Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 298 άτομα (27 μέλη και 271 επισκέπτες)

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Eνημερωτικα αυτη πάλι ειπε οτι θα φυγει σε 2 εβδομαδες για Ελβετία με αγνωστο το αν θα γυρίσει!Το αν θα το κανει ομως δεν το ξερουμε!Ετσι έλεγε και την αλλη φορα!

εσένα οι δικές σου όλο φεύγουν και όλο εδώ μένουν τελικά!

βλέπε Εμμανουέλα, βλέπε Φλώρη... έχεις καιρό να νιώσεις πως είναι μια πραγματική αποχώρηση!  :rolleyes:

μου φαίνεται επίτηδες στο λένε για να πηγαίνεις πιο συχνά!  :grin:
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
εσένα οι δικές σου όλο φεύγουν και όλο εδώ μένουν τελικά!

βλέπε Εμμανουέλα, βλέπε Φλώρη... έχεις καιρό να νιώσεις πως είναι μια πραγματική αποχώρηση!  :rolleyes:

μου φαίνεται επίτηδες στο λένε για να πηγαίνεις πιο συχνά!  :grin:

Άστα αυτά εσύ...
Θέλεις να μαθαίνεις ποιες δουλεύουν τη νύχτα στη Φυλής αλλά δεν κατεβαίνεις γιατί φοβάσαι μη σε δει να σαλιαρίζεις ο μεγάλος έρωτάς σου, η γριά Ελένη...
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
872
Πόντοι
81
Έχουμε καμία πληροφορία εάν σήμερα Κυριακή "παίζει" η Εμμανουέλα στο Φωκ17;  :think: Πήρα τελικά την απόφαση να τη δοκιμάσω αλλά να μην κατεβαίνω κέντρο άδικα εάν δεν είναι σήμερα...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
19: Σουζάννα, Βουλγάρα προμιλφ, με ωραίο σωματακι, μελαχροινή, με μακρύ μαλλί και μικρό στήθος, σχετικά ψηλή.
Συγχαρητήρια για τις ενημερώσεις! Είμαι 95% σίγουρος ότι η κοπέλα που είδες είναι η παρακάτω που είχα πάρει Παραμονή Πρωτοχρονιάς στο Κεραμικού 15 ισόγειο με 10 ευρώ.


Το αναβαθμίσαν το μωρό.
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Άστα αυτά εσύ...
Θέλεις να μαθαίνεις ποιες δουλεύουν τη νύχτα στη Φυλής αλλά δεν κατεβαίνεις γιατί φοβάσαι μη σε δει να σαλιαρίζεις ο μεγάλος έρωτάς σου, η γριά Ελένη...

ναι και εσυ βλεπω ζορίστηκες να πας και να τα δεις όλα... ένα σου λενε να πας να δεις και πας σε όλα! της υπερβολης εισαι...

εχετε προσωπικο μηνυμα κ. beverly.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.217
Κριτικές
1.254
Like
197.948
Πόντοι
45.465
Κυριακάτικη μεσημεριανή  μικρή βόλτα(12.00-13.20) με δύο καταθέσεις για να αρχίσει καλά η άδεια μου...

Δεληγιώργη 39 Κλαούντια καστανόξανθη πιτσιρικά με κανονικό σώμα ωραιο κώλο 2αρι βυζί απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Κεραμικού
13_15.jpg

Κεραμικού 13 Χριστίνα ξανθιά λεπτή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ
Κεραμικού 13α Ανέτα καστανά σκούρα μαλλιά έχει χαλάσει πάρα πολύ το σώμα της έχει πάρει κιλά , 2άρι βυζί ,απλό στα 10 ευρώ
Κεραμικού 13γ ξανθιά κατσαρομάλλα αρκετά χοντρή με τεράστια κοιλιά 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κεραμικού 15α Καμέλια καστανά σκούρα μαλλιά ψηλή κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κεραμικού 15β Γωγώ μελαχρινή κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.
Κολωνού
15_11.jpg

Κολωνού 15α Ρόζα μελαχρινή κοντή κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2άρι τριγωνικό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 15β Άντρεα μελαχρινή με πιασηματάκια άκωλη με 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κολωνού 11α δεξιά Μιρέλα καστανοκόκκινα μαλλιά κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2.5άρια στητά βυζιά με μικρή ρογίτσα ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Ιάσωνος
image.jpg

Ιάσωνος 1α Αντελίνα ξανθιά με κανονικό σώμα ωραίο κώλο 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1β αριστερά Μαρία ξανθιά μαλλί μέχρι τους ώμους πιασηματάκια 3άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1β δεξιά Μαρίνα κοκκινομάλλικο γκίλφ κοκκαλίαρα άβυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1γ Τζοάννα ξανθιά παχουλή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 2 Ναταλί ξανθιά μίλφ κοντή με πιασίματα 3άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
image.jpg

Ιάσωνος 20α Άντζελα καστανή με μακρία μαλλιά λεπτή άκωλη με μικρό βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20β Αννα το πιπίνι που την Πέμπτη πέτυχα Μεγάλου Αλεξάνδρου 22β και γενικά δουλεύει σε πολλά σπιτάκια μελαχρινή κοντή με πιασίματα και 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 20γ Ρίτα μελαχρινή μίλφ χοντρή με 1.5άρι βυζί και Νικόλ ξανθιά μιλφ χοντρή με 2.5άρια βυζιά και οι δύο σε απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ , κάνουν και παρτούζα.
image.jpg

Ιάσωνος 19α κλειστό.
Ιάσωνος 19β ξανθιά με κανονικό σώμα κώλο με ψωμάκια και 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
αυτά πρός το παρόν , καλό μεσημέρι σε όλους
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Έχουμε καμία πληροφορία εάν σήμερα Κυριακή "παίζει" η Εμμανουέλα στο Φωκ17;  :think: Πήρα τελικά την απόφαση να τη δοκιμάσω αλλά να μην κατεβαίνω κέντρο άδικα εάν δεν είναι σήμερα...

Πετάχτηκα τώρα και είδα και η Εμμανουέλα σήμερα έχει ρεπό οπότε ακόνισε τα δόντια σου για αύριο!!!

Έχει κάποιος άλλος καμμιά απορία ή καμμιά παραγγελία τώρα που βρίσκομαι Φυλής;;;  :grin:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Πετάχτηκα τώρα και είδα και η Εμμανουέλα σήμερα έχει ρεπό οπότε ακόνισε τα δόντια σου για αύριο!!!

Έχει κάποιος άλλος καμμιά απορία ή καμμιά παραγγελία τώρα που βρίσκομαι Φυλής;;;  :grin:

ναι. δωσε τα φιλια μου στη τζουλια στο Φ84. Γλωσσοφιλα κατά προτιμηση...  :P

Πες της που θα είναι το απόγευμα μηπως περασουμε με το "φιλο μου".
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Συγχαρητήρια για τις ενημερώσεις! Είμαι 95% σίγουρος ότι η κοπέλα που είδες είναι η παρακάτω που είχα πάρει Παραμονή Πρωτοχρονιάς στο Κεραμικού 15 ισόγειο με 10 ευρώ.


Το αναβαθμίσαν το μωρό.

Σ'ευχαριστώ πολύ profesorx-συγχαρητήρια και σε σένα για τις ενημερώσεις σου και τις αποστολές αυτοκτονίας που κατά καιρούς έχεις φέρει εις πέρας με απόλυτη επιτυχία!!!

Τώρα που διάβασα την περιγραφή της στην κριτική σου είμαι βέβαιος ότι πρόκειται για την ίδια κοπέλα...
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
ναι. δωσε τα φιλια μου στη τζουλια στο Φ84. Γλωσσοφιλα κατά προτιμηση...  :P

Πες της που θα είναι το απόγευμα μηπως περασουμε με το "φιλο μου".

Να ψάξετε να την βρείτε!!!
Πολλά γλωσσόφιλα έχεις κι εσύ από χθες το βράδυ, από τον έρωτά σου, την γριά Ελένη...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Πετάχτηκα τώρα και είδα και η Εμμανουέλα σήμερα έχει ρεπό οπότε ακόνισε τα δόντια σου για αύριο!!!

Έχει κάποιος άλλος καμμιά απορία ή καμμιά παραγγελία τώρα που βρίσκομαι Φυλής;;;  :grin:

πιάσε δύο πίτα χοιρινό με έξτρα κρεμμύδι.
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Να ψάξετε να την βρείτε!!!
Πολλά γλωσσόφιλα έχεις κι εσύ από χθες το βράδυ, από τον έρωτά σου, την γριά Ελένη...

περιμενω σε pm more Info για χθες το βραδυ, τι κανατε ξημερώματα στη Φυλης;

πες μου για ελενη κλπ, αλλα όχι εδώ, σε μηνυμα, το εχουμε ξεσκισει με off topic και spam.
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
872
Πόντοι
81
Πετάχτηκα τώρα και είδα και η Εμμανουέλα σήμερα έχει ρεπό οπότε ακόνισε τα δόντια σου για αύριο!!!

Έχει κάποιος άλλος καμμιά απορία ή καμμιά παραγγελία τώρα που βρίσκομαι Φυλής;;;  :grin:

Άψογος ! ! !  :dancing: Ευχαριστώ πολύ και επιφυλάσσομαι...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
[size=14pt]Τεράστια τσάρκα σε Φυλής - Φωκαίας - Διδύμου - Μεταξουργείο 2η-3η βάρδια![/size]


[size=12pt]Συνάντηση με redmanftw[/size] - [size=12pt]dimitrisxxx και εξωθεσμικό συναγωνιστή.[/size]

Φωτό by redmanftw................ :rockon:


xlyudd.jpg
28kqoz.jpg


[size=14pt]Φυλής [/size]
       
[size=12pt]66Α Ρενάτα (πολύ καύλα και πάλι)

Αυτή ήταν η σημερινή μας περιπέτεια,ευχαριστώ τον redmanftw για την βοήθεια.....[/size]


Να πω παιδιά...ότι δεν κάνω συχνά ενημέρωση λόγω αντικειμενικών δυσκολιών (δεν θα αναφερθώ)......και θα συνεχίσω να βοηθάω όπως μπορώ!
Βασικά όταν ρωτήσει κάποιος για συγκεκριμένη κοπέλα,του απαντώ.....να είστε καλά.....και εδώ θα είμαστε.... :zfuck:


Κυριακάτικη μεσημεριανή  μικρή βόλτα(12.00-13.20) με δύο καταθέσεις για να αρχίσει καλά η άδεια μου...

Δεληγιώργη 39 Κλαούντια καστανόξανθη πιτσιρικά με κανονικό σώμα ωραιο κώλο 2αρι βυζί απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Κεραμικού

αυτά πρός το παρόν , καλό μεσημέρι σε όλους

Σου έχω πει τόσες φορές μπράβο.....σου λέω και πάλι......συνέχισε όσο μπορείς..... :tits2:


Συγχαρητήρια για τις ενημερώσεις! Είμαι 95% σίγουρος ότι η κοπέλα που είδες είναι η παρακάτω που είχα πάρει Παραμονή Πρωτοχρονιάς στο Κεραμικού 15 ισόγειο με 10 ευρώ.


Το αναβαθμίσαν το μωρό.

professorx,respect από εμένα........ :)


εσένα οι δικές σου όλο φεύγουν και όλο εδώ μένουν τελικά!

βλέπε Εμμανουέλα, βλέπε Φλώρη... έχεις καιρό να νιώσεις πως είναι μια πραγματική αποχώρηση!  :rolleyes:

μου φαίνεται επίτηδες στο λένε για να πηγαίνεις πιο συχνά!  :grin:

Και εσύ είσαι μεγάλος πόρνος.....και ενημερωτής....όταν σε ξεχάσουν λίγο,ρίξε καμιά ενημέρωση.....ξέρω ότι ρίχνουν καραμούζα οι τσα2....για αυτό αποφεύγω και εγώ την καθημερινή τριβή.....με Φυλής.... :boobies:


Περιληπτικά από την απογευματινή (2η) βάρδια σε όσα μπήκα στο Μεταξουργείο...

Κολωνού
11Α όροφος: κλειστό
Καλό ξημέρωμα!

Φίλε μου χάθηκες,γιατί....? Είσαι γνώστης πάντως..... :sunglasses:


Καλησπέρα σε όλους! Σήμερα πραγματοποίησα πορεία διαμαρτυρίας σε διαφόρους οίκους εποχής το μεσημεράκι. Ας δούμε τι συνάντησα:

Ελευσίνων 22 συνάντησα την νεαρή χοντρούλα καστανομάλλα Βανέσσα καθώς και ένα ιδιαίτερα σκληρό milf, μελαχρινή με σκληρή σκυλόφατσα της οποίας το όνομα δεν συγκράτησα.

Αυτά από εμένα φίλοι μου. Οι πρώτες καταθέσεις του 2014 ήταν άκρως επιτυχημένες. Αναμένουμε συνέχεια. Να περνάτε καλά και καλή βόλτα σε όλους. Αν έχω μπερδέψει τα σπίτα στην Κολωνού, παρακαλώ διορθώστε με.

"Νταούν" (πλάκα κάνω).....μπράβο,αλλά δεν μας είπες αν έφαγες ταχίνι.....συνέχισε έτσι.... :dancing:


Αφού χτύπησα 2 πιτογυρα και μια κόκα στην γεύση,κατηφόρισα την άτακτη πειραιως...

Ιάσωνος 2,ήταν τα μιλφ ναταλία και σοφία.η ναταλία είναι κοντή ,νόστιμη με βυζάρες,γνωστή απ το ιάσωνος 31 υπόγειο όπου δεν είχε και της καλύτερες κριτικές,ενώ η σοφία είναι η γνωστή γεροδεμένη σλαβα από ιάσωνος 1α,στο δωμάτιο πολύ δυνατή.

Ξέρεις ότι είσαι από τους κορυφαίους ενημερωτές.....να μην στο πω πάλι.... :rockon:


Πρώτη βάρδια στο Μεταξουργείο-πριν από λίγο και όσα θυμάμαι...

Ιάσωνος 43: Άννα η μελαχροινή γεματούλα γυφτοπούλα και Άντζελα το καστανό πιπινάκι με το ωραίο πρόσωπο και το πολύ καλό αδύνατο κορμί.

Μας έχεις βγάλει ασπροπρόσωπους,είσαι κορυφαίος.........ευχαριστώ για ότι μου έχεις μάθει για Μετάξι τις τελευταίες μέρες.... :rockon:


Άμα πάτε σήμερα Ντίσνευ και είναι και ο Κύριος Μιζερόπουλος πείτε μου και μένα
Έχω τρελή ανάγκη κύριο Μιζερόπουλο  :cum: :cum: :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν τον είδαμε.....αλλά έσκασε η γιατράρα -μιμίκος,νιάου.....σας έψαχνε..... :rockon:
Περιμένουμε την κριτική σου για την χθεσινή κατάθεση.... :sunglasses:


11886840456_4151601af3_c.jpg


[size=11pt]Και όμως, χωρίς αυτά...[/size]

Ηταν γραμμένο στην Αγκύρας

Ωραίος Φανούριε....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
"Νταούν" (πλάκα κάνω).....μπράβο,αλλά δεν μας είπες αν έφαγες ταχίνι.....συνέχισε έτσι.... :dancing:

σε ενημερώνω ότι έφαγα σπανακόριζο το οποίο ανέδειξε εξαιρετικές γκαύλες. Όπως ανέφερα στην ενημέρωση με την Χριστίνα τελείωσα σχεδόν αμέσως στο χαμούρεμα και την πήρα και δεύτερο γύρο. Για τα πρακτικά χτές βράδυ είχα βγεί και γύρισα κατά της τέσσερις τα χαράματα όπου και επιδόθηκα σε ένα άνευ προηγουμένου επικό χέσιμο. Πρέπει να έχεζα κανένα δεκάλεπτο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom