Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (36 μέλη και 226 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...

Στο Κολωνού 13 υπόγα με ερωτεύθηκε μια ξανθιά Ρουμάνα λεπτή και αξιοπρόσεκτη. Μαλιστα μου έβγαλε παρατσούκλι το οποίο δε θα μοιραστώ μαζί σας με σκοπό να το χρησιμοποιήσω μελλοντικά ως username.
...
Από ποιο γράμμα αρχίζει το παρατσούκλις
 

Επισκέπτης
Πίκερ ποιά κάνει το πιο ρομαντικό σεξ στο Μεταξουργείο;

Αυτό είναι πολύ προσωπικό, δεν μπορώ να το αποκαλύψω. Υπάρχουν 2 και αυτή την εποχή με τις οποίες φιλιόμαστε στο στόμα κανονικά. Δεν νομίζω ότι το κάνουν με όλους οι συγκεκριμένες. Και με άλλες 2 που έχουν φύγει πρόσφατα έκανα πάντα ρομαντικό σεξ με φιλιά στο στόμα. Δεν τις αποκαλύπτω όμως, γιατί μπορεί να ξαναγυρίσουν.

Προσοχή: δεν μιλάω για γλωσσόφιλα αλλά για τρυφερά φιλιά στο στόμα.  :sunglasses:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16

Ε, είπα δεν θα το αποκαλύψω!

Αυτό είναι πολύ προσωπικό, δεν μπορώ να το αποκαλύψω. Υπάρχουν 2 και αυτή την εποχή με τις οποίες φιλιόμαστε στο στόμα κανονικά. Δεν νομίζω ότι το κάνουν με όλους οι συγκεκριμένες. Και με άλλες 2 που έχουν φύγει πρόσφατα έκανα πάντα ρομαντικό σεξ με φιλιά στο στόμα. Δεν τις αποκαλύπτω όμως, γιατί μπορεί να ξαναγυρίσουν.

Προσοχή: δεν μιλάω για γλωσσόφιλα αλλά για τρυφερά φιλιά στο στόμα.  :sunglasses:

Έστω χωρίς φιλιά ποιά είναι ρομαντική, με τη διάθεση, τη συμπεριφορά της; Καταλαβαίνεις τι εννοώ.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αυτό είναι πολύ προσωπικό, δεν μπορώ να το αποκαλύψω. Υπάρχουν 2 και αυτή την εποχή με τις οποίες φιλιόμαστε στο στόμα κανονικά. Δεν νομίζω ότι το κάνουν με όλους οι συγκεκριμένες. Και με άλλες 2 που έχουν φύγει πρόσφατα έκανα πάντα ρομαντικό σεξ με φιλιά στο στόμα. Δεν τις αποκαλύπτω όμως, γιατί μπορεί να ξαναγυρίσουν.

Προσοχή: δεν μιλάω για γλωσσόφιλα αλλά για τρυφερά φιλιά στο στόμα.  :sunglasses:

Ρομαντικά είναι μόνο τα γλωσσόφιλα...τα γλυφομούνια...και η γλυφοκωλάδα/κωλογλυφάδα..... :)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ρομαντικά είναι μόνο τα γλωσσόφιλα...τα γλυφομούνια...και η γλυφοκωλάδα/κωλογλυφάδα..... :)
σε μαυρες εχουν καποιο κοστος ομως τυπε :S

index.php
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Αυτό είναι πολύ προσωπικό, δεν μπορώ να το αποκαλύψω. Υπάρχουν 2 και αυτή την εποχή με τις οποίες φιλιόμαστε στο στόμα κανονικά. Δεν νομίζω ότι το κάνουν με όλους οι συγκεκριμένες. Και με άλλες 2 που έχουν φύγει πρόσφατα έκανα πάντα ρομαντικό σεξ με φιλιά στο στόμα. Δεν τις αποκαλύπτω όμως, γιατί μπορεί να ξαναγυρίσουν.

Προσοχή: δεν μιλάω για γλωσσόφιλα αλλά για τρυφερά φιλιά στο στόμα.  :sunglasses:

Οποια φιλαει εσενα φιλαει και αλλους δεν περιμενα να εισαι τοσο αγαπουλης και να μην το καταλαβαινεις αυτο. Απλα το κανουν επιλεκτικα..
 

Επισκέπτης
Οποια φιλαει εσενα φιλαει και αλλους δεν περιμενα να εισαι τοσο αγαπουλης και να μην το καταλαβαινεις αυτο. Απλα το κανουν επιλεκτικα..

Είμαι όντως πολύ αγαπούλης ( και καθόλου πυρφόρος  :sunglasses: ) αλλά να διαβάζεις πιο προσεκτικά αυτά που γράφω. Έγραψα ότι δεν το κάνουν με όλους, όχι ότι το κάνουν μόνο μαζί μου.  :sunglasses:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Σημερα στην απογευματινη αλλαγη
Φυλης 109α οροφος ΛΑΟΥΡΑ μελαχρινη με μακρυ μαλλι , σχετικα ομορφο προσωπο , κανονικο αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι (οχι στυλιαρι) ΑΠΛΟ  8/10
Πιπινου 65 και Φυλης ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ η Σαλονικια μελαχρινη με κοντο μαλλι , μετριο προσωπο , ψηλου αναστηματος και με ωραιο αδυνατο κορμι ΚΩΛΟΣ+ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ  :pipa1: 7/10 Τιμηθηκε σημερα με μετριες εντυπωσεις
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
Αυτό είναι πολύ προσωπικό, δεν μπορώ να το αποκαλύψω. Υπάρχουν 2 και αυτή την εποχή με τις οποίες φιλιόμαστε στο στόμα κανονικά. Δεν νομίζω ότι το κάνουν με όλους οι συγκεκριμένες. Και με άλλες 2 που έχουν φύγει πρόσφατα έκανα πάντα ρομαντικό σεξ με φιλιά στο στόμα. Δεν τις αποκαλύπτω όμως, γιατί μπορεί να ξαναγυρίσουν.

Προσοχή: δεν μιλάω για γλωσσόφιλα αλλά για τρυφερά φιλιά στο στόμα.  :sunglasses:
Έχω την εντύπωση πως τη μία τη βρήκα. Δεν θα γράψω βέβαια όνομα ή κάτι άλλο. Η συγκεκριμένη θυμάμαι πως όχο μόνο δίνει φιλιά στο στόμα (όχι σε όλους), αλλά σε καλέι να της δώσεις φιλί στο ευαίσθητο σημείο της!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Αυτό είναι πολύ προσωπικό, δεν μπορώ να το αποκαλύψω. Υπάρχουν 2 και αυτή την εποχή με τις οποίες φιλιόμαστε στο στόμα κανονικά. Δεν νομίζω ότι το κάνουν με όλους οι συγκεκριμένες. Και με άλλες 2 που έχουν φύγει πρόσφατα έκανα πάντα ρομαντικό σεξ με φιλιά στο στόμα. Δεν τις αποκαλύπτω όμως, γιατί μπορεί να ξαναγυρίσουν.

Προσοχή: δεν μιλάω για γλωσσόφιλα αλλά για τρυφερά φιλιά στο στόμα.  :sunglasses:
Τα τρυφερα φιλια στο στομα δεν λενε τιποτε...τυπε μου..βεβαια τα κανουν επιλεκτικα...Τα γλωσσοφιλα ομως ειναι το τοπ! Αλλα λιγες δινουν ψευτικο ερωτα...πολυ λιγες....επιλεκτικα..και παντα με σκοπιμοτητα...2 φορες μου εχει τυχει...Τα τρυφερα φιλακια πολλες φορες..αλλα δεν μ λεει κατι απλα καυλονο καλυτερα ως εκει....Τον ψευτικο ερωτα πολυ λιγες τον δινουν... Στη φαση που ειμαι θελω να καυλονο καλυτερα οποτε τα τρυφερα φιλακια στο στομα ειναι οτι καλυτερο...Βασικα για να πω την αληθεια δεν θελω να ξαναζησο ψευτικο ερωτα σε οικο ανοχης....χανεις τις καυλες σου στην πορεια, ειμαι συγουρος πως καταλαβαινεις πΙΚΕΡ ΤΙ λεω  :rockon:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Άσ' το φίλε, μη μου ξύνεις πληγές. Η καρδιά μου γι' αυτήν έχει πονέσει πολύ.  :'(

Σε καταλαβαίνω γιατί είμαι κι εγώ ένας εραστής-βιαστής. Εμείς δε μπορούμε να κάνουμε σεξ με μια πουτάνα χωρίς να νοιαζόμαστε για αυτήν. Δεν είμαστε εγωιστές. Γι' αυτό περιμένουμε μία διαφορετική συμπεριφορά από τις πουτάνες, αδιάφορο αν είναι προσποιητή.
 

NewDreamsX

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2014
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
ειναι μια κοπελα στο Φωκαιας 27Α στη πρωινη βαρδια πολυ ομορφη Και ονομαζετε Gabriela μηπως ειναι η γνωστη call girl και δουλευει σε μπουρδελακι τωρα πια η εγω μπερδευτηκα ρε παιδια να ξερω ! και αν δεν ειναι αυτη εχει περασει κανενας με τη συγκεκριμενη πολυ ωραια γυναικα και μοιαζει στην call girl gabriela
 

sostis markadonis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
κατι καλο για ελευθερο στοματικο στο μεταξυ παιζει ..... ???
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
6
Tρελη ζεστη και εγω υστερα απο 2 ωρο  νυχτερινο υπνο σηκωθηκα γυρω στις 7 παλι και μεχρι τωρα ημουνα ολοι μερα στο κεντρο της Αθηνας,παιδια κοντεψα να τρελαθω τα νευρα μου ηταν γαμησετα 11 η ωρα τα γραφω για λιγο ολα στα αρχιδια μου και παρκαρω οπως να ναι στο κωλοστενο στην καλλεργη 33,μπαινω μεσα εμφανιζεται η πατσουρογρια η τσατσα οπου μου συστηνει την Βαλλερια απο ρουμανια,''αλλα απο Αλβανια ητανε μου το ειπε μεσα'',ενα ωραιο μελαχροινο με βυζακι καλο...και κωλαρακι για δαγκωμα,της δινω 10 ρικο,και της τραβαω εναν ΠΟΥΤΣΟ  :fuck1: :knockinb: :fuck2: :pipa2: αλλο πραγμα,το ευχαριστηθηκα,και η κοπελα πολυ καλη δεκτικη υπομονετικη στο γερο σφυροκοπημα ;) .Με ευχαριστησαν στο φευγα,και οταν ανοιξα την πορτα πραγματικα ημουν αλλος ανθρωπος :) καλο μεσημερη  με τις υγειες μου. ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom