Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (18 μέλη και 234 επισκέπτες)

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Όσο για την Μάγια, άλλη είναι η Μάγια του Φυλής 65 και άλλη η Μάγια(η πρώην στουντιακή Καρίνα)του heellover-η οποία όσο χάλια ήταν, από υπηρεσίες, όταν ξεκίνησε στην Αλκιβιάδου, άλλο τόσο βελτιώθηκε στην συνέχεια.
Σωστός o Eric! Και συμπληρώσω για την 2η Μάγια πως είναι από τις ομορφότερες της περιοχής, με φυσική ομορφιά!
 

jvas1968

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
καλησπέρα παίδες και πολλά μπράβο σε όλους τους πορνορεπόρτερς για τις ενημερώσεις!!!σε όλους εμάς που λόγω χρόνου δεν έχουμε δυνατότητα αναζήτησης είναι πολύ χρήσιμες!!!

στοχευμένη επίσκεψη χθες περίπου 17:00 στο Αλκαμένους 117 για τη Έλενα τη "ΘΕΑ¨"
ήμουν τυχερός και την βρήκα εκεί. όπως πάντα γελαστή και στο δωμάτιο "υπηρεσίες" τουλάχιστον Στούντιο, για να μην πω C.G.!!! από προσόντα οι περισσότεροι ξέρετε!!!Βυζάρες, κωλάρα, χειλάρες !!!! όλα
πληθωρικά!!! και πάντα τα προσφέρει απλόχερα!!! έλειπε καιρό διακοπές,περίπου 1,5 μήνα!!!
ζηλεύω τον τυχερό τύπο που ήταν μαζί της!!!! θα έφαγε καλά...

καλή συνέχεια σε όλους. 
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Κανενα σκινακι μικρο και καλο παιζει πουθενα ;
 

Army_Rider_gr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα αναβατες και λατρες του αιδοιου,
καποιος καποια πληροφορια για την δουκισσα που εμφανιζεται περγαμου 27β???????
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
.................................................
Όσο για την Μάγια, άλλη είναι η Μάγια του Φυλής 65 και άλλη η Μάγια(η πρώην στουντιακή Καρίνα)του heellover-η οποία όσο χάλια ήταν, από υπηρεσίες, όταν ξεκίνησε στην Αλκιβιάδου, άλλο τόσο βελτιώθηκε στην συνέχεια.
Πράγματι, βελτιώθηκε αισθητά!!  :rockon:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Πήγα Φωκαίας 19 να γαμίσω τη Μάγια με ζαρτιέρες αλλά ήταν κλειστά. Πέρασα λοιπόν από το 27 ισόγειο που ήταν η "πορνοστάρ" με τα ψεύτικα δόντια και στον όροφο η Μέγκυ η "τσέχα όπως ανακοινώθηκε. Πήγα να φύγω αλλά η τσατσά μου είπε περίμενε σήμερα είναι πιο όμορφη από ποτέ. Σκάει η τσέχα που δεν ξέρει κατά που πέφτει η Πράγα με ζαρτιερικό μαύρο και θολώνω. Δίνω το εικοσαράκι και αναμένω. Έρχεται στο δωμάτιο, άφαντο το ζαρτιερικό. Λέω πού είναι, δεν καταλάβαινε γρι. Κάνω παντομίμα μου λέει no good. Η συνέχεια ήταν το ίδιο οδυνηρή. Δεν αξίζει μία! Θα  ακολουθήσει κριτική.
 

Επισκέπτης
Πήγα Φωκαίας 19 να γαμίσω τη Μάγια με ζαρτιέρες αλλά ήταν κλειστά. Πέρασα λοιπόν από το 27 ισόγειο που ήταν η "πορνοστάρ" με τα ψεύτικα δόντια και στον όροφο η Μέγκυ η "τσέχα όπως ανακοινώθηκε. Πήγα να φύγω αλλά η τσατσά μου είπε περίμενε σήμερα είναι πιο όμορφη από ποτέ. Σκάει η τσέχα που δεν ξέρει κατά που πέφτει η Πράγα με ζαρτιερικό μαύρο και θολώνω. Δίνω το εικοσαράκι και αναμένω. Έρχεται στο δωμάτιο, άφαντο το ζαρτιερικό. Λέω πού είναι, δεν καταλάβαινε γρι. Κάνω παντομίμα μου λέει no good. Η συνέχεια ήταν το ίδιο οδυνηρή. Δεν αξίζει μία! Θα  ακολουθήσει κριτική.

Δηλαδή(παρά το ότι φίλος που την πήρε μου είπε ότι ήταν καλή)εξακολουθεί να παραμένει κομοδίνο όπως όταν ξεκίνησε στη Φυλής.

Σε έφαγε το πάθος για το ζαρτιερικό..... :-
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.692
Πόντοι
46.232
τα 2 σπιτια στην οδο Καλυμνου 48 ειναι κλειστα διοτι γινονται εργασιες στον δρομο και το πεζοδρομιο ακριβως απο εξω
την Κυριακή ήταν ανοιχτό το αριστερά και τίμησα για άλλη μια φορά την Πωλίνα
CAM00040_1_1.jpg
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Έτσι! Μιλάς με ντοκουμέντα... Κάτι έπαιζε/έπαιξε χθες εκεί γύρω. Επίσης και το Ιουλιανού 71 ήταν κλειστό και πολύ σπάνια το έχω πετύχει κλειστό εκείνη την ώρα! (εντάξει γι αυτό ίσως να ήταν και τυχαίο αλλά με τα άλλα όχι, απλά ξέχασα να το αναφέρω χθες)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Ειχε κουραστη πολυ, και ηταν και κρυομενη τελευταια φορα που την πηρα...Ολα αυτα συνεπαγονται με 20ημερο ρεπο.....  ;)
Τον νου σας ρεμάλια,για το Λουλούδι της Ανατολής!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
η αλιονα στανταρ απογευμα στο 18 διδυμου :huh:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
την Κυριακή ήταν ανοιχτό το αριστερά και τίμησα για άλλη μια φορά την Πωλίνα

κυριακη απογευμα περασα και τα ειδα κλειστα και τα 2
φαινεται πρωι λειτουργησε η βαρδια με Πωλινα
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Πήγα σημερα αλκαμενους 113 για ροζαλια και βρήκα Βαλέρια και νίκη ! Ξενέρωσα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom