Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 358 άτομα (46 μέλη και 312 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
τα 2 σπιτια στην οδο Καλυμνου 48 ειναι κλειστα διοτι γινονται εργασιες στον δρομο και το πεζοδρομιο ακριβως απο εξω

παλι καλα που το πες μεγαλε κ ετοιμαζα επισκεψη στην πωλινα :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
γνωμες για την πληθωρικη αλεξανδρα απ την διδυμου?
γιατι οι κριτικες ειναι παλιες >:(
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
εγω σταμπαρα την μαυρουλα ιασωνος 30 β.  ,δεν θα μου ξεφυγει διοτι ειναι γαζελα..,και θα την ρουφομουνιασω κιολας της το πα :cum: :rockon:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Τώρα Φυλής :

71Ισόγειο : Στεφανία; Μία ψηλή
67: Αντίνα βυζαρέτο
69B : Λάουρα
Διδύμου 18 : Αλιόνα

Και σε ένα σε αυτή τη μεριά του δρόμου που ανεβαίνεις σκάλες, Αντζελίνα ξανθιά επιπλέτο φαίνεται.

 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
349
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
311
Παιδιά η υβόνη που δουλεύει ρεμούνδου 21 μαζί με την κάρλα ξέρει κανείς αν δουλεύει και κάπου αλλού.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Παιδιά η υβόνη που δουλεύει ρεμούνδου 21 μαζί με την κάρλα ξέρει κανείς αν δουλεύει και κάπου αλλού.
καλησπερα σε ολους η Υβονη δουλευει και Κηφισου60 τρεις με τεσσερις φορες την βδομαδα στο ρεμουνδου21 παντως συνηθως ερχεται Τεταρτη και παρασκευη πρωι η απογευμα δεν ειναι στανταρ
 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
166
Like
424
Πόντοι
21
Παιδια ξερετε αν δουλευει η Σασα στο Ιωαννινων3?
 

Επισκέπτης
Παιδιά η υβόνη που δουλεύει ρεμούνδου 21 μαζί με την κάρλα ξέρει κανείς αν δουλεύει και κάπου αλλού.

Θα την βρείς με το όνομα Αντριάννα στο στούντιο Κηφισού 60, Πέμπτη και Σάββατο 10 το πρωί με 5 το απόγευμα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Πριν από λίγο (18:10 - 19:15) στη 2η στη Φυλής με πολλά μαγαζιά κλειστά...

. . .  . .  . .  . .

Καλό βράδυ!

Να προσθέσω και εγώ (αν και πήγα 17:30, οπότε περισσότερα σπιτάκια ήταν κλειστά: π.χ. Ντενισο-αλυσίδα, Φ. 40, 69 1ος)

Αυτές που είδα:

Φυλ. 65 1ος: Αντζελίνα , από το Ισόγειο
Φυλ. 65 ισ.: η Άννα με το φουλ, από  το Φ. 61, που πήρε πρόσφατα ο Ν.Σμυρνιώτης.
Φυλ. 86 1ος: η Λαβίνια
Φυλ. 71 1ος: η Ναταλί, ένα καινούργιο κατάξανθο κοντοπιπινοστηλιαροπούτανο με φουλ. Εδοκιμάσθει με καλές εντυπώσεις. Σου βγάζει γούστα του στύλ: Διακοπές σε νησί, όπου έχεις αποπλανήσει το άγουρο Φιλανδό κοριτσάκι με τα πυρρόξανθα μαλλάκια και φακιδούλες, και το σοδομίζεις ανελέητα. Δεν το άντεξε πολύ, αλλά είχαμε άνεση χρόνου, πιπούλα μέτρια και κουλουράκι μετά σάλιου.

Φωκ. 19: η Μάγια από το Αλκ. 16, σε πολύ σέξυ εμφάνιση με μαύρα εσώρουχα και ζαρτιέρες.
Φωκ. 25 1ος: η Μάγια , από Φυλ. 65 ισ. Την πήρε η κατρακύλα . . .
Φωκ. 27 ισ.: η Άννι η "πορνοσταρ". Που πήγε πάλι η Αλίνα, γαμώ την καταδίκη μου ? ? ?
Φωκ. 27 1ος: η Μέγκυ.

Αυτά τα ολίγα . . .
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Να προσθέσω και εγώ (αν και πήγα 17:30, οπότε περισσότερα σπιτάκια ήταν κλειστά: π.χ. Ντενισο-αλυσίδα, Φ. 40, 69 1ος)

Τπ 69 στον όροφο ήταν κλειστό και κατά τις 20:00. Η Χριστίνα έχει σταματήσει; Ξέρει κανείς; :think:

Ίδια ώρα στο Φωκαίας 27 η Εύα καβλάντιζε με ψυχάκι ο οποίος βάραγε κουνούπια, χόρευε, της έλεγε ότι την αγαπάει, αλλά αυτή του ανακοίνωσε ρητώς ότι δεν πρόκειται να κάνει σεξ μαζί της γιατί δεν περνάει ποτέ με τις κοπέλες. Πολύς κόσμος στο σαλόνι και αποχώρησα χωρίς να δω την κοπέλα. Στο στουντέλο της Λιοσίων η Μαργαρίτα η Τσέχα μου φάνηκε λίγο τραβελόφατσα και με αποθάρρυνε κάπως...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Τπ 69 στον όροφο ήταν κλειστό και κατά τις 20:00. Η Χριστίνα έχει σταματήσει; Ξέρει κανείς; :think:

Θα επιστρέψει σε λίγες μέρες, σύμφωνα με την ξανθιά τσα2 που είναι πάντα μαζί της . . ..

Στο στουντέλο της Λιοσίων η Μαργαρίτα η Τσέχα μου φάνηκε λίγο τραβελόφατσα και με αποθάρρυνε κάπως...

Θέλει και στουντέλο , τρομάρα της. Δεν κατηφορίζει προς Μετάξι, μπας και στρώσει ? ? ?
 

Επισκέπτης
Στο στουντέλο της Λιοσίων η Μαργαρίτα η Τσέχα μου φάνηκε λίγο τραβελόφατσα και με αποθάρρυνε κάπως...

Ομολογώ πως με αιφνιδιάζετε με την καλοσύνη και την μεγαλοψυχία σας...

Για την χαριτόβρυτο Μαργαρίτα ανέμενα ότι θα χρησιμοποιούσατε την έκφραση...

"...η Μαργαρίτα η Τσέχα έφερε αρκετά σε τράβελο...
Κατόπιν τούτου ετράπην σε άτακτο φυγή..."
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
η αννα η γεματουλα απο διδιμου ποτε γυρναει :huh:
πολυ σαικο η τυπισσα. Την εχω καταγαμησει εννοειται και πριν γινει φαλαινα και τωρα. Παλια δουλευε Ιταλια με καλα λεφτα μου εχεςι πει
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ομολογώ πως με αιφνιδιάζετε με την καλοσύνη και την μεγαλοψυχία σας...

Για την χαριτόβρυτο Μαργαρίτα ανέμενα ότι θα χρησιμοποιούσατε την έκφραση...

"...η Μαργαρίτα η Τσέχα έφερε αρκετά σε τράβελο*...
Κατόπιν τούτου ετράπην σε άτακτο φυγή..."

Όπως λέει και ο ποιητής, αγαπητέ:

"Έμβλημά μου η αποφυγή της προσέγγισης στα άκρα
τα κορίτσια με ποθούν, γιατί διατηρώ φαλάκρα"

* Παρενδυσιακό άτομο, ενδεχομένως να ακουγόταν ακόμα καλύτερα ;)

ΥΓ: Τα συγχαρητήριά μου για τις ενημερώσεις σας, βοηθούν αρκετά, όπως και των λοιπών συναγωνιστών (βλ. nsmirni, john fystikis, amadeus, aoratos κλπ).
 

Επισκέπτης

Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια...

Φωκαίας 17α:Ρωξάννη,μελαχροινή ψηλή,νεαρής ηλικίας με όμορφο πρόσωπο,μεσαίο στητό στήθος και μικρό κώλο.Αρκετά ωραία κοπέλα σαν σύνολο.

17β:Άντζελα,μελαχροινή με μακρυά μαλλια,πρόσωπο μέτριο προδίδει μεγαλύτερη ηλικία,μικρό στήθος και μικρό κώλο και Αλίκη,ξανθιά με μέτριο πρόσωπο,κανονικό σώμα,στήθος σχεδόν 2άρι,ελαφρώς γεμάτη σε κοιλιά και περιφέρεια.

19:κλειστό.

25 όροφος:Ιουλία ή Γιουλία ή Γιουλιάννα,η ψηλή καστανή πιτσιρίκα με το αρκετά μακρύ μαλλί,το κοριτσίστικο αγγελικό πρόσωπο με ανοικτά μάτια(το πρόσωπό της χαλάει ελαφρώς η μύτη της...),μικρό στήθος και πολύ λίγο πιο γεμάτη στην περιφέρεια της.

25 υπερυψωμένο ισόγειο: Άννα,η γνωστή πολύ όμορφη μελαχροινή Ρουμάνα πιτσιρίκα.

27 υπόγειο:Χριστίνα,ξανθιά πολύ όμορφο θηλυκό,με κανονικό,πλέον,σώμα,ωραίο ζουμερό στήθος.

27 υπερυψωμένο ισόγειο:Άνκα, μελαχροινό κοντό πιπινάκι,με ωραίο στητό στηθάκι και κωλαράκι-ποίημα.

27 όροφος:Αλεξία,μελαχροινή πιτσιρίκα με μακρυά μαλλιά,συμπαθητικό πρόσωπο,κανονικό σώμα και στητό συμμετρικό με το σύνολο της,στήθος.

24:Ροζαλίντα,ξανθιά αδύνατη γκιλφ με πολύ μέτριο(για να μη πω άσχημο...)πρόσωπο και σιλικονάτο στήθος.

Καλό βράδυ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom