Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 193 άτομα (12 μέλη και 181 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
η νταρντανα ιζαμπελα ακομα διδυμου? :huh:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το απογευμα
Περγαμου 27 δυο δυνατα μετα mlf,η μελαγχροινη αννα με κοντο μαυρο μαλλι,πολύ καβλωτικη και σεξι και η ξανθια μελινα,πιο γλυκια αλλα με τετοιο πισω συστημα δεν μπορεις να κανεις τρυφερες σκεψεις
Αλκαμενους 117 νικη,γλυκια ξανθουλα mlf,με κορμι και παρουσιαστικο περιπου αναλογο της ελενας της πειραιωτισας στα πρωτα της βηματα σ αυτόν οικο
Αρκετα γλυκια και σεξι
Φυλης
109 οροφος όπως τα περιμενα,οι δυο λαουρες
Το κοριτσι από λιοσιων 73 που είναι αλλιωτικο από τα αλλα και η πιο χυμωδης και εμπειρη απο φυλης 86 ισογειο
84 ισογειο βερα,καστανο μπαμπατσικο κοριτσακι,σωμα με πιασιματακια δηλαδη,μετριο υψος
Αρκετα συνεσταλμενη στο σαλονι,λιγο πιο πεταχτουλα κατοπιν προκειμενου να προσελκυσει τον πελατη..
Οι νταβατζηδες τελικα εχουν πολύ μεγαλη φαντασια όπως εχω διαπιστωσει,αφου το παρουσιαστικο του κοριτσιου δεν σε προδιαθετει γι αυτό το επαγγελμα
84 οροφος η κορινα,μελαγχροινο ρουμανακι πιθανον, με καλο σωμα
Με αγκαλιασε στο σαλονι,λες και με ηξερε πολύ καιρο,με προσεγγισε τρυφερα και μου θυμησε ξανα πως θα πρεπει ν αποφασιζω για τις καταθεσεις μου
86 οροφος η λαβινα,γλυκια και χαριτωμενη ψηλη καστανη λεπτη κοπελα
Αγκυρας 12β μιχαελα,μαλλον μια παχουλη μελαγχροινη κοπελα
Διδυμου, μ εξαιρεση τα 7αρια οπου δεν πηγα, πληρης απογοητευση,μ εξαιρεση την ιζαμπελα στο υπογειο του 18,που ειχε δωματιο και πριν και μετα που περασα
Τελικα η χημεια και η ερωτικη αυρα που αποπνεει το ατομο είναι τα στοιχεια που παιζουν τον πρωτο ρολο στον ερωτα και το σεξ
8 οροφος μια ξανθια μπαμπατσικη που μολις εκανε ένα βαθυ καθισμα του πισινου της προσελκυσε πελατη
8 ισογειο δυο λεπτα κοντοπουτανα,η ξανθια αλεξανδρα και η καστανη λαβινια
16 υπογειο δυο mlf,μαραμενα και τα δυο,η ξανθια ειρηνη και η καστανη βανεσσα
18 υπογειο η ιζαμπελα
18 ισογειο η γκρανυ ελενη
20 κοραλια,μελαγχροινο λεπτο κοντοπουτανο,πολύ μετριο
27 δυο κοπελες ,η αλινα ,μελαγχροινη παρηκμασμενη mlf και η ευα νομιζω με τραχια χαρακτηριστικα στο προσωπο
Μαραθωνος 59 η ευα,μελαγχροινη κοντοπουτανη mlf
Μαραθωνος και αχιλλεως  βικτωρια,αξιοπρεπεστατο μελαγχροινο mlf,το πιο αξιολογο πλασμα που ειδα και που ευχαριστως θα περναγα στο δωματιο
Κασσανδρας τα 4αρια στα στουντιο ,οπου οι εμφανισεις των κοριτσιων στα α και β ηταν επιπεδου φυλης
4 οροφος γιουλη,καστανη κοπελα με σωμα με πιασιματακια
4β η νανσυ,μελαγχορινη παχουλη και η μαρια(ανα),καστανη αδυνατη κοπελιτσα
4γ δυο κοπελες,καλυτερα τα πραγματα εδώ
Η μανια ,ξανθια  mlf,μου θυμισε λαρισαια mlf προηγουμενων δεκαετιων,γεννημενων για σεξ και η λαουριτα,λεπτη μελαγχροινη,ωραιο κορμι
Κυριως όμως ,τι βλεμμα..
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
αρα η ιζα ακομα εκει ειναι φιλε?
καλη?
 

Επισκέπτης

Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια από Φυλής, Φωκαίας και Διδύμου...

Φυλής 71α: Άντζελα, η πλατινέ εμφανίσιμη κοπέλα με το μικρό στήθος και το ωραίο κορμί-απλό πρόγραμμα.

71 όροφος: Ναταλί, ξανθιά, πολύ λεπτή προμιλφ με πρόσωπο που προδίδει την μεγαλύτερη ηλικία της, ανύπαρκτο στήθος και μικρό κώλο-φουλ πρόγραμμα.

69 υπερυψωμένο ισόγειο: Λάουρα, η μελαχροινή πιτσιρίκα με το συριζαίικο πρόσωπο, ωραίοκ κορμί, στητές βυζάρες-απλό με ακα.

69 όροφος: Η ξανθιά κοντή ελαφρώς γεμάτη Τζουλιάννα, με την πυγμαχική μύτη, τον ζουμερό κώλο και το σχετικά μικρό στήθος-φουλ.

67: κλειστό-το φάγατε το πιπινάκι με το μάτι σας και την κακογλωσιά σας!!!

65 ισόγειο:Άννα, καστανόξανθη κοντή, λεπτή, με μικρό στήθος και ωραίο κωλαράκι το οποίο και δίνει.

65 όροφος: Η πλατινέ μουνάρα πιτσιρίκα Αντζελίνα με απλό πρόγραμμα, απίστευτο κορμί και μοναδική παρουσία.

86 ισόγειο: Η ξανθιά κοντή Μαρία με την χαζόφατσα, το ελαφρώς γεμάτο κορμί, μικρό στήθος και ζουμερό κώλο τον οποίο και δίνει.

86 όροφος: Λαβίνια, πολύ όμορφη ψηλή πιτσιρίκα, με μακρυά μαλλιά, σώμα λαμπάδα, μικρό στήθος και ωραίο κωλαράκι-απλό.

84 όροφος: Κορίνα, μικρούλα με αγγελικό κοριτσίστικο προσωπάκι, ανοικτά μάτια, λεπτό σώμα, μικρό στήθος, μακρυά μαλλιά που συνήθως τα μπερδεύει και κάνει μια ώρα στο δωμάτιο για να τα ξεμπλέξει-απλό.

84 ισόγειο: Βέρα, καστανή γεματούλα, με πολύ μέτριο πρόσωπο, σώμα με πιασίματα αλλά φιλότιμη και σίγουρα πολύ καλύτερη στο δωμάτιο από κάτι άλλα όμορφα ξυλάγγουρα-με ακα και 69.

80: Χριστίνα, πλατινέ κοντή πολύ όμορφη, με λεπτό κορμί, μικρό στήθος και εξίσου μικρό κώλο και Τζούλια, μελαχροινή μικρή, κοντή, με ελαφρώς γαμψή μύτη, μικρό στήθος και ωραίο κωλαράκι-απλό και οι δύο.

61: Νίκη, η πρώην Τζούλια, κοντή με το χαρακτηριστικό μαλλί αφάνα-φουλ.

74: Αριστερά η ξανθιά ψηλή Άννα, με το ελαφρώς τραχύ πρόσωπο και το κορμί με τα ωραία πιασίματα, σχεδόν μεσαίο στήθος-φουλ.
Δεξιά κλειστό.

66δ: κλειστό.

66α: Ναταλί, ξανθιά, με κορμί με ωραία πιασίματα, μεσαίο, ελαφρώς πεσμένο,στήθος-απλό.

56: Αλίνα, η καστανόξανθη ψηλή πιτσιρίκα με το μοντελέ κορμί και το μικρό στήθος, με πρόσωπο φοιτητριούλας και μαζί της η μελαχροινή Μιρέλλα, πιο κοντή από την Αλίνα, με συμπαθητικό πρόσωπο, ζουμερό κώλο.με αμήχανη και άχρωμη παρουσία-απλό και οι δύο.

54: Σοφία, καινούρια κοπέλα-παρουσιάστηκε απο την υπηρεσία σαν Ιταλίδα...
Κοντή, με όμορφο πρόσωπο, κοντό μαύρο μσλλί με ένα τσουλούφι από την αριστερή πλευρά του κεφαλιού της, μικρό στήθος και ωραίο ζουμερό κωλαράκι.
 

Επισκέπτης

Συνέχεια στη Φωκαίας...

Φωκαίας 9: Αριστερά το μικρό ναζιάρικο, παιχνιδιάρικο Βανεσάκι, πολύ ωραίο.ιο πιπινάκι με το οποίο και πέρασα και ήταν και πολύ καλη-δεν ενδείκνυται όμως σε όλους και για όλους, δηλαδή για όσους ψάχνουν το άγριο σεξ.

Κέντρο, η ξανθιά κοντή αδύνατη Βίκυ με το πολύ μικρό στήθος και το ωραίο προσωπάκι-πρόκειται για την Βίκυ από το Μεταξουργείο, απλό πρόγραμμα και αυτή, όπως και η Βανέσα.

Δεξιά η Νέλη η γνωστή μελαχροινή με το ωραίο πρόσωπο και το εξίσου ωραίο και προκλητικό στητό στήθος-φουλ.

17α: Ξένια η μελαχροινή γυναικάρα του μαγαζιού, σχετικά κοντή(μόλις βγάλει τα πορνοτάκουνα),ωραίο κανονικό σώμα, ελαφρώς ζουμερό κώλο, με τα εσώρουχα-κορμάκια που φοράει ξέρει να κρύβει τις ατέλειές της-απλό.

17β: Δεν ανέβηκα.

19: Η μελαχροινή μουνάρα(πρώην στουντιακή)Μάγια, με πολύ ωραίο πρόσωπο και εξίσου ωραίο κορμί-δεν θυμάμαι προγράμματα και ιστορίες παρά μόνο τα μαύρα εσώρουχά της και τις καλτσοδέτες της...

25 όροφος: Ιουλία ή Γιούλια ή Γιουλιάννα, καστανή ψηλή πιτσιρίκα, με κανονικό σώμα, μικρό στήθος, ωραίο κωλαράκι, κοριτσίστικο προσωπάκι που το χαλάει λίγο η μύτη της-απλό.

25 υπερυψωμένο ισόγειο: Σοφία, η γνωστή μελαχροινή μιλφ με το ωραίο πλην όμως ψυχρούτσικο πρόσωπο, κανονικό σώμα, πολύ ελκυστική σαν παρουσία μόνο όμως όταν χαμογελάει-απλό.

27 υπόγειο: Η ξανθιά πιτσιρίκα Χριστίνα, κοντούλα, με κανονικό κορμί, μικρό στήθος με ρώγα-στιλέτο και μαζί της η Βικτώρια, ξανθιά, με απίστευτο χάλι πια, απερίγραπτη-με φουλ και οι δύο.

27 υπερυψωμένο ισόγειο: Άνυ, η Ελληνίδα πορνοσταρ με υπηρεσία την κ.Εύα που έδινε σόου...

27 όροφος: Η ξανθιά γεματούλα πιτσιρίκα Μέγκη, με το γλυκό πρόσωπο, το μεσαίο στήθος και τον ζουμερό κώλο-απλό.

24: Ελένη, η πλατινέ γεμάτη κορμάρα, σκουρόδερμη,με μεγάλο τατού στο πίσω μέρος του λαιμού της, με κωλάρα την οποία και δίνει..
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
καταιγισμος πληρους ενημερωσης που η μια συμπληρωνει την αλλη,απο xilnik και eric   :rockon: :rockon: :rockon:
eric για πες λεπτομερειες για την βικτωρια φωκαιας 27,γιατι τετοιο χαλι,τι εννοεις ακριβως;  :S
 

Επισκέπτης
Συνέχεια στη Διδύμου-προγράμματα δεν θυμάμαι γιατί πλακώθηκα με κάποιον.

Διδύμου 7α: Τζωρτζιάννα, η γνωστή ωραία Ρουμάνα, εντυπωσιακά μαυρισμένη, μου έλεγε για ώρα για τις διακοπές της και τα μπάνια της..

7β: Η ξανθιά ωραία μαγκίτισα Άννα, Ιλόνα.

8α: Αλέξάνδρα, η παλιά Σάντρα από Αλκαμένους 117, κοντή, γεμάτη, με πεσμένο στήθος και αχλαδοκωλάρα.

8β: Λαβίνια, η γνωστή κοκκινομάλα λεπτή Ρουμάνα πιτσιρίκα με το ανύπαρκτο στήθος και το ωραίο κωλαράκι.

16:Ειρήνη το ξανθο μιλφ με ωραία μαύρα εσώρουχα και Βανέσα, η άλλη μιλφ, ξανθιά αυτή με το γεμάτο σώμα, μεγάλο στήθος και εκτεταμένη περιφέρεια...

18 υπόγειο: Η μελαχροινή Ιζαμπελάρα, η γνωστή γυναικάρα σε όλα της...

18 ισόγειο: Η χούβερ βούλωσε και αποσύρθηκε για μερικές ημέρες-φαντάζομαι τι ρούφηξε σε 4-5 ημέρες που πρόλαβε να δουλέψει...
Στη θέση της Αλιόνας, λοιπόν, είναι το ξανθό γκράνυ Ελένη-πρόκειται για την Ελένη του Μεταξουργέίου, του Φωκαίας 25 και της Αλκιβιάδου 16α.

20: Η Φλώρη που έγινε Κοραλλία, το γνωστό μελαχροινό χόμπιτ από την Φωκαίας...

27: Αλίνα, μελαχροινή μιλφ, με γεμάτο σώμα, σχεδόν μεσαίο στήθος και ωραίο αρκετά γεμάτο κώλο και μαζί της η Εύα, μελαχροινό τσουρκάκι, κοντό, πολύ αδύνατο, σχεδόν ανύπαρκτο στήθος αλλά ωραίο κωλαράκι-κάνουν και παρτούζα στα 30 ευρώ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Ερικ Καστελ & xilnik!!!! :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Πηγαινοντας για το Περγαμου που δουλευει η Υβον και περνωντας απο Μιχαηλ Βοδα διπλα απο το Αστυνομικο τμημα ειναι ενα Καφε Μπαρ με το Ονομα 'Αγιος' οπου μεσα καθοταν ο Δροσερος Τσατσος Αρης με ενα πολυχρωμο στο κεφαλι οπως φορανε οι Τουρκοι,παρεα με εναν αλλοψιλογεροδεμενο ασπρομαλλη και κατι του λεγε 'Φαε πατατακια ειναι καλα'χαχαχα...Πολυ γελιο 'Ρουλης' :2funny: :2funny: :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
καταθεση στην Αγαπη Κολωνου 32 γωνια, τι καλο κοριτσι που είναι αυτό  :smitten: ,επικονωνιακη με ωραιους τροπους καθαρη, περασα τελεια μαζι της ακολουθει κριτικη
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Πριν απο λιγο…
Περγαμου 27…αννα και μελινα…η πρωτη μελαχροινη μπαμπατσικη μιλφαρα με ζουμερο κωλο με φουλ πλην κωλου.
Αλκαμενους 113…μαρια και αλινα….η μαρια με ενα ποροκαλι διχτυωτο φορεμα κοντο μαλλι πλουσιο φτιαχτο στηθος…φουλ προγραμμα πλην κωλου,και αυταρχικο απο την αλινα…η οποια ηταν στο δωματιο..ξανθια γυναικαρα αλλα ψιλοφωλα μεσα.
Αλκαμενους 117 η τσατσα με τσαμπουκαλιδικο υφος ειπε οτι στο δωματιο ηταν η κριστυ…ξανθια μιλφαρα πρων στουντιοκοριτσο απο λελας…εχει δουλεψει διδυμου 16 και ιωαννινων προσφατα γεματο ερωτικο κορμι με ωραια κωλαρα σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο, αυταρχικο πλην κωλου…μεσα ειναι πολυ καλη για οσους αρεσκονται σε σουπερ στοματικο.
Διδυμου 20…κοραλλια,πρωην φλωρη απο φωκαιας…σε ελευθερο στοματικο…μελαχροινη πλεον αδυνατη με ατσουμπαλο σωμα.
ΔΙδυμου 7…η γνωστη τζωρτζιανα…ομρφο κοριτσι με ωραια κωλαρα αρκετα καλη μεσα αναλογα με τα κεφια της.
Διδυμου 8 οροφος…αλεξανδρα..πρωην σαντρα απο αλκαμενους 117 σε φουλ πλην κωλου…ξανθια πλατινε με σωμα…..δε ξερω…πολυ περιεργο…ατσουμπαλο αχλαδωτο κρεμασμενο…ηταν καπως…..
ΔΙδυμου 8 ισογειο λαβινια…και αλεξανδρα απο φωκαιας λαβυρινθο αλλα και απεναντι οροφο…η δευτερη δινει κωλο και ελευθερο στοματικο.
Φωκαιας 27..η κυρια ευα μας παρουσιασε μια απο τις μουσες του σειρηνακη την αννα….αψιλη αδυνατη με ασχημα δοντια σε ελευθερο στοματικο…εχει τατουαζ πισω αν ειδα καλα στη μεση και φευγοντας ενας συναγωνιστης ειπε οτι περασε υπεροχα…πολυς κοσμος στο σαλονι.
Παιωνιου 47…η ναταλι με σουπερ μαυρο κολλητο φορεμα…μιλφοτζιλφ…γνωστη απο τη θητεια της σε περγαμου 27 αγκυρας 12 βεργας 3 και σε πολλα αλλα τριγυρω…μοιαζει σε γνωστο ελληνα μυστακοφορο ποδοσφαιριστη της δεκαετιας του 80 που εκανε τις καλυτερες σεντρες στο πλανητη.
Βεργας3 δεξια…η σαμπρινα ξανθια πιτσιρικα ρουμανα με ιδιαιτερα προκλητικο κορμι…αν εχει κεφια μεσα δε παιζεται…απο τους ωραιοτερους κωλους στη πιατσα…σε ελευθερο στοματικο.
Βεργας 2 η καρολινα πρωην δωρα απο φυλης 200…εχει παρουσιασει μεγαλη αλλαγη προς το καλυτερο σε σχεση με το 200..που ηταν κρυα…πολυ κρυα….τωρα ηρθε,,τριφτηκε επανω μου με την υπεροχη κωλαρα της…εχει παχυνει…και εκανε ενα περασμα καυλωτικο απο το λαιμο μου..2.5.3αρια βυζια..και επαναλαμβανω υπεροχο booty πισινο..τον οποιο τον τουρλωσε μπροστα μου και παραλιγο να με πεισει…αλλα λογω τις παλιας μου εμπειριας στο 200 δε περασα….θα το παρακολουθησω…
Εξηκιου 18 οροφος…η πολυ γλυκια αλεξανδρα με λευκο φορεματακι στενο με σπεσιαλ τσιμπουκι ..ανακοινωθηκε…..ξανθια ζουμερη κοπελα..πολυ ευγενικη στο σαλινι αλλα και μεσα πολυ ευδιαθετη.
Καλη συνεχεια.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Μια και το 'φερε η κουβέντα για τους τσάτσους, ας καταθέσω κι εγώ μια πρόσφατη εμπειρία:
Στο Φ66 αριστερά, πρωί, ο βοηθός, εντελώς κίναιδος, μου έπλεκε το εγκώμιο:
"Τι ωραίος που είσθε, ένας κύριος, τα κομψά σας δάχτυλα φανερώνουν κομψή ψωλή, είσθε ένας υπέροχος 45άρης, μπορεί να μην ξέρω πολλά από γυναίκες, ξέρω όμως πολλά από άνδρες και σας διαβεβαιώ ότι λάμπετε κύριε, λάμπετε..."
Εκεί λοιπόν που άρχισα να φουσκώνω από ναρκισσισμό, επειδή μεταξύ άλλων με έβλεπε νεότερο από όσο είμαι, ο εν λόγω βοηθός απέδειξε τι θα πει πούστης: "Βέβαια, πάντα λέμε στον πελάτη ότι δείχνει 45, κι ας φαίνεται ότι είναι 50..."
Συμπέρασμα: Από μικρό, από τρελό και από πούστη, μαθαίνεις την αλήθεια!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Μια και το 'φερε η κουβέντα για τους τσάτσους, ας καταθέσω κι εγώ μια πρόσφατη εμπειρία:
Στο Φ66 αριστερά, πρωί, ο βοηθός, εντελώς κίναιδος, μου έπλεκε το εγκώμιο:
"Τι ωραίος που είσθε, ένας κύριος, τα κομψά σας δάχτυλα φανερώνουν κομψή ψωλή, είσθε ένας υπέροχος 45άρης, μπορεί να μην ξέρω πολλά από γυναίκες, ξέρω όμως πολλά από άνδρες και σας διαβεβαιώ ότι λάμπετε κύριε, λάμπετε..."
Εκεί λοιπόν που άρχισα να φουσκώνω από ναρκισσισμό, επειδή μεταξύ άλλων με έβλεπε νεότερο από όσο είμαι, ο εν λόγω βοηθός απέδειξε τι θα πει πούστης: "Βέβαια, πάντα λέμε στον πελάτη ότι δείχνει 45, κι ας φαίνεται ότι είναι 50..."
Συμπέρασμα: Από μικρό, από τρελό και από πούστη, μαθαίνεις την αλήθεια!
:rockon: :rockon: :rockon:

πήρατε και το κομπλιμαν σας  :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Πηγαινοντας για το Περγαμου που δουλευει η Υβον και περνωντας απο Μιχαηλ Βοδα διπλα απο το Αστυνομικο τμημα ειναι ενα Καφε Μπαρ με το Ονομα 'Αγιος' οπου μεσα καθοταν ο Δροσερος Τσατσος Αρης με ενα πολυχρωμο στο κεφαλι οπως φορανε οι Τουρκοι,παρεα με εναν αλλοψιλογεροδεμενο ασπρομαλλη και κατι του λεγε 'Φαε πατατακια ειναι καλα'χαχαχα...Πολυ γελιο 'Ρουλης' :2funny: :2funny: :2funny:
Να Διορθωσω το λαθος μου..Ρεμουνδου ηθελα να Γραψω!! Τα Σεβη μου Αδερφια..
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Οι μαστοί της Μαρίας είναι φυσικοί.

στη παλαμη μου παντως ηταν πετρα..και οταν εσκυβε φαινοταν απο τα πλαγια αυτη η γνωστη νερουλη ζαρα της σιλικονης….τι να πω ισως κανω λαθος.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Φωκαιας 27..η κυρια ευα μας παρουσιασε μια απο τις μουσες του σειρηνακη την αννα….αψιλη αδυνατη με ασχημα δοντια σε ελευθερο στοματικο…εχει τατουαζ πισω αν ειδα καλα στη μεση και φευγοντας ενας συναγωνιστης ειπε οτι περασε υπεροχα…πολυς κοσμος στο σαλονι.

εμενα δε μου αρεσει καθολου η πορνοσταρ αννυ ...
 

Συνημμένα

  • vlcsnap-2014-10-03-23h36m33s129.jpg
    vlcsnap-2014-10-03-23h36m33s129.jpg
    159,7 KB · Εμφανίσεις: 36
  • vlcsnap-2014-10-03-23h39m03s247.jpg
    vlcsnap-2014-10-03-23h39m03s247.jpg
    160,3 KB · Εμφανίσεις: 27
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom