Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 226 άτομα (37 μέλη και 189 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Respect φανούρης.
Η Έλενα στη Μαραθώνος είναι γνωστή παλιά κοπέλα.
Έχει αλλάξει εμφανισιακά όμως. Να δούμε ποιος θα λύσει το γριφο.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Φανούρη έχεις και τα δικά μου σέβη
γιατί συμπεριέλαβες και τα "ακριτικά" του μεταξιού  ;)

καλή συνέχεια και σε όλους τους ενημερωτές, η συμβολή σας είναι πολύ μεγάλη παίδες  ;)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Σχετικά με τις πρωινές εκδόσεις των λαϊκών πορνείων των Αθηνών, θέτουμε υπόψη σας τα εξής:

Η Ιζαμπέλα, στο ισόγειο της οδού Περγάμου αρ. 27.
Αλλογενής, νεαρή, ψηλή, υπέρβαρη, ανοιχτή επιδερμίδα, μαλλιά μαύρα, ίσια, επιμήκη.
Ωμοπλάτες ως Σακίλ Ο' Νίλ.
Γοφοί - γλουτοί, ως μικρός ιπποπόταμος.
Μαστοί κανονικοί σε απόλυτη τιμή, ωστόσο δυσανάλογα μικροί για σώμα τέτοιων διαστάσεων.
Μύριζε ανδρικό αποσμητικό μασχάλης.
Ανάλογα με τα γούστα του πελάτη, παριστάνει είτε την αυστηρή, είτε τη μητρομανή, είτε και τα δύο.
Στον υποφαινόμενο, ξεκίνησε την αυστηρή εκδοχή, υποκρινόμενη την αστυνομικό που σταματά για έλεγχο τον μπάρμπα, αλλά αυτός αντί να της δώσει τα στοιχεία του, της δίνει τσιμπούκι.
Καθότι η ανταπόκρισή μου ήταν οτιδήποτε άλλο εκτός από ερωτική, προσπάθησε να προσποιηθεί τη μητρομανή.
Με έπιασαν τα γέλια, γέλαγα όση ώρα ντυνόμουν, έφυγα γελώντας...
Ωστόσο, αναγνωρίζω ότι ορισμένοι κύριοι ηδονίζονται με τέτοιες πρακτικές.
Επίσης, επισημαίνω ότι η Ιζαμπέλα είναι φιλότιμη και εργατική: Όση ώρα έπλενα το πέος, εκείνη μου έκανε μασάζ στον αυχένα...

Η Μαρίνα, στην οδό Ξανθίππης αρ. 2.
Αλλογενής, βραχύσωμη, προμιλφ, ξανθοβαμμένη.
Σώμα με αρχές χαλάρωσης.
Τέρας εργατικότητας! Δε σταματά ούτε στιγμή να ενεργεί, έως ότου ο πελάτης έρθει σε οργασμό.
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
...μέτριο τον πίνω,δικέ μου........... :zfuck:
Τα σεβη μου στον υπερτατο πορνο billy13 που ειχα την τιμη να γνωρισω χτες με τους υπερτατους συναγωνιστες ,nea smyrnh,bmw,orgasmo nero... :rockon: :rockon: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τα σεβη μου στον υπερτατο πορνο billy13 που ειχα την τιμη να γνωρισω χτες με τους υπερτατους συναγωνιστες ,nea smyrnh,bmw,orgasmo nero... :rockon: :rockon: :rockon:

Σε ευχαριστώ φίλε μου......σε κάναμε και γέλασες πάντως............. :thumbsup:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Σχετικά με τις πρωινές εκδόσεις των λαϊκών πορνείων των Αθηνών, θέτουμε υπόψη σας τα εξής:

Η Ιζαμπέλα, στο ισόγειο της οδού Περγάμου αρ. 27.
Αλλογενής, νεαρή, ψηλή, υπέρβαρη, ανοιχτή επιδερμίδα, μαλλιά μαύρα, ίσια, επιμήκη.
Ωμοπλάτες ως Σακίλ Ο' Νίλ.
Γοφοί - γλουτοί, ως μικρός ιπποπόταμος.
Μαστοί κανονικοί σε απόλυτη τιμή, ωστόσο δυσανάλογα μικροί για σώμα τέτοιων διαστάσεων.
Μύριζε ανδρικό αποσμητικό μασχάλης.
Ανάλογα με τα γούστα του πελάτη, παριστάνει είτε την αυστηρή, είτε τη μητρομανή, είτε και τα δύο.
Στον υποφαινόμενο, ξεκίνησε την αυστηρή εκδοχή, υποκρινόμενη την αστυνομικό που σταματά για έλεγχο τον μπάρμπα, αλλά αυτός αντί να της δώσει τα στοιχεία του, της δίνει τσιμπούκι.
Καθότι η ανταπόκρισή μου ήταν οτιδήποτε άλλο εκτός από ερωτική, προσπάθησε να προσποιηθεί τη μητρομανή.
Με έπιασαν τα γέλια, γέλαγα όση ώρα ντυνόμουν, έφυγα γελώντας...
Ωστόσο, αναγνωρίζω ότι ορισμένοι κύριοι ηδονίζονται με τέτοιες πρακτικές.
Επίσης, επισημαίνω ότι η Ιζαμπέλα είναι φιλότιμη και εργατική: Όση ώρα έπλενα το πέος, εκείνη μου έκανε μασάζ στον αυχένα...
δεν υπαρχει τιποτα πιο επικινδυνο απο μια χοντρη με αυτοπεποιθηση

 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Ιάσονος 1 μεσαίο (δεξιός όροφος): Αλλη μία νεαρή κοπέλα, η Μαρία με ίσιο ξανθωπό μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο με μικρά μάτια, μικρό προς μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί. Σε απλό.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  έτσι λέει αυτή; Ξυπνάτε ρε, μας δουλεύουν όλες με ψιλό γαζί, οι παλιοκουφάλες.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
Κύριε ΞΕΡΟΛΙΔΗ... τό shisa σέ χαλάη μήν τό πίνης γιά νά πάρης εύσημα άπό τόν κύριο ΠΥΡΑΥΛΟ !!

Και νά ήθελα να σέ γράψω ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ, κάτι δεν μέ άφήνει..

Είμαι σίγουρος πώς στήν πραγματική σου ζωή, άν έχεις, δέν ύποστηρίζεις όλα αυτά τα άσχετα πού γράφεις
στά θρέντ.

Πρόσεξε τώρα τήν φοβερή άλαζονεία καί τήν φοβερή ύποκρισία σου.......

Αντί νά άγνοείς κάποιον που θεωρείς κάρβουνο του άπαντάς, ένώ είναι πασιφανές ότι δεν μπορείς να άπαντήσεις. 

Η λογική είναι άπλά κάποιοι κανόνες, πού ό καθένας τούς διευρήνει άνάλογα με τίς έμπειρίες του....

Δες τις άντιφάσεις σου καί τίς έμμονές σου στά πόστ σου γιατί νομοτελειακά πάς για δεύτερος ...πιστωτής !!!
παντα πορνο-φιλοσοφημενος ;)
τα σεβη μου
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Πριν απο λίγο στο Μεταξουργείο με μία εξαίρεση (17:25-18:15) στην απογευματινή (2η) βάρδια με λιγοστή κίνηση...

Χωματιανού
11Α (ισόγειο) η Εμμανουέλα, μελαχρινό ψηλό μιλφ, μαλλί στο ύψος των ώμων, μέτριο πρόσωπο, κανονικό σώμα, με μεγάλα κρεμασμένα βυζιά, φορόυσε μαύρο baby doll, μόλις είχς πιάσει βάρδια και περίμενα να βγει από το μπάνιο, απλό πρόγραμμα + ισπανικό.

Αχιλλέως

40 κλειστό (ανοίγει αραιά και που)
48Α μία από τα ίδια
Αχιλλέως 48Β (& Μαραθώνος) (ημιπόγειο) καινούρια σύμφωνα με την υπηρεσία με το κοντό μαλλί, η Ειρήνη, πρόκειται για ξανθό μπιμπελό μιλφ, πολύ όμορφο πρόσωπο, μαλλί ίσιο στο ύψος των ώμων, κανονικό ύψος, τρομερό κορμί, με κανονικό βυζί και ωραίο κώλο, εμφανίστηκε με καυτό κόκκινο baby doll και κόκκινα εσώρουχα από μέσα, πρόγραμμα ακα με ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στόμα μόνο και χωρίς κώλο.

Μαραθώνος
59Α κλασσικά η μιλφ καστανόξανθη Μόνικα από Αχιλλέως 48 και Βέργας 3 δεξιά, σχετικά ψηλή, μέτριο πρόσωπο, κανονικό σώμα, 2αρι βυζί, μαλλί ίσιο πιασμένο αλογοουρά, λίγη κοιλίτσα, δεν είχε κέφια σήμερα, πρόγραμμα δε ρώτησα αλλά κάνει ακα από όσο ξέρω!

Κολοκυνθούς

63αριστερό κλασσικά η μάλλον Ελληνίδα Στέλλα, παχουλό μιλφ με καστανοκόκκινο μαλλί στο ύψος των ώμων, βυζάρες/κωλάρα/μπουτάρες, αδιάφορο πρόσωπο και με κενό ανάμεσα στα δύο μεγάλα μπροστινά δόντια, απλό πρόγραμμα
63 δεξιό κλειστό
38Β (ισόγειο) αδύνατο μελαχρινό κοντοπούτανο εν ονόματι Άντζελα, καλό προσωπάκι, 2αρι βυζί και ωραίο κωλαράκι, σε απλό
38Α (όροφος) κλειστό

Ιάσωνος

43 (κοντέινερ) μόνη της σήμερα δούλευε η μιλφ Εμμανουέλα, ενώ περίμενα στο σαλόνι με άλλους συναγωνιστές στο δωμάτειο την καταγαμούσε άγρια τύπος με αυτήν να βογγάει δυνατά, καστανόξανθη με μαλλί σπαστό πιασμένο κότσο, αδιάφορο πρόσωπο με πρόστυχα εσώουχα με κομπινεζόν, 3αρια βυζιά μάλλον σιλικονάτα, κανονικό ύψος με συμπαθητικό σχετικά αδύνατο σώμα, απλό πρόγραμμα.
46Β κλειστό
46Α ανοιχτό αλλά δεν μπήκα γιατί συνήθως χοντρές σαύρες βλέπεις..
46 (όροφος) κλειστό
44 αριστερό η υπηρεσία που στεκόταν έξω μου είπε πως είχε νέα κοπέλα (μούφες) η Κλαόυντια την οποία δεν είδα γιατί είναι αδιάφορη γεματούλα με με κοντό μαλλί και μπάζο συνολικά..
44 δεξιό πρώτη φορά είδα τη νεαρή Μαρία, κοντοπούτανη ξανθούλα άσχημη κοπέλα με μακριά μαλλιά και μέτριο σώμα που δεν πρόσεξα και ιδιαίτερα, απλό πρόγραμμα.
37Β (ισόγειο) η γύφτισα κοντή υπηρεσία παρακάλουσε πάκι να περάσει και του εγγυόταν πως αν δεν περνούσε καλά με τη κοντοπούτανη Μαρία να του επέστρεφε τα λεφτά, στάνταρ παρουσία εκεί με αδιάφορο πρόσωπο, ξανθιά με μαλλί πιο πάνω από το ύψος των ώμων, 2αρι βυζί, σχετικά καλό κανονικό σώμα, με απλό.
37Α (όροφος) δε θυμάμαι αλλά αδιάφορη ήταν σίγουρα
33 (όροφος) το φως αναμμένο αλλά πάνω η συρόμενη πόρτα κλειστή για ώρα (2 φορές πέρασα) και μέσα υπήρχαν άτομα..
31Β (ημιπόγειο) από το παράθυρο στο κουζινάκι αν είδα καλά ήταν το νανάκι η Χριστίνα με τη Τζωρτζιάννα, εντελώς αδιάφορη μελαχρινή με το κοντό μαλλί.
31 (χόστελ) δε μου είπε όνομα αλλά μάλλον είναι η Ελπίδα, μελαχρινή που μιάζει με την μιλφ Αλεξάνδρα από απέναντι στο 36 που δουλεύει σε αυτήν την βάρδια αλλά σε πιο λεπτή και νεαρότερη έκδοση, ωραίο πρόσωπο, μαλλί ίσιο κάτω από το ύψος των ώμων, κανονικό ύψος προς το ψηλό, ωραίο κορμί με 2αρι βυζί, εμφανίστηκε με μαύρα εσώρουχα και παρουσιάστηκε μόνη της άνευ υπηρεσίας, απλό 10 και με κώλο 15.
20Γ η σοκολατένια (μαυρούλα) Σακίρα, ωραίο αδύνατο κορμί, κανονικό ύψος, πρόσωπο με μεγάλα τσιμπουκόχειλα, ωραίο κωλαράκι, μικρό βυζί, απλό πρόγραμμα.
20Β (όροφος) η πολυλογού υπηρεσία παρουσίασε την Τσιτσίλια, νεαρή ψιλονταρντάνα, αδιάφορο πρόσωπο και γεμάτο κορμί με μεγάλα βυζιά, επίσης μας τόνιζε για τη υπέροχη πίπα της, απλό πρόγραμμα.
20Α ο καλός τσάτσος εκεί μου παρουσίασε τη νεαρή κοντοπούτανη Τζοάννα, ωραία καυλόφατσα, με ωραίο κορμί, κανονικό βυζί και ωραίος κώλος, με απλό.
19Α (ισόγειο) η Καμέλια, ξανθιά φακιδομούρα με συμπαθητικό πρόσωπο, ωραίο αδύνατο κορμί, 2αρι βυζί ωραίο κωλαράκι, μαλλί πιασμένο αλογοουρά και η Σιμόνα ελάχιστα πιο ψηλή, αδύνατη με ωραίο κορμί, 2αρι βυζί και ωραίο κώλο, μαλλί καστανό ίσιο και μακρύ, από Κωλουνου 30Β (όροφος) και απλό αμφότερες.
19Β (όροφος) καινούρια κοπέλα σύμφωνα με την υπηρεσία που την περίμενα ώρα να βγει από το δωμάτιο, η Μαρία, μελαχρινή κοπέλα με ίσιο μακρύ μαλλί, μέτριο πρόσωπο, κανονικό ύψος, με 2,5αρι βυζί και ωραία κωλάρα, εμφανίστηκε με μαύρα εσώρουχα, απλό πρόγραμμα. Η Νικολέτα πάντα το πρωί και σήμερα είχε ή αύριο έχει ρεπό!

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
Πριν απο λίγο στο Μεταξουργείο με μία εξαίρεση (17:25-18:15) στην απογευματινή (2η) βάρδια με λιγοστή κίνηση...


Αχιλλέως 48Β (& Μαραθώνος) (υμιπόγειο) καινούρια σύμφωνα με την υπηρεσία με το κοντό μαλλί, η Ειρήνη, πρόκειται για ξανθό μπιμπελό μιλφ, πολύ όμορφο πρόσωπο, μαλλί ίσιο στο ύψος των ώμων, κανονικό ύψος, τρομερό κορμί, με κανονικό βυζί και ωραίο κώλο, εμφανίστηκε με καυτό κόκκινο baby doll και κόκκινα εσώρουχα από μέσα, πρόγραμμα ακα με ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στόμα μόνο και χωρίς κώλο.
θα πάω να την τσεκάρω...μιλφ μπιμπελό με ακα πρέπει να τσεκαριστεί....
43 (κοντέινερ) μόνη της σήμερα δούλευε η μιλφ Εμμανουέλα, ενώ περίμενα στο σαλόνι με άλλους συναγωνιστές στο δωμάτειο την καταγαμούσε άγρια τύπος με αυτήν να βογγάει δυνατά, καστανόξανθη με μαλλί σπαστό πιασμένο κότσο, αδιάφορο πρόσωπο με πρόστυχα εσώουχα με κομπινεζόν, 3αρια βυζιά μάλλον σιλικονάτα, κανονικό ύψος με συμπαθητικό σχετικά αδύνατο σώμα, απλό πρόγραμμα.

ίσως και λίγο μεγαλύτερα αλλά φυσικότατα...για την φαφούτα Εμμανουέλα έχώ ακούσει πολύ καλά λόγια και απο τον lustforlife  και απο τον pitsilisti που την δοκίμασαν
ωραίος φυστίκη  :thumbsup:
 

Aquadelta

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
47
Like
41
Πόντοι
0
Ρε παιδια το εχω απορια αμα ρωτησει κανεις την κοπελα στο μπουρδελο αν μπορει να τη συναντησει αλλη μερα σε κανα ξενοδοχειο τι πιθανοοτητες εχει?? μαλλον συγουρα για ακυρο αλλα το εχει δοκημασει κανεις?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
φυστικη απλο προγραμμα η εμμανουελα σημερα?γιατι εκανε και κωλο
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Σχετικά με τις πρωινές εκδόσεις των λαϊκών πορνείων των Αθηνών, θέτουμε υπόψη σας τα εξής:

Η Ιζαμπέλα, στο ισόγειο της οδού Περγάμου αρ. 27.
Αλλογενής, νεαρή, ψηλή, υπέρβαρη, ανοιχτή επιδερμίδα, μαλλιά μαύρα, ίσια, επιμήκη.
Ωμοπλάτες ως Σακίλ Ο' Νίλ.
Γοφοί - γλουτοί, ως μικρός ιπποπόταμος.
Μαστοί κανονικοί σε απόλυτη τιμή, ωστόσο δυσανάλογα μικροί για σώμα τέτοιων διαστάσεων.
Μύριζε ανδρικό αποσμητικό μασχάλης.
Ανάλογα με τα γούστα του πελάτη, παριστάνει είτε την αυστηρή, είτε τη μητρομανή, είτε και τα δύο.
Στον υποφαινόμενο, ξεκίνησε την αυστηρή εκδοχή, υποκρινόμενη την αστυνομικό που σταματά για έλεγχο τον μπάρμπα, αλλά αυτός αντί να της δώσει τα στοιχεία του, της δίνει τσιμπούκι.
Καθότι η ανταπόκρισή μου ήταν οτιδήποτε άλλο εκτός από ερωτική, προσπάθησε να προσποιηθεί τη μητρομανή.
Με έπιασαν τα γέλια, γέλαγα όση ώρα ντυνόμουν, έφυγα γελώντας...
Ωστόσο, αναγνωρίζω ότι ορισμένοι κύριοι ηδονίζονται με τέτοιες πρακτικές.
Επίσης, επισημαίνω ότι η Ιζαμπέλα είναι φιλότιμη και εργατική: Όση ώρα έπλενα το πέος, εκείνη μου έκανε μασάζ στον αυχένα...

Η Μαρίνα, στην οδό Ξανθίππης αρ. 2.
Αλλογενής, βραχύσωμη, προμιλφ, ξανθοβαμμένη.
Σώμα με αρχές χαλάρωσης.
Τέρας εργατικότητας! Δε σταματά ούτε στιγμή να ενεργεί, έως ότου ο πελάτης έρθει σε οργασμό.

είναι η γνωστή Ιζαμπέλλα από Έλλης 3; Αν ναι είναι καλή αυτή.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom