Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 229 άτομα (16 μέλη και 213 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Καλό report λοστρόμε.. :thumbsup: .. αυτή στι  φ92 ήταν η λάνα που παίζει και σε στούντιο στο ν.κόσμο ενώ στο φ66 γλίτωσες απ'τα δόντια του τσάτσου Στέλιου!

Χθεσινή μοναχική βόλτα στο [glow=red,2,300]Μεταξουργείο[/glow] στις 2 το βράδυ.

Στο Ιάσωνος 33 γαζέλα ονόματι Ρίτα η οποία επιτσιλήσθην με τα χίλια ζόρια και μετά από ομηρική μάχη με τα μικρόβια σε ένα δωμάτιο-χαρά των συνεργίων καθαρισμών.

Στο Ιάσωνος 30Α μπαίνω και περιμένω την κοπέλα σε κάτι καρέκλες φερμένες από σχολείο όπως μας είπε ο τσατσμαν(ο οποιός έδινε και κουλούρι!)..τελικά βγαίνει μια ξανθιά ..η Αλίσσα.. που βλέποντας τις βυζάρες της κατάλαβα το λόγο που ήταν γεμάτα τα δωμάτια όταν μπήκα μέσα.Δίπλα στο 30Β ξανθό αδιάφορο με κάπως βαριεστημένο ύφος.

Το Ιάσωνος 36 ήταν άτσατσο αφού βγήκε από μόνη της μια μαύρη αφρατούλα γαζέλα να παρουσιαστεί χωρίς όμως να πει όνομα παρά τις πιέσεις του πορνορεπόρτερ.

Στο νούμερο 20Α είχε μια καινούρια κοπέλα την Λάουρα ..ξανθιά με μακριά μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου ..πολύ ωραίο κώλο και χαρακτηριστικό τατουάζ πίσω στη μέση.Προτείνεται ανεπιφύλακτα από άποψη εμφάνισης.Στο 20Β ..η Άντζελα επίσης καλή περίπτωση για Μετάξι.

Ιάσωνος 37Α πορνίδιο με μακριά μαύρα μαλλιά που είναι εδώ και αρκετό καιρό στο συγκεκριμένο μπουρδελάκι.Ολίγον άβυζη ..αλλά αρκετά αδύνατη.. κορμί δηλαδή μοντελίστικο.Αν άκουσα καλά την έλεγαν Άννα.Στο 37Β καστανόξανθο ένα βήμα πριν το νταρντανοπούτανο που άφησε καλές εντυπώσεις.

Τέλος,στο νούμερο 43 pitsilable πορνίδιο..όχι κάτι τρομερό.. αλλά με κώλο που υπνώτιζε τα σπερματοζωάρια!.. Η τιμή 15€.


 

fan_club_pitsi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Mετά από χρόνιες τσάρκες κυρίως για χαβαλέ είχα καταλήξει πως αν είναι κάπου να καταθέσεις είναι η Φυλής.Αυτή με τα χρόνια όμως έχει χαλάσει.Πιο πολλοί ξένοι και κοπέλες κυρίως μέτριες.Το μεταξουργείο εκτός από το να σπας πλάκα δεν νομίζω πως έχει καμιά αξία μέσα στην μπίχλα αφού κολλάς aids από τα σκαλιά και όπου οι έλληνες είναι μειονότητα της τάξης του 1%.
Αττικής από την άλλη δεν είναι ούτε Φυλής ούτε Μεταξουργείο.Κάτι ενδιάμεσο.
Εξάλλου είναι της ξεπέτας.Σε ένα 20λεπτο τα έχεις γυρίσει και τα (περίπου) 10 που έχει
Τελικά όμως υπάρχει και ένα μέρος που αν θες να πεθάνεις με διάφορους τρόπους προσφέρεται και με το παραπάνω.ΛΙΟΣΙΩΝ.

Είχα να πάω περίπου 3 χρόνια και η κατάσταση δεν περιγράφεται.Δεν νομίζω πως υπάρχουν λόγια γι'αυτο το μέρος...Μιας και είμαι λάτρης του να βλέπω χοντρές και άσχημες και να γελάω είπα να πάω και από εκεί την Πέμπτη.Αρχικά μπήκα σε 2 κολλητά μόλις κατεβαίνεις την Ιουλιανού και κάνεις δεξιά λίγο μέσα.Απλά αδιάφορα.

Μετά προχωράω και βλέπω μια τρελή να μου φωνάζει από το μπαλκόνι.Την κορόιδευαν κάποιοι από κάτω και εκεί που λέω να μπω είχε κόκκινο το φανάρι και δίστασα.Τελικά σκεφτηκα δεν έχω να χάσω και τίποτα ας πάω να γελάσω.Άμα είναι έτσι η τσατσά σκατά θα είναι και το κριάρι που θε έχει.
Με το που μπαίνω η οσμή της κατρουλίλας γέμισε τα πνευμόνια μου.Δεν γαμιέται λέω.
Συνεχίζω στα γλιστερά "σκαλιά" που μάλλον θα είναι τουλάχιστον 150 ετών χωρίς υπερβολές.Κοίταζα παράλληλα μην μου έρθει και τίποτα στο κεφάλι. Φτάνoντας στην κορυφή συνειδητοποιω πως δεν βλέπω σχεδόν τίποτα λόγω του ήλιου που με χτύπαγε στα μάτια έξω.(ξέρετε πως είναι όταν μπαίνεις μετά σε σκοτεινό μέρος). Εκεί ξεπετάχτηκε το σκήνωμα του Βησσαρίωνα σε διασταύρωση με την τύπισσα από το "The ring" με τα μαλλία ριχτά.Μου κόπηκε η ανάσα."Με τρόμαξες της λέω" πηγαίνοντας να γλιστρησω προς τα πίσω(ηταν αυτή του μπαλκονιου). Πριν προλάβω να ολοκληρώσω την πρότασή μου,μου απλώνει το χέρι της για χειραψία σχεδόν μες στη μούρη μου.Της το πιάνω έχοντας μπλοκάρει ο μαλάκας και με τραβάει προς το μέρος της να με σταυροφιλήσει λέγοντάς μου χρόνια πολλά!!! Πάλι καλά απέφυγα και βρήκε αέρα.
Πάω να κατεβάσω το χέρι μου αλλά αυτή συνέχισε να με κρατάει και να το σφίγγει.
Ωχ λέω από μέσα μου μάλλον θα αρχίσω να τρέχω και το πολύ να φάω καμιά τούμπα.Μόλις το σκέφτηκα αυτό βλέπω στα πόδια της ένα λυκόσκυλο....Τελείωσα λέω,αυτό ήταν ή από τη Σκύλλα ή από τη Χάρυβδη θα πάω σήμερα 21 ετών παλικάρι.Μιλάμε μου κόπηκαν τα γόνατα.Αυτή μου λέει "τσιμπουκάκι κτλ  15ε". "Α μόνο  Ωραία.Πάω να πάρω λεφτά από ένα φίλο μου και ξαναγυρνάω" λέω με τρεμάμενη φωνή ελπίζοντας πως θα με αφήσει.@@. Άρχισε να μου λέει έχεις λεφτά και να με τραβάει προς το μέρος της.Αντιστάθηκα και άρχισε να μου ψάχνει τις τσέπες η καριόλα. Πάλι καλά είχα το πορτοφόλι στο τζην μπουφάν και δεν έψαξε μιας και περίτεχνα (τρομάρα μου) το είχα σηκώσει έτσι ώστε να είναι πίσω οι τσέπες. Της λέω "αλήθεια ρε σου λέω σε λίγο θα έρθω,είδες, δεν έχω λεφτά" και εκεί με αφήνει.Για το πότε έφυγα μετά από 2-3 ψιλογλυστρίματα δεν λέγεται. Κάθισα έξω κανά 5λεπτο ακίνητος να ηρεμήσω....εμπειρία που δεν θα επαναληφθεί....

Σημάδεψε τη μέρα μου αυτό το σκηνικό αλλά είπα να προχωρήσω και σε όποιο άλλο έχει φωτάκι.Επι της λιοσίων πετάγεται από ένα μια ελληνίδα σαν γύφτισσα.Μετά σε άνα άλλο μια ξανθιά μιλφ με γυαλιά με φωνή και περπάτημα του μακαρίτη του Σουγκλάκου.Τροφωνιου αν θυμάμαι καλά μια χοντρή μου μάλλον κάνει και την μπλουλτόζα λίγο πιο πέρα που κατι χτίζουν, με κάτι βυζάρες όμως τι να πω.Αν κρίνω από τον όγκο της αληθινές πρέπει να είναι.Μία να φας όμως θα λιποθυμήσεις όπως ο Ψάλτης στο Καψούρα fm που είχε μπει μια χοντρή στο μαγαζί. Στο διπλανό βγήκε μια ασιάτισα που ήταν σαν απο κάτι φυλές  που βλέπουμε σε ντοκιμαντερ του Σκαϊ με τα φυλλαράκια για βρακιά και με τα φυσοκάλαμα.Προύσσης πήγα να δω τη νύφη νιώθωντας ατρόμητος μετά το περιστατικό με την κωλόγρια αλλά τελικά βρήκα μαύρο χάλι.Κυριολεκτικά μια μαύρη από το μπανανισταν και όχι τη νύφη.Τέλος γνώρισα και ένα 19χρονο συναγωνιστή από το Ιρακ ο οπίος και κατέθεσε στο πλησιέστερο προς σταθμό Αττικής σε μια ωραία.Μου νευρίασε κιόλας γιατί νόμιζε θα μπω ενώ του είχα πει το αντίθετο.χεχεχεχε να είναι καλά το παλικάρι πάντως.

Αυτά είναι που θυμάμαι από την ένδοξη πρωινή τσάρκα στη Λιοσίων.
Ειλικρινά δεν έχω τίποτα με όποοιν πηγαίνει εκεί πέρα απλά θέλω να προετοιμάσω όποιον θελήσει να πάει.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Mετά από χρόνιες τσάρκες κυρίως για χαβαλέ είχα καταλήξει πως αν είναι κάπου να καταθέσεις είναι η Φυλής.Αυτή με τα χρόνια όμως έχει χαλάσει.Πιο πολλοί ξένοι και κοπέλες κυρίως μέτριες.Το μεταξουργείο εκτός από το να σπας πλάκα δεν νομίζω πως έχει καμιά αξία μέσα στην μπίχλα αφού κολλάς aids από τα σκαλιά και όπου οι έλληνες είναι μειονότητα της τάξης του 1%.
Αττικής από την άλλη δεν είναι ούτε Φυλής ούτε Μεταξουργείο.Κάτι ενδιάμεσο.
Εξάλλου είναι της ξεπέτας.Σε ένα 20λεπτο τα έχεις γυρίσει και τα (περίπου) 10 που έχει
Τελικά όμως υπάρχει και ένα μέρος που αν θες να πεθάνεις με διάφορους τρόπους προσφέρεται και με το παραπάνω.ΛΙΟΣΙΩΝ.

Είχα να πάω περίπου 3 χρόνια και η κατάσταση δεν περιγράφεται.Δεν νομίζω πως υπάρχουν λόγια γι'αυτο το μέρος...Μιας και είμαι λάτρης του να βλέπω χοντρές και άσχημες και να γελάω είπα να πάω και από εκεί την Πέμπτη.Αρχικά μπήκα σε 2 κολλητά μόλις κατεβαίνεις την Ιουλιανού και κάνεις δεξιά λίγο μέσα.Απλά αδιάφορα.

Μετά προχωράω και βλέπω μια τρελή να μου φωνάζει από το μπαλκόνι.Την κορόιδευαν κάποιοι από κάτω και εκεί που λέω να μπω είχε κόκκινο το φανάρι και δίστασα.Τελικά σκεφτηκα δεν έχω να χάσω και τίποτα ας πάω να γελάσω.Άμα είναι έτσι η τσατσά σκατά θα είναι και το κριάρι που θε έχει.
Με το που μπαίνω η οσμή της κατρουλίλας γέμισε τα πνευμόνια μου.Δεν γαμιέται λέω.
Συνεχίζω στα γλιστερά "σκαλιά" που μάλλον θα είναι τουλάχιστον 150 ετών χωρίς υπερβολές.Κοίταζα παράλληλα μην μου έρθει και τίποτα στο κεφάλι. Φτάνoντας στην κορυφή συνειδητοποιω πως δεν βλέπω σχεδόν τίποτα λόγω του ήλιου που με χτύπαγε στα μάτια έξω.(ξέρετε πως είναι όταν μπαίνεις μετά σε σκοτεινό μέρος). Εκεί ξεπετάχτηκε το σκήνωμα του Βησσαρίωνα σε διασταύρωση με την τύπισσα από το "The ring" με τα μαλλία ριχτά.Μου κόπηκε η ανάσα."Με τρόμαξες της λέω" πηγαίνοντας να γλιστρησω προς τα πίσω(ηταν αυτή του μπαλκονιου). Πριν προλάβω να ολοκληρώσω την πρότασή μου,μου απλώνει το χέρι της για χειραψία σχεδόν μες στη μούρη μου.Της το πιάνω έχοντας μπλοκάρει ο μαλάκας και με τραβάει προς το μέρος της να με σταυροφιλήσει λέγοντάς μου χρόνια πολλά!!! Πάλι καλά απέφυγα και βρήκε αέρα.
Πάω να κατεβάσω το χέρι μου αλλά αυτή συνέχισε να με κρατάει και να το σφίγγει.
Ωχ λέω από μέσα μου μάλλον θα αρχίσω να τρέχω και το πολύ να φάω καμιά τούμπα.Μόλις το σκέφτηκα αυτό βλέπω στα πόδια της ένα λυκόσκυλο....Τελείωσα λέω,αυτό ήταν ή από τη Σκύλλα ή από τη Χάρυβδη θα πάω σήμερα 21 ετών παλικάρι.Μιλάμε μου κόπηκαν τα γόνατα.Αυτή μου λέει "τσιμπουκάκι κτλ  15ε". "Α μόνο  Ωραία.Πάω να πάρω λεφτά από ένα φίλο μου και ξαναγυρνάω" λέω με τρεμάμενη φωνή ελπίζοντας πως θα με αφήσει.@@. Άρχισε να μου λέει έχεις λεφτά και να με τραβάει προς το μέρος της.Αντιστάθηκα και άρχισε να μου ψάχνει τις τσέπες η καριόλα. Πάλι καλά είχα το πορτοφόλι στο τζην μπουφάν και δεν έψαξε μιας και περίτεχνα (τρομάρα μου) το είχα σηκώσει έτσι ώστε να είναι πίσω οι τσέπες. Της λέω "αλήθεια ρε σου λέω σε λίγο θα έρθω,είδες, δεν έχω λεφτά" και εκεί με αφήνει.Για το πότε έφυγα μετά από 2-3 ψιλογλυστρίματα δεν λέγεται. Κάθισα έξω κανά 5λεπτο ακίνητος να ηρεμήσω....εμπειρία που δεν θα επαναληφθεί....

Σημάδεψε τη μέρα μου αυτό το σκηνικό αλλά είπα να προχωρήσω και σε όποιο άλλο έχει φωτάκι.Επι της λιοσίων πετάγεται από ένα μια ελληνίδα σαν γύφτισσα.Μετά σε άνα άλλο μια ξανθιά μιλφ με γυαλιά με φωνή και περπάτημα του μακαρίτη του Σουγκλάκου.Τροφωνιου αν θυμάμαι καλά μια χοντρή μου μάλλον κάνει και την μπλουλτόζα λίγο πιο πέρα που κατι χτίζουν, με κάτι βυζάρες όμως τι να πω.Αν κρίνω από τον όγκο της αληθινές πρέπει να είναι.Μία να φας όμως θα λιποθυμήσεις όπως ο Ψάλτης στο Καψούρα fm που είχε μπει μια χοντρή στο μαγαζί. Στο διπλανό βγήκε μια ασιάτισα που ήταν σαν απο κάτι φυλές  που βλέπουμε σε ντοκιμαντερ του Σκαϊ με τα φυλλαράκια για βρακιά και με τα φυσοκάλαμα.Προύσσης πήγα να δω τη νύφη νιώθωντας ατρόμητος μετά το περιστατικό με την κωλόγρια αλλά τελικά βρήκα μαύρο χάλι.Κυριολεκτικά μια μαύρη από το μπανανισταν και όχι τη νύφη.Τέλος γνώρισα και ένα 19χρονο συναγωνιστή από το Ιρακ ο οπίος και κατέθεσε στο πλησιέστερο προς σταθμό Αττικής σε μια ωραία.Μου νευρίασε κιόλας γιατί νόμιζε θα μπω ενώ του είχα πει το αντίθετο.χεχεχεχε να είναι καλά το παλικάρι πάντως.

Αυτά είναι που θυμάμαι από την ένδοξη πρωινή τσάρκα στη Λιοσίων.
Ειλικρινά δεν έχω τίποτα με όποοιν πηγαίνει εκεί πέρα απλά θέλω να προετοιμάσω όποιον θελήσει να πάει.

Γ@μηθηκα στο γελιο με την περιγραφη σου μεγαλε.v :2funny:
Super!  :thumbsup:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Χθεσινή μίνι τσάρκα στη Φυλής με κατάθεση στην Αμαλία..

Στο πρώτο πρώτο λοιπόν..το Φ66 ήταν η Αμαλία η ρουμάνα..μόλις την βλέπω μέσα της χυμάω με μία κίνηση και αυτή με αγκαλιάζει με το αριστερό της μπούτι!Τελικά ενέδωσα στον πειρασμό και μπήκα.. Ιεραποστολικό μετά από πάνω ενώ μου δάγκωνε το αυτί και τελείωμα στα τέσσερα.Ήταν απ'τα ωραία 10λεπτα της ζωής μου.

Στο 59Α ήταν η Χριστίνα η Τσέχα ..8 ημέρες μόνο στη δουλειά.. καινούρια και πολύ στενή.Από εμφάνιση πολύ καλή..1.75 με μακριά καστανά μαλλιά,ωραίο κώλο και αρκετά ντροπαλή στο σαλόνι.. βέβαια αν δεν ξέρετε λίγα τσέχικα ίσως αντιμετωπίσετε ένα προβληματάκι.Στο κάτω το 59Β μια κοντή και καστανή τσαχπινιάρα ..αρκετά pitsilable.

Στο Φυλής 69Α ήταν η Μαριλένα(ακούς Galb?).. αλλά μάλλον θα το επισκεφτώ από αύριο που θα'χει έρθει η Χριστίνα.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Μα καλά τόσες τσάρκες αναφέρθηκαν όλο το σαββατοκύριακο μόνο ο pitsilistis ανάφερε για Φ67 με την Μόνικα εξ Βουλγαρίας ? Η κοπέλα είναι αρκετά καλή,θα δουλεύει πρωινή βάρδια.Και να φανταστείς ότι ηταν φουλ το Σάββατο κατά τις 12 το μεσημέρι που πήγα και αναμονή.Ούτε ένας από το site δεν ήταν ?Tρέξτε γιατί δεν ρώτησα πόσο θα είναι ακόμα .
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Χθεσινή μίνι τσάρκα στη Φυλής με κατάθεση στην Αμαλία..

Στο πρώτο πρώτο λοιπόν..το Φ66 ήταν η Αμαλία η ρουμάνα..μόλις την βλέπω μέσα της χυμάω με μία κίνηση και αυτή με αγκαλιάζει με το αριστερό της μπούτι!Τελικά ενέδωσα στον πειρασμό και μπήκα.. Ιεραποστολικό μετά από πάνω ενώ μου δάγκωνε το αυτί και τελείωμα στα τέσσερα.Ήταν απ'τα ωραία 10λεπτα της ζωής μου.

Στο 59Α ήταν η Χριστίνα η Τσέχα ..8 ημέρες μόνο στη δουλειά.. καινούρια και πολύ στενή.Από εμφάνιση πολύ καλή..1.75 με μακριά καστανά μαλλιά,ωραίο κώλο και αρκετά ντροπαλή στο σαλόνι.. βέβαια αν δεν ξέρετε λίγα τσέχικα ίσως αντιμετωπίσετε ένα προβληματάκι.Στο κάτω το 59Β μια κοντή και καστανή τσαχπινιάρα ..αρκετά pitsilable.

Στο Φυλής 69Α ήταν η Μαριλένα(ακούς Galb?).. αλλά μάλλον θα το επισκεφτώ από αύριο που θα'χει έρθει η Χριστίνα.
Ακούω ακούω :grin: !!
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
αμαλια......χριστινα..... μαριλενα......??? ελληνιδες?? ολες??? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
πριν μια εβδομαδα στο μεταξουργειο ειχα παρει ενα φοβερο ξανθο τελειο κοντοπουτανο πολυ καυλα,ονομα μου ειπε μαριαννα,φοβερη!
και πριν καιρο παλι μεταξουργειο ειχα παρει την πολυ γλυκια βερονικα.
και οι δυο ηταν στο σπιτι χωρις πορτα που λεει με κοκκιν σπρει εισοδος η κατι τετοιο.
και γενικα μεταξουργειο παιζουν πολυ ωραια γκομενακια!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Mετρια πραγματα στη φυλης γι αυτο οι ενημερωσεις εστω και μινι εχουν σημασια για να μη τρεχουμε αδικα,Σημερα πρωι
φυλης 59 πανω μισελ,καλο κοριτσι
φ 59 κατω χριστινα
φ 80 βικτωρια που ειχα δει και αχαρνων 106
φυλης 134 πανω κοντο ξανθο
φ 134 πανω μονικα πολυ συμπαθητικη μεσα με σωματακι που μου αρεσει ψιλο λεπτο με φωνουλες, μικρα βογγητα,ωραια συμμετοχη
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Πηγα ρε φιλε χτες για να καταθεσω φ67 στην κοπελα που λες που την ειχα δει κι επαθα πλακα αλλα ηταν κλειστο,οποτε κατεληξα στην ρενατα...
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Μα καλά τόσες τσάρκες αναφέρθηκαν όλο το σαββατοκύριακο μόνο ο pitsilistis ανάφερε για Φ67 με την Μόνικα εξ Βουλγαρίας ? Η κοπέλα είναι αρκετά καλή,θα δουλεύει πρωινή βάρδια.Και να φανταστείς ότι ηταν φουλ το Σάββατο κατά τις 12 το μεσημέρι που πήγα και αναμονή.Ούτε ένας από το site δεν ήταν ?Tρέξτε γιατί δεν ρώτησα πόσο θα είναι ακόμα .

Είμουν κι εγώ εκεί (πώς λέμε είμουν κι εγώ στο κότερο)
το Σάββατο :grin: (και ίσως την ώρα που την πιτσίλαγε ο pitsi
γιατί η καβλιάρα άργησε να βγεί απ΄το δωμάτιο και η τσατσά
πήγε και χτύπησε την πόρτα) αλλά δεν μου έκανε τόσο
εντύπωση σαν ομορφιά και δεν κατέθεσα, μετά διάβασα την
αναφορά του pitsi {Respect} και πήγα να την 'τσεκάρω' την
Κυριακή αλλά ήταν κλειστά. Οπότε 'κατέθεσα' στο 134 υπόγειο
στην Ρενάτα (που πρέπει να ήταν ξεκούραστη γιατί μου έκανε
καλό γαμησάκι, οπότε εάν και όποτε θέλετε Ρενάτα μόνο το
πρωί, γιατί από όσο έχω πάρει πρέφα είναι εμπλοκή
διπλοβάρδια και τα απογεύματα είναι συνήθως σταβωμένη).

Καλά γαμήσια Συναγωνιστές
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
scorpiops το ιδιο δρομολογιο ακολουθήσαμε..όντως η Ρενατα ηταν κεφάτη εχθες...

 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Χθες βράδυ Φυλής έγινε άλλη μια σεμνή τελετή τσάρκας..

Κατεβαίνοντας Βικτώρια είδαμε και σκηνές από αστυνομικό σήριαλ ή απ'την ελληνική πραγματικότητα.Έρχεται αρχικά μηχανή της αστυνομίας και διώχνει όλους τους αλλοδαπούς πλανόδιους που ήταν μπροστά στο σταθμό.Ύστερα εμφανίζεται ένας τύπος με κόκκινα ,αναρχικός κατά τα λεγόμενά του, και ξαφνικά να βλέπεις να έρχεται και 2η μηχανή με τον αναβάτη του να κατεβαίνει βιαστικά και να αρχίζει να χτυπάει αλύπητα τον τύπο με τα κόκκινα.Ο λόγος ήταν οτι είχε χτυπήσει συνάδελφο του με γυάλινο μπουκάλι όπως ισχυριζόταν για να δικαιολογήσει την πράξη του.Μάλιστα ένας γερμανός κατέγραφε την όλη φάση με κάμερα και ο 2ος .. ο πιο βίαιος .. άρχιζε να του φωνάζει..στα γερμανικά κιόλας.. να βγάλει την κάρτα μνήμης!



..και πάμε στις άλλες ειδήσεις της ημέρας..

Ελληνοπολωνή σάτυρη ιερόδουλη ονόματι Άννα αποπλάνησε νεαρό τιμωρό άτακτων γαζέλων στο κέντρο της Αθήνας.Η σκηνή διαδραματίστηκε στο Φυλής 84Α ενώ το θύμα μεταφέρθηκε άμεσα σε πλησίον νοσοκομείο με πολλαπλά τράυματα καύλας!!

..στη συνέχεια του δελτίου να περάσουμε στο Φ84Β με την Ηλιάνα να προσκομίζει εκατοντάδες ζημιές με την κορμάρα της στους παρευρισκόμενους καυλιάρηδες.Μάρτυρες την περιγράφουν ως έκφυλη κοκκινομάλλα με βυζιά τεράστια και ένα κώλο που θα κάνει τον πούστη να εκσπερματίσει.

Στο 69Β "προικισμένη" κοπέλα με μακριά κόμη χρώματος καστανού και χαμηλού αναστήματος εθεάθη να περιφέρεται γυμνόστηθη σε οίκο ανοχής.Το όνομα της παρέμεινε κρυφό απ'την "ασφάλεια"(τσατσά).

Επισόδεια πήγαν να γίνουν στο 71Α όταν μεσήλικη κυρία απαγόρευσε την είσοδο σε γνωστό πορνορεπόρτερ των Αθηνών.Το ένστικτό του παρ'όλα αυτά λέει οτι ήταν μια μιλφιά η Μαρία εκ Ρωσσίας μάλιστα.

πάμε στα αθλητικά.. όπου η Χριστίνα η Τσέχα έλυσε το συμβόλαιο της με το 59Α.. η διοίκηση της ομάδας την αντικατέστησε όχι και τόσο επάξια με εμφανίσημη κατά τ'άλλα αλλοδαπή "αθλήτρια"..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερα στη Φυλης
59 κατω η Μισελ(μονιμως αδιαφορη)καθως το επανω ηταν κλειστο.
Στο 65 κατω κατεθεσα σε ενα μελαχροινο Ρουμανακι που ηταν 1000% Ρουμανα(αν και ελεγε QUE?μπας και μασησω οτι ειναι Ισπανιδα-πιπα ατεχνη,γαμησι τιποτα το ιδιαιτερο,ηταν ομως μια καλη α' επιλογη για να φυγουν οι αρρωστιες της καυλας.
Στο 67 ενα ξανθο μωρακι που θα πρεπει να ειναι αυτο που περιγραφει ο πιτσιλιστης οτι γαμιαρε πριν λιγες μερες.
Στο 69 διπλα η Καζακστανη με τρελλη ενεργεια Χριστινα την οποια τιμησα ακομα μια φορα καθως φημιζεται για τα βρωμολογα αλλα και τα τρελλα της τσιμπουκια,σημερα ειχε fuck mouth με την ιδια ανασκελα και ενα δυνατο πισοκολλητο με βρωμολογα απο την dirty slut που επεστρεψε πριν 3 μερες στο ποστο της,τους καλους της πελατες τους περιποιειται ''εξυπνα''το πουτανακι.
Σε αλλα δεν πηγα
 

paykiller

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
205
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
14-05-2008 17:00
Φώκαιας 25 Αντελλα
      ""      22 Πρώην κοπέλα του Μεταξουργείου. Μέτρια.
      ""      24 Μια πεταχτούλα , σκουρόχρωμη άσχημη φάτσα πολύ ωραίο κολο, τον οποίο τον κουνά και καλά.
      ""      17 κάτω Σαντρα , τρελό στήθος. κάνει και ισπανικό .. ελπίζω όχι χορό
      ""      17 πάνω Μια σπανιόλα ,σύμφωνα με την τσατσα , νταρτανοκατασταση αλλά στο σαλόνι με τα νάζια της σε πείθει.

Φυλής  59_κατο Μισέλ
      ""    59_πανο κλειστό
      ""    80 Ρενατα
      ""    65 Αλεξάνδρα ( η τσατσα δεν με είχε πάρει πρέφα και την φώναζε Γεωργία .μετά μου την παρουσίασε σαν Αλεξάνδρα )
      ""    67 Δεν εμα8α όνομα ,σίγουρα είναι καινούργια , αλλά πσιλομπαζακι
      ""    84 Η γνωστή ξανθιά με τις σιλικονατες βυζαρες και το πρόστυχο βλέμμα.. :headbang:    :smitten: :smitten:
      ""    86 Καινούργια ψηλή ξανθιά , έχει ένα ενδιαφέρον.
      ""    67 Κοντή ,μελαχρινή καινούργια
      ""    69α Χριστίνα
      ""    69β Μελαχρινή περίεργη ,ίσως να είναι εξωγήινη , η από εκείνα τα ΕΛ που λέει ο λιακοπουλος
      ""    71 Λαρισα
      ""    92 φάλαινα πρώην μεταξουργείο με τσάτσο πρώην μεταξουργείου..
      ""  109 σκουρόχρωμη πορνοφατσα , είδε και μια σκνίπα και τρόμαξε .
      ""  134 Ψηλή ξανθιά ,όμορφη ,πρέπει να δοκιμαστεί..

ΥΓ. Προσπάθησα να πάω πριν τις 17:00 για να προλάβω την ξανθιά στο Φ67 που λέει ο φίλος μας ο πιτσιλιστής. Το θέμα είναι ότι έφτασα πάνω στην αλλαγή.
Ωραία λέω , θα δούμε και τις πόρνες στο φως της ημέρας , τι το ήθελα ,,
η ξενερα.
Οι περισσότερες είναι πολύ πιο άσχημες από την τελευταία κοπέλα μου.
Από όλες όσες είδα . οι μόνες κούκλες ήταν η ρενατα  από το 80 και η λαρισα από το 71.
Η λαρισα εξω στο φως είναι πιο ομορφη ,δεν το περιμενα.
Ολες οι άλλες ασχημες. Κοπελες που μπορει και να τις αποφευγαμε αν τις γνωριζαμε μεσω φιλων όχι να τις πλιρονουμε κιολας . Τι σου κανει το ημιφως και  η ασθενεια που λεει και ο πιτσι ..
Η μεγαλύτερη απογοήτευση για μένα ήταν η ξανθιά από το 84 . αυτή η γυναίκα είναι πολύ στο στυλ της γυναίκας που αρέσει  ( παμελα αντερσον , Τζίνα τζαμεσον κλπ)
Και όταν την βλέπω στο ημίφως , ενώ ξέρω ότι θα με ξενερώσει εχω παει πολλες φορες και θα ξαναπάω…
Αυτό που ειδα στο φως θελω να το ξεχασω.. κοντη ατσουμπαλη .. με μια φορμα .. μικρη κοιλίτσα που έκανε μια μικρή δίπλα πάνω στο λάστιχο της φόρμας ( γυναίκα με φόρμα ?? ) και φάτσα λες και έχει τρακάρει με πολλά τηγάνια ..
Αυτά και ευχαριστώ.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
εμεις ευχαριστουμε paykiller,στο 134 ποιο απ τα τρια?
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Στο 65 κατω κατεθεσα σε ενα μελαχροινο Ρουμανακι που ηταν 1000% Ρουμανα(αν και ελεγε QUE?μπας και μασησω οτι ειναι Ισπανιδα-πιπα ατεχνη,γαμησι τιποτα το ιδιαιτερο,ηταν ομως μια καλη α' επιλογη για να φυγουν οι αρρωστιες της καυλας.

Αναφέρεσαι στη Σιμόνα.Είναι Ρουμάνα αλλά δούλεψε και στην Μαδρίτη...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αναφέρεσαι στη Σιμόνα.Είναι Ρουμάνα αλλά δούλεψε και στην Μαδρίτη...
Tην Σιμονα την ειχα παρει προ καιρου στο 65 κατω,αυτη που αναφερομαι ονομαζεται Ανχελα και ηταν και στο 17α της Φωκαιας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom