Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 360 άτομα (63 μέλη και 297 επισκέπτες)

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Σημερα στην απογευματινη αλλαγη
Κολωνου 48 ΧΡΙΣΤΙΝΑ νεαρη μελαχρινη σχετικα ψηλη Ρωσιδα με σχετικα ομορφο προσωπο και  αδυνατο κορμι ΑΠΛΟ  7/10 Ωραιο το Ρωσιδακι! :bigdick:
Φωκαιας 25α οροφος ΣΟΦΙΑ κοντη Ρωσιδα προμιλφ με σγουρο μαλλι μεχρι τους ωμους , μετριο προσωπο αλλα ταυτοχρονα γλυκο , σωμα με πιασηματακια και μικρο σχετικα μικρο αλλα στητο στηθος ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ + ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ 7/10 Τιμηθηκε :pipa1: σημερα με μετριες εντυπωσεις.Θα ακολουθησει κριτικη.
 

Επισκέπτης
Τα τρυφερα φιλια στο στομα δεν λενε τιποτε...τυπε μου..βεβαια τα κανουν επιλεκτικα...Τα γλωσσοφιλα ομως ειναι το τοπ! Αλλα λιγες δινουν ψευτικο ερωτα...πολυ λιγες....επιλεκτικα..και παντα με σκοπιμοτητα...2 φορες μου εχει τυχει...Τα τρυφερα φιλακια πολλες φορες..αλλα δεν μ λεει κατι απλα καυλονο καλυτερα ως εκει....Τον ψευτικο ερωτα πολυ λιγες τον δινουν... Στη φαση που ειμαι θελω να καυλονο καλυτερα οποτε τα τρυφερα φιλακια στο στομα ειναι οτι καλυτερο...Βασικα για να πω την αληθεια δεν θελω να ξαναζησο ψευτικο ερωτα σε οικο ανοχης....χανεις τις καυλες σου στην πορεια, ειμαι συγουρος πως καταλαβαινεις πΙΚΕΡ ΤΙ λεω  :rockon:

Όχι, δεν καταλαβαίνω τι λες. Βασικά εμένα δεν μου αρέσουν τα γλωσσόφιλα, προτιμώ χίλιες φορές τα απαλά φιλιά στο στόμα. Και τι θα πει "ψεύτικος έρωτας"? Στο μυαλό του μπουρδελιάρη δεν πρέπει καν να υπάρχει η σκέψη ότι η πουτάνα το κάνει για τα λεφτά. Δεν πρέπει καν να σε απασχολεί το αν σε γουστάρει ή όχι. Σε αφήνει να τη γαμάς? Σε αφήνει να τη φιλάς? Τότε ο έρωτας που ζεις είναι αληθινός. Τις αγαπάμε γι' αυτό που μας δίνουν, ακόμα και αν μας το δίνουν με το ζόρι.  :sunglasses:
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
6
Όχι, δεν καταλαβαίνω τι λες. Βασικά εμένα δεν μου αρέσουν τα γλωσσόφιλα, προτιμώ χίλιες φορές τα απαλά φιλιά στο στόμα. Και τι θα πει "ψεύτικος έρωτας"? Στο μυαλό του μπουρδελιάρη δεν πρέπει καν να υπάρχει η σκέψη ότι η πουτάνα το κάνει για τα λεφτά. Δεν πρέπει καν να σε απασχολεί το αν σε γουστάρει ή όχι. Σε αφήνει να τη γαμάς? Σε αφήνει να τη φιλάς? Τότε ο έρωτας που ζεις είναι αληθινός. Τις αγαπάμε γι' αυτό που μας δίνουν, ακόμα και αν μας το δίνουν με το ζόρι.  :sunglasses:
Μου αρεσει πολυ αυτο που εγραψες,ειναι ωραιο πραγμα να αγαπας τον αλλον και ας ειναι οτι θελει,σεβασμος και αγαπη μπραβο
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
ρε παιδιά η Συλβάννα το βραζιλιάνικο παλτό απο Μαγνησίας παλιότερα και Χωματιανού πιο πρόσφατα τι έγινε?
έφυγε από Ελλάντα? έχω πάρα πολύ καιρό να τη διαβάσω στην ενημέρωση


παλτό αλλά έγκλυφε αρτσιντάκια  :2funny:

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Τωρα το απογευμα
Φυλης
109α η τσεχα λαουρα,γνωστη από φυλης 54 ισογειο,66α καθως και ευνειδων 5
Ψηλη ξανθια με υπεροχο σωμα,ωραιο σεξι προσωπο,η χαρα της ζωης,όχι όμως της αγοραιας
...
Ποίησις...

...
Περγαμου 1 ντιανα,ξανθια καθημερινη κοπελα με κανονικο σωμα,αξιοπρεπης δεσποινιδα
...
Προχθές την καταγαμήσαμε τη δεσποινίδα, και τώρα μας λείπει..
Εμείς ακούσαμε "Άννα".
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Φυλης 134α Αννα το εταιρο ημιση της Χριστινας της Καζακστανης  καστανη κανονικο σωμα 1.5άρι βυζι ,απλό προγραμμα.
Πείτε κιεμένα του νέου,τι σημαίνει ''έτερο ήμισυ'' στη συγκεκριμένη περίπτωση;
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
ειναι μια κοπελα στο Φωκαιας 27Α στη πρωινη βαρδια πολυ ομορφη Και ονομαζετε Gabriela μηπως ειναι η γνωστη call girl και δουλευει σε μπουρδελακι τωρα πια η εγω μπερδευτηκα ρε παιδια να ξερω ! και αν δεν ειναι αυτη εχει περασει κανενας με τη συγκεκριμενη πολυ ωραια γυναικα και μοιαζει στην call girl gabriela

δεν μοιαζει.. και δεν ειναι αυτη
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Όχι, δεν καταλαβαίνω τι λες. Βασικά εμένα δεν μου αρέσουν τα γλωσσόφιλα, προτιμώ χίλιες φορές τα απαλά φιλιά στο στόμα. Και τι θα πει "ψεύτικος έρωτας"? Στο μυαλό του μπουρδελιάρη δεν πρέπει καν να υπάρχει η σκέψη ότι η πουτάνα το κάνει για τα λεφτά. Δεν πρέπει καν να σε απασχολεί το αν σε γουστάρει ή όχι. Σε αφήνει να τη γαμάς? Σε αφήνει να τη φιλάς? Τότε ο έρωτας που ζεις είναι αληθινός. Τις αγαπάμε γι' αυτό που μας δίνουν, ακόμα και αν μας το δίνουν με το ζόρι.  :sunglasses:
Μα δεν το εχω στο μυαλο μου οταν ειμαι μεσα στο δωματιο με την κοπελα...Απλα γνωριζο την πραγματικοτητα....Διαφορετικα τοσα χρονια στους οικους ανοχης θα ζουσα μια πλανη...τυπε μου..Φυσικα και τις αγαπω για αυτο που δινουν ....επετρεψε μου να διορθοσο οτι δεν το δινουν με το ζορι....Θα ελεγα οτι δινουν το ταλεντο τους σε αυτο που κατεχουν...και θα πω πιο απλα οτι θαυμαζο μια πουτανα που εχει ταλεντο και μπορει να σε γλωσσόφιλαει,και πολλα αλλλα...Το οτι μου παρεχη ψευτικο ερωτα δεν σημαινει οτι εχω στο μυαλο μου αυτο... προσοπικα δεν με ενδιαφερι καν....Απλα την θαυμαζο που μπορει...και αντιστροφα οταν μια ειναι φολα δεν την θαυμαζο...  :rockon:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Κολωνου53 τωρα ντιανα πορνοδες μιλφ με κωλαρα και βυζαρες.με χριστινα αλλο ενα ωραιο ψηλο προμιλφ με μικρο στηθος αλλα κωλαρα .ιασωνος2 ενα καλο γκιλφ.ιασωνος20 ενα skiny μωρακι
 

Επισκέπτης
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:
- Κολωνού 15 δεξιά: Ρόζα.  :smitten: Επέστρεψε το κουκλάκι μας. Αγάπη μου? Πιπινάκι μου? Ψυχή μου? Τι καυλάκι όμορφο είσαι εσύ? Όση ώρα περιμέναμε στο σαλόνι ήταν μέσα ένας που την είχε μεγάλη και το ξέσκιζε το καημένο. :'(  Μετά ήρθε σε μένα και τη ρωτάω: "Γιατί φώναζες αγάπη μου? Τι σου έκανε μέσα ο άλλος?" Και απαντάει: "Γιατί την είχε τόση!" δείχνοντάς μου το μέγεθος με τα χεράκια της. :cheesy:  Μετά εγώ τη λυπήθηκα και τη γάμησα ιεραποστολικά και τρυφερά όπως κάνω πάντα, αφού πρώτα φίλησα από πάνω μέχρι κάτω το υπέροχο κορμί της κάνοντας ιδιαίτερες στάσεις στα βυζάκια της, τα πατουσάκια της και τους γλουτούς της. Αχ αχ αχ!  :sunglasses:
 

dark unlimited

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:
- Κολωνού 15 δεξιά: Ρόζα.  :smitten: Επέστρεψε το κουκλάκι μας. Αγάπη μου? Πιπινάκι μου? Ψυχή μου? Τι καυλάκι όμορφο είσαι εσύ? Όση ώρα περιμέναμε στο σαλόνι ήταν μέσα ένας που την είχε μεγάλη και το ξέσκιζε το καημένο. :'(  Μετά ήρθε σε μένα και τη ρωτάω: "Γιατί φώναζες αγάπη μου? Τι σου έκανε μέσα ο άλλος?" Και απαντάει: "Γιατί την είχε τόση!" δείχνοντάς μου το μέγεθος με τα χεράκια της. :cheesy:  Μετά εγώ τη λυπήθηκα και τη γάμησα ιεραποστολικά και τρυφερά όπως κάνω πάντα, αφού πρώτα φίλησα από πάνω μέχρι κάτω το υπέροχο κορμί της κάνοντας ιδιαίτερες στάσεις στα βυζάκια της, τα πατουσάκια της και τους γλουτούς της. Αχ αχ αχ!  :sunglasses:

Θα ξερασω με τις μαλακιες του αγαπουλη. Βρες γκομενα τυπε η βαζε σποιλερ στα ποστς σου... :jerking:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Ξερουμε αν γυρισε το μιλφ η νικα απο αγκυρας 12 ;  :think:
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Μικρή ενημέρωση απογευματινής βάρδιας.

Πήρα την Ιωάννα στο Κολωνού 27Α ισόγειο. Για την εμπειρία μπήκα αφού έχουν αναφερθεί και καλά και άσχημα. Ξυνή συμπεριφορά, αλλά τεχνικά άρτια. Στην αρχή πήρε αμυντική στάση στο ιεραποστολικό βάζοντας τα πόδια ανάμεσά μας και εμποδίζοντας τη βαθιά διείσδυση. Ευτυχώς μετά από κάποια ώρα το συνήθισε και το έπαιρνε όλο, όχι όμως με πλήρη δύναμη. Πιο καλή στο πισωκολλητό και από επάνω που τη χάζευα και στον καθρέπτη. Δεν ξαναπάω πάντως, όσο όμορφη και να είναι, παραείναι ξυνή για τα γούστα μου.

Στο Ιάσωνος 30Α ήταν δύο κοπέλες, μια προμιλφ ξανθιά λεπτή κοντή με κρεμαστούς βύζους και ένα μελαγχρινό νεαρό petit στυλιάρι.

Στο Ιάσωνος 30Β ήταν δύο κοπέλες, μια πολωνή μιλφ ψιλοαδιάφορη εμφανισιακά και μια μαύρη κοντή με πιασίματα, από "Τζαμάικα" κατά την τσατσά, μάλλον η Τζούλια που γράφετε. Η μαύρη μου έκλεισε την έξοδο και άρχισε να τρίβει την κωλάρα της στον πούτσο μου. Πέσανε τα σχετικά χουφτώματα, αλλά αντιστάθηκα και υποσχέθηκα να μπω την επόμενη φορά.

Στο Ιάσωνος 44 με τον μακρύ διάδρομο στην είσοδο ήταν η Μάρω η Ουκρανή. Σχετικά ψηλή, καστανή με βυζί στο 1,5 και ψιλοχαλαρό σώμα. Δεν μου έκανε κλικ να την δοκιμάσω παρά τα καλά λόγια που έχω διαβάσει.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom