Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (11 μέλη και 76 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
φυσικοτατα ειναι τα βυζια της Μαριας Κλεοβουλε

μια φορα την εχω παρει…και ειδα αυτα που ανεφερα…τη δευτερη φορα θα ειμαι πιο προσεχτικος…αλλα η αφη μου…τι να πω…δυσκολα με ξεγελαει…οκ παντως.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
μια φορα την εχω παρει…και ειδα αυτα που ανεφερα…τη δευτερη φορα θα ειμαι πιο προσεχτικος…αλλα η αφη μου…τι να πω…δυσκολα με ξεγελαει…οκ παντως.

σιγα ρε συ κουβεντα κανουμε, ολοι κανουμε λαθη σε αυτα που βλεπουμε
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Χωματιανου

11 ισογειο η τζωρτζιανα,επιστροφη,από διδυμου 7,ρεμουνδου 21 και κολωνου 30 παλιοτερα απ ότι εχω διαβασει
Μια πολύ γλυκια καστανοξανθη κοπελα,ενας αγγελος
Και εδώ αναγκαστηκα ν αποχωρησω,ελπιζοντας όταν σταθεροποιηθει σε καποιο χωρο να την επισκεφτω καθως εχω περασει πολύ ωραια μαζι της


Διδύμου 7α: Τζωρτζιάννα, η γνωστή ωραία Ρουμάνα, εντυπωσιακά μαυρισμένη, μου έλεγε για ώρα για τις διακοπές της και τα μπάνια της..

Αδυνάτισε καθόλου από όταν έφυγε, ή πήρε και άλλα κιλάκια ? ? ?
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Συνέχεια στη Φωκαίας...

Φωκαίας 9: Αριστερά το μικρό ναζιάρικο, παιχνιδιάρικο Βανεσάκι, πολύ ωραίο.ιο πιπινάκι με το οποίο και πέρασα και ήταν και πολύ καλη-δεν ενδείκνυται όμως σε όλους και για όλους, δηλαδή για όσους ψάχνουν το άγριο σεξ.

Κέντρο, η ξανθιά κοντή αδύνατη Βίκυ με το πολύ μικρό στήθος και το ωραίο προσωπάκι-πρόκειται για την Βίκυ από το Μεταξουργείο, απλό πρόγραμμα και αυτή, όπως και η Βανέσα.

Δεξιά η Νέλη η γνωστή μελαχροινή με το ωραίο πρόσωπο και το εξίσου ωραίο και προκλητικό στητό στήθος-φουλ.

17α: Ξένια η μελαχροινή γυναικάρα του μαγαζιού, σχετικά κοντή(μόλις βγάλει τα πορνοτάκουνα),ωραίο κανονικό σώμα, ελαφρώς ζουμερό κώλο, με τα εσώρουχα-κορμάκια που φοράει ξέρει να κρύβει τις ατέλειές της-απλό.

17β: Δεν ανέβηκα.

19: Η μελαχροινή μουνάρα(πρώην στουντιακή)Μάγια, με πολύ ωραίο πρόσωπο και εξίσου ωραίο κορμί-δεν θυμάμαι προγράμματα και ιστορίες παρά μόνο τα μαύρα εσώρουχά της και τις καλτσοδέτες της...

25 όροφος: Ιουλία ή Γιούλια ή Γιουλιάννα, καστανή ψηλή πιτσιρίκα, με κανονικό σώμα, μικρό στήθος, ωραίο κωλαράκι, κοριτσίστικο προσωπάκι που το χαλάει λίγο η μύτη της-απλό.

25 υπερυψωμένο ισόγειο: Σοφία, η γνωστή μελαχροινή μιλφ με το ωραίο πλην όμως ψυχρούτσικο πρόσωπο, κανονικό σώμα, πολύ ελκυστική σαν παρουσία μόνο όμως όταν χαμογελάει-απλό.

27 υπόγειο: Η ξανθιά πιτσιρίκα Χριστίνα, κοντούλα, με κανονικό κορμί, μικρό στήθος με ρώγα-στιλέτο και μαζί της η Βικτώρια, ξανθιά, με απίστευτο χάλι πια, απερίγραπτη-με φουλ και οι δύο.

27 υπερυψωμένο ισόγειο: Άνυ, η Ελληνίδα πορνοσταρ με υπηρεσία την κ.Εύα που έδινε σόου...

27 όροφος: Η ξανθιά γεματούλα πιτσιρίκα Μέγκη, με το γλυκό πρόσωπο, το μεσαίο στήθος και τον ζουμερό κώλο-απλό.

24: Ελένη, η πλατινέ γεμάτη κορμάρα, σκουρόδερμη,με μεγάλο τατού στο πίσω μέρος του λαιμού της, με κωλάρα την οποία και δίνει..




Φωκαίας 9: Αριστερά το μικρό ναζιάρικο, παιχνιδιάρικο Βανεσάκι, πολύ ωραίο.ιο πιπινάκι  :fuck2: :fuck2:  το καλυτερο πιπίνακι  ειναι τελειο... :kissass: :kissass:
 

Επισκέπτης
eric για πες λεπτομερειες για την βικτωρια φωκαιας 27,γιατι τετοιο χαλι,τι εννοεις ακριβως;  :S

Νομίζω πως αυτό που λέω γίνεται αντιληπτό αν κάποιος έχει δει και θυμάται την (εμφανισιακή) πορεία και εξέλιξη της Βικτώριας.
Κάθε φορά, όταν εμφανίζεται ξανά ύστερα από κάποια απουσία της, είναι και χειρότερη, ακόμη πιο άσχημη.

Παρ'όλα αυτά, και κάνοντας πρόγραμμα φουλ του φουλ, έχει συνεχόμενα δωμάτια και σταθερή ροή πελατών.
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
για οποιον την ψαχνει η μαρια η 'γαλλιδα' τωρα παρουσιαζεται σαν 'ισπανιδα' εθεαθη στο ιασωνος 27 στο υπογειο.τιμηθηκε για δευτερη φορα τις τελευταιες μερες με πολυ καλες εντυπωσεις.μου ειπε θα δουλευει και αυριο στον ιδιο οικο για οποιον ενδιαφερεται.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
για οποιον την ψαχνει η μαρια η 'γαλλιδα' τωρα παρουσιαζεται σαν 'ισπανιδα' εθεαθη στο ιασωνος 27 στο υπογειο.τιμηθηκε για δευτερη φορα τις τελευταιες μερες με πολυ καλες εντυπωσεις.μου ειπε θα δουλευει και αυριο στον ιδιο οικο για οποιον ενδιαφερεται.

σε ποια βαρδυα?
δινει και πισω πορτα?
ευχαριστω!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
για οποιον την ψαχνει η μαρια η 'γαλλιδα' τωρα παρουσιαζεται σαν 'ισπανιδα' εθεαθη στο ιασωνος 27 στο υπογειο.τιμηθηκε για δευτερη φορα τις τελευταιες μερες με πολυ καλες εντυπωσεις.μου ειπε θα δουλευει και αυριο στον ιδιο οικο για οποιον ενδιαφερεται.

Ανδόρα μύστη μου
 

Συνημμένα

  • andorra.jpg
    andorra.jpg
    38,5 KB · Εμφανίσεις: 46

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
σε ποια βαρδυα?
δινει και πισω πορτα?
ευχαριστω!

στην δευτερη βαρδια ηταν σημερα που μπηκα και δουλευει και αυριο εκει μου ειπε μετα αγνωστο γιατι την αλλαζουν πριν λιγες μερες την ειχα παρει κωλοκυνθους. πρωκτικο δεν κανει αλλα το αιδοιο της εχει πολυ καλη αισθηση
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
στην δευτερη βαρδια ηταν σημερα που μπηκα και δουλευει και αυριο εκει μου ειπε μετα αγνωστο γιατι την αλλαζουν πριν λιγες μερες την ειχα παρει κωλοκυνθους. πρωκτικο δεν κανει αλλα το αιδοιο της εχει πολυ καλη αισθηση

Σ'ευχαριστω!
Ρωτησα για πρωκτικο γιατι σε παλαιοτερο ποστ ειχα διαβασει οτι ειναι ανθιγγανο και θελω να δοκιμασω την τυχη μου.
Επισης προσφατα ειχε ενημερωσει καποιος οτι εθεαθη Μεγαλου  Αλεξανδρου 28.
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Σ'ευχαριστω!
Ρωτησα για πρωκτικο γιατι σε παλαιοτερο ποστ ειχα διαβασει οτι ειναι ανθιγγανο και θελω να δοκιμασω την τυχη μου.
Επισης προσφατα ειχε ενημερωσει καποιος οτι εθεαθη Μεγαλου  Αλεξανδρου 28.

ειχε δουλεψει και μεγ. αλεξανδρου 28 απο τοτε που επεστρεψε ολο αλλαζει οικους.αυτη η κωλαρα προβλεπεται για πρωκτικο αλλα δεν τον δινει
 

Επισκέπτης
για οποιον την ψαχνει η μαρια η 'γαλλιδα' τωρα παρουσιαζεται σαν 'ισπανιδα' εθεαθη στο ιασωνος 27 στο υπογειο.τιμηθηκε για δευτερη φορα τις τελευταιες μερες με πολυ καλες εντυπωσεις.μου ειπε θα δουλευει και αυριο στον ιδιο οικο για οποιον ενδιαφερεται.

Ωραίος και πάντα μάχιμος ο milllepetrozza  :rockon:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686

Βραδυνή βάρδια .
Φωκαιας 27 ,υπόγειο. Χριστίνα !  :rockon:
Βαμμένη ξανθιά ,ωραίο σώμα ,δέρμα , μου έκανε
καλη περιποίηση !  :rockon:

Μουνάρα !  :rockon:
Πιστεύω θα αρέσει και στον xilnik !
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom