Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (2 μέλη και 45 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Τομυ ωραίος.να σε ρωτήσω κάτι,η βαλερια στο τροφωνιου είναι αυτη απ το αλκαμενους 113?γιατί στο 117 δεν υπήρχε βαλερια απ όσο θυμάμαι
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.603
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Φυλης 59 Η Αλβανιδα μουναρα Αντινα (9/10) ξανθια με σιλικονατα βυζια. ΑΠΛΟ.Τιμηθικε με μετριες εντυπωσεις.
Φυλής 67 Η μουναρα Αλισια( 8/10) με τα σιλικονατα βυζια . Τιμιθηκε στο παρελθον με τις χειροτερες εντυπωσεις . ΑΠΛΟ.
αυτες οι δυο γιατι νομιζω οτι μοιαζουν  :think:
μηπως ειναι αδερφες η ειναι μονο δικια μου εντυπωση  :huh:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Τομυ ωραίος.να σε ρωτήσω κάτι,η βαλερια στο τροφωνιου είναι αυτη απ το αλκαμενους 113?γιατί στο 117 δεν υπήρχε βαλερια απ όσο θυμάμαι

ναι οντως και μενα μου εκανε εντυπωση…δε θυμαμαι καποια βαλερια στο 117 τα τελευταια δεκα χρονια….
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Τομυ ωραίος.να σε ρωτήσω κάτι,η βαλερια στο τροφωνιου είναι αυτη απ το αλκαμενους 113?γιατί στο 117 δεν υπήρχε βαλερια απ όσο θυμάμαι

Ενταξει εκανα λαθος! Ειδα την Βαλερια απο το Αλκαμενους 113
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
πολύ κουλη μεταγραφή,γι αυτό ρώτησα :S
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
μου φανηκε οτι ειναι η βαλερια κατα 90% , μπορει να κανω και λαθος .Μου παρουσιαστηκε μια κοντη με καρρε καστανοξανθο μαλλι και σωμα με πιασηματα και φορουσε ενα λευκο εσωρουχο. Μην ψαχνεις λογικη στις μετακομισεις των ιεροδουλων. Η Ιωαννα απο το Φυλης 56 βρεθηκε στο Χωματιανου 11 , η Μαρω απο το Ιασωνος 44 βρεθηκε στο Ξανθιπης.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
[size=14pt]Τεράστια τσάρκα σε Φυλής - Φωκαίας - Διδύμου - Μεταξουργείο 2η-3η βάρδια![/size]


[size=12pt]Συνάντηση με redmanftw[/size] - [size=12pt]dimitrisxxx και εξωθεσμικό συναγωνιστή.[/size]


[size=14pt]Φυλής [/size]
       
[size=12pt]66Α Ρενάτα (πολύ καύλα και πάλι)
66Δ Μπιάνκα (με ωραίο σετ εσωρούχων)
[size=12pt]40 Έλενα (Ρωσίδα?)
54 Ορόρα (πιπίνι με βυζάρες)[/size]
72   Νάντια ("Ελληνίδα",με κωλάρα)
74   Νάνσυ (βυζάρες) - Κατερίνα και Άννα στο αριστερά
59 κάτω Αντίνα (με τις τορπίλες)
59 πάνω Νίκη (ωραίο μελαχρινό πιπίνι)
61 Αλεξάνδρα "Σέρβα από Αλβανία" - Άννα
80 κλειστό
84 Ανδριάνα (αδυνατισμένη αλλά και πάλι με κακή συμπεριφορά)
65 Εμμανουέλα (με μανούρες και αυτή)
84 πάνω - Τζέσικα - Πάολα - Τζένη (πάρε την μία και χτύπα την άλλη)
86 κάτω Μισέλ (καλή παρουσιά,φορούσε καυλωτικό μποτίνι)

Εθεάθη μεγάλος μύστης ο οποίος πουλούσε παστέλια........

67 Αλίσια (Με το τέλειο πλαστικό βυζί)
69Α Χριστίνα / Καζακστάν
69Β Πάολα (ελεύθερο στοματικό)
71 πάνω (δεν την θυμάμαι - δεν ανακοινώθηκε όνομα)
71 κάτω Ντανιέλα (από 80)
109 πάνω Πάολα
109 κάτω Άννα (Πίτσος)
134 πάνω Αλεξάνδρα (μαυρομάλλα με κοιλίτσα)
134 ισόγειο Άννα και υπόγειο Άννα
[/size]



[size=14pt]Φωκαίας[/size]

[size=12pt]17 Ιζαμπέλα (πολύ μουνάρα)
19 Ανίτα (όμορφη παρουσία)
25 πάνω Ιρίνα (από Φ.86 κτλ)
25 κάτω Άνκα (μουνάρα αλλά φόλα Πολωνέζα)
27 υπόγειο Βικτώρια (τα πάντα όλα)
27Β Αντέλα και πάνω απαξιωμένο GILF Νίκη
24 Φλώρη (Χόμπιτ με φούλ)[/size]


[size=12pt]Συνάντηση με Πρόεδρο sotirof - Orestis_Kou - lagonisian - Beverlys - mpouzoklidos[/size]



[size=14pt]Διδύμου [/size]

[size=12pt]7A Έλενα
7Β Ανδριάνα (στυλιάρι με γυαλάκια)
8 Αλεξάνδρα
8 ισόγειο Μαρία - Νικολέτα
16 Λίλιαν  - Ειρήνη (νέα)
18ισ. Τζούλια (πίρσινγκ από Φ.86 κτλ)
18 Αλιόνα (τα πάντα όλα)
20 Εβελίνα (ξανθιά μουνάρα)
27 Έλενα - Χριστίνα (και παρτούζα)[/size]



[size=14pt]Μεταξουργείο (3η βάρδια)[/size]


[size=12pt]Συνάντηση με γιατρό/νιάου-μιμίκο.[/size]


[size=14pt]Κολωνού [/size]

[size=12pt]27 Μάγια (χοντρή)
27Β χοντρή ξανθιά (την βοήθεια σας)
15 Άντρεα
13 Άννα
11 Ζωή[/size]


[size=14pt]Ιάσωνος[/size]

[size=12pt]1Α Αντελίνα
κλειστά
27Α Μαρία (ξανθιά με tatoo)
30 όροφος Λόλα
30 υπόγειο Ντενίσα
31 Ελπίδα (15€ με κώλο)
33 Άντζελα - Μαρία
19Α Βερόνικα
23 κάτω Μελίσσα
32 χοντρή ξανθιά (δεν θυμάμαι όνομα)
32Β Μισέλ (βυζάρες) και Βανέσα ("Ταϊλανδέζα") Πολύ καύλα το μωρό 15€
30 δεξιά Λίλη (ξανθιά)[/size]

[size=12pt]
Συνάντηση με alexman

Μαραθώνος 59Α Μουνάρα Γιάννα (20€ αλλά τα αξίζει λόγω γλυφοκωλάδας).[/size]


[size=12pt]Αποχώρηση redmanftw......και επιστροφή Μεταξουργείο......για να τιμήσω το σούπερ καυλωτικό μωρό Βανέσα ("Ταϊλανδέζα") - από 32Β, - νέα συνάντηση με Beverlys / therion1985.....αλλά έσκασε Αστυνομία 12:30 και έκλεισαν τα τσαρδιά......κρίμα....θα την τιμήσω 100%



Αυτή ήταν η σημερινή μας περιπέτεια,ευχαριστώ τον redmanftw για την βοήθεια.....[/size]
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
στο φωκαιασ μεχρι τι ωρα ειναι η βικτωρια κατω πογειο?
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
2
Πόντοι
1
Τρίτη βάρδια στη Φυλής:

71α: Άντζελα η ξανθιά Μεταξουργειώτισα.

71 επάνω: Γαβριέλλα το απίστευτο καυλοπίπινο με καυλωτικά εσώρουχα και καστανοκόκκινα μαλλιά.

69 ισόγειο: Λάουρα η παλιά, μελαχροινή με ιδιαίτερο πρόσωπο και απίστευτη κωλάρα.

69 επάνω: Άνυ.

67: Αλίσια με μωβ στριγκάκι.

65α: Εμμανουέλα.

86κάτω: Αλίνα, η μελαχροινή πιτσιρίκα που ομόρφυνε αρκετά μετά την επιστροφή της.

86 επάνω: κλειστό.

84 επάνω: Αλιόνα, με ολόσωμο λευκό δικτυωτό κορμάκι-πήγε να επιτεθεί σε παρέα πιτσιρικάδων για να τους κατασπαράξει αλλά αυτοί με απίστευτο ελιγμό της ξέφυγαν!!!

84 κάτω: κλειστό.

80: Μαρία η Γλυφαδιωτικη φόλα.

61: Τζούλια η μελαχροινή ψηλή-πολύ εντυπωσιακή απόψε, από τις πιο ωραίες που είδα στη βάρδια.

59: Αντίνα.

74: αριστερά η Νάνσυ με τις βυζάρες και δεξιά η Άννα, μελαχροινό, ανθυπομέτριο πιπίνι επιπέδου Μεταξουργείου.

66δ: κλειστό.

66α: Ιωάννα το ψηλό μελαχροινό στυλιάρι.

56: Πατρίτσια το ξανθό πιπίνι.

54: Αουρόρα.

Φωκαίας 9(και Φυλής 72): Νάντια η Ελληνίδα με την κωλάρα.

Φωκαίας 17: κλειστό.

17 επάνω: βαρέθηκα να ανέβω!

19: Σουζάννα, Βουλγάρα προμιλφ, με ωραίο σωματακι, μελαχροινή, με μακρύ μαλλί και μικρό στήθος, σχετικά ψηλή.

25 επάνω: Ελένη η γριά-μεγάλη αδυναμία του Oresti...

25 ισόγειο: κλειστό.

27 υπόγειο: Γκαμπριέλλα το μελαχροινό τούμπανο-βυζάρες, κωλάρα.

27υπερυψωμένο ισόγειο: Νικόλ, ξανθό μιλφ με σπασμένο πρόσωπο και σιλικονάτο βυζί, το υπόλοιπο σώμα της σχετικά καλό-παρέπεμπε σε στυλ Ροζαλίντα.

27 επάνω: Άννα η μελαχροινή πιτσιρίκα όμορφη Ρουμάνα.

24: Αγάπη,η ξανθιά μιλφ που καυλάντιζε πιτσιρικάδες.

Καλημέρα σε όλους...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ένα μεγάλο μπράβο & ευχαριστώ, στους ακούραστους μαχητές της καύλας και ενημέρωσης . . .. !  !  ! 
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Καλημέρα και ευχαριστούμε για την πλήρη ενημέρωση!  :)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τρίτη βάρδια στη Φυλής:


71 επάνω: Γαβριέλλα το απίστευτο καυλοπίπινο με καυλωτικά εσώρουχα και καστανοκόκκινα μαλλιά.


Καλημέρα σε όλους...

Μεταξουργείο τι έγινε τελικά,άνοιξαν πάλι ή όχι....? H πήγατε Φυλής κατευθείαν όταν σας άφησα και δεν γνωρίζουμε...?
:sunglasses:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το πρωι στη φυλης
59 κατω ιζαμπελα το ψηλο μελαγχροινο αλογο
59 πανω δυο νεαρα κοριτσια με φουλ προγραμμα
Η λεπτη καστανομελαγχροινη νικη,μετριου αναστηματος και η ζουμερη μελαγχροινη ελενη,κοντουλα με πολύ γλυκο προσωπο,σχεδον παιδικο
69α η χριστινα από το καζακσταν
69β δυο κοπελες,η λαουρα του smirni,κανονικο σωμα,καλο στηθος,σχετικα ψηλη και μια καστανη κοπελα,πιο πληθωρικη επισης αρκετα ψηλη
71 οροφος η μελαμψη μπιανκα από φυλης 66α επισης
71 ισογειο η ντανιελα,ρουμανα με φοβερο κορμι,από ευνειδων 5 παλιοτερα,με πολλες καταθεσεις σ αυτή τη κοπελα εκει
80 μαρια η ποντια με τη ναζιαρικη φωνη
84α η τζουλια του προεδρου με τα piercing
84β λεπτη καστανη κοπελα,ισχνο προσωπο
86α νικολ,πολύ γλυκια κοντοπουτανη μελαγχροινη κοπελα
86β η λαουρα
Διδυμου
7α ελενη,καστανη κοντοπουτανη κοπελα που εχω δει και στο 7β
7β η αντριαννα με τα γυαλια,σεξι λεπτο κορμι
Ρεμουνδου
21 η τζωρτζιανα από διδυμου 7α και κολωνου 30
21α οροφος σοφια λεπτη μελαγχροινη κοπελα με τσιγγανορουμανικα χαρακτηριστικα
Ξανθιπης 2 μαρινα,η ξανθια ενδιαφερουσα σταθερη κοπελα του οικου
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Τρίτη βάρδια στη Φυλής:




65α: Εμμανουέλα.

Eνημερωτικα αυτη πάλι ειπε οτι θα φυγει σε 2 εβδομαδες για Ελβετία με αγνωστο το αν θα γυρίσει!Το αν θα το κανει ομως δεν το ξερουμε!Ετσι έλεγε και την αλλη φορα!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
να φυγη να παει αλλου  :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Καταρχάς συγχαρητήρια σε όλους τους πορνικούς αγωνιστές για τις ενημερώσεις/τσάρκες τους. Πραγματικά ζηλεύω την όρεξη που έχετε, εγώ μετά από κάποια σπιτάκια αρχίζω και βαριέμαι.

Συγγνώμη που "πλάκωσα" την ενημέρωσή σου-ας όψονται τα μηχανήματα του σατανά που με ανάγκασαν να την γράψω σε δύο δόσεις...

Μπέβερλι, κάνεις και εσύ όπως ο σμύρνης ενημέρωση απευθείας από την πιάτσα; Ωραίος, εγώ δεν την παλεύω με τα smartphones, ξέρω μόνο τις βασικές λειτουργίες.

Όσον αφορά τους έρωτες που έχουν πάθει διάφοροι εδώ μέσα με την Αλιόνα (γαιτί αυτό υποννοείτε), ένα έχω να πω:
Ας μην κρυβόμαστε, όλοι ξέρουμε ότι η λέξη Αλιόνα, είναι το θηλυκό του Άλιεν.
Το Άλιεν αυτό, με κάθε ακάποτο τσιμπούκι που παίρνει, μπολιάζει τον πελάτη - θύμα με εμμονές και μανίες.
Δείτε πως κατήντησαν διάφορα διαπρεπή μέλη του ιστοτόπου, όπως για παράδειγμα οι κ.κ. lustforlife, zerotolerance, και άλλοι.

την Αλιόνα την έχω δει μια φορά. Συνήθως όταν την ανακοινώνουν φεύγω. Πάντως είναι λίγότερο τρομακτική από την Ανδριάννα.

Φανούρη:

Φυλής 136: Η milf Ζανέτ˙ μαλλί μ' ανταύγειες πάνω απ' τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) καλοζωισμένο κορμί. Σε απλό.

εμένα μου φάνηκε pro-milf, δηλαδή κάπου λίγο πιο πάνω από τα 30. Βέβαια ο φωτισμός ήταν χαμηλός!

Φυλής 134 αριστερά (ημιυπόγειο): Η νεαρή Αννα˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, όμορφο πρόσωπο, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένο αδύνατο κορμί, ωραίο κωλαράκι. ΚΩΛΟΣ.

αν λές μια ξερακιανή ξανθιά μου την σύστησαν σαν Έλενα, αλλά νομίζω ότι το Άννα είναι το σωστό.

Φυλής 200: Η ρωσίδα Ναταλί˙ με ίσιο καρέ κοκκινωπό μαλλί, καλούτσικο προσωπάκι, μικρό προς μεσαίο κάπως πτωτικό στήθος, κανονικό σώμα, λίγο φαρδιά κωλάρα. Σε απλό, ενώ κάνει και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.

την είχα πάρει στη Διδύμου. Καθόλου κακή.

Οι εμφανίσιμες κοπέλες είναι πολύ λίγες. Γενικά οι καλές κοπέλες έχουν αποχωρήσει πλέον απο την Ελλάδα και έχουν διεισδύσει σε άλλες πορνικές αγορές. Στην Ελλάδα πλέον έχει μείνει μόνο η σαβούρα και κάτι ξεχασμένες Σοβιετικές απο την εποχή του Γκορμπατσώφ.Η κατάσταση στον πορνικό έρωτα είναι πραγματικά οικτρή.Χρειάζεται να φυσήξει αέρας ανανέωσης.

Προφέσσορ, θα διαφωνήσω εδώ. Θεωρώ ότι το επίπεδο καθαρά και μόνο σε θέμα εμφάνισης είναι αρκετά καλό. Όταν θα καναξάνω ενημέρωση θα τονίσω πόσες κοπέλες είναι πάνω από τον αντικειμενικό μέσο όρο εμφάνισης. Φυσικά πάντα τίθεται το θέμα του προσωπικού γούστου το οποίο είναι απόλυτα σεβαστό, αλλά θεωρώ ότι εμφανισιακά δεν υπάρχει θέμα. Το ζήτημα των προσφερόμενων υπηρεσιών είναι τελείως διαφορετικό και εδώ δεν θα τοποθετηθώ αφού συνήθως παίρνω απλό πρόγραμμα. Οι διπλοβάρδιες είναι ένα θέμα που πρέπει να κοιτάξουν οι υπέυθυνοι αφού μια κοπέλα που δουλεύει πάνω από δέκα ώρες σερί είναι λογικό και αυτονόητο ότι θα κλατάρει και αυτό είναι εις βάρος τόσο του πελάτη όσο και της κοπέλας.

-Την Έλενα την πήρα "από πίσω" για καμιά 10αρια μέτρα στην Αχαρνών χαζεύοντας με τον κολλήτο της τζιν που φορούσε την απίθανη κωλάρα της. Φυσικά όπως περπατούσε στον δρόμο ήταν λες και ήταν σαν ξεσκισμένο και λεηλατημένο πορνίδιο με τις κοντές καφέ μπότες που φορούσε. Νωρίτερα πριν βγει έξω μου είπε πως αύριο το πρωί εκεί θα είναι πάλι!

χαχα, παρόμοια κόζαρα και την Ανίτα. Τελικά κάποιες κοπέλες είναι πολύ πιο σέξι και ερωτεύσιμες εκτός μπουρδέλου παρά μέσα.  :rockon: Χώρια που η σκέψη ότι αυτή η όμορφη γλυκεία κοπελίτσα είναι πόρνη με διεγείρει περισσότερο!

Τομυ ωραίος.να σε ρωτήσω κάτι,η βαλερια στο τροφωνιου είναι αυτη απ το αλκαμενους 113?γιατί στο 117 δεν υπήρχε βαλερια απ όσο θυμάμαι

Ενταξει εκανα λαθος! Ειδα την Βαλερια απο το Αλκαμενους 113

η Βαλέρια στο Τροφωνίου 11;;;!!!;;; :huh: :huh:

Εθεάθη μεγάλος μύστης ο οποίος πουλούσε παστέλια........

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
2
Πόντοι
1
Μεταξουργείο τι έγινε τελικά,άνοιξαν πάλι ή όχι....? H πήγατε Φυλής κατευθείαν όταν σας άφησα και δεν γνωρίζουμε...?
:sunglasses:

Στη 01:30 άνοιξαν.

Όταν άνοιξαν, πέρασα και είπα στη Βανέσα ότι " έχω ένα φίλο που σε είδε και σεληνιάστηκε απόψε".
Και ξέρεις τι μου είπε;
"Καλός;Για φέρτον να τον γαμήσω"!!!

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Στη 01:30 άνοιξαν.

Όταν άνοιξαν, πέρασα και είπα στη Βανέσα ότι " έχω ένα φίλο που σε είδε και σεληνιάστηκε απόψε".
Και ξέρεις τι μου είπε;
"Καλός;Για φέρτον να τον γαμήσω"!!!

Θα πάω,να την σκίσω...μύστη μου..... :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom