Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 301 άτομα (37 μέλη και 264 επισκέπτες)

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο
Αχαρνων 85 μαρινα,καστανη πολύ ενδιαφερουσα mlf ασχετως της ηλικιας της
Καλο κορμι,ευχαριστο σαλοναρισμα,καλη περιπτωση
Αλκαμενους
113 μαρια,η ψηλη σχετικα λεπτη  μελαγχροινη mlf με το κοντο μαυρο μαλλι
Εχω πιεσει αρκετες φορες τον εαυτο μου να περασω μαζι της,παντα όμως το αποφευγω
Σημερα κατεληξα ακριβως γιατι
Ας της πει καποιος ότι το λευκο διχτυωτο φορεμα δεν ταιριαζει με τα μαυρα κοντα μποτινια που παραπεμπουν στον παλαιμαχο ποδισφαιριστη γιωτη τσαλουχιδη
Ψηλοτακουνες γοβες παρομοιου χρωματος με το διχτυωτο της ρουχο  θα εκαναν την διαφορα και ας ειμαι ασχετος περι των ενδυματολογικων
117 κριστυ,γλυκια ξανθια ρωσιδα mlf μ ελευθερο στοματικο
Βεργας
2 ελλη,η μελαγχροινη mlf με τον στραβισμο στο δεξι χειλος,συμπαθητικη παρουσια
3 δεξια τζενη η ξανθια ζουμερη mlf με το τεραστιο στηθος και σε πληρη αντιθεση μαζι της η λεπτη μελαγχροινη ναταλι,η πρωην ξανθια ελενη από αλκιβιαδου
3 αριστερα ευα,η μελαγχροινη κοντοπουτανη αδιαφορη mlf από μαραθωνος
3 οροφος η ελενη,πρωην βικτωρια από φωκαιας 27 ισογειο που δουλευε μαζι με την γιαννα
Ομορφη λεπτη αρκετα εντυπωσιακη κοπελα,ακομη πιο εντυπωσιακη η μεταμορφωση της εμφανισιακα σε σχεση με τοτε
Mαραθωνος και αχιλλεως γωνια η μελαγχροινη κοντοπουτανη ελβιρα ντυμενη ως μικροσκοπικη πολεμιστρια zina
Mαραθωνος 59 το μεσαιο η κοκκινομαλλα mlf βικτωρια
Μαραθωνος 59 τανια,η καστανοξανθη σχετικα ψηλη κοπελα με τ ωραιο κορμι που εμφανιστηκε πρωτη φορα την κυριακη σ αυτο τον χωρο
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1

3 οροφος η ελενη,πρωην βικτωρια από φωκαιας 27 που δουλευε μαζι με την γιαννα

[/quote]

ειναι αυτη που δουλευε φωκαιας 27 υπογειο  με υπηρεσιες τα παντα ολα που τα δεχοταν και στο προσωπο?
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
652
Like
48
Πόντοι
6
Ας της πει καποιος ότι το λευκο διχτυωτο φορεμα δεν ταιριαζει με τα μαυρα κοντα μποτινια που παραπεμπουν στον παλαιμαχο ποδισφαιριστη γιωτη τσαλουχιδη
Ψηλοτακουνες γοβες παρομοιου χρωματος με το διχτυωτο της ρουχο  θα εκαναν την διαφορα και ας ειμαι ασχετος περι των ενδυματολογικων

η κανενα ψηλο πορνοπεδιλο να γουσταρουμε ρε γαμωτο.
ολοι λιγο πολυ ειμαστε ασχετοι στα στυλιστικα, αλλα το σωστο να λεγεται. δεν εχει σημασια αν θα εγκρινει την εμφανιση της κοπελας ο κωστετσος ουτε εαν ταιριαζουν τα χρωματα. σημασια εχει τι μας τη σηκωνει.
το φορεματακι ειναι καβλα αλλα το παπουτσι
ντεκαβλε. πραγματι λειτουργει σαν κοφτης.
σωστος ο χιλνικ.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
φιλε Dude  θελω την αποψη σου για δυο κοπελες γκαμπι η γκαμπριελλα φυλης 65 και αννυ πορνοσταρ αξιζει καποια το 20 ευρω
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Φίλτατοι μύστηδες κ διδάκτορες των τσαρδιών της αθήνας, θα ήθελα να ρωτήσω:
Η γνωστή Ρενάτα από Φυλής 66Α, ενδείκνυται για PSE? στα ενδότεερα το παίζει εντελώς diva κ σε τσαντίζει ή είναι για PSE κ δίνει πόνο?
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Φίλτατοι μύστηδες κ διδάκτορες των τσαρδιών της αθήνας, θα ήθελα να ρωτήσω:
Η γνωστή Ρενάτα από Φυλής 66Α, ενδείκνυται για PSE? στα ενδότεερα το παίζει εντελώς diva κ σε τσαντίζει ή είναι για PSE κ δίνει πόνο?

μια χαρα ειναι...την τιμαει τη φανελα ;)
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
μια χαρα ειναι...την τιμαει τη φανελα Wink

Δεν απάντησες στις ερωτήσεις όμως.. Προσωπικά εμένα κώλο δε μου έχει δώσει κ γενικά στραβώνει άμα της ζητήσω οτιδήποτε περα του απλου!
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Σόρυ μάγκες, "΄πονο' έγραφε το παλικαρι "κωλο" διαβασα.. Ο πεινασμένος, καρβέλια ονειρεύεται ( κ ας πήδηξα προχθές) χαχαχαχαχα!!!
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπέρα παιδιά πέρασα πριν κανα40λεπτο απο Ρεμουνδου21 σχολωντας απο τη δουλειά και εκεί ήταν δυο κοπέλες μια Ρωσσιδα μιλφ με σπαστό μαλλί εμφανισιακά έμοιαζε αρκετά στην Βικτωρία ουκρανη απο φωκαιας27A με το φουλ πρόγραμμα αλλά δεν ηταν αυτή αλήθεια έχει περάσει κανεις φάνηκε ενδιαφέρουσα περιπτωση μαζί της ηταν και η μιλφ γυρολόγος απο μεταξι και λιοσιων με καστανό μακρι μαλλι εγώ πήγα για την Υβόν αλλά σήμερα είναι Πεμπτη το είχα ξεχάσει καθώς σήμερα ηταν λιγο κουραστικη μέρα.Το χειροτερο ηταν η συμπεριφορα της ηλιθιας τσατσάς πολύ ειρωνική και σπαστική πραγματικα κράτησα την ψυχραιμια μου με δυσκολία η Πάτσαβουρά ειναι εντελως ζώο πως μιλάει έτσι.Τέτοιες υπηρεσίες το μονο που κανουν είναι να διώχνουν κοσμο ελπίζω αν περάσω ξανά για την Υβόν να μην είναι εκεί
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.372
Πόντοι
41.447
Καλησπέρα παιδιά πέρασα πριν κανα40λεπτο απο Ρεμουνδου21 σχολωντας απο τη δουλειά και εκεί ήταν δυο κοπέλες μια Ρωσσιδα μιλφ με σπαστό μαλλί εμφανισιακά έμοιαζε αρκετά στην Βικτωρία ουκρανη απο φωκαιας27A με το φουλ πρόγραμμα αλλά δεν ηταν αυτή αλήθεια έχει περάσει κανεις φάνηκε ενδιαφέρουσα περιπτωση μαζί της ηταν και η μιλφ γυρολόγος απο μεταξι και λιοσιων με καστανό μακρι μαλλι εγώ πήγα για την Υβόν αλλά σήμερα είναι Πεμπτη το είχα ξεχάσει καθώς σήμερα ηταν λιγο κουραστικη μέρα.Το χειροτερο ηταν η συμπεριφορα της ηλιθιας τσατσάς πολύ ειρωνική και σπαστική πραγματικα κράτησα την ψυχραιμια μου με δυσκολία η Πάτσαβουρά ειναι εντελως ζώο πως μιλάει έτσι.Τέτοιες υπηρεσίες το μονο που κανουν είναι να διώχνουν κοσμο ελπίζω αν περάσω ξανά για την Υβόν να μην είναι εκεί

τα εχω πει εδω και μηνες και εγω για αυτη τη γαμωτσατσα που ειναι ξερολας - ειρωνας και σπασαρχιδω με ενα περιτυλιγμα "και καλα" διανοουμενης-ξεπεσμενης μετρ του κωλου.
Για πολλες κλωτσες χαλαει το ομολογουμενως καλο αυτο μαγαζι
ουστ λινατσα
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
μια χαρα ειναι...την τιμαει τη φανελα Wink

Δεν απάντησες στις ερωτήσεις όμως.. Προσωπικά εμένα κώλο δε μου έχει δώσει κ γενικά στραβώνει άμα της ζητήσω οτιδήποτε περα του απλου!

Μα δε δινει κωλο
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Εγώ όσες ελλεεινίδες έχω γαμήσει τις έχω γαμήσει, ψευδόμενος ασύστολα. Είναι καριόλες και θέλουν ψέμα αλλιώς δεν κάθονται στον λεβιέ.
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Σόρυ μάγκες, "΄πονο' έγραφε το παλικαρι "κωλο" διαβασα.. Ο πεινασμένος, καρβέλια ονειρεύεται ( κ ας πήδηξα προχθές) χαχαχαχαχα!!!
  αμα τον επαιρνε απ'τον κωλο τωρα θα ημουν αστεγος χαχαχαχα
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Εγώ όσες ελλεεινίδες έχω γαμήσει τις έχω γαμήσει, ψευδόμενος ασύστολα. Είναι καριόλες και θέλουν ψέμα αλλιώς δεν κάθονται στον λεβιέ.
γαμησε τα,ψεμα σε τετοιο βαθμο που σε καταντανε μισογυνη οταν σκεφτεσαι τι μλκιες πρεπει να λες για να γαμησεις
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Εγώ όσες ελλεεινίδες έχω γαμήσει τις έχω γαμήσει, ψευδόμενος ασύστολα. Είναι καριόλες και θέλουν ψέμα αλλιώς δεν κάθονται στον λεβιέ.

Επιτέλους, ενας ανθρωπος  με τον οποίο συμφωνούν οι απόψεις μας περι ψεματος στις Ελλεινίδες!! Έτσι όπως τα λες είναι, respect!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom