Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (9 μέλη και 94 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Βραδυνή βάρδια .
Φωκαιας 27 ,υπόγειο. Χριστίνα !   :rockon:
Βαμμένη ξανθιά ,ωραίο σώμα ,δέρμα , μου έκανε
καλη περιποίηση !  :rockon:

Μουνάρα !  :rockon:
Πιστεύω θα αρέσει και στον xilnik !

Την επισκέφτηκα χθες...!Λεπτομέρειες στην κριτική...! :rockon:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Νομίζω πως αυτό που λέω γίνεται αντιληπτό αν κάποιος έχει δει και θυμάται την (εμφανισιακή) πορεία και εξέλιξη της Βικτώριας.
Κάθε φορά, όταν εμφανίζεται ξανά ύστερα από κάποια απουσία της, είναι και χειρότερη, ακόμη πιο άσχημη.

Παρ'όλα αυτά, και κάνοντας πρόγραμμα φουλ του φουλ, έχει συνεχόμενα δωμάτια και σταθερή ροή πελατών.
γιατι ρε σθ μια χαρα ινε εμενα με αρεσει !!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.851
Πόντοι
6.925
καταθεση στην Αγαπη Κολωνου 32 γωνια, τι καλο κοριτσι που είναι αυτό  :smitten: ,επικονωνιακη με ωραιους τροπους καθαρη, περασα τελεια μαζι της ακολουθει κριτικη

Βάρδια ? Δεν το είδα ούτε στην κριτική σας ...  ακούγεται ενδιαφέρουσα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
H βικτωρια στο υπογειο του 27 εχει πραγματι σπασει πολυ,εχει δικιο ο eric
Πριν ενα με δυο χρονια περιπου,οταν υπηρχε θεμα με την επιδερμιδα της,οταν την εβλεπα, ηταν πραγματικα (κανοντας προφανως και καποια θεραπεια),πολυ προσεγμενη και ομορφη,και το ειχα γραψει αρκετες φορες
Πριν λιγες μερες που την ειδα,ηταν πραγματικα πολυ ταλαιπωρημενη
Επισης αλκαμενους 117 ο κλεοβουλος ανεφερε οτι ειδε την κριστυ
Πρεπει επισης να εχει δικιο,καθως το προσωπο της κατι μου θυμισε
Αν παρατηρησα σωστα πρεπει να ειναι η χριστινα απο διδυμου 16 και ιωαννινων 3 πολυ προσφατα,οπως επισης εγραψε ο κλεοβουλος που πρεπει να εχει καψουρευτει την ροζαλια το τελευταιο καιρο,γιατι ολο στο 113 τριγυρναει :)
Υ.Γ Κωστα λαδακη ευχαριστω πολυ για την προταση να επισκεφτω την χριστινα
Καλημερα
 

Επισκέπτης
Βάρδια ? Δεν το είδα ούτε στην κριτική σας ...  ακούγεται ενδιαφέρουσα

Ο dmtrsxxx πρόλαβε την (πρώην στουντιακή)Αγάπη και την πήρε στο Μεταξουργείο και στα 10 ευρώ.

Η κοπέλα, πλέον, είναι στη Φυλής στο 65α.
Τις πρώτες ημέρες δούλευε στην δεύτερη βάρδια και ύστερα-για δύο ημέρες συνεχόμενα-ήταν στην τρίτη βάρδια.

(Και, βέβαια, δεν είναι Ελληνίδα από την Κρήτη...
Συμπατριώτισα είναι με την άλλη "Ελληνίδα" πορνοστάρ Άνυ της Φωκαίας-αν και σημασία έχει να κάνουν σωστά την δουλειά τους και όχι από που είναι...)
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Γνωριζει καποιος συναγωνιστής που βρισκεται η Αλεξάνδρα από Αγκυρας 12 ?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Ο dmtrsxxx πρόλαβε την (πρώην στουντιακή)Αγάπη και την πήρε στο Μεταξουργείο και στα 10 ευρώ.

Η κοπέλα, πλέον, είναι στη Φυλής στο 65α.
Τις πρώτες ημέρες δούλευε στην δεύτερη βάρδια και ύστερα-για δύο ημέρες συνεχόμενα-ήταν στην τρίτη βάρδια.

(Και, βέβαια, δεν είναι Ελληνίδα από την Κρήτη...
Συμπατριώτισα είναι με την άλλη "Ελληνίδα" πορνοστάρ Άνυ της Φωκαίας-αν και σημασία έχει να κάνουν σωστά την δουλειά τους και όχι από που είναι...)


σωστος eric ! μου ειπε ότι κανονικα δουλευει φ65 αλλα εχτες πηγε κ32 γιατι μια φιλη της ελειπε με ρεπο και πηγε να καλυψει το κενο της.
μου ειπε συγκεκριμενα ότι είναι από τα χανια βυσσες καπως ετσι, επισης από τριτη θα δουλευει λεει φ65 απόγευμα μονο.


θα πρεπει να ρωτάμε την κοπελια που δουλευει απόγευμα στο κ32 ποτε θα παιρνει ρεπο να ξερουμε να παμε  :dancing:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
εμενα δε μου αρεσει καθολου η πορνοσταρ αννυ ...
υπηρχε και σε μπουρδελο αυτη?
index.php
 [/URL]
8799_alexandra_1391902910.jpg

η ιδια ειναι? :think:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
αν δεν ειχε παιξει σε τσοντα δεν θα καναμε τετοιο ντόρο ... παντως την ειχα αναγνωρίσει αρχες αυγουστου που ήταν φωκαιας 24, πρωτοεμφανιζόμενη τότε και μάλιστα την ειχα ρωτήσει ευθέως αν όντως έχει κάνει τσόντα ...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Σ'ευχαριστω!
Ρωτησα για πρωκτικο γιατι σε παλαιοτερο ποστ ειχα διαβασει οτι ειναι ανθιγγανο και θελω να δοκιμασω την τυχη μου.
Επισης προσφατα ειχε ενημερωσει καποιος οτι εθεαθη Μεγαλου  Αλεξανδρου 28.
τι συλλογισμός είναι αυτός; :think:
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
αν δεν ειχε παιξει σε τσοντα δεν θα καναμε τετοιο ντόρο ... παντως την ειχα αναγνωρίσει αρχες αυγουστου που ήταν φωκαιας 24, πρωτοεμφανιζόμενη τότε και μάλιστα την ειχα ρωτήσει ευθέως αν όντως έχει κάνει τσόντα ...
οντως εχει κανει τσοντες, χθες μου ειπε οτι εχει κανει 3 τωρα πια και περηφανευεται. Στο δωματιο τιποτα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom