω και κώλος.Εμφανισιακά είναι κοντή,με κοντά καστανομελί μαλλιά,ελαφρώς γεματούλα,με κωλάρα αν και χαμηλή.
Στο Λιοσίων 76 στο ισόγειο καινούρια μιλφ,γεματούλα,ψηλή,νταρντάνα,με βυζάρες πιασιματάκια και μακριά ξανθά σγουρά μαλλιά σε απλό και ισπανικό.
Στο Λιοσίων 76 στον όροφο μόνη της η προμίλφ Μελίνα,καστανά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά,σώμα κανονικών κιλών με πιασιματάκια.Πρωκτικό.Αν είσα καθαρός δέχεται και γυμνό τσιμπούκι.
Στο Διδύμου 22 η Πάολα η Παολίνα κοπέλα ψηλή,γεματούλα με μακριά καστανόμαυρα μαλλιά με γυμνό τσιμπούκι με τελείωμα στα βυζιά και πρωκτικό.Είναι στο στυλ της Νικόλ που εργάζεται στο ίδιο μαγαζί αλλά ψηλότερη.
Στο Διδύμου 20 καινούρια κοπέλα με το όνομα Αντίνα,κανονικών κιλών με καστανομελί μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Με γυμνό τσιμπούκι με χύσιμο στο στήθος.Πρέπει να είδα την Αλίνα-Κλαούντια απο Φυλής 71 ισόγειο με ελαφρώς αλλαγμένο λουκ.Για αυτό δεν το ρίσκαρα να μπω.
Στο Διδύμου 18 στο ισόγειο η Αλιόνα με την νέα της εμφάνιση με το καρέ ξανθό μαλλί.Την προτιμούσα με μακρύ.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Διδύμου 18 υπόγειο η Αννούλα η γεματούλα η σάντουιτς που λέμε.Φουλ πρόγραμμα.
Στο Διδύμου 16 σε ντουέτο η ώριμη Βαλέρια που μέχρι στιγμής δεν είχα πετύχει.Ψηλή με μακριά ξανθά μαλλιά τα οποία είχε πιασμένα σε αλογοουρά,ανοιχτούς οφθαλμούς,λευκό δέρμα, μέτριας εμφανίσεως.Μαζί της η μιλφ Αναστασία,με ξανθά μαλλιά καρέ,βυζάρες σαν πορτοκάλια Μέρλιν.Σπέσιαλ τσιμπούκι και για τις 2.
Στο Διδύμου 7 στο δεξιό κλασσικά η Τζωρτζιάννα η Τζώρτζια απο Ιάσωνος 30 όροφος και Ρεμούνδου 21 ισόγειο.Απλό πρόγραμμα.
Στο Διδύμου 7 στο αριστερό η famous Άννα,ψηλή λεπτή,με μακριά ξανθά μαλλιά.Όλοι την ξέρετε.Απλό πρόγραμμα.
Στο Διδύμου 8 στο ισόγειο η Κορίνα απο το Φυλής 40.Κοντούλα,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,μαύρα μακριά μαλλιά.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι.
Στο Διδύμου 8 στον όροφο μία καινούρια με όνομα Αλεξάνδρα.Λεπτή,με μακριά καστανά μαλλιά.Πολύ καλά Ελληνικά αν και σπαστά.Μάλλον απο στούντιο.Πρόγραμμα απλό.
Στο Φυλής 54 στον όροφο σε ντουέτο οι μουνάρες Βαλέρια και Αλίνα.Η πρώτη έχει κάνει τα μαλλιά της καρεδάκι, καστανή,λεπτή.Η δεύτερη με ξανθό μακρι μαλλί,λεπτή.Απλό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 54 ισόγειο σε ντουέτο ή Νάντια που εγώ την είδα για πρώτη φορά έχει αναφερθεί πάντως,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,μαύρα μαλλιά κάτω απο ώμους νοστιμούλα αλλά όχι σαν αυτές του ορόφου.Μαζί της η Ορόρα,κοντή,κανονικών κιλών,με καστανά μαλλιά πιασμένα πάνω,βυζάρες.Για την Ορόρα ανακοινώθηκε και κώλος στο πρόγραμμα,νομίζω κάτι που μου έκανε εντύπωση για το μαγαζί αυτό εκτός και αν η υπηρεσία μπερδεύτηκε.
Στο Φυλής 66Α στο δεξιό ήταν η Ρενάτα και η Ξένια.Η Ξένια ψηλή,με καστανά μαλλιά κάτω απο τους ώμους λεπτή.Την Ρενάτα την ξέρετε.
Στο Φυλής 59 το ισόγειο ήταν η Βανέσσα λεπτή με μακριά καστανόμαυρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Καινούρια κοπέλα.Απλό πρόγραμμα.
Στο Φώκαιας 9 ευθεία μπροστά η επιστροφή της Σόνιας.Λεπτή,μουνάρα,με καστανά μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Έκφυλο πρόσωπο.Απλό ανακοινώνει αλλά αν της κάνεις κλικ κάνει και ελεύθερο στοματικό.
Στο Φώκαιας 9 στο αριστερό σε ντουέτο η Αντέλλα αθίγγανη,λεπτή,με μακριά καστανά μαλλιά.Κώλος στο πρόγραμμα.Μαζί της κοπέλα λεπτή,λίγο πιο γεμάτη απο την πρώτη,με μακριά μαύρα μαλλιά πυκνά που μάλλον ήταν περούκα.Απλό.
Στο Φώκαιας 9 στο δεξιό η Νάντια,με πιασιματάκια και μαύρα μακριά μαλλιά.Απλό.
Στο Φυλής 74 στο υπόγειο στο δεξιά η Άννα,λεπτή,μουνάρα,,με μακριά καστανά μαλλιά.Απλό πρόγραμμα.Με κάβλωσε αρκετά.Δέχεται και τσιμπούκι γυμνό με συνεννόηση.Στο αριστερό μαγαζί σε ντουέτο η Μάντα,αθίγγανη,κανονικών κιλών με καστανά μαλλιά πιασμένα πίσω.Με κώλο στο πρόγραμμα.Μαζί της η Ελένη,κοπέλα κοντή,γεματούλα,με μαύρα μαλλιά ως τους ώμους,μεγάλα βυζιά.Απλό.
Στο Αγκύρας 12 στο αριστερό η Μιχαέλλα με κώλο και γυμνό τσιμπούκι.Γεματούλα με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.
Στο Αγκύρας 12 στο δεξιό η Ελένη την οποία και δεν κάθισα να δω.Είναι η κλασσική κοπέλα η γεματούλα με τα μακριά ξανθά μαλλιά.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 86 στον όροφο η μουνάρα η Λαβίνια,λεπτή,με μακριά μαύρα μαλλιά.Απλό.
Στο Φυλής 84 στον όροφο το καινούριο μιλφ με όνομα Μανταλίνα.Γεματούλα,με μαύρα μακριά μαλλιά, σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Τα Φυλής 86 ισόγειο,Φυλής 71 ισόγειο,Φυλής 65Α&Β,Φυλής 69Α&Β, Φυλής 67 κλειστά κατόπιν εφόδου αστυνομίας.
Στο Φώκαιας 17 στο ισόγειο η Εύα μου παρουσίασε την Ιονέλα,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και ξανθό μαλλί προς το καρέ,τατού πεταλούδες πίσω.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι με χύσιμο στο σώμα.
Στο Φώκαιας 17 στον όροφο 2 κοπέλες.Η Ξένια,η οποία είναι κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια και μαύρα μαλλία πιασμένα πίσω.Απλό.Η δεύτερη η Μαρία,κοντή,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,ξανθό μαλλί καρέ.Μέτρια κοπέλα η οποία έχει σαν ατού τις βυζάρες.Γυμνό τσιμπούκι με χύσιμο βυζιά.
Στο Φώκαιας 25 στον όροφο η υπηρεσία μου είπε είχε την Νίκη.Έφυγα χωρίς να την δω αλλά πιστεύω ότι πρόκειται για την φόλα Νίκη-Ρομπέρτα την λεπτή γυρολόγο με το μακρύ μαύρο μαλλί.
Στο Φώκαιας 27 στο ισόγειο η μουνάρα Εστέλ σε χορευτικές φιγούρες.Απλό.
Στο Φώκαιας 27 υπόγειο η Κλαούντια απο "Ιταλία",κοπέλα κανονικών κιλών με κωλάρα και καστανόμαυρο μαλλί πιασμένο πίσω.Γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φώκαιας 24 στον όροφο σε ντουέτο η Καρολίνα,κοντή,με ξανθά μακριά μαλλιά και βυζάρες μαζί με την Μαρίνα,ψηλή,κανονικών κιλών με πιασιματάκια βυζιά τριάρια,λευκό δέρμα,μαύρο μαλλί προς το καρέ.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι και για τις 2 κοπέλες.Πήρα την Μαρίνα.Μέτριας εμφανίσεως με μετριοκαλές επιδόσεις στο δωμάτιο.Θα γράψω σχετικά απο αύριο μάλλον.
Αλλαγή ρότας προς Μεταξουργείο.
Μ.Α 22 στο ισόγειο καινούρια κοπέλα Ελληνίδα,γεματούλα,νεαρή σχετικά με καρέ μαύρο μαλλί σε απλό.
Μ.Α 22 στον όροφο η Κατερίνα η ώριμη Ελληνίδα με την μπάσα φωνή.Απο Αλκιβιάδους 16 αλλά και Εξηκίου 18Β.Απλό στο δεκάρικο.
Στο Ιάσωνος 2 στον όροφο έκανα έφοδο μήπως πετύχω την Τάνια αλλά ήταν η Εύα απο το Φυλής 40.Αθίγγανη,κοντή,με μαύρο μαλλί ως τους ώμους.Με γυμνό τσιμπούκι με χύσιμο στο σώμα.
Στο Ιάσωνος 2 στο ισόγειο ήταν η Ναταλία απο το Ιάσωνος 44 το αριστερό αλλά και τα Φυλής 71 όροφος,Φυλής 66Δ,Διδύμου 8.Κοντή,με μακριά ξανθά μαλλιά,λεπτή.Με κώλο στο πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 1 μεσαίος οίκος δεξιό μαγαζί καινούρια κοπέλα η Ρωσόφωνη Λίζα,ψηλή,κανονικών κιλών,με ξανθά μαλλιά ως τους ώμους,λευκό δέρμα.Απλό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 1 μεσαίος οίκος αριστερό μαγαζί καινούρια κοπέλα.Δεν συγκράτησα όνομα.Ρωσόφωνη,λεπτή,με καστανό μαλλί ως τους ώμους.Απλό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 1 δεξιός οίκος η Μίνα κλασσικά με απλό.
Κάθοδος στο Μ.Α 28 με στόχο την δοκιμή της Κάρμεν.Πράγματι ήταν εκεί.Λεπτή,με λευκό δέρμα,μαλλιά καστανόμαυρα μακριά,μικρό στήθος.Γυμνό τσιμπούκι και φιλιά στο στόμα.Την δοκίμασα με μέτριες εντυπώσεις.Αν ήταν εικοσάρικο θα το είχα κάψει. Λεπτομέρειες την επαύριο.
Να είστε καλά.Καλό βράδυ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom