Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (4 μέλη και 84 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Μάλλον, επί τη εμφανίσει σας, ξυπνάτε τα παράξενα, αρνητικά αισθήματα σε θήλεα ωραιότατα και με ανεπτυγμένη αντίληψη...
Μήπως να το κοιτάξετε;
Εσείς, την έχετε γαμήσει τη Μαργαρίτα;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
η Μαργαρίτα τα πρωινά συνήθως είναι στο Φ.109Α και το Λιοσίων 76Β τα πρωινά συνήθως είναι κλειστό...
Υ.Γ. Σου περισσεύουν τα λεφτά;


Οσα πρωινα εχω περασει απο το Φ.109α παντα πετυχαινω τη ξανθια Παολα.Γενικα την πετυχαινω και στην απογευματινη και στην βραδινη βαρδια! Ολη μερα δουλευει!!! Την Μαργαριτα εχω καιρο να την πετυχω

την πέτυχα πριν δύο εββδομάδες.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Μάλλον, επί τη εμφανίσει σας, ξυπνάτε τα παράξενα, αρνητικά αισθήματα σε θήλεα ωραιότατα και με ανεπτυγμένη αντίληψη...
Μήπως να το κοιτάξετε;

έχει ένα δίκιο ο Πύραυλος. Η Μαργαρίτα οποσδήποτε δεν είναι ηλίθα σαν κάτι άλλες. Είναι αρκετά έξυπνη και ξύπνια αλλά η αντιδραστική συμπεριφορά της, την εμποδίζει να γίνει η πόρνη που μας αξίζει. Έτσι ενώ θα μπορούσε να έχει ουρές πελατών αφού λόγω της εντυπωσιακής εμφάνισης της δεν θα είναι πολύ δύσκολο, βολεύεται με λίγους πελάτες και βολοδέρνει Αχαρνών και Φυλής.

Πιθανολογώ ότι η συμπεριφορά αυτή να οφείλεται στο ότι δεν έχει νιώσει ακόμα ερωτική αγάπη παρά μόνο σαρκικό πόθο και πιθανών προδοσία. Είναι μια δική μου θεωρία που την έχω βγάλει και καθαρά δικά μου μέτρα και σταθμά αφού και εγώ αναγνωρίζω μερικά από αυτά τα χαρακτηριστικά σε εμένα.  Ομολογώ επίσης ότι αυτή η γυναίκα με έλκει πάρα πολύ ακόμα και σε εξωπορνικό επίπεδο, καθότι θεωρώ ότι πίσω από το ψυχρό προσωπείο κρύβεται ένα πληγωμένο κορίτσι. Παρόλα αυτά επειδή ο καιρός των πιρφόρων έχει περάσει προ πολλού θα παραμείνουμε πελάτης-πόρνη!
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Πιθανολογώ ότι η συμπεριφορά αυτή να οφείλεται στο ότι δεν έχει νιώσει ακόμα ερωτική αγάπη παρά μόνο σαρκικό πόθο και πιθανών προδοσία. Είναι μια δική μου θεωρία που την έχω βγάλει και καθαρά δικά μου μέτρα και σταθμά αφού και εγώ αναγνωρίζω μερικά από αυτά τα χαρακτηριστικά σε εμένα.  Ομολογώ επίσης ότι αυτή η γυναίκα με έλκει πάρα πολύ ακόμα και σε εξωπορνικό επίπεδο, καθότι θεωρώ ότι πίσω από το ψυχρό προσωπείο κρύβεται ένα πληγωμένο κορίτσι. Παρόλα αυτά επειδή ο καιρός των πιρφόρων έχει περάσει προ πολλού θα παραμείνουμε πελάτης-πόρνη!

Ενδιαφέρουσα, ομολογώ, η εκ του μακρώθεν ψυχαναλυτική προσέγγιση της εκδιδόμενης κορασίδος Μαργαρίτα-αν και απ'ότι διαπιστώνω βασίζεται στο ρηθέν "εξ'ιδίων κρίνω τα αλλότρια"...

Θα τολμούσα να τιτλοφορήσω την απόπειρα ψυχανάλυσης στην οποία επιδοθήκατε "Όταν έκλαψε ο Νίτσε"...
Όμως στην  ιδιαίτερη περίπτωσή σας ταιριάζει περισσότερο ο τίτλος  "Όταν έχεσε ο Dawn"...
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
872
Πόντοι
81
Ο Μητσάρας μέσα σε όλα (και στην επικαιρότητα)...
 

Συνημμένα

  • 1512467_641535492570019_820885183_n.jpg
    1512467_641535492570019_820885183_n.jpg
    95,6 KB · Εμφανίσεις: 21

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1.254
Like
197.490
Πόντοι
45.465
μικρή βόλτα(12.25-13.30) σε μερικά σπιτάκια στην Ιάσωνος , μια κατάθεση στην πιο ωραία κοπέλα που είδα.


image.jpg

Ιάσωνος 27α Μαρία ξανθιά κανονικό σώμα 2άρι σιλικονάτο βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ , με κώλο στα 15 ευρώ.
30_30.jpg

Ιάσωνος 30α Μαρία ξανθιά χοντρή με 2άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ και Λαρίσα μελαχρινή χοντρή με 1.5άρι βυζί ,απλό στα 10 ευρώ , κάνουν και παρτούζα.
Ιάσωνος 30β Ντενίσα μελαχρινή με καρέ μέχρι τους ώμους σώμα με πιασηματάκια και 1.5άρι βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
31_31_33.jpg

Ιάσωνος 31 Άντζελα με το ηλίθιο βλέμμα ,κοκκινομάλλα με κοντό μαλλί χοντρή με 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ αλλά όποιος θέλει του  κάνει και άκα.
Ιάσωνος 31α κλειστό.
Ιάσωνος 33 Κατερίνα καστανή με κοντό καρέ κοντή πολύ λεπτή με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Εμμανουέλα καστανόξανθη κατσαρομάλλα χοντρή με 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
image.jpg

Ιάσωνος 36 Ευα ξανθιά μίλφ με γυαλιά κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
image.jpg

Ιάσωνος 37 καστανή κοπελίτσα με ίσιο μαλλί κοντή λεπτή με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ , νομίζω ότι είνα η Αννα από Κολωνού 11α δεξιά.
image.jpg

Ιάσωνος 37α μελαχρινή μιλφ κατσαρομάλλα με πιασήματα αφράτη κωλάρα κοιλούμπα και 1.5άρι βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
44_44.jpg

Ιάσωνος 44 Σόνια ξανθιά λεπτή με ωραίο μοντελέ κορμί 2άρι βυζί ,απλό στα 10 ευρώ(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Ιάσωνος νέο Σάντρα καστανόξανθη με το μαλλί πιασμένο παχουλή με 2άρι βυζί , τατού σκορπιό στον αριστερό ώμο ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
46_46_46.jpg

Ιάσωνος 46 Αλίνα μελαχρινή κοντή χοντρή με 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Ινέσα καστανή ψηλή παχουλή με πάρα πολύ ατσούμπαλο σώμα και 4.5άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 46β Ντιάνα ξανθιά με πιασίματα πίρσινγκ στη μύτη 2.5άρια κρεμασμένα βυζιά , τατού στο αριστερό βυζί και στον δεξί ώμο ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 46α Μαρία ξανθιά φάλαινα με 4άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στα βυζιά στα 10 ευρώ.
image.jpg

Ιάσωνος 43 Άντζελα καστανή με κανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και μελαχρινή κοντή χοντρούλα με 2άρι βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.

καλό μεσημέρι να έχουμε.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ενδιαφέρουσα, ομολογώ, η εκ του μακρώθεν ψυχαναλυτική προσέγγιση της εκδιδόμενης κορασίδος Μαργαρίτα-αν και απ'ότι διαπιστώνω βασίζεται στο ρηθέν "εξ'ιδίων κρίνω τα αλλότρια"...

Θα τολμούσα να τιτλοφορήσω την απόπειρα ψυχανάλυσης στην οποία επιδοθήκατε "Όταν έκλαψε ο Νίτσε"...
Όμως στην  ιδιαίτερη περίπτωσή σας ταιριάζει περισσότερο ο τίτλος  "Όταν έχεσε ο Dawn"...

μα φυσικά, ούτε ψυχολόγος είμαι, ούτε ψυχίατρος, ούτε εξομολογητής. Κρίνω με βάση τις δικές μου εμπειρίες.

Όσο για το "Όταν έχεσε ο Dawn" ομολογουμένως θα ήταν ένα βιβλίο που πολύ θα ήθελα να διαβάσω. Ακούγεται άκρως ενδιαφέρον.
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
μικρή βόλτα(12.25-13.30) σε μερικά σπιτάκια στην Ιάσωνος , μια κατάθεση στην πιο ωραία κοπέλα που είδα

καλό μεσημέρι να έχουμε.

Ξεχωριστή και ιδιαίτερα καλαίσθητη η, διανθισμένη με φωτογραφίες, ενημέρωσή σου...Εύγε n.smyrni...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1.254
Like
197.490
Πόντοι
45.465
Τυχερός είσθε.
Ωραιότατο θήλυ, και με ανεπτυγμένη αντίληψη, ωστόσο με απαράδεκτη συμπεριφορά (τουλάχιστον με εμένα): Δηκτική, είρων, υπερόπτης, εγωπαθής, φίλαυτη, νάρκισσος, κ.ά.
Πεταμένα λεφτά.
θα συμφωνήσω....
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
235
Like
407
Πόντοι
21
Ρε παιδιά τι τζωρζινα από δίδυμου 7α τιν εχι δί κάνεις???
Στο ρεμουνδου δεν είναι
 

klintbruce

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
181
Like
6
Πόντοι
1
ρε μαγκες ξερει κανεις που εχει χαθει η ντενισα ψηλη ξανθια ρουμανα απο φυλης 54-56 και διδυμου 7? καιρο εχω να την πετυχω.
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
872
Πόντοι
81

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1.254
Like
197.490
Πόντοι
45.465
ρε μαγκες ξερει κανεις που εχει χαθει η ντενισα ψηλη ξανθια ρουμανα απο φυλης 54-56 και διδυμου 7? καιρο εχω να την πετυχω.
μάλλον έχεις καιρό να κατέβεις....έχει 2-3 μέρες που γύρισε  ;) , γιά ψάξε...
 

klintbruce

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
181
Like
6
Πόντοι
1
μάλλον έχεις καιρό να κατέβεις....έχει 2-3 μέρες που γύρισε  ;) , γιά ψάξε...
βασικα χθες που εκανα τσαρκα στην δευτερη βαρδια στο φ66 φ54 φ56 και διδυμου 7 δεν την πετυχα.ισως δουλευει πρωινη η' μεταμεσονυχτια.ευχαριστο παντως φιλε n.smirni
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom