Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 387 άτομα (57 μέλη και 330 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Από την άλλη,το ν'αλλάζουν συνεχώς κοπέλες είναι κουραστικό! Έχουμε συνδέσει οι περισσότεροι τον χώρο με μια συγκεκριμένη παρουσία...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
""Μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά!" Όσες δεν φέρονται σωστά,μεταγραφή στο Μετάξι να στρώσουν χαρακτήρα!"
ΟΧΙ! μερικές πέρασαν και απο κει (και απο χειρότερα μη σου πω..) κ μυαλό ΔΕΝ έβαλαν..! Να πάνε να καθαρίσουν σκάλες!! Να δουν πως βγαίνει το 30ευρω στο 8ωρο..
Το 30ευρω ΜΕΙΚΤΟ!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Καλώς τ'αρχίδια μας.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Φωκαίας 27Β πάνω - Μαξίμ (με βυζάρες και φουλ + πρωκτικό) :zfuck:

είσαι σίγουρος για το πρωκτικό έτσι?γιατι μέχρι πρόσφατα δεν το είχε στο προγραμμα...κάθεται και τρίτη βαρδια?

Ναι φίλε,έτσι λες να το έγραψα...;
Δεν ξέρω για 3η βάρδια...
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
13
Like
207
Πόντοι
11
Ορθόν.
Είναι αυτοί που (εύκολα) πρωϊνή ώρα την κοπανάνε απ' τις γυναίκες τους.

Και τα κορίτσια το προτιμούν το πρωινό και δε γουσταρουν με τιποτα τις Κυριακές. Σε ερώτηση μου μου απάντησε οτι τα απογεύματα και τις Κυριακές τα πρωινά μπαινουν και βγαίνουν μονο για ματι....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ξέρω εκ των έσω κάποιες κορασίδες, που έχουν ρίξει πολύ ιδρώτα (και χρήμα) για να κρατήσουν κάποια standards ψηλά στα Πορνεία _για επίπεδο Φυλής μιλάμε πάντα! Η μαλακία είναι ότι άλλες, δε σέβονται τα όσα έχουν προσπαθήσει οι "τίμιες" εργάτριες να διατηρήσουν και με διάφορες συμπεριφορές που θυμίζουν δημοτικό (αν όχι τρόφιμους σε τρελάδικο) έχουν διώξει αρκετή πελατεία.. Δεν μπορώ να πω περισσότερα, αλλά όσοι με γνωρίζουν καταλαβαίνουν που θέλω να καταλήξω!!  
Πραγματικα απαράδεκτο αυτό που κανουν ειδικα στη Διδυμου αλλα και φυλης είναι τόσο ερασιτέχνες που δεν έχουν τρόπο ουτε σε πελάτες που έχουμε περάσει ξανά και ξανά.Το εντυπωσιακό είναι οτι στο μετάξι σε μερικα μαγαζια σέβονται περισσότερο που θα περιμενε κανεις λογω10€ να χτυπάνε στο 5λεπτο.Εντάξει για την αναδουλεια όπως ειπε ο billy στην ωραία ενημέρωση του είναι γεγονος και χτες βράδυ η φυλής άδεια και στα περισσότερα μαγαζιά οι κοπέλες έχουν κάτι μούτρα ως το πατωμα λες και20€ σήμερα είναι λιγα καλά που ζουν σε αλλο κοσμο.
Δε θα αναπτύξω περισσότερο το θέμα Billάρα (μιας κ μου το έχεις ζητήσει τόσο εσύ όσο κ ο Αλάνης), αλλά μερικές καλό θα είναι να ξεκολλήσουν λίγο από το μυαλό τους, γιατί διώχνουν τον κόσμο κατά δεκάδες με τις συμπεριφορές τους.. Όχι τίποτα άλλο, υπάρχουν και κοπέλες που πραγματικά τιμάνε το 20άρικο και τις παίρνει η μπάλα δυστυχώς και αυτές! (επίσης, δε ξέρω τι έχει πάθει όλη η κοινότητα με την Πατρίτσια.. Εγώ μια χαρά περνάω μαζί της!! :wanker:)

Παίδες,εγώ ξέρω ότι κάποιες κοπέλες έχουν δουλειά και στο 20€ - τους το είπα και εχθές - ... ;)
Τώρα για τις υπόλοιπες,ας κάνουν ότι πρέπει για να μαζέψουν κόσμο κτλ...
Όσο για Πατρίτσια...δεν πρόκειται να την τιμήσω,αν δεν αλλάξει συμπεριφορά και βάλει 69 στο πρόγραμμα... :)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Διδύμου 7Β - Τζωρτζιάνα (το καλύτερο μωρό που είδα σήμερα...με κόκκινα εσώρουχα  :cum: )

Βασικά ψήθηκα πολύ άσχημα να περάσω μαζί της,αλλά δεν θέλει 69...για κάποιο λόγο που μου εξήγησε...
Θέλω να της γλύψω μουνί και κωλότρυπα σαν τρελός... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :'( :'( :'(
Αν επιτρέπεται και δεν πρόκειται για προσωπική εκμυστήρευση,η άρνηση αφορά για λόγους υγειινής,(ΣΜΝ,κονδυλώματα,κλπ),ή έχει να κάνει με προσωπική επιλογή και διάφορους άλλους λόγους;
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Πραγματικα απαράδεκτο αυτό που κανουν ειδικα στη Διδυμου αλλα και φυλης είναι τόσο ερασιτέχνες που δεν έχουν τρόπο ουτε σε πελάτες που έχουμε περάσει ξανά και ξανά.Το εντυπωσιακό είναι οτι στο μετάξι σε μερικα μαγαζια σέβονται περισσότερο που θα περιμενε κανεις λογω10€ να χτυπάνε στο 5λεπτο.Εντάξει για την αναδουλεια όπως ειπε ο billy στην ωραία ενημέρωση του είναι γεγονος και χτες βράδυ η φυλής άδεια και στα περισσότερα μαγαζιά οι κοπέλες έχουν κάτι μούτρα ως το πατωμα λες και20€ σήμερα είναι λιγα καλά που ζουν σε αλλο κοσμο. Απόλυτα σωστά όλα όσα γράφει ο φίλος aoratos. Αλλά ποιός ή μάλλον ποιές από τις κοπέλλες να τα διαβάσουν καί να τα καταλάβουν. Γενάται ,βλέπετε , καί θέμα γλώσσας. Ας τους τα εξηγήσουμε όσο μπορούμε εμείς.
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Παιδες προς τα που να κινηθω για ωραιο μιλφακι??

Ριξτε 2-3 προτασεις αν ειναι ευκολο. Εκτος απο μεταξουργειο.

Οχι στουντιο. Ξερω και στην αλκ/δου. Πουθενα αλλου???

Ευχαριστω.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο στη φυλης
71 ισογειο αλινα,μελαγχροινη κοπελα με ωραιο κορμι στα ορια του κοντοπουτανου
71 οροφος τζουλιανα,η ξανθια κοπελα από τον οροφο του 69 με φουλ προγραμμα
69 ισογειο μπιανκα,καστανη κοπελα με ωραιο κορμι αλλα βαρια ντυμενη με αποτελεσμα να μην μπορω να χαρω οπτικα ολες του τις λεπτομερειες
69 οροφος αννα πιτσος,λεπτο φοβερο κορμι πανω στα ψηλοτακουνα με σουπερ σεξι βαδισμα
65 οροφος γκαμπριελα,ξανθια αδυνατη κοπελα μ ενδιαφερον προσωπο για τα γουστα μου,ωραια παρουσια
84 ισογειο αννα,ξανθια με θηλυκο κανονικο κορμι,αξιοπρεπης παρουσια διχως φλογα
86 ισογειο  καρμεν,σκουρομελαγχροινη κοπελα ,σχετικα μετριας εμφανισης αν θυμαμαι καλα
66δ αννα με φουλ προγραμμα νομιζω,κοντουλα μελαγχροινη με καλο κορμι
61 αλεξανδρα,η ξανθια πολυ αδυνατη κοπελα του οικου που εγινε πανελληνια γνωστος απο τα πιπερατα σχολια του zero για την ιδιωτικη ζωη γνωστου καλλιτεχνη
Το διπλα κλειστο
56 ελλη,ξανθια μινιον κοπελα με λεπτο κορμι,μικρο στηθος,πολύ σεξι πλασμα
Μια μικρογραφια της νικολετας
54 ισογειο βαλερια,λεπτη ξανθια σχετικα ψηλη αρκετα εντυπωσιακη κοπελα
Μετριοκαλη στο δωματιο
54 οροφος γιαννα η μελαγχροινη ρωσιδα
Εχει νταρντανεψει καπως ασχημα η κοπελα
Αγκυρας
12α ελενη,η ξανθια ζουμερη mlf
12β ηρα η ελληνορωσιδα,ξανθια γεματουλα mlf,η ρωσικη εκδοχη της μπεσυ αργυρακη


 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
:hi:
Αν επιτρέπεται και δεν πρόκειται για προσωπική εκμυστήρευση,η άρνηση αφορά για λόγους υγειινής,(ΣΜΝ,κονδυλώματα,κλπ),ή έχει να κάνει με προσωπική επιλογή και διάφορους άλλους λόγους;
Όχι,δεν έχει σχέση με κονδυλώματα κτλ...απλά δεν θέλει...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
η δικια  μου αποψη προς το θεμα ειναι οτι στην φυλης υπαρχει αναδουλεια εξαιτιας συμπεριφορας τσατσαδων και κοπελιων προς τους πελατες διοτι ο πελατης δινει τα λεφτα του για να περασει καλα θα επρεπε η τσατσα να σεβεται τον πελατη και να μην βαραει την πορτα απο το 5 λεπτο διοτι ο πελατης θα αυτη την δυσκολη εποχη πληρωενει για να περασει καλα τωρα για το μεταξουργειο εχουμε μια αλλαγη συμπεριφορας τσαττσαδων  και κοπελιων προς τον πελατη διοτι εχουν καταλαβει οτι για να υπαρχει δουλεια θα πρεπει να σεβονται και αν υπαρχει καλη συμπεριφορα προς τον πελατη σιγουρα θα ξαναπαει στο μαγαζι τους διοτι το 10 ευρω και το 20 ευρω ειναι σημαντικο στην δυσκολη εποχη  θα επρεπε να σεβονται τους πελατες τους διοτι δεν βγαζει καποιος ευκολα τα χρηματα
 

tubanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1
Αδελφέ τα μάτια μας. Σε παρακαλώ γράφε με μικρά γιατι είναι πολύ κουραστικό! :hi:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
η δικια  μου αποψη προς το θεμα ειναι οτι στην φυλης υπαρχει αναδουλεια εξαιτιας συμπεριφορας τσατσαδων και κοπελιων προς τους πελατες διοτι ο πελατης δινει τα λεφτα του για να περασει καλα θα επρεπε η τσατσανα σεβεται τον πελατη και να μην βαραει την πορτα απο το 5 λεπτο διοτι οπελατης θα αυτη την δυσκολη εποχη πληρωενει για να περασει καλα τωρα για το μεταξουργειο εχουμε μια αλλαγη συμπεριφορας τσαττσαδων  και κοπελιων προς τον πελατη διοτι εχουν καλαβει οτι για να υπαρχει δουλεια θα πρεπει να σεβονται και αν υπαρχει καλη συμπεριφορα προς τον πελατη σιγουρα θα ξαναπαει στο μαγαζι τους
Σ'αυτά που λες,ο χρόνος... ξεχνιέται στο Ιάσωνος 10 στον όροφο,κι όχι απαραίτητα με την κ.Νίκη,και οι άλλες με συμπαθούν φαίνεται και δεν έχουν χτυπήσει ποτέ πόρτα!
Ξενέρα χοντρή είναι στο Κολωνού 53,(6-7 λεπτά),αν κι έχω εμμέσως διαμαρτυρηθεί...
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Σημερα στην πρωινη αλλαγη :hi:

Φυλης 109β ισογειο Μια μιλφ με κανονικο υψος , μεσαιο στηθος , καστανοξανθο μακρυ μαλλι , μετρια προς αδιαφορη φατσα και σωμα με πιασηματακια ΑΠΛΟ 5/10

Φυλης 134 οροφος ΚΛΕΙΣΤΟ

Φυλης 134 ισογειο ΤΖΕΣΣΙΚΑ 7/10 ΥΠΕΡΑΠΛΟ

Φυλης 86β ισογειο ΚΑΡΜΕΝ 6/10 Καινουργια κοπελα με μακρυ μαυρο μαλλι , μελαμψο δερμα , αξιολογο στηθος , κοντη , μετριο γλυκο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 6/10 Συμπαθητικη μου φανηκε! Σαλοναρισε με χαμογελο! Πρωτη μερα στη δουλεια! Δηλωνει Ισπανιδα και ξερει Ισπανικα συμφωνα με την τσατσα! :rockon: :rockon: :rockon:

Φυλης 69β ισογειο ΜΠΙΑΝΚΑ 7/10 Νεαρη κοπελα με σχετικα ομορφο και γλυκο προσωπο , μικρο στηθος , κανονικο αναστημα , μακρυ μελαχρινο μαλλι , σωμα με πιασηματα με ζουμερη κωλαρα! Φορουσε καυλιαρικες μαυρες ζαρτιερες! :erection: ΑΠΛΟ Την εχει παρει καποιος? :think:

Φυλης 65α οροφος ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΛΑ 8/10 Ξανθια κοντη νεαρη κοπελα με ομορφο και καυλαρικο προστυχο προσωπο , μικρο στηθος , ενα τατου λαγουδακι του πλειμποι πισω στην πλατη και ωραιο αδυνατο κορμι! ΑΠΛΟ+69 Καυλιαρικο μωρο! :wanker: Μου αρεσε! Σαλοναρισε χαμογελαστη! Ξερουμε τι ρολο βαραει στο δωματιο? :think:

Αγκυρας 12β αριστερα ΗΡΑ 1/10  :badair:

Αγκυρας 12α δεξια ΕΛΕΝΗ 5/10  η ξανθια παχουλη και παντα χαμογελαστη συμπαθητικη Ρωσιδα! ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ

Φυλης 56 ΕΛΛΗ 8/10 Καινουργια κοπελα.Ξανθια κοντη νεαρη κοπελα με ομορφο :smitten: καυλιαρικο και προστυχο προσωπο με πιρσινγκ πανω απο τα χειλη , μικρα βυζακια , μαλλι λιγο κατω απο τους ωμους και ωραιο αδυνατο κορμι! :bigdick: Τιμηθηκε σημερα με σχετικα καλες εντυπωσεις! :knockinb: Θα ακολουθησει κριτικη! ΑΠΛΟ+69

Φυλης 54β ισογειο ΒΑΛΕΡΙΑ 7/10 ΑΠΛΟ+69 Δεν τις παει το ξανθο!

Φυλης 54α οροφος ΓΙΑΝΝΑ 8/10 Η μουναρα Ρωσιδα απο Διδυμου 7! ΑΠΛΟ+69

Διδυμου 7α αριστερα ΑΛΙΝΑ 7/10 Εχει ομορφυνει σε σχεση με το καλοκαιρι οταν ξεκινησει! :cum: Εχει γινει γυναικαρα! ΑΠΛΟ+69

Διδυμου 8α ισογειο ΕΛΕΝΗ 6/10 Ξανθια ψηλη Ρωσιδα με μετριο προσωπο , αξιλογο στηθος , καρρε μαλλι και σωμα με πιασηματα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ Δεν μου εκανε κλικ!

Φωκαιας 19 ΣΟΦΙ 7/10 Νεαρη κοπελα με σχετικα ομορφο προσωπο , μικρα βυζακια , κανονικο αναστημα , μακρυ μαυρο μαλλι και ωραιο αδυνατο κορμι! ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ+69 Ξερουμε κατι για τις επιδοσεις τις? :think: Συμπαθητικο μωρο! :cum:
:hi:

 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Η δικια μου αποψη προς το θεμα ειναι οτι στην Φυλης υπαρχει αναδουλεια εξαιτιας συμπεριφορας τσατσαδων και κοπελιων προς τους πελατες.

Ο πελατης δινει τα λεφτα του για να περασει καλα.
Θα επρεπε η τσατσα να σεβεται τον πελατη και να μην βαραει την πορτα απο το 5 λεπτο διοτι ο πελατης σε αυτη την δυσκολη εποχη πληρωνει για να περασει καλα.

Τωρα για το Μεταξουργειο,εχουμε μια αλλαγη συμπεριφορας τσατσαδων και κοπελιων προς τον πελατη διοτι εχουν καταλαβει οτι για να υπαρχει δουλεια θα πρεπει να σεβονται.

Αν υπαρχει καλη συμπεριφορα προς τον πελατη σιγουρα θα ξαναπαει στο μαγαζι τους-το 10 ευρω και το 20 ευρω ειναι σημαντικο στην δυσκολη εποχη.

Θα επρεπε λοιπον να σεβονται τους πελατες τους διοτι δεν βγαζει καποιος ευκολα τα χρηματα.

Σωστός ο @ ΓΑΣΠΑΡΗΣ!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom