Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 295 άτομα (25 μέλη και 270 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μια μεσιμεριανι τσαρκουλα στα κοκινοσπιτα τισ οδου φιλισ αφου επασχα εντονα απο τιν ασθενεια τισ καυλας!
ι ασθενεια ειχε παραλισει τα εγκεφαλικα μου κιταρα και επρεπε επιγοντοσ να βρεθει μια θεραπεια...και γι αυτο σαλπαρο κατευθειαν με τον λαγνο μιχανοκινιτο σιφουνα στα αμαρτολα στεκια τισ πουτανιαρασ φιλισ! :rockon:

καυλιαριδες και σινεμπουρδελιαριδες ιρθε ι ορα να σας λιθει ι πιο πανο  πορνοαπορια σας!
τιφλομενοσ απο ξεφρενι καυλα...μιας και ι ασθενεια ειναι ο μαγικοσ ζομος του αστεριξ και οβελιξ!σου ανεβαζει τι λιμπιτο και σου διεγιρει τισ ορμες!

μπενο λοιπον μεσα στο φιλισ 67!!!!!
και μολισ βλεπο το πορνιδιο θολονο...
ενα ξανθουλικο ,γλικουλικο με καυλιαρικο ποπουδακκι σαν μορου, πορνοκοριτσο!!!φατσουλα μεσ στι καυλα!!!
ενασ τριφεροσ αγγελοσ και ταυτοχρονα ενασ μικροσ σατανασ που προκαλει τισ επικινδινες ορμες τον μπουρδελιαριδον!!!!
ετσι λοιπον δεν αντεξα και το πορνοευρο εφιγε κατευθειαν απο το χερι μου...!
μετα απο μερικι ορα αναμονισ στο σαλονι και επειτα στο λαγνο δομαατιο μπενι  ι μονικα ..παρεπιπτοντος απο βουλγαρια!
εχο να πο μονο οτι το πορνιδιο ειναι πολι επαγγελματιασ σε αυτο που κανει!
ξαπλονο στο κρεβατι και μου φοραει το καποτιδιο με το χερακι του και επισισ με λιγι βοιθεια απο το στοματακι του!
ειχε τοσο απαλουλα γλοσουλα και ρουφαγε τον σαρκοφορο πεοντα τοσο καυλιαρικα που γουσταρα τρελα... :rockon:
επισισ ειχε και σκουλαρικακι στι γλοσιτσα του!
απο πιπα σκετι απολαυσι!
παιρνο προτοβουλια και τισ ζιταο να καβαλικαυσει το ταυρο μου..!
ερχεται λοιπον πανο και αρχιζει να κουνιεται σα μικρι γατουλα ενο παραλιλα με φιλουσε και με χαιδευε σε ολο το κορμι!
σικονομαι στα γονατα και τιν παιρνο αγκαλια ενο αυτι βρισκοταν μεσα μου...!και αρχιζουμε να φιλιομαστε πεταχτα στο στοματακι και επισισ στο λαιμουδακι!
ενο αυτι απολαμβανε τιν στιγμι εγο τιν ειχα πεθανει στα φιλια...εμ με τετιο δερματακι !!!!!!σκετι καυλα!
τελευτεα στασι ιεραποστολικι....οπου αργα και βασανιστικα τιμορουσα το ατακτο και ιγρο σπιλεο τισ!
ενο παραλιλα αρχισαμε ξαφνικα τα γλοσοφιλα!
οπου ενεδινα για τα καλα!!!!
τεσπα....μετα απο τοσα γλοσοφιλα το σπερμα μου βρικε διεξοδο στο λαστιχιενιο καποτιδιο!!!!

σινιστατε ανεπιφιλακκτα καυλιαριδες!!!!
το πορνιδιο ειναι ολα τα ευρο λεμεεεε!!!!
 

Gio6969

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
σινεμπουρδελιαριδες τιν προσοχι σας!
το γνοστο σοφακι πιτσιλιετε απογευματινι βαρδια στο λιοσιον 79 το επανο!!!
εθεαθι εχθες και παρεπιπτοντος τιμοριθικε δεοντος απο τιν πειρατικι μου ξιφολονχι!
μια βολτα με τον ιποτι τισ στρογκιλισ κλειτοριδασ το μπουρδελικο μασ αινστικτο μασ εβγαλε στουσ λαγνουσ και cult δρομουσ τισ λιοσιον οπου στον αριθμο 79 πετιχαμε το πιτσιλιαρικο σοφακι!

ξανθουλικο,λιγνο και ζοιρο κοντοπουτανιδιο που ανεβαζει τουσ δεικτεσ επιπεδου για τα δεδομενα τισ λιοσιον!
το πορνιδιο εχει ορεξι για πιτσιλισμα και ξερει να το κανει πολι καλα!
ι πιο μαχιμι στρατιγικι τισ για να αναστατοσει τουσ αβισαλεους μπουρδελιαριδες ειναι το ιγρο και ιδονιστικο τισ τσιμπουκλοβερ!
ταλαντουχα χειριστρια πεους με βαθια βιθισματα και να ρουφαει ολι τιν μαλαπερδα στο στομα τισ(βαθι λαριγκι)!
γενικα ορεα πιπουλα το καβλοραπανο!
τορα απο πιτσιλισμα ιπακουο πορνιδιο χορισ παραπονα και σεβασμο στο πελατι!
αξιζει ενα πιτσιλισμα σιναγονιστεσ!!!! :rockon:

Παιδες περασα απο το συγκεκριμενο σπιτι 07/05 στις 2100 και ηταν κλειστο...τι παιζει?
 

Einheit

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ανοιγει πιο αργα και μενει ανοιχτο και μετα τα μεσανυχτα.
 

zygos13

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα.
Χθές πρωί πέρασα από Λιοσίων 79 επάνω και ο τσάτσος Βασίλης με έψησε να πάρω μια χοντρούλα Ρουμάνα με όνομα Ροξάνα.Πίπα με γυρισμένη τη πλάτη και έπιπλο στο κρεβάτι-δεν αφήνει φιλιά στα βυζιά.
Ο τσάτσος μου είπε πως το Σοφάκι πιάνει δουλειά κατα τις 2100  μέχρι 0400.Το βράδυ δεν μπόρεσα να περάσω για επιβεβαίωση και κατάθεση.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
καλά ρε pitsi το ξέραμε οτι είσαι μεγάλος ρεπόρτερ. αλλά σήμερα τα ξεπέρασες ολά
Μήπως ετοιμαζεσαι να πας στο star ή ston antenna για ρεπόρτερ? λέω μήπως?
χωρίς παρεξήγηση είσαι π΄ρωτος
Αν και θα σου πρότεινα το αλτερ γιατί δίνει πιο πολλά!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
καλά ρε pitsi το ξέραμε οτι είσαι μεγάλος ρεπόρτερ. αλλά σήμερα τα ξεπέρασες ολά
Μήπως ετοιμαζεσαι να πας στο star ή ston antenna για ρεπόρτερ? λέω μήπως?
χωρίς παρεξήγηση είσαι π΄ρωτος
Αν και θα σου πρότεινα το αλτερ γιατί δίνει πιο πολλά!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
προτειμο να παραμεινο ενασ  ταπεινος ρεπορτερ τισ καυλασ...και να διαφοτιζο το μπουρδελολαο με τισ πορνοπλιροφοριες μου!
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
να σαι καλα φιλε πιτσι..θα πιτσιλιστει αμεσα το εν λογω πορνιδιο αφου η οψη της μου ρχεται ακομα στο μυαλο αλλα φοβηθηκα να περασω...ελπιζω σε αναλογη αντιμετωπιση
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ρε παιδια απεναντι απο το μπουρδελοσπιτο στη φωκαιας 25Β,με τον πουστοτσατσο,τι νουμερο εχει το σπιτακι?Θελω να κανω κριτικη αλλα δε θυμαμαι νουμερο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Aνεβαινεις λιγα σκαλια πριν μπεις και η πορτα ειναι δεξια αμα σας λεει κατι
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
to 22 λες τωρα πρεπει να ειναι ψιλοκαινουργιο πριν μια βδομαδα ηταν ενα απιστευτο μελαχρινο μουνι  :rockon:
Την πηρες?
Δεν εχασες και τιποτα αν δε την πηρες παντως,τιποτα το ιδιαιτερο,καλο τσιμπουκακι αλλα μεχρι εκει..
Δεν ανεβαινει απο πανω..
Ωραια παρουσια παντως και ηταν μες στην τρελη χαρα,τρελοκομειο..
 

Επισκέπτης
Την πηρες?
Δεν εχασες και τιποτα αν δε την πηρες παντως,τιποτα το ιδιαιτερο,καλο τσιμπουκακι αλλα μεχρι εκει..
Δεν ανεβαινει απο πανω..
Ωραια παρουσια παντως και ηταν μες στην τρελη χαρα,τρελοκομειο..


οχι αλλα ετοιμος ημουν..σαν εμφανιση ομως ηταν γαμω τα κορμια θυμαμαι μαυρισμενο γυμνασμενο φοραγε κατι ωραια φουστανακια αλλα σαν εμπειρια ασχετως συμμετοχης τετοιο μουνι αξιζει  :rockon: :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μαυρισμενο? :think:Μαλλον για αλλη λεμε αλλα κι αυτη χτες φορουσε κατι τρελα φουστανακια και γενικα ηταν ωραιο νιμου..
Κατι αλλο..στο τελευταιο σπιτι στην φωκαιας στην γωνια ακριβως χτες το βραδυ ειχε ενα ξανθο μιλφ,το οποιο ενω απο μουρη δεν ελεγε πολλα,ειχε κορμαρα και απο λογια συναγωνιστων που εβγαιναν ηταν "κρεβατικως" αρκετα καλη..
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
λοιπον γυρησα πριν λιγο απο περατζαδα στην φυλης.

φ40 το υπογειακι η Αννα μια ξανθια milf με ωραιο σωματακι και πεταχτο κολαρακι αλλα μαπα η μαπα.εκανε και 69 ελεγε η τσατσα.
διδυμου 8κατω η Βικυ μια μελαχροινη milf
φ54 κατω μια που την εχω γνωρισει ως ελενη αλλες φορες εχει συστηθει με αλλο ονομα γυρω στα 35 η τσατσα ελεγε για ελληνιδα και οτι κανει καλο κρεβατι αλλα παλιοτερα που ειχα επισκευθει την κοπελα λιγα πραγματα.
φ66δ ο τσατσος μου ειπε οτι ηταν η κατερινα μια κοντουλα ειναι με οχι και πολυ καλο προσωπο.
φωκ17 κατω ενα μελαχροινο πιπινακι με ωραιο στιτο βυζακι.
φωκ 17 πανω η αντριαννα την ειχα παρει την προηγουμενη εβδομαδα και εφυγα με ελαφρα πηδηματακια.
φωκ25 πανωενα ωραιο μωρο που μιλουσε πολυ καλα ελληνικα οποιος σναγωνιστει την παρει ας πει εντυπωσεις
φωκ 25 κατω ενα αδιαφορο ξανθο με την τσατσα ομως στην πολυ ειρωνια γιατι δεν μπηκα
φωκ 27 στο υπογειακι η γνωστη μαυρουλα
διδυμου 8α δεν ηταν το μαρακι μια ξανθουλα με ωραιο σωματακι
φ92 μια milf ξανθια με 20 ευρω προγραμματακι και οτι αλλο ηθελες το κανονιζες με την κοπελα μεσα με το αναλογο ποσον βεβαια,αυτα τα ελεγε η τσατσα
φ71 με το που μπηκα εκλεισε η κοπελα εφυγε τυχαια ακουσα μια συζητηση οτι δεν πηγαινε καλα το εν λογω καταστημα με λιγη πελατεια.
μονης προδρομου μια ψηλη Milf που τουλαχιστον οπως την ειδα εγω υποσχονταν πολλα μεσα.
φ71 πανω η τσατσα εβαλε τις  φωνες γιατι στεκομουν στην πορτα και την εστειλε η κοπελιτσα μεσα μια καλη που μου ειπε για ισπανικο(καλο βυζι) και 69 δεν δοκιμασα δεν ξερω παραπανω
φ65 κατω η κοπελιτσα ειχε καλο βυζακι πως ομως να μπεις αν δεν σου κανει εκεινο το κλικ
φ80 η γκλορια μια ρωσιδουλα μικρη με πολυ ωραια ματακια
στο φ59 κατω το μωρο βγηκε με ενα φωσφοριζε φουστανακι μονο αυτο μου αρεσε.
φ84 κατω μια ρωσιδουλα νομιζω δεν θυμαμε ονομα θυμαμε ομως καποτε που την πηρα με ειχε αφησει να τελιωσω πανω της
φ69 πανω ο τσατσος ελεγε τα καλυτερα για το μαρακι του που δεν ελεγε πολλα ωσ εμφανιση αλλα εγλυφε λεει παντου απο πανω ως κατω
φ109 κατω η κοπελα βαριοταν να περπατησει
φ134 α η μονικα ψηλη ωραιο μωρακι αλλα δεν το εβλεπα και πολυ προθυμο μπορει να αδικειται.
φ134 β εν κοντοπουτανο μεπολυ ωραια ματια αυτο πρπει να το τιμησω καποια στιγμη.
στο αγιου πετρυ η γνωστη ελενιτσα που δεν αξιζει πολλα αλλα κανει πολλα μεσα.
περγαμου 1 μια μονικα πολλη κρυα ομως
ρεμουνδου 20 οταν εφευγα η τσατσα ελεγε "πολυ μαγκας αυτος"καμια σχεση απλα τς ειπα να κανω μια βολτιτσα η κοπελα εσχως ηθελε και 25 ευρω σιγα το ξοανο για να τα σκασω.
αλκαμενους 117 αλλη τσατσα μαγκια βολτα και ξαναλλα δεν εχω γυναικα.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
μπραβο lostrome να σαι καλα,πολυ καλη ενημερωση
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom