Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 327 άτομα (30 μέλη και 297 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
μα πόσο βαριέστε... μα πόσο τα θέλετε όλα έτοιμα στο πιάτο...
εδώ ξεκινάνε τα ποσταρίσματα της γυναίκας του... μου μοιάζει πολύ με την Μάσα/Μαρία...
Εισαι θεος  :rockon: με καυλοσες ακομα περισοοτερο με την παρτη της... αυτη ειναι στανταρ  :rockon:  :cum:
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
Να κλέψω λίγο από τη δόξα του Picker...
Χθες βράδυ λοιπόν, το πιπίνι εκ Λευκορωσίας, Ανίτα στην Κολωνου 48...  :smitten:
Σε ορισμένες στιγμές GFE, με χρονική παράταση. Το μόνο που δεν ανέχεται είναι το αλβανικό σύστημα!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Να κλέψω λίγο από τη δόξα του Picker...
Χθες βράδυ λοιπόν, το πιπίνι εκ Λευκορωσίας, Ανίτα στην Κολωνου 48...  :smitten:
Σε ορισμένες στιγμές GFE, με χρονική παράταση. Το μόνο που δεν ανέχεται είναι το αλβανικό σύστημα!!!

Ο Picker....δεν πιάνεται ρε κρεμαστάριον.... Ποιο σύστημα εννοείς...? :boobies:
 

dark unlimited

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Παιδια η Τζωρτζιαννα που δουλευε παλιοτερα στα Κολωνου 30β, Διδυμου 7 και Ρεμουνδου 21, ξερει κανεις που βρισκεται και αν εργαζεται ακομα?
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
καλησπερα παιδια περασα πριν απο λιγο απο Διδυμου20 να δω την καινουργια κοπελα για την οποια εγραψαν οι συναγωνιστες αλλα τιποτα ολη μερα ειναι κλειστο οποτε εκανα ενα μια γρηγορη βολτα απο
Ελλης3 οπου δουλευε η Τζοαννα με φουλ προγραμμα χωρις ιδιαιτερη διαθεση στο σαλονι και την τσατσα να γκρινιαζει γιατι οπως ειπε ολοι βολτα κανουν και δεν περνανε
Διδυμου8Α ΜΑρια και Λαουρα
Διδυμου8Β Λαρισα μια εντελως κοινοτυπη νεαρη μελαχρινη ρουμανα
Αγκυρας12Β Αννα Γκρανυ με εκφυλη φατσα πανω απο 50 σιγουρα παρακμιακο σκηνικο
Φωκαιας19 μια νεαρη κοπελα καστανοκοκκινο μαλλι με σχετικα καλο σωμα
λιγος κοσμος σχεδον αδεια η φυλης και μερικα μαγαζια κλειστα αυτα προς το παρον καλο βραδυ
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Διδυμου 20 δυστηχος ηταν κληστο...και πρωι και απογευμα.... Τωρα Απογευμα...== Διδυμου 7ΑΠατριτσια απο το 56...Αντεξε δυνατο γαμηση , το μονο που με χαλασε οτι δεν εκανε αυτη τη φορα 69....διοτι τζουζι μουνακι...[δικαιολογιες..] παντος περασα πολυ καλα, φυλης 71 κατο η Αντζελα μελαχρινι γεροδεμενη με αλογουρα, εργαζοταν και σε στουντιο σαν μαριαννα αλλα και αν δεν κανο λαθος φυλης 84 πανο..πριν 2 χρονια περιπου..Αγκυρας 12Α και 12Β 2 σαπιες μιλφ και οι δυο μαυρα χαλια .....Στο φυλης στο βενζιναδικο...πανο 65 μου φαινετε...Μια αλβανεζα...εμφανησημη...κατι μου θυμηζε αλλα δεν ξερω τι...Μολης ρωτησα αν κανει 69....Λεει ελα ελα μεσα και θα δεις......τι ενοεις λεω...λεει κανω κανω μπες και θα καταλαβεις ...και χαζογελαγε.....φολα μ μυρησε...Εχω δοση ορκο στον εαυτο μου οτι θα κανο οτι μου λεει το πορνοενστικτο μου....και ετσι δεν μπηκα....69 Α φυλης δεν αναιβηκα αλλα στανταρ θα ηταν το Χριστινακι......Μονο αυτη μετραει πια...Αλλα εχω ορκιστη οτι δεν θα ξανακυλησο ... αν και μ κανει παραπονακια....Αλλλα αγαπη διχος πεισματα δεν εχει νοστιμααδα...  :2funny:Εχει πεση πολυ το ποσοστο  παντος τυποι μου...  :rockon:
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
Ο Picker....δεν πιάνεται ρε κρεμαστάριον.... Ποιο σύστημα εννοείς...? :boobies:
Εννοώ το γρήγορο και διαρκές σφυροκόπημα! Όποτε το εφάρμοζα οι εκδιδόμενες μου έλεγαν ότι πρέπει να είμαι Αλαβανός!!! Άκου Αλβανός... :2funny: :headbang:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
καλησπερα παιδια περασα πριν απο λιγο απο Διδυμου20 να δω την καινουργια κοπελα για την οποια εγραψαν οι συναγωνιστες αλλα τιποτα ολη μερα ειναι κλειστο οποτε εκανα ενα μια γρηγορη βολτα απο
Ελλης3 οπου δουλευε η Τζοαννα με φουλ προγραμμα χωρις ιδιαιτερη διαθεση στο σαλονι και την τσατσα να γκρινιαζει γιατι οπως ειπε ολοι βολτα κανουν και δεν περνανε
Διδυμου8Α ΜΑρια και Λαουρα
Διδυμου8Β Λαρισα μια εντελως κοινοτυπη νεαρη μελαχρινη ρουμανα
Αγκυρας12Β Αννα Γκρανυ με εκφυλη φατσα πανω απο 50 σιγουρα παρακμιακο σκηνικο
Φωκαιας19 μια νεαρη κοπελα καστανοκοκκινο μαλλι με σχετικα καλο σωμα
λιγος κοσμος σχεδον αδεια η φυλης και μερικα μαγαζια κλειστα αυτα προς το παρον καλο βραδυ
Αδελφέ εν πόρναις,η τσατσά στο Έλλης 3 είναι μια μαλάκω και μισή,την οποία θα μπορούσα να τοποθετήσω στο ίδιο σημείο με την πούστρα τσάτσο του Δισύμου 20.Η κοπελίτσα που πλασάρει είναι μια τυπική λούμπεν αλβανιδούλα,η οποία δουλεύειμαπο το πρωί ως το βράδυ.Και να θέλει να αποδόσει δεν μπορεί,καθώς την έχουν εγκαταστήσεις μονίμως μέσα στο μπουρδελάκι.Σε καμία περίπτωση δεν μαζεύει κοπέλες όπως η Βάλια ή η Ιζαμπέλα στο παρελθόν.Οπότε εν τοιαύτη περιπτώσει δεν αλλάζουμε κουρτίνες,αλλά πουτάνες και υπηρέτριες.Αυτό δεν έχουν καταλάβει...Δεν είναι τυχαίο ότι σε συγκεκριμένα σπίτια τα δωμάτια είναι πάντα γεμάτα και στο σαλόνι γίνεται λαϊκό προσκύνημα.Μπορεί οι γκομενίτσες να μην είναι πάντα οι μουνάρες και οι χωροι όχι και τόσο ωραίοι,αλλά τουλάχιστον αυτές που είναι εκεί ξέρουν να γαμιούνται,οι χώροι είνια καθαροί και τουλάχιστον καταλαβαίνουν ότι δεν είμαστε ούτε οι γκόμενοί τους,ούτε οι σύζυγοι,αλλά πάμε τις ενοικιάζουμε και θα πρέπει να περάσουμε καλά.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Αδελφέ εν πόρναις,η τσατσά στο Έλλης 3 είναι μια μαλάκω και μισή,την οποία θα μπορούσα να τοποθετήσω στο ίδιο σημείο με την πούστρα τσάτσο του Δισύμου 20.Η κοπελίτσα που πλασάρει είναι μια τυπική λούμπεν αλβανιδούλα,η οποία δουλεύειμαπο το πρωί ως το βράδυ.Και να θέλει να αποδόσει δεν μπορεί,καθώς την έχουν εγκαταστήσεις μονίμως μέσα στο μπουρδελάκι.Σε καμία περίπτωση δεν μαζεύει κοπέλες όπως η Βάλια ή η Ιζαμπέλα στο παρελθόν.Οπότε εν τοιαύτη περιπτώσει δεν αλλάζουμε κουρτίνες,αλλά πουτάνες και υπηρέτριες.Αυτό δεν έχουν καταλάβει...Δεν είναι τυχαίο ότι σε συγκεκριμένα σπίτια τα δωμάτια είναι πάντα γεμάτα και στο σαλόνι γίνεται λαϊκό προσκύνημα.Μπορεί οι γκομενίτσες να μην είναι πάντα οι μουνάρες και οι χωροι όχι και τόσο ωραίοι,αλλά τουλάχιστον αυτές που είναι εκεί ξέρουν να γαμιούνται,οι χώροι είνια καθαροί και τουλάχιστον καταλαβαίνουν ότι δεν είμαστε ούτε οι γκόμενοί τους,ούτε οι σύζυγοι,αλλά πάμε τις ενοικιάζουμε και θα πρέπει να περάσουμε καλά.
Λιγες το κανουν και λιγες το καταλαβαινουν τυπε μου  :rockon:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Σημερα στην πρωινη βαρδια
Φυλης 109α οροφος ΤΖΟΥΛΙΑ νεαρη μελαχρινη με μακρυ μαλλι ,  κανονικου αναστηματος με ωραιο αδυνατο κορμι και μετριο προσωπο ΑΠΛΟ+μασαζ  7/10
Διδυμου 20 ΝΤΕΠΥ (πως τους ηρθε αυτο το ονομα ?) καινουργια νεαρη μελαχρινη Ουκρανιδα κανονικου αναστηματος , με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματακια κυριως στην περιφερεια και τον κωλο.Επισης εχει μικρα πεσμενα βυζακια.Ενταξει μοντελε δεν το λες το κορμι της.Εκανε ντροπαλο σαλοναρισμα.Στην αρχη με κοιταξε πισω απο την κουρτινα απο τον διαδρομο και μετα βγηκε στο σαλονι.Μου αρεσε παντως αλλα φοβηθηκα το κασκαντεριλικι! ΑΠΛΟ 7/10 δεν ρωτησα αν κανει 69.
Φυλης 134β ημιυπογειο ΠΑΟΛΑ η φραουλιτσα , μελαχρινη νεαρη κοπελα με ομορφο προσωπο και ωραιο αδυνατο κορμι ΑΠΛΟ+69  8/10 Τιμηθηκε  :zfuck: με καλες εντυπωσεις.Θα ακολουθησει κριτικη.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
πριν λίγο... Διδύμου 20: η καινούρια άφιξη από Ουκρανία με το όνομα Ντέπη, όμορφη κοπέλα μακριά μαλλιά μικρό στήθος ωραίο πρόσωπο και κωλάρα, θα τιμηθεί αύριο καθότι σήμερα δεν προλάβαινα. Για την ώρα κάνει πρωϊνές βάρδιες ενώ το απόγευμα θα ακολουθήσει η Εβελίνα.
Με βάση το προσωπικό μου γούστο η Εβελίνα είναι πιο όμορφη
 

dark unlimited

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Αδελφέ εν πόρναις,η τσατσά στο Έλλης 3 είναι μια μαλάκω και μισή,την οποία θα μπορούσα να τοποθετήσω στο ίδιο σημείο με την πούστρα τσάτσο του Δισύμου 20.Η κοπελίτσα που πλασάρει είναι μια τυπική λούμπεν αλβανιδούλα,η οποία δουλεύειμαπο το πρωί ως το βράδυ.Και να θέλει να αποδόσει δεν μπορεί,καθώς την έχουν εγκαταστήσεις μονίμως μέσα στο μπουρδελάκι.Σε καμία περίπτωση δεν μαζεύει κοπέλες όπως η Βάλια ή η Ιζαμπέλα στο παρελθόν.Οπότε εν τοιαύτη περιπτώσει δεν αλλάζουμε κουρτίνες,αλλά πουτάνες και υπηρέτριες.Αυτό δεν έχουν καταλάβει...Δεν είναι τυχαίο ότι σε συγκεκριμένα σπίτια τα δωμάτια είναι πάντα γεμάτα και στο σαλόνι γίνεται λαϊκό προσκύνημα.Μπορεί οι γκομενίτσες να μην είναι πάντα οι μουνάρες και οι χωροι όχι και τόσο ωραίοι,αλλά τουλάχιστον αυτές που είναι εκεί ξέρουν να γαμιούνται,οι χώροι είνια καθαροί και τουλάχιστον καταλαβαίνουν ότι δεν είμαστε ούτε οι γκόμενοί τους,ούτε οι σύζυγοι,αλλά πάμε τις ενοικιάζουμε και θα πρέπει να περάσουμε καλά.

Από τους πιο ψυχρούς τσάτσους ο δράκουλας ...
η τζοάνα ήταν στο ελλης 3??
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Σημερα στην πρωινη βαρδια
Φυλης 109α οροφος ΤΖΟΥΛΙΑ νεαρη μελαχρινη με μακρυ μαλλι ,  κανονικου αναστηματος με ωραιο αδυνατο κορμι και μετριο προσωπο ΑΠΛΟ+μασαζ  7/10
Διδυμου 20 ΝΤΕΠΥ (πως τους ηρθε αυτο το ονομα ?) καινουργια νεαρη μελαχρινη Ουκρανιδα κανονικου αναστηματος , με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματακια κυριως στην περιφερεια και τον κωλο.Επισης εχει μικρα πεσμενα βυζακια.Ενταξει μοντελε δεν το λες το κορμι της.Εκανε ντροπαλο σαλοναρισμα.Στην αρχη με κοιταξε πισω απο την κουρτινα απο τον διαδρομο και μετα βγηκε στο σαλονι.Μου αρεσε παντως αλλα φοβηθηκα το κασκαντεριλικι! ΑΠΛΟ 7/10 δεν ρωτησα αν κανει 69.
Φυλης 134β ημιυπογειο ΠΑΟΛΑ η φραουλιτσα , μελαχρινη νεαρη κοπελα με ομορφο προσωπο και ωραιο αδυνατο κορμι ΑΠΛΟ+69  8/10 Τιμηθηκε  :zfuck: με καλες εντυπωσεις.Θα ακολουθησει κριτικη.

Μπάζο φαίνεται η Ντέπυ...σύμφωνα με τις περιγραφές...δεν είναι στυλιάρι να γουστάρουμε... :-
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
πριν λίγο... Διδύμου 20: η καινούρια άφιξη από Ουκρανία με το όνομα Ντέπη, όμορφη κοπέλα μακριά μαλλιά μικρό στήθος ωραίο πρόσωπο και κωλάρα, θα τιμηθεί αύριο καθότι σήμερα δεν προλάβαινα. Για την ώρα κάνει πρωϊνές βάρδιες ενώ το απόγευμα θα ακολουθήσει η Εβελίνα.
Με βάση το προσωπικό μου γούστο η Εβελίνα είναι πιο όμορφη
Εβελινα διαβασα....Τυπε μακαρι να εχει γυρηση....Θα καταγαμηθη....Γιατι στανταρ θα εξαφανηστη παλυ μετα απο κανα 20ημερο,,. :grin:  :cum: :kissass:  :kissass2: :pipa3:  :humpleg:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Εβελινα διαβασα....Τυπε μακαρι να εχει γυρηση....Θα καταγαμηθη....Γιατι στανταρ θα εξαφανηστη παλυ μετα απο κανα 20ημερο,,. :grin:   :cum: :kissass:  :kissass2: :pipa3:  :humpleg:
καλησπερα παιδια περασμα πριν λιγο απο Διδυμου20 οπου οντως δουλευε η Εβελινα οπως προανεφερε ο συναδελφος Kerveras,τωρα για ποσο καιρο θα ειναι θα δειξει συνηθως παιρνουν τριμηνες τουριστικες βιζες καλο βραδυ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom